ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

samuraj sam napao grupu ratnika u invalidskim kolicima

Go down

samuraj sam napao grupu ratnika u invalidskim kolicima Empty samuraj sam napao grupu ratnika u invalidskim kolicima

Post by mutava baštarda Tue 26 Jul - 8:26

.... Brutalni napad desio se jučer u japanskom gradu Sagamihara, u blizini Tokija. Napadač je upao u centar za osobe s invaliditetom te ubio najmanje 19 osoba, a 26 ih je ranio. Izvori prenose kako je masakr počinio nožem. Pobio je čak trećinu pacijenata koji su se tamo nalazili.

Napad je izveo u noći, oko 02:30. Među mrtvima su osobe između 18 i 70 godina - devet muškaraca i deset žena.

Napadač se zove Satoshi Uematsu, ima 26 godina, sam se predao policiji ističući: "Ja sam to učinio. Bolje je da invalidi nestanu". Sam je došao u policijsku postaju noseći sa sobom vreću krvavih noževa.

Policija za sada ne zna motiv ovog strašnog zločina, no japanski mediji pišu kako je Uematsu radio u ovom centru te je tamo navodno dobio ostavku.
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

samuraj sam napao grupu ratnika u invalidskim kolicima Empty Re: samuraj sam napao grupu ratnika u invalidskim kolicima

Post by mutava baštarda Tue 26 Jul - 8:27

http://www.advance.hr/vijesti/strasan-pokolj-u-japanu-ubio-19-ljudi-u-centru-za-osobe-s-invaliditetom/

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

samuraj sam napao grupu ratnika u invalidskim kolicima Empty Re: samuraj sam napao grupu ratnika u invalidskim kolicima

Post by epikur37 Tue 26 Jul - 8:27

dobio ostavku?
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

samuraj sam napao grupu ratnika u invalidskim kolicima Empty Re: samuraj sam napao grupu ratnika u invalidskim kolicima

Post by mutava baštarda Tue 26 Jul - 8:29

epikur37 wrote:dobio ostavku?
jebi ga ... izgubljeni u prijevodu...
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

samuraj sam napao grupu ratnika u invalidskim kolicima Empty Re: samuraj sam napao grupu ratnika u invalidskim kolicima

Post by udba Tue 26 Jul - 9:20

trpaj

_________________
samuraj sam napao grupu ratnika u invalidskim kolicima Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

samuraj sam napao grupu ratnika u invalidskim kolicima Empty Re: samuraj sam napao grupu ratnika u invalidskim kolicima

Post by IL Risorto Tue 26 Jul - 11:16

prešao na islam ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

samuraj sam napao grupu ratnika u invalidskim kolicima Empty Re: samuraj sam napao grupu ratnika u invalidskim kolicima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum