ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 3 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by Guest 12/10/2016, 18:36

MaximusDecimusMiridije wrote:
Eroo wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Pa na to sam i mislio :)
A ja predvidio već prije par godina, ali me se ne sluša. I svaki put tako.
Znaš da me to stalno prati u životu. U obitelji su mi uvijek, sa zakašnjeme od nekoliko godina,
znali reći "Bome si ti bio u pravu". Deset godina prije zadnjeg rata sam ga predvidio i svi uglas su mi
rekli da pričam gluposti. Kao i ti ovdje , uostalom... :D

Problem je sta ti nisi sposoban priznati da si se zajebo kad se zajebes. Nego kad je ocigledno da si se zajebo....mrvu modificiras u sadasnjosti ono sto si izjavio u proslosti....i ti si sebi opet pobjednik. A tebi je to najbitnije da se lijepo osjecas sam sa sobom :)
Takvi jednostavno moraju uvijek biti u pravu,i kad nisu...najurio sam jednog takvog lika (hertzegovca) koji mi je snubio sestrinu šći..

Guest
Guest


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 3 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by Eroo 12/10/2016, 18:37

MaximusDecimusMiridije wrote:Problem je sta ti nisi sposoban priznati da si se zajebo
Navedi samo jedan primjer ! (osim ako se radilo o zajebanciji)
Eroo
Eroo

Posts : 74832
2016-07-22


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 3 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by Guest 12/10/2016, 18:37

Nikada nisi na forumu priznao da si se oko necega zajebo. Nije to za zamjeriti ima dosta takvih ljudi koji su potpuno neposobni za samokritiku u bilo kojoj situaciji. Ako je pak potpuno jasno da je nesto promaseno....pokusas automatski raspravu prebaciti na drugog sudionika spominjuci njegove zajebe koji su "interesantniji" od tvoga osobnog previda. Koliko god da si super oko ovoga ili onoga...ovo ti je jedan ober karakterni minus pa ti reci sta god hoces tu. Nisi kompletan covjek ako neznas priznat da zajebes i ti tu i tamo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 3 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by dijagram 12/10/2016, 18:38

Nije njoj nista.
Sve ce biti ok.
Socijalne sluzbe objasnit ce joj da se tu radi o visim ciljevima ,a ne pukom barbarskom silovanju.
Mozda dobije kakvu medalju i to je to.
Ne treba zbog par tisuca silovanih zena dizati hajku i pokretati lanac mrznje.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 3 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by Serbinho-3 12/10/2016, 18:53

Italijanke ih izgleda ne pale, samo po ovim Svedjankama a one jadne nevine.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26452
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 3 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by Eroo 12/10/2016, 18:53

MaximusDecimusMiridije wrote:Nikada nisi na forumu priznao da si se oko necega zajebo.
Opet ti, a ja te pitam da navedeš barem jedan primjer.
Inače, ja sam bezgrješan. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74832
2016-07-22


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 3 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by Guest 12/10/2016, 18:59

Eroo wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Nikada nisi na forumu priznao da si se oko necega zajebo.
Opet ti, a ja te pitam da navedeš barem jedan primjer.
Inače, ja sam bezgrješan. :)

Znas koliko smo puta vec vodili isti razgovor? Narcisu je tesko objasniti da nije to sto tvrdi. Samo ti i dalje po svome. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 3 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by Guest 12/10/2016, 19:01

ero,jedna frendica mi se udala za Hertzegovca...i sad ovako..ona ima 36 godina ,on 50..pa je nekad bez rijeci pusti van u grad,ono,na kavicu sa frendicam i kojim frendom,a nekad joj kaze da ce zaljkucati kucu i nema joj van..VATS GOING on for Krajst Sik..??!! confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 3 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by Eroo 12/10/2016, 19:18

bogomdani wrote:ero,jedna frendica mi se udala za Hertzegovca...i sad ovako..ona ima 36 godina ,on 50..pa je nekad bez rijeci pusti van u grad,ono,na kavicu sa frendicam i kojim frendom,a nekad joj kaze da ce zaljkucati kucu i nema joj van..VATS GOING on for Krajst Sik..??!! confused
Poslije 21h samo ja mogu dolaziti kući! :D
Šalim se, ali znam biti i ozbiljan po tom pitanju.
Moja jedva čeka da dođe kući i kad se vraća iz trgovine.
Tako je bilo uvijek, a tako je i dandanašnji.
Ja sam znao i u kasne jutarnje sate dolaziti. Posao, jebiga. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74832
2016-07-22


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 3 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by Guest 12/10/2016, 19:22

Eroo wrote:
bogomdani wrote:ero,jedna frendica mi se udala za Hertzegovca...i sad ovako..ona ima 36 godina ,on 50..pa je nekad bez rijeci pusti van u grad,ono,na kavicu sa frendicam i kojim frendom,a nekad joj kaze da ce zaljkucati kucu i nema joj van..VATS GOING on for Krajst Sik..??!! confused
Poslije 21h samo ja mogu dolaziti kući! :D
Šalim se, ali znam biti i ozbiljan po tom pitanju.
Moja jedva čeka da dođe kući i kad se vraća iz trgovine.
Tako je bilo uvijek, a tako je i dandanašnji.
Ja sam znao i u kasne jutarnje sate dolaziti. Posao, jebiga. :)
frendica mi quqa...Kaze,ponekad je stvarno razuman i oke,inace se jako brine za potrebe obitelji,ali izgleda da ga hvata Midl Ejđ Krajsis,scene ljubomore i tako..Inace dosada je cura stvarno bila posvecena obitelji..Jako se brinem da se iz puka inata,jerbo se nekad on ponasa tako da je omalovazava,iako cura bi se mogla prodati pod Novom robom,lijepa i zgodna,a ima 2 djece..pobuni,i pocne praviti hmmm..pa eto izlete van braka..inace smo si jako dobri,i sva sretja pa sam daleko,inace bi ona svako malo tezila da se nadjemo na kofiju..a odatle do sranja,jako malo bi bilo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 3 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by marcellus 12/10/2016, 20:05

zapravo mi tu seremo a uopće ne znamo jesu li to kozojebi, mi zapravo imamo predrasude. Odmah kad se tako nešto desi mi ko pravi rasisti pretpostavimo da su to kozojebi. sram nas bilo. Predrasude su fuj.

_________________
šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 3 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by n_razbojnik 12/10/2016, 20:08

Ja ne znam švecki, moram pretpostaviti da se radi o jezičnom nesporazumu i u njihovom slučaju

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 3 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by Guest 12/10/2016, 20:09

n_razbojnik wrote:Ja ne znam švecki

Nije bitno, kako stvari stoje uskoro ce drzava tamo siliti lokalce da uce tvoj jezik da bi tebi bilo ugodnije u njihovoj zemlji :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 3 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by n_razbojnik 12/10/2016, 20:09

kic wrote:
Moramo li se 'vako nabildat? ja sam čovik od mase

A i naručio sam si warfare praćku online, e jedva čekam da dođe i idem na liniju

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 3 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by n_razbojnik 12/10/2016, 20:10

MaximusDecimusMiridije wrote:
n_razbojnik wrote:Ja ne znam švecki

Nije bitno, kako stvari stoje uskoro ce drzava tamo siliti lokalce da uce tvoj jezik da bi tebi bilo ugodnije u njihovoj zemlji :))

Naravno, pa kako očekuju integraciju u novo društvo po starom principu? Švecki i šveđani su passe

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 3 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by jastreb 12/10/2016, 20:11

Eroo wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Nikada nisi na forumu priznao da si se oko necega zajebo.
Opet ti, a ja te pitam da navedeš barem jedan primjer.
Inače, ja sam bezgrješan. :)
Hahaha...Pa ti si ogledni primjerak promašenih prognoza.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 3 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by kic 12/10/2016, 20:11

n_razbojnik wrote:
kic wrote:
Moramo li se 'vako nabildat? ja sam čovik od mase

A i naručio sam si warfare praćku online, e jedva čekam da dođe i idem na liniju

warfare praćku? XD
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 3 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by n_razbojnik 12/10/2016, 20:16

kic wrote:
warfare praćku? XD

jasno, maskirna...ovo ni svele nema...vidi kol'ku grotu baca, katapult jebate

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 3 Product-image_f9fe460f-1ea3-4f5d-8ff2-9a43cbf85945_large

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 3 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by kic 12/10/2016, 20:26

aaaaa xD

kako kjut <3
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 3 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by omni 12/10/2016, 20:36

marcellus wrote:zapravo mi tu seremo a uopće ne znamo jesu li to kozojebi, mi zapravo imamo predrasude. Odmah kad se tako nešto desi mi ko pravi rasisti pretpostavimo da su to kozojebi. sram nas bilo. Predrasude su fuj.
Jbg, da su bili pametni rjesili bi probleme medju sobom u prvom redu a ne dopustili da dobiju predznak silovatelja. Kasno Marko.....
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 3 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by n_razbojnik 12/10/2016, 20:40

kic wrote:aaaaa xD

kako kjut <3
kjut end dedli

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima - Page 3 Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum