ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Page 14 of 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 14 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by jastreb 16/9/2016, 17:53

Sora wrote: 
Razocaravajuce su diskusije jasteba i jos nekih.  
Zašto?

Ja sam primijetio da je ovdje nemoguće povesti neku nepristranu i objektivnu raspravu.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 14 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by vuksadinare 16/9/2016, 17:54

Nema tu pristranosti...dovoljno je vidjeti ovu tugu i jad ovih ljudi u filmicu exodus...nakon muljaze iz graca...i nisu zrtve samo hrvati bos.posavine vec i zrtve i hrvati srednje bosne i hercegovine..pitanje herceg bosne se trebalo rjesavat nakon rata....i kako sam rekao tad bi hrvati bili u puno povoljnijoj situaciji...no kad slusas bobana i tutu a ne blaza kraljevica
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 14 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by jastreb 16/9/2016, 17:56

vuksadinare wrote:Nema tu pristranosti...dovoljno je vidjeti ovu tugu i jad ovih ljudi u filmicu exodus...nakon muljaze iz graca...i nisu zrtve samo hrvati bos.posavine vec i zrtve i hrvati srednje bosne i hercegovine..pitanje herceg bosne se trebalo rjesavat nakon rata....i kako sam rekao tad bi hrvati bili u puno povoljnijoj situaciji...no kad slusas bobana i tutu a ne blaza kraljevica
Eto,Posavina je najbolji primjer gdje ti vidiš da sa nekima ne možeš o tome pisati objetivno.

Ti im ovdje potkrijepiš i daš sve crno na bijelo o izdaji Posavine,a neki ni da čuju.

Nije i nije. Pa daj neki dokaz da nije.

Nije i točka!
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 14 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by vuksadinare 16/9/2016, 17:59

Uz to sora blaz je hercegovac zvan ero...u filmicu jasno govori o neovisnoj bh-a a ne granici na drini...i jasno kaze nasa domovina bosna i hercegovina
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 14 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by vuksadinare 16/9/2016, 18:01

Ne treba mi dokaz jastrebe..ja sam izravni sudionik tragedije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 14 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by jastreb 16/9/2016, 18:07

vuksadinare wrote:Ne treba mi dokaz jastrebe..ja sam izravni sudionik tragedije
Znam,ali Ero npr.a i Tre neće ni da čuju za to.

Odmah bez ikakvih dokaza ili argumenata počinju napadati,vrijeđati ismijavati onoga koji bi o tome htio argumentirano obdje pisati.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 14 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by dijagram 16/9/2016, 18:10

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Ne treba mi dokaz jastrebe..ja sam izravni sudionik tragedije
Znam,ali Ero npr.a i Tre neće ni da čuju za to.

Odmah bez ikakvih dokaza ili argumenata počinju napadati,vrijeđati ismijavati onoga koji bi o tome htio argumentirano obdje pisati.
ima tema na onom forumuhr
prezvakana, pisao sam malo i tamo jer su se valjale gluposti
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 14 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by Guest 16/9/2016, 18:13

To je zato jer sve sto smo mi Hrvati napravili u ratu i politicki i vojno je cisto...nema nikakvih izdaja ni nicega. Sve cisto ko rojzina vodica. A sve lose sto se dogodilo su tragedije. Franjo svetac. Ende.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 14 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by Eroo 16/9/2016, 18:28

vuksadinare wrote:...i kako sam rekao tad bi hrvati bili u puno povoljnijoj situaciji...no kad slusas bobana i tutu a ne blaza kraljevica
Pa di ti živiš, pobogu? Ko da si s Marsa opal... :)
Eroo
Eroo

Posts : 75280
2016-07-22


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 14 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by jastreb 16/9/2016, 20:15

U BIH,naročito u H,počeo je pakleni plan dijeljenja Hrvata.

Ponovo se ondje šalju emisari iz Zagreba kako bi se dosadašnje hrvatsko vodstvo i hrvatski lideri sotonizirali.

Napadaju i etiketiraju kao neprijatelja čak i jednog umjereno desnog intelektualca kakav je Nino Raspudić. Pljuje se po HDZ BIH ,po Draganu Čoviću i drugim istaknutim ličnostima iz redova hrvatskog naroda.

Sve ovo imati će u to sam duboko uvjeren katastrofalne posljedice po hrvatski narod u toj zemlji.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 14 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by Guest 16/9/2016, 20:27

MaximusDecimusMiridije wrote:To je zato jer sve sto smo mi Hrvati napravili u ratu i politicki i vojno je cisto...nema nikakvih izdaja ni nicega. Sve cisto ko rojzina vodica. A sve lose sto se dogodilo su tragedije. Franjo svetac. Ende.
Upravo zato i pushite..Rekoh ja...trebao se rat prebaciti u Bosniju,pripoijiti hertzegovinu,i jos malo..pa drzati sve dok se politika ne usija,a onda "velikodusno" pustiti mrvice,i jos biti pohvaljen..u ratu se mora biti brutalan i nemilosrdan..gaziti i zgaziti..
Sto su Srbi radili??..upravo to,rasirili se,doduse izgubili Kosovo,ali to je nebitno,i natjerali strav u kostije Balijama,koje,bas nesto i ne dizu optuznice protiv Srba,bar ne u ovolikom broju..
U WW2 hrvatsko cvieće je pravilo gnjusna sranja,a to je pripisano Hrvatima..Pushiona br.1...sada je Pushiona br. 2...Pomozi ti samo Mošnjacima,aha..dobices samo jatagan u ledja,stono isto rekoh.. Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 14 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by Guest 16/9/2016, 20:28

Ironican bijah :) . Nadrkan sam malo danas.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 14 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by Guest 16/9/2016, 20:29

aok..to se onda tolerira..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 14 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by Guest 16/9/2016, 20:30

Mislim Mosnjaci,Balije,kakogod su po prirodi picke i izdajice,samo kad trebaju pomoc onda kukaju...to je taj pičkin gen,koji su naslijedili od svojih predaka koji su se prodali Turcima,i odrekli vjere...kak mos u to imati povjerenja..?? Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 14 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by jastreb 16/9/2016, 20:37

Eroo wrote:
vuksadinare wrote:..a ovaj filmic exodus sto sam postavio..to je velikim dijelom i potpis mate bobana i ekipe oko njega i onih koji su ga postavili

A što je radio vaš "Boban" u to vrijeme?
Mogao si i ti biti "Boban", nitko ti to nije branio, uostalom...a i jako si sposoban, kao što sam tvrdiš.
Sad ste dobili novoga Bobana. Slušajte ga i metanišite mu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 14 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by darth_vader 16/9/2016, 21:28

kic wrote:aj budite malo više ontopic.

http://kamenjar.com/mladen-bajic-omogucio-tuziteljstvu-bih-pristup-arhivama-republike-hrvatske-i-podizanje-optuznica-protiv-casnika-hv-a/

Taj je lik odavno trebao gristi asfalt... odvratna spodoba..
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 14 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by Guest 16/9/2016, 23:10

Eroo wrote:
tre911 wrote:
Eroo wrote:
vuksadinare wrote:nevjerojatno je kako si neki daju za pravo da je samo njihova rijec istinita...a svi drugi ako kontriraju su smutljivci...
93'.

<
Gospon ero samo kopirajte link iz povijesti i zaljepite ga ovdje, ovo je nečitljivo i treba se boriti da se pročisti ono što želite reći.

Zar se ne vidi YouTube snimak, koji sam postavio?
Moram priznati da mi u zadnje vrijeme YouTube šteka. Nemam pojma zbog čega.
Ne, samo hrpa slova i brojeva iz kojih se treba izvaditi video. Ovako ja to vidim samo samo oduzeo prvi znak za slučaj da kod vas to sve dobro izgleda.
iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/la7e6PpdfN8?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


Dakle jednostavno iz povijesti kopirajte link i stavite ga na temu ili ga stavite u you tube i stisnite insert i pojaviti će se ili link ili video na zaslonu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 14 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by Guest 16/9/2016, 23:11

dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:Jebiga, sad Bosna vrši agresiju na HR jer goni zločince.
Iz bosne se uvijek vršila agresija na hrvatsku, vi srbi bi kao turski vazali to najbolje trebali znati a pogotovo u zadnjem ratu gdje nema pograničnog grada u RH koji nije trpio srpska razaranja iz BiH.
A ovi iz Bosne i Haga kažu da ste vi bili agresori i zločinci u BIH. Plus agresija Bosne na HR 2016. Si vido. Kako će sad Kovač da odgovori na ovu agresiju?
Pa mogu srbi iz bosne srati što im je drago, uopće nema sumnje u to ko je agresor i ko je vršio agresiju na koga.
Ustaše na RS. A danas BIH na HR. Javlja li se Kovač zbog ove agresije?
Ajde ti popi koju tableticu jer ti nije baš dobro.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 14 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by Guest 16/9/2016, 23:13

jastreb wrote:Ovaj Tre je zadnja dva tri dana postao nemoguć.

Ko li zna šta mu je??? Suspect

Najprije se nešto ofendio na Vuka sa Dinare ,a danas i na mene.

Ma,baš me briga!
Ti pišeš pizdarije da je zagreb kriv i ostala sranja a sa vukom je bila druga priča.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 14 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by Guest 16/9/2016, 23:15

jastreb wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:Ovaj Tre je zadnja dva tri dana postao nemoguć.

Ko li zna šta mu je??? Suspect

Najprije se nešto ofendio na Vuka sa Dinare ,a danas i na mene.

Ma,baš me briga!

kad mu dižete živac DD:
Ma ne smiješ mu ništa ni reći,odma ide na neku agresivu.

Ja mislim da je tome kriva aktualna politika HDZ-a.
To je vezano isključivo za tvoje pisanje pizdarija oko BiH i krivice zagreba, jednostavno ne razumješ što je politički i svaki drugi interes i RH i hrvata u BiH i prosipaš floskule oko toga
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 14 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by Guest 16/9/2016, 23:15

maggie13 wrote:Ne dirajte mi trea :-)
:x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja - Page 14 Empty Re: Bih-podigla-optuznice-protiv-900-hrvatskih-branitelja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum