ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Page 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima Empty šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by marcellus Wed 12 Oct - 16:46

http://www.aftonbladet.se/nyheter/article23651470.ab

švedski zakon brani navođenje imena ili nacionalnosti optuženih... tak da moramo pretpostavit da se radi o plavokosim šveđanima, jel.

_________________
šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by omni Wed 12 Oct - 16:54

Cesto iskoriste rupu u zakonu pa napisu kako je zrtva navela da su pocinioci govorili s akcentom ili jako los svedski sto samo po sebi daje poruku o cemu se radi. Vec i ptice na grani znaju kolika je sansa da su ovo napravili nuklearni fizicari, vise nema skoro potrebe ni navodit ljude da citaju izmedju redova.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by Guest Wed 12 Oct - 16:57

Bit ce interesantno promatrati stvari ako stvarno dodje to kljucanja. Moje predvidanje je da ce u zemljama koje slove za nekakve stupove civilizacije ljudi najkonkretnija sranja raditi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by marcellus Wed 12 Oct - 17:05

žena je piše posve slomljena psihički

_________________
šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by omni Wed 12 Oct - 17:06

MaximusDecimusMiridije wrote:Bit ce interesantno promatrati stvari ako stvarno dodje to kljucanja. Moje predvidanje je da ce u zemljama koje slove za nekakve stupove civilizacije ljudi najkonkretnija sranja raditi.
Naravno da hoce, obicno su ti "civilizirani" potajni manijaci sa skrivenim zeljama da nekom puste krv. Ljudi su ljudi bez obzira, sve je ok dok su dzepovi puni i dok je cekanje u redu za najnoviji iphone jedan od vecih problema u zivotu. Kad nestane toga zivot vrijedi onoliko koliko uspijes podmitit i platit a i to je upitno. Netko mora bit krivac a onda prema tom nema milosti. Ne uci se na greskama, nisu Njemci bili necivilizirani pa doveli Adolfa na vlast.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by Guest Wed 12 Oct - 17:08

Pa to tako bude, ima nesto isto interesantno u tome. Ono ljudi koji su bazdareni na pizdarije a uvijek ih se proziva da su divlji. Kad dodje do situacije anarhije u nekom vremenskom periodu obicno jedini zadrze hladnu glavu. A oni koji su slovili za nekakve civilizacijske stupove nevidjene pizdarije cine. Uvijek tako bude.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by michaellcmacha Wed 12 Oct - 17:10

MaximusDecimusMiridije wrote:Bit ce interesantno promatrati stvari ako stvarno dodje to kljucanja. Moje predvidanje je da ce u zemljama koje slove za nekakve stupove civilizacije ljudi najkonkretnija sranja raditi.
neće raditi nikakva sranja nego će takve koji u čoporima okolo odaju siluju i ubijaju, uz suspenziju aktualnih zakonskih riješenja, izdimiti kroz dimnjake u destilerijama i seoskim kotlovnicama na bio masu....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by Guest Wed 12 Oct - 17:10

Pa na to sam i mislio :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by michaellcmacha Wed 12 Oct - 17:12

MaximusDecimusMiridije wrote:Pa na to sam i mislio :)
to nisu nikakva sranja, to će u zadanim okolnostima biti jedino racionalno riješenje.... već je sad, ali oni su gore malo inertni... jebiga polarna noć dugo traje, treba čekat dok zora zarudi....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by Guest Wed 12 Oct - 17:13

Moze jedno pitanje, nevezano za ovo doduse. Koliko je tebi religija bitna u zivotu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by michaellcmacha Wed 12 Oct - 17:23

MaximusDecimusMiridije wrote:Moze jedno pitanje, nevezano za ovo doduse. Koliko je tebi religija bitna u zivotu?
pa ako ćemo iskreno, nije mi nešto pretjerano bitna, eventualno mi je to vrlo zanimljiva sfera za čitati razne zanimljivosti iz ranijih religijskih vremena... ako me pitaš koliko mi je bitna Crkva i katolička vjera, to mi je bitno u toj mjeri da su svi moji za koje znam uz tu vjeru potekli i dotekli pa ću i ja, a i moji sinovi.... a ako me pitaš vjerujem li iskreno u Boga, i da li makar u najmanjoj mjeri pokušavam živjeti kako je Bog zapovjedio, ajmo reći da pokušavam, a i zapovjedi su mu OK, a iskreno vjerujem da Bog ima prečeg posla od zajebancije sa nama oš zločestima, oš neposlušnima, oš bedastima.... možda nije najispravnije ovakvo razmišljanje ali je iskreno... jebote sa biskupom sam u prijateljskim odnosima, da ovo pročita uslijedilo bi zahlađenje.... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by Guest Wed 12 Oct - 17:30

Pošteno, izbio si mi adute za ono što sam mislio napisati iz ruke :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by Yehudi Wed 12 Oct - 17:31

marcellus wrote:žena je piše posve slomljena psihički


šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima IS-fighters

 I ti bi bio da te ovi iskarindjaju  lol!
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by Guest Wed 12 Oct - 17:38

marcellus wrote:žena je piše posve slomljena psihički

Kazu da silovanje to zna uciniti zenama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by michaellcmacha Wed 12 Oct - 17:42

MaximusDecimusMiridije wrote:
marcellus wrote:žena je piše posve slomljena psihički

Kazu da silovanje to zna uciniti zenama.
evo npr šta napraviti kanibalima koji su jednu žensku osobu (33) patili 3-4 dana, pri tom joj polomili sve kosti na ekstremitetima i sva rebra, čitaj kako piše, onkraj ju ostavili da u mukama skonča u dvorištu, potom zaprijetili smrću svakom ko se usudi ju bar nekim pokrivalom pokrit dok tako leži u dvorištu, a onda ipak nakon 7 dana dopustili komunalnom da ju zakopa u đubar iza štale....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by Guest Wed 12 Oct - 17:44

Reci im nemojte to napraviti vise, ovdje se prema zenama odnosimo kao prema damama i pruziti im jos jednu priliku :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by michaellcmacha Wed 12 Oct - 17:46

pa tako je i napravljeno... da nije, kurac bi sad crvenkasti ovuda gnojio na labrnju....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by Guest Wed 12 Oct - 17:47

U konacnici popustanje stvarno vodi tome da ce na kraju rjesenje samoga problema biti neselektivno,potpuno i drasticno. Bas se iz aviona vidi da ide u tom smjeru sve.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by Guest Wed 12 Oct - 17:57

marcellus wrote:http://www.aftonbladet.se/nyheter/article23651470.ab

švedski zakon brani navođenje imena ili nacionalnosti optuženih... tak da moramo pretpostavit da se radi o plavokosim šveđanima, jel.
naravno,tesko oni mogu zauzdati svoj temperament..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by Guest Wed 12 Oct - 18:02

marcellus wrote:http://www.aftonbladet.se/nyheter/article23651470.ab

švedski zakon brani navođenje imena ili nacionalnosti optuženih... tak da moramo pretpostavit da se radi o plavokosim šveđanima, jel.



 SVOJ 6storici  JAVNO ODREZATI MUDA TUPIM NOŽEM -- ostalim " budućim kanditatima po ovom pitanju poslati jasnu poruku --  usput  --  nabijem šveđane i njima slične !!


Last edited by redder4 on Wed 12 Oct - 18:06; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima Empty Re: šestorica silovala šveđanku u invalidskim kolicima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum