ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara - Page 2 Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by mentalitet 11/3/2023, 17:50

Šandor Winnetou wrote:
mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:...cestitam...nezaboravno je bilo to postrojavanje tolikog broja ljudi u bogdanovackom ataru cetnicima pred nosom..koliko god pljuckali na mercepa..ali on je uvijek odlicno organizirao cega se prihvatio uz asistenciju blage zadre..


Mashal jaro.nisam ni sumnjao da ti je taj kriminalac idol jer ochito ste pushili jedan drugom kurac u Lepoglavi prije rata.Eto kod svih onih poznatih i nepoznatih koji su mislili da se bore za Hrvatsku ti izaberesh bash njega kao primjer hrvatskog chovjeka koji se borio da oslobodi prvo srbe od materijalnih dobara pa onda i hrvate,Dakle upravo si dokazao ono shto ja ovdje tvrdim godinama a to je da su rat zapocheli kriminalci poput tebe iMerchepa,pa se  izvukli iz njega i gurnuli hrvatsku mladost da gine fol oslobadjajuci  zemlju od okupatora.I dalje tvrdim da ste se borili za svoj dzep jer da nije tako ne bi se toliko ljudi koji su uchestvovali u ratu ubilo.Kada su vidjeli za shta su se borili nisu mogli to podnijeti i sa time zivjeti pa su se ubili a vi krimosi ste fino profitirali od rata.Ali ima jedna narodna "Kako dodje tako i ode" Ako ne platish ti ,platit ce tvoje trece koljeno.
Opet lupetaš bez veze kao i srpinjo ispod tebe sa svojim idiotlucima o napadima Hrvata na vojarne.

Ja sam poznavao Merchepa i njegovog zamjenika Zvonka Trusica a i svu njegovu bandu sa kojom je komandirao.Oni su me i pitali imam li iskaznicu MUP-e sa kojom mogu sve,od ubijanja do pljachke.Dolazili su u Siget preko puta Zagrebachkog Velesajma sa ustashkim znakovljem i kamama na chijim koricama je bio vidljivi znak U.Dakle,opet cu ponoviti jer vama kao prvachicima treba sto puta ponoviti koliko je 1+1,rat u Hrvatskoj je zapocheo po scenariju kakav vidish u Ukrajini a i taj vidish koliko sam shvatio po tvojim upisima kao obrambeni.Scenario je bio americhko _anglosaksonsko_germanski.Pushteni su svi ubojice i pljachkashi iz hrvatskih zatvora,dato im je oruzje i ovlasti da mogu raditi shto pozele,a sa njima su se umrezili oni koji su doshli iz inozemstva (pun kurac iz legije stranaca) uglavnom djeca ustasha koja su se rodila na zapadu i koja su gorjela od zelje da se osvete za WWII rat.Na srpskoj strani a i na muslimanskoj je uchinjeno isto,pa je Arkana pustilo iz pritvora osobno Tudjman (poslushaj video od Margetica koji objashnjava kako je pushten Arkan) jer je taj kriminalac trebao Miloshevicu da pokrene rat u BiH.Rat je bio dogovoren uz asistenciju Zapada jer su znali ako dodje do rata da taj balkanski prostor vishe nikada nece biti ujedinjen.Tudjman je zidov isto kao i Margetic ali ovaj je bio mlad i vjerovao je da su svi iskreni kao on dok nije vidio kako Arkan prodaje hrvatima oruzje i zamisli tu lovu polaze na rachun Zagrebachke banke.Necu dalje jer vas ochito boli istina a plus toga ste ispali korisne budale zapada koje su si umislile da su borci za slobodu.A borili ste se za 200 takozvanih hrvatskih obitelji dok ostatak hrvata kopa po kontejnerima (vidio svojim ochima kako izgleda ta schwitcarska).Dakle,nemam ja nishta protiv,naprotiv ,tko sam ja da vam spochitavam vashu ulogu u unishtavanju Hrvatske,jer ste kako Franjo lijepo reche u par rijechi ,citiram"Stoka sitnog zuba",a ja bi samo dodao,pa shta stoka zna osim da u shtali zavezana mushe i sere kvake o takozvanom domovinskom ratu.

mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara - Page 2 Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by mentalitet 11/3/2023, 17:58

zoro osvetnik wrote:
Serbinho-3 wrote: Meni je logika uvek bila pod 1 a ostalo pod 2 i 3.
Onda nek ti logika naloži da ne možeš bolje od mene znat šta događalo devedesetih u RH.

Ja sam to proživljavao, a ti si slušao propagandne priće i sad nešto pametuješ.

Kada prichamo o logici onda te molim odgovori mi kako je moguce i logichno da je JNA zapochela rat dok ste ti i tvoji pajdashi drzali na oku kasarne sa papovkama.Dakle,prichash o nechemu shto nema veze sa logikom ili ipak lazesh kao i svi ostali koji su fol bili u ratu.Evo,ne mogu napisati ime i prezime visokog chasnika koji mi je prichao da je sredio mirovinu nekom srbinu koji je bio u pozadini i nije vidio fronta ali im je to trebalo da pokazu koliko su demokratski nastrojeni.Pa se pitam kada je bilo moguce jednom Srbinu koji je bio vozach kamiona srediti mirovinu,kako li su onda sredjivali ostalima hrvatima kojih je navodno bilo u ratu 500.00 tisuca pa su valjda mogli sa toliko vojske osvojiti cijelu Europu a ne samo Krajinu.Eto ti logika a ti samo nastavi dalje razmishljati u logichnom smjeru i sama ce ti se istina pokazati.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara - Page 2 Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by Guest 11/3/2023, 18:10

mentalitet wrote:

Kada prichamo o logici onda te molim odgovori mi kako je moguce i logichno da je JNA zapochela rat dok ste ti i tvoji pajdashi drzali na oku kasarne sa papovkama.Dakle,prichash o nechemu shto nema veze sa logikom ili ipak lazesh kao i svi ostali koji su fol bili u ratu.
Pa to sam već odgovorio... 
Evo ponovit ću ako nisi pročitao...a ako jesi onda si tupina.


"Točnije, započeli su ga četnici iz krajine naoružavanjem, teroriziranjem putnika i blokiranjem prometnica.

JNA im je došla kasnije u ispomoć, stavivši se na njihovu stranu, ne dozvoljavajući legalnoj hrvatskoj vlasti da upravlja Hrvatskom i provodi zakone RH na cijelom hrvatskom teritoriju i tako sama sebi presudila."
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara - Page 2 Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by mentalitet 11/3/2023, 19:09

zoro osvetnik wrote:
mentalitet wrote:

Kada prichamo o logici onda te molim odgovori mi kako je moguce i logichno da je JNA zapochela rat dok ste ti i tvoji pajdashi drzali na oku kasarne sa papovkama.Dakle,prichash o nechemu shto nema veze sa logikom ili ipak lazesh kao i svi ostali koji su fol bili u ratu.
Pa to sam već odgovorio... 
Evo ponovit ću ako nisi pročitao...a ako jesi onda si tupina.


"Točnije, započeli su ga četnici iz krajine naoružavanjem, teroriziranjem putnika i blokiranjem prometnica.

JNA im je došla kasnije u ispomoć, stavivši se na njihovu stranu, ne dozvoljavajući legalnoj hrvatskoj vlasti da upravlja Hrvatskom i provodi zakone RH na cijelom hrvatskom teritoriju i tako sama sebi presudila."

E nisu,nego je pochelo sa izbacivanjem iz ustava i dovodjenjem "boraca za slobodu",fashista i pasa rata iz legije stranaca kojima je ubiti kao dobar dan reci,pa shto su trebali raditi?Chekati da ih kolju kao za vrijeme WWII?Kako to ne spochitavash hrvatima u Srednjoj Bosni kada su bili ugrozeni ili u Hercegovini kada su osnovali H.B.?

U prijashnjem postu gore si napisao da je rat zapochela JNA a sada tvrdish da je doshla na ispomoc srbima.De jarane, dogovori se sa sobom shto pishesh pa onda nastavi da ima neke logike i smisla u tvojim upisima.Dakle,i ovdje izmishljash kao i vecina vas jer vam je jebeno teshko priznati shto je istina da vam se ne bi srushila papagajska pricha u vama koju ste nauchili napamet pa zato i nenate nikakvih argumenata nego se shutate tim floskulama koje su vam putem medija utisnuli u tu vashu tintaru anglo_saksonsko_germanski gospodari.Samo josh jedno pitanje.Tko ubi onog Kira u Slavoniji a sluzbeno rat i nije zapocheo.Je li to bjeshe Gudelj koji je na sudjenju tvrdio da je dobio naredjenje da to uchini.Od koga je dobio naredjenje?Samo se nastavi dalje pitati pa se javi.

Riblja Čorba - Pogledaj dom svoj, anđele
https://www.youtube.com/watch?v=Z3ISrEGzLss

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Šandor Winnetou dislikes this post

Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara - Page 2 Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by crvenkasti 11/3/2023, 19:17

zoro osvetnik wrote:
crvenkasti wrote:
zoro osvetnik wrote:
Serbinho-3 wrote:Branili od koga?
Branili od onih zvjeri šta su ga porušili do temelja.

I od onih zvjeri šta su ubijali ranjenike iz bolnice.

Nije nego od srpske agresije, glupane!
Pazi što govoriš!
Branili su ga i od onoga o čemu si ti pisao na starom forumu, ako se još siječaš.

Uspio su u jednoj riječi napraviti dvije pravopisne greške zbog koje bi ti učiteljica u trećem razredu OŠ uvalila kulju iz hrvatskog.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara - Page 2 Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by Serbinho-3 11/3/2023, 19:23

Vi ste otprilike videli Slobu i kao, imamo i mi naseg Slobu, dok ste umesto Siptara, preuzeli ulogu Srba. Sada, ti Srbi tamo i Albanci, dva Sveta. Oni Sipci dole su imali drzavu i nisu bili zadovoljni, dok ovi nisu imali nista, Genocid u CV. Da ste bili mudriji i da kada neko jede govna, ne jedete i vi, vi ste se poneli misljenjem gomile i potrcali da i vi jedete govna. Onda vas Sloba navukao i preuzeo kontrolu nad njima. HDZ je kasnije, kada su im isti zatrebali, formirao vlast, prvo su vam zakuvali rat sa istim a mogli ste proci ko Makedonci. Ti Srbi nisu pravili 11 dece i uzimali Socijalu, niti trazili nesto. Krenuli ste u histeriju, oni se digli na oruzje. Kosovo je druga prica, pojeli su govna i drugi a ne samo Sloba. Trebas biti mudriji u politici. JNA da niste zapucali i napustali, mozda bi bila pod vasom kontrolom. Glupo ste to odradili, ali 99.99% ljudi prave greske u zivotu. Tako da vam je to neka uteha. Nije ni Zapad mudriji. Govorio sam ovde godinama da idu na blef i grlom u jagode, te kako ce se jednom zadaviti u toj prozdrljivosti i blefu. To im se desilo u Ukrajini.


Last edited by Serbinho-3 on 11/3/2023, 19:24; edited 1 time in total
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26310
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Šandor Winnetou dislikes this post

Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara - Page 2 Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by Guest 11/3/2023, 19:24

crvenkasti wrote:
zoro osvetnik wrote:
crvenkasti wrote:
zoro osvetnik wrote:
Serbinho-3 wrote:Branili od koga?
Branili od onih zvjeri šta su ga porušili do temelja.

I od onih zvjeri šta su ubijali ranjenike iz bolnice.

Nije nego od srpske agresije, glupane!
Pazi što govoriš!
Branili su ga i od onoga o čemu si ti pisao na starom forumu, ako se još siječaš.

Uspio su u jednoj riječi napraviti dvije pravopisne greške zbog koje bi ti učiteljica u trećem razredu OŠ uvalila kulju iz hrvatskog.
Samo se ti zajebaji s mrtvima. Daleko ćeš...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara - Page 2 Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by crvenkasti 11/3/2023, 19:28

zoro osvetnik wrote:
crvenkasti wrote:
zoro osvetnik wrote:
crvenkasti wrote:
zoro osvetnik wrote:
Serbinho-3 wrote:Branili od koga?
Branili od onih zvjeri šta su ga porušili do temelja.

I od onih zvjeri šta su ubijali ranjenike iz bolnice.

Nije nego od srpske agresije, glupane!
Pazi što govoriš!
Branili su ga i od onoga o čemu si ti pisao na starom forumu, ako se još siječaš.

Uspio su u jednoj riječi napraviti dvije pravopisne greške zbog koje bi ti učiteljica u trećem razredu OŠ uvalila kulju iz hrvatskog.
Samo se ti zajebaji s mrtvima. Daleko ćeš...

Ma da ..
Malo si glup, i ne znaš hrvatski, ali još si živ.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara - Page 2 Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by Guest 11/3/2023, 19:29

crvenkasti wrote:
zoro osvetnik wrote:
crvenkasti wrote:
zoro osvetnik wrote:
crvenkasti wrote:
zoro osvetnik wrote:
Serbinho-3 wrote:Branili od koga?
Branili od onih zvjeri šta su ga porušili do temelja.

I od onih zvjeri šta su ubijali ranjenike iz bolnice.

Nije nego od srpske agresije, glupane!
Pazi što govoriš!
Branili su ga i od onoga o čemu si ti pisao na starom forumu, ako se još siječaš.

Uspio su u jednoj riječi napraviti dvije pravopisne greške zbog koje bi ti učiteljica u trećem razredu OŠ uvalila kulju iz hrvatskog.
Samo se ti zajebaji s mrtvima. Daleko ćeš...

Ma da ..
Malo si glup, i ne znaš hrvatski, ali još si živ.
Sotono, nisam mislio na sebe, nego na one o kojima si nekad pisao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara - Page 2 Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by Šandor Winnetou 11/3/2023, 21:32

Serbinho-3 wrote:Krenuli standardno na kasarnu, samo sto vas je Sljivancanin sa 5% snage, demolirao ko Bugarsku Skupstinu. Slovenci i ostali pobedili, ovi nisu ni hteli po ljudima da udaraju. Ako je politicar glup i covek, nije i JNA. Tu u Vukovaru malo opalili, Hrvati kukaju. Dovoljno da niste cackali mecku i ista ne bi zaigrala, otprilike. Sutra kada vas Italijani napadnu Cigojneri, koga cete zvati, Srbe? Slovenci Cigojneri ista prica. Oni vas vide iza zice kao nivo Cigana, dok vi mislite da ste posisali svu pamet Sveta. Ima da vam pokupe tu Obalu, Madjari Slavoniju i nogu u zadnjicu. Slabo znanje imate, dovoljno da slepac mazne nekome kucu i pohvata pozicije u drustvu, svalerke, novac, otprilike... JNA je bila vas najvisi stepen profesionalnosti. Sad ste kurac na biciklu. Otprilike.
Ti si ono baš beznadežan slučaj dušo, dakle JNA je napadala Vu sa 30 tisuća ljudi naspram dvije tisuće, i tako skoro tri mjeseca. Nakon što su napravili Hirošimu od Vukovara ti i dalje laprdaš o minimalnim snagama koje su napadale Vukovar????? Dakle u bitci za Vu je bio omjer 15:1 u vašu korist što se tiče ljudstva, što se tiče tenkova 500:0, topničkih cijevi 300:1, aviona - svi : 0...što se tiče muda tu je obrnuto proporcionalno što se tiče ljudstva, na jednog srbu koji je imao muda su solazili 15 Hrvata s mudima i zato smo vam pičku razbili do ibera a nakon čega ste otišli u pizdu materinu sve dok niste popalili popljačkane traktore i zaprašili put majčice smrdije.

Evo ti tvoj milošević o srpskoj i Hrvatskoj hrabrost mada je on tu pokušao relativizirati pa je povećao broj Vu branitelje 3x.



"Molim vas, 6.000 Hrvata je branilo Vukovar pola godine; napadala je cela Prva armija, vazduhoplovstvo, čudo, sva sila koju je imala JNA, a oni nisu odbranili Knin, kojem se može prići samo iz tri pravca; nisu ga mogli braniti ni 12 sati!?

Pročitajte više na: https://express.24sata.hr/top-news/pad-krajine-ustase-usle-u-knin-bez-borbe-11664 - express.24sata.hr

Evo ti srpinjo odgovor u boldanom na onih tvoji 5% koje je šljivančanin imao na raspolaganju no budaletina kakva već jesi ti ćeš naravno obvo ignorirati i nastaviti pisati gluposti kao i na sve do sada kada su ti se predočili dokazi i činjenice o onome što lupetaš a o čemu pojma jebenog nemaš.

_________________
10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara - Page 2 Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by Šandor Winnetou 11/3/2023, 21:35

mentalitet wrote:
Šandor Winnetou wrote:
mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:...cestitam...nezaboravno je bilo to postrojavanje tolikog broja ljudi u bogdanovackom ataru cetnicima pred nosom..koliko god pljuckali na mercepa..ali on je uvijek odlicno organizirao cega se prihvatio uz asistenciju blage zadre..


Mashal jaro.nisam ni sumnjao da ti je taj kriminalac idol jer ochito ste pushili jedan drugom kurac u Lepoglavi prije rata.Eto kod svih onih poznatih i nepoznatih koji su mislili da se bore za Hrvatsku ti izaberesh bash njega kao primjer hrvatskog chovjeka koji se borio da oslobodi prvo srbe od materijalnih dobara pa onda i hrvate,Dakle upravo si dokazao ono shto ja ovdje tvrdim godinama a to je da su rat zapocheli kriminalci poput tebe iMerchepa,pa se  izvukli iz njega i gurnuli hrvatsku mladost da gine fol oslobadjajuci  zemlju od okupatora.I dalje tvrdim da ste se borili za svoj dzep jer da nije tako ne bi se toliko ljudi koji su uchestvovali u ratu ubilo.Kada su vidjeli za shta su se borili nisu mogli to podnijeti i sa time zivjeti pa su se ubili a vi krimosi ste fino profitirali od rata.Ali ima jedna narodna "Kako dodje tako i ode" Ako ne platish ti ,platit ce tvoje trece koljeno.
Opet lupetaš bez veze kao i srpinjo ispod tebe sa svojim idiotlucima o napadima Hrvata na vojarne.

Ja sam poznavao Merchepa i njegovog zamjenika Zvonka Trusica a i svu njegovu bandu sa kojom je komandirao.Oni su me i pitali imam li iskaznicu MUP-e sa kojom mogu sve,od ubijanja do pljachke.Dolazili su u Siget preko puta Zagrebachkog Velesajma sa ustashkim znakovljem i kamama na chijim koricama je bio vidljivi znak U.Dakle,opet cu ponoviti jer vama kao prvachicima treba sto puta ponoviti koliko je 1+1,rat u Hrvatskoj je zapocheo po scenariju kakav vidish u Ukrajini a i taj vidish koliko sam shvatio po tvojim upisima kao obrambeni.Scenario je bio americhko _anglosaksonsko_germanski.Pushteni su svi ubojice i pljachkashi iz hrvatskih zatvora,dato im je oruzje i ovlasti da mogu raditi shto pozele,a sa njima su se umrezili oni koji su doshli iz inozemstva (pun kurac iz legije stranaca) uglavnom djeca ustasha koja su se rodila na zapadu i koja su gorjela od zelje da se osvete za WWII rat.Na srpskoj strani a i na muslimanskoj je uchinjeno isto,pa je Arkana pustilo iz pritvora osobno Tudjman (poslushaj video od Margetica koji objashnjava kako je pushten Arkan) jer je taj kriminalac trebao Miloshevicu da pokrene rat u BiH.Rat je bio dogovoren uz asistenciju Zapada jer su znali ako dodje do rata da taj balkanski prostor vishe nikada nece biti ujedinjen.Tudjman je zidov isto kao i Margetic ali ovaj je bio mlad i vjerovao je da su svi iskreni kao on dok nije vidio kako Arkan prodaje hrvatima oruzje i zamisli tu lovu polaze na rachun Zagrebachke banke.Necu dalje jer vas ochito boli istina a plus toga ste ispali korisne budale zapada koje su si umislile da su borci za slobodu.A borili ste se za 200 takozvanih hrvatskih obitelji dok ostatak hrvata kopa po kontejnerima (vidio svojim ochima kako izgleda ta schwitcarska).Dakle,nemam ja nishta protiv,naprotiv ,tko sam ja da vam spochitavam  vashu ulogu u unishtavanju Hrvatske,jer ste kako Franjo lijepo reche u par rijechi ,citiram"Stoka sitnog zuba",a ja bi samo dodao,pa shta stoka zna osim da u shtali zavezana mushe i sere kvake o takozvanom domovinskom ratu.
Gle Merčep je moj sugrađanin i ja znam što je radio i kada, ovo što ti mlatiš nema veze s vezom.

_________________
10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara - Page 2 Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by Šandor Winnetou 11/3/2023, 21:39

mentalitet wrote:
zoro osvetnik wrote:
Serbinho-3 wrote: Meni je logika uvek bila pod 1 a ostalo pod 2 i 3.
Onda nek ti logika naloži da ne možeš bolje od mene znat šta događalo devedesetih u RH.

Ja sam to proživljavao, a ti si slušao propagandne priće i sad nešto pametuješ.

Kada prichamo o logici onda te molim odgovori mi kako je moguce i logichno da je JNA zapochela rat dok ste ti i tvoji pajdashi drzali na oku kasarne sa papovkama.Dakle,prichash o nechemu shto nema veze sa logikom ili ipak lazesh kao i svi ostali koji su fol bili u ratu.Evo,ne mogu napisati ime i prezime visokog chasnika koji mi je prichao da je sredio mirovinu nekom srbinu koji je bio u pozadini i nije vidio fronta ali im je to trebalo da pokazu koliko su demokratski  nastrojeni.Pa se pitam kada je bilo moguce jednom Srbinu koji je bio vozach kamiona srediti mirovinu,kako li su onda sredjivali ostalima hrvatima kojih je navodno bilo u ratu 500.00 tisuca pa su valjda mogli sa toliko vojske osvojiti cijelu Europu a ne samo Krajinu.Eto ti logika a ti samo nastavi dalje razmishljati u logichnom smjeru i sama ce ti se istina pokazati.
Kad je spaljeno prvo Hrvatsko selo a kad su napadnute vojarne, ko je spasio četnike u borovu selu kad su poklali regularne policijske snage a kada su napadnute vojarne? Tko je napadao JNA iz sela Ravno  kada ga je JNA spalila do temelja?....Lupetaš gluposti iz više razloga a prvenstveno jer si srbo i tako pokušavaš mjenjati prošlost nebi li sebi opravdao idiotluke tvojih sunarodnjaka od početka do kraja devedesetih.

_________________
10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara - Page 2 Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by Šandor Winnetou 11/3/2023, 21:43

mentalitet wrote:
zoro osvetnik wrote:
mentalitet wrote:

Kada prichamo o logici onda te molim odgovori mi kako je moguce i logichno da je JNA zapochela rat dok ste ti i tvoji pajdashi drzali na oku kasarne sa papovkama.Dakle,prichash o nechemu shto nema veze sa logikom ili ipak lazesh kao i svi ostali koji su fol bili u ratu.
Pa to sam već odgovorio... 
Evo ponovit ću ako nisi pročitao...a ako jesi onda si tupina.


"Točnije, započeli su ga četnici iz krajine naoružavanjem, teroriziranjem putnika i blokiranjem prometnica.

JNA im je došla kasnije u ispomoć, stavivši se na njihovu stranu, ne dozvoljavajući legalnoj hrvatskoj vlasti da upravlja Hrvatskom i provodi zakone RH na cijelom hrvatskom teritoriju i tako sama sebi presudila."

E nisu,nego je pochelo sa izbacivanjem iz ustava i dovodjenjem "boraca za slobodu",fashista i pasa rata iz legije stranaca kojima je ubiti kao dobar dan reci,pa shto su trebali raditi?Chekati da ih kolju kao za vrijeme WWII?Kako to ne spochitavash hrvatima u Srednjoj Bosni kada su bili ugrozeni ili u Hercegovini kada su osnovali H.B.?

U prijashnjem postu gore si napisao da je rat zapochela JNA a sada tvrdish da je doshla na ispomoc srbima.De jarane, dogovori se sa sobom shto pishesh pa onda nastavi da ima neke logike i smisla u tvojim upisima.Dakle,i ovdje izmishljash kao i vecina vas jer vam je jebeno teshko priznati shto je istina da vam se ne bi srushila papagajska pricha u vama koju ste nauchili napamet pa zato i nenate nikakvih argumenata nego se shutate tim floskulama koje su vam putem medija utisnuli u tu vashu tintaru anglo_saksonsko_germanski gospodari.Samo josh jedno pitanje.Tko ubi onog Kira u Slavoniji a sluzbeno rat i nije zapocheo.Je li to bjeshe Gudelj koji je na sudjenju tvrdio da je dobio naredjenje da to uchini.Od koga je dobio naredjenje?Samo se nastavi dalje pitati pa se javi.

Riblja Čorba - Pogledaj dom svoj, anđele
https://www.youtube.com/watch?v=Z3ISrEGzLss
O Bože No

Dakle prve barikade u RH

Balvan revolucija naziv je za početnu fazu, a ponekad i za cijelu oružanu pobunu dijela Srba u Hrvatskoj, potaknutu iz Srbije i od velikosrpskih krugova u JNA.[1] Naziv je dobila po tome što su je karakterizirale cestovne barikade, napravljene od balvana i velikog stijenja, koje su se pojavile 17. kolovoza 1990. godine u okolici Knina


Prvi Ustav u RH

Prvi saziv Hrvatskoga sabora na zajedničkoj sjednici triju vijeća 22. prosinca 1990. donio je Odluku o proglašenju Ustava Republike Hrvatske čime je ispunio svoju ustavotvornu ulogu. Kako je Ustav donesen neposredno pred Božić, naziva se još i "Božićnim Ustavom".

_________________
10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara - Page 2 Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by Guest 11/3/2023, 22:39

mentalitet wrote:
zoro osvetnik wrote:
mentalitet wrote:

Kada prichamo o logici onda te molim odgovori mi kako je moguce i logichno da je JNA zapochela rat dok ste ti i tvoji pajdashi drzali na oku kasarne sa papovkama.Dakle,prichash o nechemu shto nema veze sa logikom ili ipak lazesh kao i svi ostali koji su fol bili u ratu.
Pa to sam već odgovorio... 
Evo ponovit ću ako nisi pročitao...a ako jesi onda si tupina.


"Točnije, započeli su ga četnici iz krajine naoružavanjem, teroriziranjem putnika i blokiranjem prometnica.

JNA im je došla kasnije u ispomoć, stavivši se na njihovu stranu, ne dozvoljavajući legalnoj hrvatskoj vlasti da upravlja Hrvatskom i provodi zakone RH na cijelom hrvatskom teritoriju i tako sama sebi presudila."

U prijashnjem postu gore si napisao da je rat zapochela JNA a sada tvrdish da je doshla na ispomoc srbima.De jarane, dogovori se sa sobom shto pishesh pa onda nastavi da ima neke logike i smisla u tvojim upisima.
Idiote nepismeni. Napisao sam da ja JNA prva zapucala po Hrvatima, a ne da je započela rat.

Rat su započeli četnici iz krajine "balvan revolucijom". A onda im se JNA priključila. 

RH je poslala vrtolete da srede situaciju, a JNA je onda poslala zrakoplove da ih sruši. JNA je tada postala srbočetnička vojska. I stigla ju je kazna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara - Page 2 Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by dijagram 11/3/2023, 22:50

Srbaljsko kmecanje zbog poraza, iskazanog kukavicluka, gluposti, ponajvise  neljudskosti.
Glazba za moje usi.
B-)   :coffee  :cro
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18678
2015-08-09


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara - Page 2 Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by Guest 11/3/2023, 22:57

mentalitet wrote:
zoro osvetnik wrote:
mentalitet wrote:

Kada prichamo o logici onda te molim odgovori mi kako je moguce i logichno da je JNA zapochela rat dok ste ti i tvoji pajdashi drzali na oku kasarne sa papovkama.Dakle,prichash o nechemu shto nema veze sa logikom ili ipak lazesh kao i svi ostali koji su fol bili u ratu.
Pa to sam već odgovorio... 
Evo ponovit ću ako nisi pročitao...a ako jesi onda si tupina.


"Točnije, započeli su ga četnici iz krajine naoružavanjem, teroriziranjem putnika i blokiranjem prometnica.

JNA im je došla kasnije u ispomoć, stavivši se na njihovu stranu, ne dozvoljavajući legalnoj hrvatskoj vlasti da upravlja Hrvatskom i provodi zakone RH na cijelom hrvatskom teritoriju i tako sama sebi presudila."

E nisu,nego je pochelo sa izbacivanjem iz ustava i dovodjenjem "boraca za slobodu",fashista i pasa rata iz legije stranaca kojima je ubiti kao dobar dan reci,pa shto su trebali raditi?Chekati da ih kolju kao za vrijeme WWII?Kako to ne spochitavash hrvatima u Srednjoj Bosni kada su bili ugrozeni ili u Hercegovini kada su osnovali H.B.?
Tupino glupa.

Četnici su se naoružali u kolovozu i okupirali RH. A izbačeni su iz Ustava u prosincu.
Koja bi to država u Ustavu držala ljude koji ratuju protiv nje, ne žele je i žele da propadne? Koja bi to država držala zmiju u svojim njedrima?

Oni su postali neprijatelji države.
S pravom su ih izbacili iz Ustava. S neprijateljem se ratuje i ne trpi ga se. 

A i inače. Jebem ja državu s 2 ili više konstitutivnih naroda. To onda po meni nije normalna država. To je onda umjetna tvorevina. Takva je bila i juga, pa se samo čekao trenutak kad će se raspasti.

Što je država etnički čistija to je jača.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara - Page 2 Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by mentalitet 12/3/2023, 00:20

zoro osvetnik wrote:
mentalitet wrote:
zoro osvetnik wrote:
mentalitet wrote:

Kada prichamo o logici onda te molim odgovori mi kako je moguce i logichno da je JNA zapochela rat dok ste ti i tvoji pajdashi drzali na oku kasarne sa papovkama.Dakle,prichash o nechemu shto nema veze sa logikom ili ipak lazesh kao i svi ostali koji su fol bili u ratu.
Pa to sam već odgovorio... 
Evo ponovit ću ako nisi pročitao...a ako jesi onda si tupina.


"Točnije, započeli su ga četnici iz krajine naoružavanjem, teroriziranjem putnika i blokiranjem prometnica.

JNA im je došla kasnije u ispomoć, stavivši se na njihovu stranu, ne dozvoljavajući legalnoj hrvatskoj vlasti da upravlja Hrvatskom i provodi zakone RH na cijelom hrvatskom teritoriju i tako sama sebi presudila."

E nisu,nego je pochelo sa izbacivanjem iz ustava i dovodjenjem "boraca za slobodu",fashista i pasa rata iz legije stranaca kojima je ubiti kao dobar dan reci,pa shto su trebali raditi?Chekati da ih kolju kao za vrijeme WWII?Kako to ne spochitavash hrvatima u Srednjoj Bosni kada su bili ugrozeni ili u Hercegovini kada su osnovali H.B.?
Tupino glupa.

Četnici su se naoružali u kolovozu i okupirali RH. A izbačeni su iz Ustava u prosincu.
Koja bi to država u Ustavu držala ljude koji ratuju protiv nje, ne žele je i žele da propadne? Koja bi to država držala zmiju u svojim njedrima?

Oni su postali neprijatelji države.
S pravom su ih izbacili iz Ustava. S neprijateljem se ratuje i ne trpi ga se. 

A i inače. Jebem ja državu s 2 ili više konstitutivnih naroda. To onda po meni nije normalna država. To je onda umjetna tvorevina. Takva je bila i juga, pa se samo čekao trenutak kad će se raspasti.

Što je država etnički čistija to je jača.


Ti nisi glup nego si pokvaren a to je neshto josh gore.Dakle,ubuduce sigurno necu ulaziti u rasprave sa tobom jer se vidi da si namjerno neupucen u ono shto pishesh pa cu te samo upozoriti na jednu knjigu koju bi trebao prochitati i ako nishta povjerovati ocu domovine Boljkovcu koji je i stvorio Tudjmana i doveo ga na vlast .Dakle ako ne vjerujesh meni onda cesh valjda povjerovati chovjeku koji je iz pozadine vukao konce i po nalogu zapada stvarao takozvanu NDH.Za mene ste NDH i to cete ostati zauvijek.Ne mislim se tamo vracati i zivjeti jer bi mi bilo ispod chasti,Prije bi otishao medju albance zivjeti nego kod vas.Razlozi su poznati.Jednu drzavu ne chini zemljopis nego ljudi koji zive u njoj a vi ste jedan od najpokvarenijih naroda u Europi,ni srama ni morala,ni etike,ni poshtenja.To je moje osobno mishljenje koje dijeli vjerojatno josh tisuce ljudi iz okruzenja a i oni koji tamo zive a ne smiju reci javno iako se osjecaju kao hrvati.
Elem,Josip Boljkovac, ministar policije iz vremena 1990—1991, je 2011. godine objavio knjigu "Istina mora izaći van", u kojoj je rekao da je rat u Hrvatskoj počeo napadom na Srbe, misleći na Incident na Plitivicama 31. ozujka 1991.Prochitaj tu knjigu pa se vrati diskutirati samnom do tada si zabiljezen kod mene kao jedan obichan seronja koji se shuta datumima koji nisu istiniti.Ovdje sam zalijepio dosta chinjenica koji vas naravno ne interesiraju osim vashe takozvane istine koju ste nauchili napamet i papagajski ponavljate.Odgovori mi samo na ovo pitanje Kako to da je Vukovar bio opkoljen a postojao je jedan put kroz kukuruze da se dostavlja municija i hrana>Dakle,ajde pametnjakovic reci mi da je JNA bila nesposobna u to vrijeme da i to zatvori?.Pa "naivna" kretenchino ochito da je bilo potrebno ubiti shto vishe hrvata da bi zapad priznao Hrvatsku isto kao shto je Klinton nudio onom glupom Izedbegovicu da pogine par hiljada muslimana u Srebrenici da bi se oni mogli ukljuchiti u rat.Borish se navodno protiv scenarija u Ukrajini a ne vidish isti rukopis scenarija u Hrvatskoj 1991.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara - Page 2 Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by mentalitet 12/3/2023, 00:33

dijagram wrote:Srbaljsko kmecanje zbog poraza, iskazanog kukavicluka, gluposti, ponajvise  neljudskosti.
Glazba za moje usi.
B-)   :coffee  :cro

Nishta ljepshe nego kada tamo dodjem a pitaju me i mole kako se useliti u USA.Pa koji kurac sada bjezite,imate svoju drzavu?Na to pitanje mi vecina odgovara ,daj ne zajebavaj,dochim ti i vecina sa ovog foruma je bila u nekom podrumu pa su se dochepali mirovine za koju Hrvatska mora zaduzivati tvoju praunuchad.Eto ja sam placao i mirovinsko,porez i sve ostale pristojbe dok sam tamo zivio ali mi ne pada napamet da neshto trazim od NDH i poklanjam sve sirotinji jer mi vas je zao.Bijeda ste koja ce ostati bijeda jer vam je u genetskom kodu samo da otmete od nekoga neshto zato shto nemate nishta u sebi kreativno kao narod pa i ono malo (300.000) tisuca hrvata ste protjerali jer ne mogu zivjeti sa vama jako pametnima i "hrabrima"koji su u mobilizaciju lovljeni kao i ukrajinci.Ti si posebna ljiga koja se pravish nekim pametnjakovicem a ne znash si ni shupak obrisati kao ljudsko bice nego kao cucak kada se posere trlja dupe od livadu:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara - Page 2 Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by Guest 12/3/2023, 00:40

mentalitet wrote:


Dakle,ubuduce sigurno necu ulaziti u rasprave sa tobom...bla, bla, bla,...
Aj baš ćemo to vidit hoćeš li me poštediti svojih nebuloza.
Nadam se da si bar sad iskren.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara - Page 2 Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by mentalitet 12/3/2023, 00:54

zoro osvetnik wrote:
mentalitet wrote:


Dakle,ubuduce sigurno necu ulaziti u rasprave sa tobom...bla, bla, bla,...
Aj baš ćemo to vidit hoćeš li me poštediti svojih nebuloza.
Nadam se da si bar sad iskren.

Ja ne lovim tebe po forumu kao shto vi mene lovite nego komentiram vasha sranja kojim ste zadojeni.Hajde da imaju neku logiku i makar malo iskrenosti pa da pomislim ,vidi jebo te mozda ti nisi u pravu.Ali na zalost ja sam ovdje u pravu u 90% sluchajeva pa je fakat mozda i bolje vam ne odgovarat nego vas zajebavat.Shto vas ozbiljnije shvacam gluplje mi zvuche vashi tekstovidok ih chitam.Sa tobom sam pokushao komunicirati jer si uvidio neke svjetske procese na Ukrajini,ali avaj kada je takozvani domovinski rat u pitanju,e tu laz mi ne diraj.Moze,ali cu to komentirati onako za sebe a ne sa vama jer je Hrvatska Shwitza,i imate hrvatsku pushku o hrvatskom ramenu a da o kuni ne govorimo.Nauchi shto su to atributi drzave.Ne govorim samo to ja bego pametniji ljudi od mene (Profesor DR.Kekic kod onoga ujkana velebita}.Uzivaj i ti u mirovini,boli te kurac shto ce to vashi praunuci vracati:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara - Page 2 Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by Guest 12/3/2023, 00:55

mentalitet wrote:
zoro osvetnik wrote:
mentalitet wrote:


Dakle,ubuduce sigurno necu ulaziti u rasprave sa tobom...bla, bla, bla,...
Aj baš ćemo to vidit hoćeš li me poštediti svojih nebuloza.
Nadam se da si bar sad iskren.

Ja ne lovim tebe po forumu kao shto vi mene lovite nego komentiram vasha sranja kojim ste zadojeni.Hajde da imaju neku logiku i makar malo iskrenosti pa da pomislim ,vidi jebo te mozda ti nisi u pravu.Ali na zalost ja sam ovdje u pravu u 90% sluchajeva pa je fakat mozda i bolje vam ne odgovarat nego vas zajebavat.Shto vas ozbiljnije shvacam gluplje mi zvuche vashi tekstovidok ih chitam.Sa tobom sam pokushao komunicirati jer si uvidio neke svjetske procese  na Ukrajini,ali avaj kada je takozvani domovinski rat u pitanju,e tu laz mi ne diraj.Moze,ali cu to komentirati onako za sebe a ne sa vama jer je Hrvatska Shwitza,i imate hrvatsku pushku o hrvatskom ramenu a da o kuni ne govorimo.Nauchi shto su to atributi drzave.Ne govorim samo to ja bego pametniji ljudi od mene (Profesor DR.Kekic kod onoga ujkana velebita}.Uzivaj i ti u mirovini,boli te kurac shto ce to vashi praunuci vracati:::)))
Ti si toliko u pravu da mi moš popušit karu...Opet samnom raspravljaš, a reka si da nećeš. Idiote glupi, dogovori se sam sa sobom više.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara - Page 2 Empty Re: 10. ožujak - Dan hrvatskih braniteljica i branitelja Vukovara

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum