ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara Empty 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by Guest 10/3/2023, 14:36

https://www.vukovar.hr/vijesti/sve-vijesti/upravni-odjeli/224-uo-za-opce-poslove-i-ured-gradonacelnika/13273-svecano-je-obiljezen-dan-hrvatskih-braniteljica-i-branitelja-vukovara

Čestitam svim braniteljima i braniteljicama herojskog grada Vukovara njihov dan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by vuksadinare 10/3/2023, 18:44

...cestitam...nezaboravno je bilo to postrojavanje tolikog broja ljudi u bogdanovackom ataru cetnicima pred nosom..koliko god pljuckali na mercepa..ali on je uvijek odlicno organizirao cega se prihvatio uz asistenciju blage zadre..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by mentalitet 11/3/2023, 06:44

vuksadinare wrote:...cestitam...nezaboravno je bilo to postrojavanje tolikog broja ljudi u bogdanovackom ataru cetnicima pred nosom..koliko god pljuckali na mercepa..ali on je uvijek odlicno organizirao cega se prihvatio uz asistenciju blage zadre..


Mashal jaro.nisam ni sumnjao da ti je taj kriminalac idol jer ochito ste pushili jedan drugom kurac u Lepoglavi prije rata.Eto kod svih onih poznatih i nepoznatih koji su mislili da se bore za Hrvatsku ti izaberesh bash njega kao primjer hrvatskog chovjeka koji se borio da oslobodi prvo srbe od materijalnih dobara pa onda i hrvate,Dakle upravo si dokazao ono shto ja ovdje tvrdim godinama a to je da su rat zapocheli kriminalci poput tebe iMerchepa,pa se izvukli iz njega i gurnuli hrvatsku mladost da gine fol oslobadjajuci zemlju od okupatora.I dalje tvrdim da ste se borili za svoj dzep jer da nije tako ne bi se toliko ljudi koji su uchestvovali u ratu ubilo.Kada su vidjeli za shta su se borili nisu mogli to podnijeti i sa time zivjeti pa su se ubili a vi krimosi ste fino profitirali od rata.Ali ima jedna narodna "Kako dodje tako i ode" Ako ne platish ti ,platit ce tvoje trece koljeno.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5017
2020-07-05


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by Serbinho-3 11/3/2023, 10:29

Branili od koga? Manjka inteligencije? Napali kasarnu, nakon gomile ostalih i nisu racunali da ce JNA doci da deblokira istu. Isto su okarakterisali kao Agresiju Srbije na Hrvatsku. Napadnes JNA kao u Tuzli i govoris o agresiji. Tuzla se kasnije valjda desila. Uglavnom, divljaci gledali Dinastiju i istripovali se da ih ceka bizjet i privatna kompanija, postace slavni i bogati, bolji je kapitalizam od socijalizma. Bosna tako valjda najsiromasnija u Evropi, samo jos medvedi nisu odande pobegli i time pokazali sta znaci biti pravi patriota. Neka rmba sada kod Nemca da bi platio racune i odrzavao drugome sistem.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by Serbinho-3 11/3/2023, 10:33

Prodaje se magla o zlocestim Srbima i jos isisava benzin iz rezervoara dok ima, kada bude nestalo, nestace i prica o zlocestim Srbima. Ponzijeva shema, kako se preko price obogatiti i zauzeti pozicije u drustvu. Budale ti jos tapsu i klimaju glavom uz obavezno," Tako je".
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by Šandor Winnetou 11/3/2023, 11:21

mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:...cestitam...nezaboravno je bilo to postrojavanje tolikog broja ljudi u bogdanovackom ataru cetnicima pred nosom..koliko god pljuckali na mercepa..ali on je uvijek odlicno organizirao cega se prihvatio uz asistenciju blage zadre..


Mashal jaro.nisam ni sumnjao da ti je taj kriminalac idol jer ochito ste pushili jedan drugom kurac u Lepoglavi prije rata.Eto kod svih onih poznatih i nepoznatih koji su mislili da se bore za Hrvatsku ti izaberesh bash njega kao primjer hrvatskog chovjeka koji se borio da oslobodi prvo srbe od materijalnih dobara pa onda i hrvate,Dakle upravo si dokazao ono shto ja ovdje tvrdim godinama a to je da su rat zapocheli kriminalci poput tebe iMerchepa,pa se  izvukli iz njega i gurnuli hrvatsku mladost da gine fol oslobadjajuci  zemlju od okupatora.I dalje tvrdim da ste se borili za svoj dzep jer da nije tako ne bi se toliko ljudi koji su uchestvovali u ratu ubilo.Kada su vidjeli za shta su se borili nisu mogli to podnijeti i sa time zivjeti pa su se ubili a vi krimosi ste fino profitirali od rata.Ali ima jedna narodna "Kako dodje tako i ode" Ako ne platish ti ,platit ce tvoje trece koljeno.
Opet lupetaš bez veze kao i srpinjo ispod tebe sa svojim idiotlucima o napadima Hrvata na vojarne.

_________________
10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by Guest 11/3/2023, 13:37

Serbinho-3 wrote:Branili od koga?
Branili od onih zvjeri šta su ga porušili do temelja.

I od onih zvjeri šta su ubijali ranjenike iz bolnice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by crvenkasti 11/3/2023, 14:01

zoro osvetnik wrote:
Serbinho-3 wrote:Branili od koga?
Branili od onih zvjeri šta su ga porušili do temelja.

I od onih zvjeri šta su ubijali ranjenike iz bolnice.

Nije nego od srpske agresije, glupane!
Pazi što govoriš!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by Guest 11/3/2023, 14:07

crvenkasti wrote:
zoro osvetnik wrote:
Serbinho-3 wrote:Branili od koga?
Branili od onih zvjeri šta su ga porušili do temelja.

I od onih zvjeri šta su ubijali ranjenike iz bolnice.

Nije nego od srpske agresije, glupane!
Pazi što govoriš!
Branili su ga i od onoga o čemu si ti pisao na starom forumu, ako se još siječaš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by prckov 11/3/2023, 14:28

zoro osvetnik wrote:https://www.vukovar.hr/vijesti/sve-vijesti/upravni-odjeli/224-uo-za-opce-poslove-i-ured-gradonacelnika/13273-svecano-je-obiljezen-dan-hrvatskih-braniteljica-i-branitelja-vukovara

Čestitam svim braniteljima i braniteljicama herojskog grada Vukovara njihov dan.

pridruzujem se cestitkama :tu beer

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by dijagram 11/3/2023, 14:36

Sjecam se samo kako smo naoruzani do zuba napadali neduznu nenaoruzanu bizantinsku nejac:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by Serbinho-3 11/3/2023, 16:45

Krenuli standardno na kasarnu, samo sto vas je Sljivancanin sa 5% snage, demolirao ko Bugarsku Skupstinu. Slovenci i ostali pobedili, ovi nisu ni hteli po ljudima da udaraju. Ako je politicar glup i covek, nije i JNA. Tu u Vukovaru malo opalili, Hrvati kukaju. Dovoljno da niste cackali mecku i ista ne bi zaigrala, otprilike. Sutra kada vas Italijani napadnu Cigojneri, koga cete zvati, Srbe? Slovenci Cigojneri ista prica. Oni vas vide iza zice kao nivo Cigana, dok vi mislite da ste posisali svu pamet Sveta. Ima da vam pokupe tu Obalu, Madjari Slavoniju i nogu u zadnjicu. Slabo znanje imate, dovoljno da slepac mazne nekome kucu i pohvata pozicije u drustvu, svalerke, novac, otprilike... JNA je bila vas najvisi stepen profesionalnosti. Sad ste kurac na biciklu. Otprilike.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by Guest 11/3/2023, 16:47

Serbinho-3 wrote:Krenuli standardno na kasarnu, samo sto vas je Sljivancanin sa 5% snage, demolirao ko Bugarsku Skupstinu. Slovenci i ostali pobedili, ovi nisu ni hteli po ljudima da udaraju. Ako je politicar glup i covek, nije i JNA. Tu u Vukovaru malo opalili, Hrvati kukaju. Dovoljno da niste cackali mecku i ista ne bi zaigrala, otprilike. Sutra kada vas Italijani napadnu Cigojneri, koga cete zvati, Srbe? Slovenci Cigojneri ista prica. Oni vas vide iza zice kao nivo Cigana, dok vi mislite da ste posisali svu pamet Sveta. Ima da vam pokupe tu Obalu, Madjari Slavoniju i nogu u zadnjicu. Slabo znanje imate, dovoljno da slepac mazne nekome kucu i pohvata pozicije u drustvu, svalerke, novac, otprilike... JNA je bila vas najvisi stepen profesionalnosti. Sad ste kurac na biciklu. Otprilike.
Tupino, JNA je bila na tako visokom stupnju da se raspala sama od sebe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by Serbinho-3 11/3/2023, 16:51

Inteligencijo, zamisli kada se nesto kako kazes raspada samo od sebe a ti se boris za nekakvu nezavisnost i napadas istu. Zamisli ti tek taj nivo inteligencije. Makedonac nije ispalio jedan metak i dobio sve. Ko zna, zna. Mujo, Hrvoje(bio Hrvoje, sad je Sisoje), Janez.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by Guest 11/3/2023, 16:56

Serbinho-3 wrote:Inteligencijo, zamisli kada se nesto kako kazes raspada samo od sebe a ti se boris za nekakvu nezavisnost i napadas istu. Zamisli ti tek taj nivo inteligencije. Makedonac nije ispalio jedan metak i dobio sve. Ko zna, zna. Mujo, Hrvoje(bio Hrvoje, sad je Sisoje), Janez.
A di si ti bio kad je bio rat?. Pretpostavljam da si slušao vijesti u Beogradu kad pričaš ovakve gluposti. Ne znam...

Ja sam s obale gledao kako JNA brodovi cipaju po gradu, a da ih nitko nije dirao.

Tek nakon toga su neke potopili i oštetili, pa su utekli u Crnu Goru. Bolničke vrtolete nitko nije dirao dok su s brodova izvlačili ranjene, a u Vukovaru su ranjene ubili na Ovčari.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by Serbinho-3 11/3/2023, 17:21

zoro osvetnik wrote:
Serbinho-3 wrote:Inteligencijo, zamisli kada se nesto kako kazes raspada samo od sebe a ti se boris za nekakvu nezavisnost i napadas istu. Zamisli ti tek taj nivo inteligencije. Makedonac nije ispalio jedan metak i dobio sve. Ko zna, zna. Mujo, Hrvoje(bio Hrvoje, sad je Sisoje), Janez.
A di si ti bio kad je bio rat?



 Trebali ste gole picke da stavite na Obali da im masu, pa da vidis da li bi pucali. To neke budaletine, ljudi gledali da odu svojim kucama. Gde sam ja bio? Razvio svoj biznis. Kupovao od lopova Zacin C, Crnogorsku Lozovu Rakiju onu, sto ide ko Alva, Rubinov Vinjak, Viskije, kafu za aparate, moze i ona C i slicno. Rasprodamo okolo po pijaci, imali smo jednog znao da prica sa ljudima, rasproda im sve. Oni pokupe od gradjana zlato za salatu a ovaj njima uvali. Tada je plata bila 1 Deutsche Mark, jer je Inflacija bila da sve u toku dana propadne. Plata 1 marku a ja setao Air Max koleciju od po 300 maraka. Klinac, stane bus na Stanici kod Mercedes zgrada na NBGD, ceo bus me snima. Jad&Beda a ja ko da sam dosao sa Beverli Hilsa. Jakna Chevignon kozna 600 Deutsche Mark. Nikad bolja vremena, ako pitas mene, dok je ostalima bio Pakao. Kasnije smrklo i meni, po onoj cuvenoj, "Nicija nije gorela do Zore ". Tada mi se nakace oni magarci iz Vojske, krenuse da me jure ko Pabla Eskobara, idemo po Madjarskoj, Bugarskoj maloletnici, prenosili na hiljade upaljaca, onaj me pita vojnu postu na granici da ne pobegnem, rekod mu da sam sluzio, mada vojsku sam video samo na TV. Vidi on ovaj neki mutan lik, proverava a ni ja nisam sisao veslo, nosio to samnom iz Vojske, ako me startuju, eto vozna karta i poziv, krenuo u kasarnu. Kasnije pobegao za Cikago. Dok ste se vi igrali sugice okolo, ja sam i kao maloletnik vec uvelio bio u Medjunarodnom Biznisu. Da snimim film, ljudi ne bi verovali. 


Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by Guest 11/3/2023, 17:24

Serbinho-3 wrote:
zoro osvetnik wrote:
A di si ti bio kad je bio rat?

 Gde sam ja bio? Razvio svoj biznis.
Onda više ne pričaj gluposti o onome o čemu nemaš pojma. 

Ja sam sve ovo proživio o čemu pišem. A ti nisi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by Serbinho-3 11/3/2023, 17:30

Tamo u kasarni verovatno prozivali ime, misle ja samo na njih mislim a ja radim biznis po Sofiji, Segedinu, Solunu. Kasnije se iznervirali sto ih nisam ispostovao, izvrsili desant a mozga da su imali, zapitali bi se sta radi masa ona, koja "studira" na papiru. Mozda su u HR sisali veslo, ali ja nisam progutao camac. Meni je logika uvek bila pod 1 a ostalo pod 2 i 3.


Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by Guest 11/3/2023, 17:35

Serbinho-3 wrote: Meni je logika uvek bila pod 1 a ostalo pod 2 i 3.
Onda nek ti logika naloži da ne možeš bolje od mene znat šta događalo devedesetih u RH.

Ja sam to proživljavao, a ti si slušao propagandne priće i sad nešto pametuješ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by mentalitet 11/3/2023, 17:50

Šandor Winnetou wrote:
mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:...cestitam...nezaboravno je bilo to postrojavanje tolikog broja ljudi u bogdanovackom ataru cetnicima pred nosom..koliko god pljuckali na mercepa..ali on je uvijek odlicno organizirao cega se prihvatio uz asistenciju blage zadre..


Mashal jaro.nisam ni sumnjao da ti je taj kriminalac idol jer ochito ste pushili jedan drugom kurac u Lepoglavi prije rata.Eto kod svih onih poznatih i nepoznatih koji su mislili da se bore za Hrvatsku ti izaberesh bash njega kao primjer hrvatskog chovjeka koji se borio da oslobodi prvo srbe od materijalnih dobara pa onda i hrvate,Dakle upravo si dokazao ono shto ja ovdje tvrdim godinama a to je da su rat zapocheli kriminalci poput tebe iMerchepa,pa se  izvukli iz njega i gurnuli hrvatsku mladost da gine fol oslobadjajuci  zemlju od okupatora.I dalje tvrdim da ste se borili za svoj dzep jer da nije tako ne bi se toliko ljudi koji su uchestvovali u ratu ubilo.Kada su vidjeli za shta su se borili nisu mogli to podnijeti i sa time zivjeti pa su se ubili a vi krimosi ste fino profitirali od rata.Ali ima jedna narodna "Kako dodje tako i ode" Ako ne platish ti ,platit ce tvoje trece koljeno.
Opet lupetaš bez veze kao i srpinjo ispod tebe sa svojim idiotlucima o napadima Hrvata na vojarne.

Ja sam poznavao Merchepa i njegovog zamjenika Zvonka Trusica a i svu njegovu bandu sa kojom je komandirao.Oni su me i pitali imam li iskaznicu MUP-e sa kojom mogu sve,od ubijanja do pljachke.Dolazili su u Siget preko puta Zagrebachkog Velesajma sa ustashkim znakovljem i kamama na chijim koricama je bio vidljivi znak U.Dakle,opet cu ponoviti jer vama kao prvachicima treba sto puta ponoviti koliko je 1+1,rat u Hrvatskoj je zapocheo po scenariju kakav vidish u Ukrajini a i taj vidish koliko sam shvatio po tvojim upisima kao obrambeni.Scenario je bio americhko _anglosaksonsko_germanski.Pushteni su svi ubojice i pljachkashi iz hrvatskih zatvora,dato im je oruzje i ovlasti da mogu raditi shto pozele,a sa njima su se umrezili oni koji su doshli iz inozemstva (pun kurac iz legije stranaca) uglavnom djeca ustasha koja su se rodila na zapadu i koja su gorjela od zelje da se osvete za WWII rat.Na srpskoj strani a i na muslimanskoj je uchinjeno isto,pa je Arkana pustilo iz pritvora osobno Tudjman (poslushaj video od Margetica koji objashnjava kako je pushten Arkan) jer je taj kriminalac trebao Miloshevicu da pokrene rat u BiH.Rat je bio dogovoren uz asistenciju Zapada jer su znali ako dodje do rata da taj balkanski prostor vishe nikada nece biti ujedinjen.Tudjman je zidov isto kao i Margetic ali ovaj je bio mlad i vjerovao je da su svi iskreni kao on dok nije vidio kako Arkan prodaje hrvatima oruzje i zamisli tu lovu polaze na rachun Zagrebachke banke.Necu dalje jer vas ochito boli istina a plus toga ste ispali korisne budale zapada koje su si umislile da su borci za slobodu.A borili ste se za 200 takozvanih hrvatskih obitelji dok ostatak hrvata kopa po kontejnerima (vidio svojim ochima kako izgleda ta schwitcarska).Dakle,nemam ja nishta protiv,naprotiv ,tko sam ja da vam spochitavam vashu ulogu u unishtavanju Hrvatske,jer ste kako Franjo lijepo reche u par rijechi ,citiram"Stoka sitnog zuba",a ja bi samo dodao,pa shta stoka zna osim da u shtali zavezana mushe i sere kvake o takozvanom domovinskom ratu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5017
2020-07-05


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum