ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto je naš komunistički režim bio najrepresivniji u Evropi

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Zašto je naš komunistički režim bio najrepresivniji u Evropi - Page 6 Empty Re: Zašto je naš komunistički režim bio najrepresivniji u Evropi

Post by Regoč Mon 24 Oct - 9:14

mutava baštarda wrote:
Regoč wrote:
aben wrote:
danni1 wrote:
Gnječ wrote:

NDH je bila kvislinška nazi tvorevina nikakve atribute državnosti nije imala pošto je i sam dolazak na vlast ustaša bio nametnut od strane Benita i Adolfa. nikakvog demokratskog glasovanja nije bilo.
Danas je takvih više od pola država u svijetu.
good point, polazište za kritiku hdh i njenih pristaša nije demokratičnost, atributi države i međunarodno priznanje te ubijanje stranih neprijatelja, nego jedino i iskuljučivo njen neslobodni fašistički karakter.
Tebi je sve što je organizirano neslobodno i fašističko pa ti je kritika preopćenita i time nerelevantna.
kritika je opravdana jer organizacija nije proizašla od onih na koje se odnosi. a i činjenica da je ndh isplaćivala plaće za 200 000 talijanskih okupacijskih vojnika dovoljno govori o atributima državnosti.
Ne osporavam ja vazalni položaj NDH, nego odbacujem Abenovo proglašavanje ičega fašističkim, budući da je njemu fašističko sve što je organizirano, a osobito ako ubire poreze.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Zašto je naš komunistički režim bio najrepresivniji u Evropi - Page 6 Empty Re: Zašto je naš komunistički režim bio najrepresivniji u Evropi

Post by aben Mon 24 Oct - 10:36

Regoč wrote:
mutava baštarda wrote:
Regoč wrote:
aben wrote:
danni1 wrote:
Danas je takvih više od pola država u svijetu.
good point, polazište za kritiku hdh i njenih pristaša nije demokratičnost, atributi države i međunarodno priznanje te ubijanje stranih neprijatelja, nego jedino i iskuljučivo njen neslobodni fašistički karakter.
Tebi je sve što je organizirano neslobodno i fašističko pa ti je kritika preopćenita i time nerelevantna.
kritika je opravdana jer organizacija nije proizašla od onih na koje se odnosi. a i činjenica da je ndh isplaćivala plaće za 200 000 talijanskih okupacijskih vojnika dovoljno govori o atributima državnosti.
Ne osporavam ja vazalni položaj NDH, nego odbacujem Abenovo proglašavanje ičega fašističkim, budući da je njemu fašističko sve što je organizirano, a osobito ako ubire poreze.
sve ča je organizirano uz prisilu je fašističko. 
čak i ti podržavaš ploćanje crkvenog poreza, ista stvor ti je i za druge organizacije poput zzzo, ili školstva. e ali ti nisi član katoličke crikve pa ti je lako njima soliti pamet, ali si uhljeb pa ne pristaješ na dobrovoljan princip u drugim područjima koja bi ti dovela konkurenciju. mislin, ni problijem ča si fašist, al ne piturivoj me.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum