ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Page 15 of 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 15 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by Guest 16/9/2016, 23:15

maggie13 wrote:Ne dirajte mi trea :-)
:x

Guest
Guest


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 15 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by Guest 16/9/2016, 23:16

MaximusDecimusMiridije wrote:Ja odustajem od pokusaja razgovora s ikim u zadnjih par dana. Sve nadrkano jebote.
Jebote ja ti i pivo poslao a ti tako :(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 15 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by Guest 16/9/2016, 23:17

Noor wrote:
jastreb wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:Ovaj Tre je zadnja dva tri dana postao nemoguć.

Ko li zna šta mu je??? Suspect

Najprije se nešto ofendio na Vuka sa Dinare ,a danas i na mene.

Ma,baš me briga!

kad mu dižete živac DD:
Ma ne smiješ mu ništa ni reći,odma ide na neku agresivu.

.

ne znate s Treom...jedino ja smijem sve king :P
Tako je sunny
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 15 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by Guest 16/9/2016, 23:18

vuksadinare wrote:Tre je ok....ali ne smijes nista pisat sto mu se ne svidja....odmah ti kaze da si mu nesto duzan :)
de mi pokaži ijedan post da sam rekao da mi je neko dužan. Iznošenje činjenica nije isto što i "dužničko" ropstvo :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 15 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by Guest 16/9/2016, 23:20

Sora wrote:
tre911 wrote:
jastreb wrote:
tre911 wrote:
jastreb wrote:
Operacija Dinara. Gotovina i Krstičević. Uglavnom dečki iz Dalmacije.
Što sa njima? Da nije HVa i HVO RH bi i danas pušila kurac krajinski ako bi uopće postojala kao što bi hrvati u BiH pušili kitu srpsku da nismo tamo intervenirali. Okani se pisanja pizdarija pogotovo o onome o čemu kurca ne kužiš.
Pa ja ti upravo to i govorim. 90% posla na potezu od Kupresa do Šipova obavile su jedinice iz Hrvatske.
Koga briga za to ko je koliko dao u onome što je krucijalni interes RH i Hrvata kako u BiH tako i u RH? Taj prostor je od životne važnosti za RH i osigrava sigurno zaleđe dalmaciji. Ko to ne vidi neka se okani pisanja barem po ovakvim temama.

Krucijalni interes hrvata je imati Banjalucki srpski noz pod vratom ni po ure od zagreba ?
E jesi pametan
Baba jel ti zaš čitati? Nekoko sumnjam no zato sam 100% siguran da ne znaš protumačiti išta napisano No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 15 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by Guest 16/9/2016, 23:21

jastreb wrote:
Sora wrote: 
Razocaravajuce su diskusije jasteba i jos nekih.  
Zašto?

Ja sam primijetio da je ovdje nemoguće povesti neku nepristranu i objektivnu raspravu.
Objektivnu kad okrivljuješ zagreb za dejtonski sporazum??? De ne seri jastrebe svega ti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 15 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by Guest 16/9/2016, 23:22

tre911 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja odustajem od pokusaja razgovora s ikim u zadnjih par dana. Sve nadrkano jebote.
Jebote ja ti i pivo poslao a ti tako :(

Nisam na tebe mislio, mi smo ono odmah rjesili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 15 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by Guest 16/9/2016, 23:24

jastreb wrote:U BIH,naročito u H,počeo je pakleni plan dijeljenja Hrvata.

Ponovo se ondje šalju emisari iz Zagreba kako bi se dosadašnje hrvatsko vodstvo i hrvatski lideri sotonizirali.

Napadaju i etiketiraju kao neprijatelja čak i jednog umjereno desnog intelektualca kakav je Nino Raspudić. Pljuje se po HDZ BIH ,po Draganu Čoviću i drugim istaknutim ličnostima iz redova hrvatskog naroda.

Sve ovo imati će u to sam duboko uvjeren katastrofalne posljedice po hrvatski narod u toj zemlji.
Eto i onda kažeš drugima da izmišljaju i palamude
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 15 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by Guest 16/9/2016, 23:25

MaximusDecimusMiridije wrote:
tre911 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja odustajem od pokusaja razgovora s ikim u zadnjih par dana. Sve nadrkano jebote.
Jebote ja ti i pivo poslao a ti tako :(

Nisam na tebe mislio, mi smo ono odmah rjesili.
Onda moremo po još jedno :^0 :beer :beer
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 15 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by Guest 16/9/2016, 23:26

:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 15 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by Guest 17/9/2016, 01:35

dosta bosne za danas.. 50% foruma bosanske teme, 25% srbija.. 25% hrvatska, i ostatak svijeta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 15 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by Guest 17/9/2016, 06:32

dva brata wrote:dosta bosne za danas.. 50% foruma bosanske teme, 25% srbija.. 25% hrvatska, i ostatak svijeta
pa i vani, kad god neko priča o ratu, bilo u americi ili u europi svi spominju rat u BIH ili kosovo, niko živ ne priča o hrvatskoj.
eto tako i ovdje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 15 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by Winter is coming 17/9/2016, 12:38

dobro si to primjetio

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 15 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by jastreb 17/9/2016, 13:19

tre911 wrote:
jastreb wrote:U BIH,naročito u H,počeo je pakleni plan dijeljenja Hrvata.

Ponovo se ondje šalju emisari iz Zagreba kako bi se dosadašnje hrvatsko vodstvo i hrvatski lideri sotonizirali.

Napadaju i etiketiraju kao neprijatelja čak i jednog umjereno desnog intelektualca kakav je Nino Raspudić. Pljuje se po HDZ BIH ,po Draganu Čoviću i drugim istaknutim ličnostima iz redova hrvatskog naroda.

Sve ovo imati će u to sam duboko uvjeren katastrofalne posljedice po hrvatski narod u toj zemlji.
Eto i onda kažeš drugima da izmišljaju i palamude
Ja izmišljam?

A što u Bosni radi jedan Glasnović???

Uspio je baciti čegrst među ondašnje Hrvate te ih huška protiv aktualnog hrvatskog rukovodstva.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 15 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by Guest 17/9/2016, 18:23

Koliko je ono njihovih " IZBJEGLICA "  uživalo na hrvatskom slobodnom teritoriju ; bez PARDONA  ispostaviti račun s zateznim kamatama i BOSNA je u BANKROTU ! 


Zatim ; naplatiti sudjelovanje naše vojske u oslobađanju od SRBOČETNIKA  bosanskih teritorija _ još jednom u bankrotu ! 

Treće ; hladno se postaviti prema prijamu BiH u EU - UPALITI CRVENI SEMAFOR  - i tko ih jebe  - stoga što su  do sada previše puta pokazali bezobrazluk prema Hrvatskoj i Hrvatima , nepoštivanje  onih koji su ustvari starosjedioci Bosne  - koje jebu i šikaniruju  desetljećima i što bi  ; mi sada eto kao " EUROPEJCI " trebali glumiti neku finoću ??

Finoće nema više niti u Finskoj  - i oni polako shvaćaju koliko ih je FINOĆA  do sada koštala !!

Naravno ; u smislu onoga gdje stvarno postoji  teška povreda ženevske konvencije treba pravno reagirati - no poučeni svim dosadašnjim iskustvima  s DRUGIH STRANA dolaze pretjerane i iskontruirirane  optužbe i stoga upće ne vjerujem u ovaj navedeni broj !!Sve u svemu  _ pokušaj LOVA U MUTNOM - a na kraju APP ( ako prođe - prođe )  hehe ; zašto baš u ovome trenutku - INDIKATIVNO !?!?

MRŠ !!

P.S.

Naravno ; hrvatske izdajice tipa Čović -$$- CO isključujem pri ovom svojem pisanju -  " VUK BRANKOVIĆ " u povijesti ima loš " IMIDŽ "  !!  PLJUC !!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 15 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by Guest 17/9/2016, 18:33

jastreb wrote:
tre911 wrote:
jastreb wrote:U BIH,naročito u H,počeo je pakleni plan dijeljenja Hrvata.

Ponovo se ondje šalju emisari iz Zagreba kako bi se dosadašnje hrvatsko vodstvo i hrvatski lideri sotonizirali.

Napadaju i etiketiraju kao neprijatelja čak i jednog umjereno desnog intelektualca kakav je Nino Raspudić. Pljuje se po HDZ BIH ,po Draganu Čoviću i drugim istaknutim ličnostima iz redova hrvatskog naroda.

Sve ovo imati će u to sam duboko uvjeren katastrofalne posljedice po hrvatski narod u toj zemlji.
Eto i onda kažeš drugima da izmišljaju i palamude
Ja izmišljam?

A što u Bosni radi jedan Glasnović???

Uspio je baciti čegrst među ondašnje Hrvate te ih huška protiv aktualnog hrvatskog rukovodstva.



Jastrebe ; ako je i od tebe " UMJERONOG KOMUNJARE I ANTIFAŠISTA " - ovo je stvarno previše prozirno i nepotrebno  - shvaćaš li na koje si niske grane pao  - JBGA ; ovo je samo dokaz da komunjarska LOBOTOMIJA ima trajni učinak i da tu do smrti nema popravka - BEZ LJUTNJE - tvoj mozak je nažalost trajno oštećen i ti  nikako ne možeš  pokrenuti vijuge u drugačijim smjerovima ; no za utjehu  tebi  - tvoja  " SUDRUGARICA "  SORA ima kud  i kamo više problema sama s sobom nego ti - kod tebe  još čak može biti i nekog oporavka - no kod  potonje navedene nema popravka -KAMIKAZA  do kraja !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 15 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum