ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas"

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas" - Page 3 Empty Re: Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas"

Post by Trinity 30/9/2016, 21:40

bogomdani wrote:
udba wrote:
Triny wrote:Nemaš ti šta bit nezadovoljan, ako hoćeš birati Papu moraš biti kardinal.amen
Jasno, ali možemo vršiti pritisak na konklavu i lobirati za našeg kandidata. Treba samo uvjeriti poslanike da bi recimo Hasanbegović bolje odrađivao taj posao nego ovaj Rodrigez.
On bi rado prao nogice nasoj Triny.,.. jocolor
Blentone, di njega nađe...

Trinity

Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas" - Page 3 Empty Re: Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas"

Post by Guest 30/9/2016, 21:40

udba wrote:
bogomdani wrote:
udba wrote:
Triny wrote:Nemaš ti šta bit nezadovoljan, ako hoćeš birati Papu moraš biti kardinal.amen
Jasno, ali možemo vršiti pritisak na konklavu i lobirati za našeg kandidata. Treba samo uvjeriti poslanike da bi recimo Hasanbegović bolje odrađivao taj posao nego ovaj Rodrigez.
On bi rado prao nogice nasoj Triny.,.. jocolor
Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas" - Page 3 558a5f0d-f8e8-4967-84be-6031b0094cfb-i-tata-bi-sine11-718x446
A mjketi faca.... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas" - Page 3 Empty Re: Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas"

Post by Guest 30/9/2016, 21:41

Triny wrote:
bogomdani wrote:
udba wrote:
Triny wrote:Nemaš ti šta bit nezadovoljan, ako hoćeš birati Papu moraš biti kardinal.amen
Jasno, ali možemo vršiti pritisak na konklavu i lobirati za našeg kandidata. Treba samo uvjeriti poslanike da bi recimo Hasanbegović bolje odrađivao taj posao nego ovaj Rodrigez.
On bi rado prao nogice nasoj Triny.,.. jocolor
Blentone, di njega nađe...
Aaaa..eto..!!! mogul i Ja.. king ...salim se..ne se jutit.. ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas" - Page 3 Empty Re: Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas"

Post by udba 30/9/2016, 21:45

Triny wrote:
udba wrote:
Triny wrote:Nemaš ti šta bit nezadovoljan, ako hoćeš birati Papu moraš biti kardinal.amen
Jasno, ali možemo vršiti pritisak na konklavu i lobirati za našeg kandidata. Treba samo uvjeriti poslanike da bi recimo Hasanbegović bolje odrađivao taj posao nego ovaj Rodrigez.
Možete se samo moliti. :)

Ne, postat ćemo sedevakantisti sve dok papinu kapicu ne obuče istinski Katolik, netko ko Hase.

_________________
Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas" - Page 3 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas" - Page 3 Empty Re: Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas"

Post by Regoč 30/9/2016, 21:53

Papu moramo slušati samo u pitanjima vjere, ne moramo biti idioti koji na njegov poziv primaju vlastite ubojice u svoje domove.

_________________
Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas" - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas" - Page 3 Empty Re: Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas"

Post by dijagram 30/9/2016, 21:57

udba wrote:U Gruziji katolici čine tek 2,5 posto stanovništva, dok su ostali većinom pravoslavni kršćani.

Komunjare. Nedaj se Franćesko.
Zašto uopće hodaš po tim pravoslavnim vukojebinama, dođi u naše kolo, dočekat ćemo te mi i naši sunarodnjaci muhamedovske vjere raširenih ruku s revizijom ugovora kojeg trebaš potpisat, svu lovu ste nam pobrali vi u Vatikanu!
I Dalj oteli!
Dalj? Valjda Dajlu.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas" - Page 3 Empty Re: Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas"

Post by udba 30/9/2016, 22:00

dijagram wrote:
udba wrote:U Gruziji katolici čine tek 2,5 posto stanovništva, dok su ostali većinom pravoslavni kršćani.

Komunjare. Nedaj se Franćesko.
Zašto uopće hodaš po tim pravoslavnim vukojebinama, dođi u naše kolo, dočekat ćemo te mi i naši sunarodnjaci muhamedovske vjere raširenih ruku s revizijom ugovora kojeg trebaš potpisat, svu lovu ste nam pobrali vi u Vatikanu!
I Dalj oteli!
Dalj? Valjda Dajlu.
Ma ne Dajlu, mislim na vinariju u Slavoniji gdje su za kirbaj svo vino proždrali.

_________________
Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas" - Page 3 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas" - Page 3 Empty Re: Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas"

Post by Guest 30/9/2016, 23:30

udba wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ali tu najzanimljivije rasprave na temu toga se razviju. Uvijek tako bude. Ispadne da oni koji su kriticni znaju puno bolje samu Bibliju od onih koji tvrde da su vjernici. Da bude apsurd veći. Dakle crkva nije demokratski nastrojeno tijelo. Je u mjeri da nemoraš biti članom iste ako ne želiš. Ali ako jesi....tj na način na koji se definira član katoličke crkve. Nemaš šta tu propitkivati, kritizirati ili šta ja znam. Ti imaš biti poslušni vojnik crkve i pustiti boljima od sebe da razmišljaju umjesto tebe u gro situacija. A još poglavito kao "e ovaj papa meni se ovo ne sviđa, nevalja to....ja vjernik ali ovo je u kurcu, proklet bio bla bla bla"....jok....onda si po svim pravilima dogme otpadnik :) . Sreća pa je vrijeme koje je....jer bi u gro situacija prije 200-300 godina završio kao svjetlosni orjentir u noći.
Ovisi, ako je drugi lobi bio toliko jak onda su si sami odredili drugog paralelnog Papu, bilo je nekoliko puta dva V.D. Pape odjednom. I jedan drugog su proglašavali antipapom. Recimo, mi sad nezadovoljnici postavimo Hasu za Papu i prebacimo sjedište Vatikana u Avignon, mi bismo onda bili takozvana HDZ-ova šizma.

Naravno da se to dogadalo. Sam taj izbor pape je apsurd ako se postavi u istu recenicu s time da je isti kao Bozji predstavnik pomazan od Boga. Ali ako i zanemarimo taj dio. Obicni smrtnici po defaultu ako se smatraju djelom stada nemaju sto zugati ili raspravljati cak o tome tko je papa. A kritika je prakticki ono ako se vjeruje napisanome....pucanj na samoga Boga cije je crkva odabrani papa vodja. I tu dolazi do izrazaja dvije stvari....ili su ljudi jebeni licemjeri kojima to sve odgovara samo onda kad se sve poslozi tocno onako kako oni ocekivaju da bude.....ili su ljudi vjernici samo onda kada im odgovara. Barem kad dodje do ovih kritika,zelja za smrcu pape i slicno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas" - Page 3 Empty Re: Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas"

Post by kaya 30/9/2016, 23:30

Regoč wrote:Papu moramo slušati samo u pitanjima vjere, ne moramo biti idioti koji na njegov poziv primaju vlastite ubojice u svoje domove.
Ne moramo ni u tome, pa nije zapovjednik. Nek laprda tamo kardinalima , oni ga moraju slušati.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas" - Page 3 Empty Re: Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas"

Post by Guest 30/9/2016, 23:33

kaja_333 wrote:
Regoč wrote:Papu moramo slušati samo u pitanjima vjere, ne moramo biti idioti koji na njegov poziv primaju vlastite ubojice u svoje domove.
Ne moramo ni u tome, pa nije zapovjednik. Nek laprda tamo kardinalima , oni ga moraju slušati.

E tu grijesis. On je upravo to zapovjednik. Barem ako se netko smatra krscanom-katolikom i ako ide bas onako po pravilima sa svim time. Svako odstupanje znaci prakticki segregaciju samoga sebe od vlastite crkve. Tu jednostavno nema prostora za vlastite interpretacije ili sivu zonu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas" - Page 3 Empty Re: Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas"

Post by kaya 30/9/2016, 23:35

MaximusDecimusMiridije wrote:
kaja_333 wrote:
Regoč wrote:Papu moramo slušati samo u pitanjima vjere, ne moramo biti idioti koji na njegov poziv primaju vlastite ubojice u svoje domove.
Ne moramo ni u tome, pa nije zapovjednik. Nek laprda tamo kardinalima , oni ga moraju slušati.

E tu grijesis. On je upravo to zapovjednik. Barem ako se netko smatra krscanom-katolikom i ako ide bas onako po pravilima sa svim time. Svako odstupanje znaci prakticki segregaciju samoga sebe od vlastite crkve. Tu jednostavno nema prostora za vlastite interpretacije ili sivu zonu.
Meni nije. Ja sam katolik/ Inja jer naprosto jesam. I moji su pa sam i ja. Slušam samu sebe. Nekada imaju nešto pametno za reci a puno puno nepametno. Cujem sto hoću. Pomolim se za svoje , bozic , Uskrs i Bog živio. 
Kaj bi ja popove slušala.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas" - Page 3 Empty Re: Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas"

Post by catabbath 30/9/2016, 23:37

kaja_333 wrote:
Meni nije. Ja sam katolik/ Inja jer naprosto jesam. I moji su pa sam i ja. Slušam samu sebe. Nekada imaju nešto pametno za reci a puno puno nepametno. Cujem sto hoću. Pomolim se za svoje , bozic , Uskrs i Bog živio. 
Kaj bi ja popove slušala.

Ne slušaš svog vrhovnog pastira, nije u redu ;)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas" - Page 3 Empty Re: Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas"

Post by Guest 30/9/2016, 23:38

Ali nisi :) ako kritiziras ili odlucis ne slijediti istoga. Jer su stvari tu jasne. Moze covjek za sebe govoriti sto zeli. Ali tu nekakve evolucija same vjere i odnosa izmedu covjeka i crkve ako je crkvena hijerarhija u pitanju.....se nije dogodila. Nego su stvari onakve kakve su od pocetka. Dakle crkva diktira poruku, i postavlja pravila igre...a svi ostali bez pogovora slijede. Kao sto rekoh tu nema sive zone. Sve ostalo nije clanstvo u katolickoj crkvi...nego u najboljem slucaju duhovnost sa osobnim interpretacijama i pravilima koji se pausalno naslanjaju na nauk Katolicke Crkve :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas" - Page 3 Empty Re: Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas"

Post by kaya 30/9/2016, 23:38

dawson wrote:
kaja_333 wrote:
Meni nije. Ja sam katolik/ Inja jer naprosto jesam. I moji su pa sam i ja. Slušam samu sebe. Nekada imaju nešto pametno za reci a puno puno nepametno. Cujem sto hoću. Pomolim se za svoje , bozic , Uskrs i Bog živio. 
Kaj bi ja popove slušala.

Ne slušaš svog vrhovnog pastira, nije u redu ;)
Pa nek ga slušaju ovce kad je pastir. Sad cu ja slušati ishlapljelog Indijanca. Kako ne..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas" - Page 3 Empty Re: Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas"

Post by udba 30/9/2016, 23:38

MaximusDecimusMiridije wrote:Naravno da se to dogadalo. Sam taj izbor pape je apsurd ako se postavi u istu recenicu s time da je isti kao Bozji predstavnik pomazan od Boga. Ali ako i zanemarimo taj dio. Obicni smrtnici po defaultu ako se smatraju djelom stada nemaju sto zugati ili raspravljati cak o tome tko je papa. A kritika je prakticki ono ako se vjeruje napisanome....pucanj na samoga Boga cije je crkva odabrani papa vodja. I tu dolazi do izrazaja dvije stvari....ili su ljudi jebeni licemjeri kojima to sve odgovara samo onda kad se sve poslozi tocno onako kako oni ocekivaju da bude.....ili su ljudi vjernici samo onda kada im odgovara. Barem kad dodje do ovih kritika,zelja za smrcu pape i slicno.
Ma jasno, ali valjda znaš da naš katolicizam nema blage veze s vjerom, to je samo boja dresa da se zna da nismo Slobini ni Turci. Politika. Tko uopće istinski vjeruje u bilo što. Ljudi će za 10.000 ovozemaljskih eura napraviti svašta, a za milijardu milijardi godina sreće i blagostanja u Rajskom vrtu neće mrdnut prstom, ako ne računamo onih 45 minuta dosađivanja na misi gdje 70% ljudi nit sluša nit ga zanima šta ovaj tamo laprda.

_________________
Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas" - Page 3 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas" - Page 3 Empty Re: Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas"

Post by kaya 30/9/2016, 23:39

MaximusDecimusMiridije wrote:Ali nisi :) ako kritiziras ili odlucis ne slijediti istoga. Jer su stvari tu jasne. Moze covjek za sebe govoriti sto zeli. Ali tu nekakve evolucija same vjere i odnosa izmedu covjeka i crkve ako je crkvena hijerarhija u pitanju.....se nije dogodila. Nego su stvari onakve kakve su od pocetka. Dakle crkva diktira poruku, i postavlja pravila igre...a svi ostali bez pogovora slijede. Kao sto rekoh tu nema sive zone. Sve ostalo nije clanstvo u katolickoj crkvi...nego u najboljem slucaju duhovnost sa osobnim interpretacijama i pravilima koji se pausalno naslanjaju na nauk Katolicke Crkve :)
Pa kažem ti da sam član, po vjeri katolik. Jel me moze tko izopćiti. Ma moze... Ma necu biti prosta danas:)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas" - Page 3 Empty Re: Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas"

Post by catabbath 30/9/2016, 23:40

kaja_333 wrote:Pa nek ga slušaju ovce kad je pastir. Sad cu ja slušati ishlapljelog Indijanca. Kako ne..

Mah kako si krenula još malo pa evo tebe kod nas pogana i heretika hehe.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas" - Page 3 Empty Re: Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas"

Post by kaya 30/9/2016, 23:46

dawson wrote:
kaja_333 wrote:Pa nek ga slušaju ovce kad je pastir. Sad cu ja slušati ishlapljelog Indijanca. Kako ne..

Mah kako si krenula još malo pa evo tebe kod nas pogana i heretika hehe.
Ma ne. Vjera se ne mjenja, to je kao ime. Al da cu sad ja slušati popove i njihove pizdarije bas i ne.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas" - Page 3 Empty Re: Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas"

Post by Guest 30/9/2016, 23:52

kaja_333 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ali nisi :) ako kritiziras ili odlucis ne slijediti istoga. Jer su stvari tu jasne. Moze covjek za sebe govoriti sto zeli. Ali tu nekakve evolucija same vjere i odnosa izmedu covjeka i crkve ako je crkvena hijerarhija u pitanju.....se nije dogodila. Nego su stvari onakve kakve su od pocetka. Dakle crkva diktira poruku, i postavlja pravila igre...a svi ostali bez pogovora slijede. Kao sto rekoh tu nema sive zone. Sve ostalo nije clanstvo u katolickoj crkvi...nego u najboljem slucaju duhovnost sa osobnim interpretacijama i pravilima koji se pausalno naslanjaju na nauk Katolicke Crkve :)
Pa kažem ti da sam član, po vjeri katolik. Jel me moze tko izopćiti. Ma moze... Ma necu biti prosta danas:)

Nacelno moze :) mislim nece jer nije nikoga briga. Ali moze. Da vrijede pravila kao prije i da crkva ima opcenito utjecaj na drustvene norme i politiku kao prije. To bi znacilo nesto i ljude bi realno bilo strah nekog izopcenja. Danas svima kurac puca za time. Ali ono sto hocu reci je....da je netko iskreni katolik. Sto znaci da slijedi dogmu u bobu i da zna i pridrzava se svetog pisma. Stvari bi bile puno puno jasnije i ljudi sa iskrenom jakom vjerom se nebi usudili niti bi imali ono u peti zelju kritizirati papu,zelit mu smrt,zgrazati se ili nesto peto. Jer bi znacilo da im je vjera vlastita toliko bitna da bi istu shvacali onako kako bi trebali, te bi automatski poteze samoga pape shvacali kao nesto sto se nesmije kritizirati i mora se prihvacati bez pogovora...jer on je predstavnik Boga na zemlji. 

Iskakanje iz tog kolosjeka je samovoljni izlazak iz okrilja Katolicke Crkve.

Sad kad smo to ustanovili....dobrodosla :)) . Nije tako lose kad se covjek navikne majkemi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas" - Page 3 Empty Re: Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas"

Post by Guest 30/9/2016, 23:56

udba wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Naravno da se to dogadalo. Sam taj izbor pape je apsurd ako se postavi u istu recenicu s time da je isti kao Bozji predstavnik pomazan od Boga. Ali ako i zanemarimo taj dio. Obicni smrtnici po defaultu ako se smatraju djelom stada nemaju sto zugati ili raspravljati cak o tome tko je papa. A kritika je prakticki ono ako se vjeruje napisanome....pucanj na samoga Boga cije je crkva odabrani papa vodja. I tu dolazi do izrazaja dvije stvari....ili su ljudi jebeni licemjeri kojima to sve odgovara samo onda kad se sve poslozi tocno onako kako oni ocekivaju da bude.....ili su ljudi vjernici samo onda kada im odgovara. Barem kad dodje do ovih kritika,zelja za smrcu pape i slicno.
Ma jasno, ali valjda znaš da naš katolicizam nema blage veze s vjerom, to je samo boja dresa da se zna da nismo Slobini ni Turci. Politika. Tko uopće istinski vjeruje u bilo što.

Naravno da nema blage veze s vjerom. Najveci vjernici ovoga foruma koji se sustavno busaju u prsa svojom vjerom....nebi ih imenovao (Ero). Su samo na temelju izrecenog na forumu toliko puta jasno i glasno pljunuli na svoju vjeru da ih po vlastitim svjedocanstvima cekaju vjecne partije ping-ponga s Adolfom i njegovima. Ljudi opcenito kod nas vjeru shvacaju onako kako im privatno odgovara. Uzimaju djelove svetog pisma koji im odgovaraju...ne idu u crkvu,jebavaju se uokolo,piju,prejedaju se...rade sve suprotno pisanome. Onda s 50+ godina shvate da je kurvin pir zavrsio i pocne ih peckati onaj iskonski hladni strah od smrti kad shvate da je tijelo odjednom lomljivo,da vise nemogu raditi ono sto su radili prije....da se vise ne dize ko prije i da nisu napeti nekima ko prije. E onda odjednom...pa valjda nije sve gotovo kad se umre,treba ici u crkvu,poslusati Bozju rijec ovo-ono....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas" - Page 3 Empty Re: Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas"

Post by red wolf 30/9/2016, 23:59

Ako je neki papa bio blizu Kristovom nauku, onda je to ovaj...Ali, vi ste jednostavno slijepi...I nema tu pomoći...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas" - Page 3 Empty Re: Papu Franju u Gruziji dočekali prosvjednici:"Antikristu,drži se podalje od nas"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum