ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 5 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Guest 10/9/2016, 22:54

Winter is coming wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Winter is coming wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Winter is coming wrote:
pogledaj kartu svijeta,vidjeces koliko je Rusija pogodnija za prezivljavanje nuklearnog udara

Pa to sam i rekao majkumu. Ja sam za to da odmah svi sve lansiraju, zasto cekati. Bolje da se odmah sve spali. I onda ta podrucja koja su pogodna za prezivjeti mogu krenuti iznova. Da ljudska rasa konacno krene samostalno naprijed bez tih vragova sa zapada koji propagiraju sve sto nevalja.
ja sam realist,ne mogu si pomoci da to tako izgleda,kad bi to ignorisao onda bi to bilo zabijanje glave u pijesak,vojnoindustrijski kompleks je preuzeo anglosaksoniju i treba mu rat a ne mir,jer u miru se ne proizvode bombarederi,tenkovi,dronovi,kurci i palci,kuzis?

Tako je. I zato ce jedni druge izgadjati ICBM-ovima. Jer je u radiaktivnoj pustinji koja ce nastati nakon toga.....najbolji biznis i najveca zarada. :)
pa kako sad nismo radioaktivna pustinja a do 1945 do sad je bilo preko 2000 experimentalnih nuklearnih eksplozija i curenja chernobila fukushima i ko zna chega sve ne? skenjalo bi se par gradova i potpisalo primirje,a nebi sve rakete ni prosle kroz odbranu,gadjalo bi se to ali nesto bi proslo,nebi to bio kraj

Nismo jerbo su eksperimentalne eksplozije uz par hvale-vrijednih izuzetaka bile male tonaze i u kontroliranim uvjetima. Te mahom na istom podrucju. Prije svega ostaloga. A to da bi se skenjalo par gradova i potpisalo primirje te demantiraju nuklearne doktrine svih velikih nacija. Sve redom koje u slucaju takvog sukoba se svode na potpunu razmjenu....tako da...qrac.

Guest
Guest


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 5 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Winter is coming 10/9/2016, 23:03

MaximusDecimusMiridije wrote:
Winter is coming wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Winter is coming wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:

Pa to sam i rekao majkumu. Ja sam za to da odmah svi sve lansiraju, zasto cekati. Bolje da se odmah sve spali. I onda ta podrucja koja su pogodna za prezivjeti mogu krenuti iznova. Da ljudska rasa konacno krene samostalno naprijed bez tih vragova sa zapada koji propagiraju sve sto nevalja.
ja sam realist,ne mogu si pomoci da to tako izgleda,kad bi to ignorisao onda bi to bilo zabijanje glave u pijesak,vojnoindustrijski kompleks je preuzeo anglosaksoniju i treba mu rat a ne mir,jer u miru se ne proizvode bombarederi,tenkovi,dronovi,kurci i palci,kuzis?

Tako je. I zato ce jedni druge izgadjati ICBM-ovima. Jer je u radiaktivnoj pustinji koja ce nastati nakon toga.....najbolji biznis i najveca zarada. :)
pa kako sad nismo radioaktivna pustinja a do 1945 do sad je bilo preko 2000 experimentalnih nuklearnih eksplozija i curenja chernobila fukushima i ko zna chega sve ne? skenjalo bi se par gradova i potpisalo primirje,a nebi sve rakete ni prosle kroz odbranu,gadjalo bi se to ali nesto bi proslo,nebi to bio kraj

Nismo jerbo su eksperimentalne eksplozije uz par hvale-vrijednih izuzetaka bile male tonaze i u kontroliranim uvjetima. Te mahom na istom podrucju. Prije svega ostaloga. A to da bi se skenjalo par gradova i potpisalo primirje te demantiraju nuklearne doktrine svih velikih nacija. Sve redom koje u slucaju takvog sukoba se svode na potpunu razmjenu....tako da...qrac.
koje male tonaze jebote,pa samo ona carska bomba je imala tonazu da sjebe 1 kontinent,eno cak i koreanci se kurce sa njima.a fora ti je isto i usklonistima,u hirosimi npr ljudi koji su bili tik ispod centra enksplozije u nekom dobrom sklonistu su prezivjeli a radijacija (najveci dio) brzo se razidje,no bilo bi dobro imati tabletice iodina za svaki slucaj

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 5 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Guest 10/9/2016, 23:08

Winter is coming wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Winter is coming wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Winter is coming wrote:
ja sam realist,ne mogu si pomoci da to tako izgleda,kad bi to ignorisao onda bi to bilo zabijanje glave u pijesak,vojnoindustrijski kompleks je preuzeo anglosaksoniju i treba mu rat a ne mir,jer u miru se ne proizvode bombarederi,tenkovi,dronovi,kurci i palci,kuzis?

Tako je. I zato ce jedni druge izgadjati ICBM-ovima. Jer je u radiaktivnoj pustinji koja ce nastati nakon toga.....najbolji biznis i najveca zarada. :)
pa kako sad nismo radioaktivna pustinja a do 1945 do sad je bilo preko 2000 experimentalnih nuklearnih eksplozija i curenja chernobila fukushima i ko zna chega sve ne? skenjalo bi se par gradova i potpisalo primirje,a nebi sve rakete ni prosle kroz odbranu,gadjalo bi se to ali nesto bi proslo,nebi to bio kraj

Nismo jerbo su eksperimentalne eksplozije uz par hvale-vrijednih izuzetaka bile male tonaze i u kontroliranim uvjetima. Te mahom na istom podrucju. Prije svega ostaloga. A to da bi se skenjalo par gradova i potpisalo primirje te demantiraju nuklearne doktrine svih velikih nacija. Sve redom koje u slucaju takvog sukoba se svode na potpunu razmjenu....tako da...qrac.
koje male tonaze jebote,pa samo ona carska bomba je imala tonazu da sjebe 1 kontinent,eno cak i koreanci se kurce sa njima.a fora ti je isto i usklonistima,u hirosimi npr ljudi koji su bili tik ispod centra enksplozije u nekom dobrom sklonistu su prezivjeli a radijacija (najveci dio) brzo se razidje,no bilo bi dobro imati tabletice iodina za svaki slucaj

Ok u pravu si ti. Par tabletica i sve se brzo razidje. Pozz.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 5 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Winter is coming 10/9/2016, 23:11

jebiga zavisi gdje pushe vjetar  cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 5 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Serbinho-3 10/9/2016, 23:15

RayMabus wrote:Srbi sanjaju Putina da dođe na Balkan a konja nigdje ....niste mu zanimljivi ....osim za robnu zamjenu he he he he

Srbi hoce da se .ebu a da im ne udje.

Nece Srbi Putina da dodje sa konjem na Balkan, zbunjuju i Putina po tome.

Srbi znaju iskustva sa sankcijama i ne bi opet eksperimentisali.

Putin ce ti doci na Kosovo, ali onda imas kompletno nov zivot a neki se toga plase.

Usput se i situacija toliko brzo menja, tako da nije losa ni ova taktika cekanja.

Klintonka se ispituje od strane FBI, ista izjavljuje kako se nicega ne seca.

Bler izgubio kredibilitet, ismejali ga zvanicno i Englezi.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 5 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Winter is coming 10/9/2016, 23:16

Hitleri je vec jednog nogom u grobu

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 5 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Serbinho-3 10/9/2016, 23:25

pizzon wrote:nebitno, nama odgovara
odugovlacenje sa kosmetom,
vezano za krim !
rusiju necemo napustiti
jet je garant srpske.
ako se to ne resi u paketu sa kosmetom.
zato je bitno da vucic prihvati
poziv I bude gost klintonovih,
za par dana. realno, bice pred.
nazalost !

Nije ni taj Vucic normalan.

Klinton na pitanje sta misli o napadu na Vucica u Srebrenici, odgovorio onako ladno u fazonu da je dosao pola sata kasnije, ne bi ga napali.

Ako pobedi Tramp, zar ocekuje da ce ga Tramp postovati, visio kod Klintonovih.....

Toliko problema su napravili na Balkanu, fondacija, petro dolari, borba za Muslimanske interese i ovaj Tarzan ide ispred te fondacije da mlati praznom slamom.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 5 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by RayMabus 10/9/2016, 23:30

Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Srbi sanjaju Putina da dođe na Balkan a konja nigdje ....niste mu zanimljivi ....osim za robnu zamjenu he he he he


Putin ce ti doci na Kosovo
MIslim da nece a razlog je Italija. Želi s njom prijateljske odnose.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175694
2014-04-11


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 5 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by RayMabus 10/9/2016, 23:38

Italija je politički Rusiji ipak naklonjena zatim on želi mediteransku flotu sa sjedištem u Tartusu te da preko Mediterana ta flota je povezana sa Baltikom i Crnim morem ....dakle da ima slobodan prolaz ....a to Kosovo je njemu nebitno al Italiji je bitno tako da ima šta ponudit Albaniji u zamjenu za suradnju na Otrantu.

Nije Putin debil pa da to takne pa izgubi naklonost Italije te da uđe sa istom u sukob.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175694
2014-04-11


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 5 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Winter is coming 11/9/2016, 01:02

sve se vrti oko italije  cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 5 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Serbinho-3 11/9/2016, 01:28

RayMabus wrote:Italija je politički Rusiji ipak naklonjena zatim on želi mediteransku flotu sa sjedištem u Tartusu te da preko Mediterana ta flota je povezana sa Baltikom i Crnim morem ....dakle da ima slobodan prolaz ....a to Kosovo je njemu nebitno al Italiji je bitno tako da ima šta ponudit Albaniji u zamjenu za suradnju na Otrantu.

Nije Putin debil pa da to takne pa izgubi naklonost Italije te da uđe sa istom u sukob.



Kakva crna Italija, poslednja rupa na svirali, briga Putina za Italiju.

Italiju Albanija, niti Kosovo ne zanimaju.

Rusija da udje na Kosovo, ne bi promenilo realno nista za Italiju.

Albanija nije nikakav faktor, osim kod ovih Muslimana, sto preko Fondacije Klintonovih rade na sirenju Islama i zastiti istog u Evropi.

Srbiji i Rusiji su vise naklonjeni desnicari, tipa Lega Nord i slicni, dok ovi iz Levice kao Renzi, ne znam ni koja je partija a i ne zanima me, cim vise kod Klintonovih sa Vucicem, jasno je koliko je sati.

Alema levicar, smrad,  ucestvovao u bombardovanju Srbije.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 5 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by RayMabus 11/9/2016, 01:35

Serbinho-3 wrote:

Italiju Albanija, niti Kosovo ne zanimaju.
Zato su im napravili aerodrom u Đakovici .....zato drže dosta trupa u sastavu KFORa na Kosovu ....zato opskrbljuju albansku vojsku svojim arsenalom ......jok ne zanima ih ....ma kakvi.

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 5 ItalianMareNostrum

Italy's Mare Nostrum was the name given, during World War II, by Benito Mussolini and his fascist propaganda to the Mediterranean Sea under the domination of the Kingdom of Italy, mainly in 1942.

https://en.wikipedia.org/wiki/Italy%27s_Mare_Nostrum
RayMabus
RayMabus

Posts : 175694
2014-04-11


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 5 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Guest 11/9/2016, 08:00

Serbinho-3 wrote:
pizzon wrote:nebitno, nama odgovara
odugovlacenje sa kosmetom,
vezano za krim !
rusiju necemo napustiti
jet je garant srpske.
ako se to ne resi u paketu sa kosmetom.
zato je bitno da vucic prihvati
poziv I bude gost klintonovih,
za par dana. realno, bice pred.
nazalost !

Nije ni taj Vucic normalan.

Klinton na pitanje sta misli o napadu na Vucica u Srebrenici, odgovorio onako ladno u fazonu da je dosao pola sata kasnije, ne bi ga napali.

Ako pobedi Tramp, zar ocekuje da ce ga Tramp postovati, visio kod Klintonovih.....

Toliko problema su napravili na Balkanu, fondacija, petro dolari, borba za Muslimanske interese i ovaj Tarzan ide ispred te fondacije da mlati praznom slamom.
sve je to tacno ali politika je naj kurva, kurvetna.
to isto i ja msm, okvirno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 5 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by mutava baštarda 11/9/2016, 08:13

RayMabus wrote:
Serbinho-3 wrote:

Italiju Albanija, niti Kosovo ne zanimaju.
Zato su im napravili aerodrom u Đakovici .....zato drže dosta trupa u sastavu KFORa na Kosovu ....zato opskrbljuju albansku vojsku svojim arsenalom ......jok ne zanima ih ....ma kakvi.

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 5 ItalianMareNostrum

Italy's Mare Nostrum was the name given, during World War II, by Benito Mussolini and his fascist propaganda to the Mediterranean Sea under the domination of the Kingdom of Italy, mainly in 1942.

https://en.wikipedia.org/wiki/Italy%27s_Mare_Nostrum
Opskrbljuju i šipci talijane prirastom stanovništva... kada se ratuje qurcom pokazali su se kao najratoborniji narod u evropi...
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 5 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by michaellcmacha 11/9/2016, 08:37

bogomdani wrote:
Eroo wrote:
bogomdani wrote:
RayMabus wrote:Uglavnom zakljucak je : Ono Kosovo mi baš dobro dođe kao usporedba zašto Krim ostaje moj.

Srbi na aparatima.
ameri nemotjni..
Kako nemoćni, vidiš da im Putin nudi Kosovo za Krim.
Jebote, sjetio sam se nekih koji su Hrvatima nudili Dubrovnik za Vukovar. jocolor
Ero,ocekujem jedan visi nivo inteligencije u tebe..vis svi gnjojaju po tebi suju ti,ovo i ono...ja uvijek lijepo..
Pa usrdno molim,pisi stvari bazirane na Logici..velikim L..

Dakle,Putin nudi nesto,sto Amerri ne mogu nikako prihvatiti,da se Kosovo vrati Srbiji,ili Zapadu..votevr..

a i tada,Putin nece pustiti Krim..ovo je samo spika,da ameri ne Moraliziraju oko necega,gdje oni koji imaju obraz,nemaju sto moralizirati..na zalost,Zapad i moral,dijametralno suprotno.... :D
koji to svi, a s kojima si ti inače u talu.... pijandura provo koji izmišlja priče i krađi tenkova po banja luci ranih osamdesetih ili ovaj "padobranac" s kurca šepavog a ne sa šepurina.... i ti koji si za logiku čuo isto kako si čuo i za glocka... negdje slučajno i iz podaljeg....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 5 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Guest 11/9/2016, 08:43

Nisi cuo kako su mnogi jako ruzno Eru vrijedjali,pitaj ga samog ako ne vjerujes..ostalo je nebitno,samo tebi koji se kačis za bedastoce i sitnice..
Price i dogadjaji.,.sto fali kurcu,nek pricaju,barem se nasmijemo,za razliku od tebe,koji samo pokvari svaku pozitivnu atmosferu..
Glucka 21 nabavio nedavno,naravno cuo na internetu da je najpovoljniji kvalitetni gan...od koga bi trebao traziti savjet..? tebea??? lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 5 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by michaellcmacha 11/9/2016, 08:45

bogomdani wrote:Nisi cuo kako su mnogi jako ruzno Eru vrijedjali,pitaj ga samog ako ne vjerujes..ostalo je nebitno,samo tebi koji se kačis za bedastoce i sitnice..
Price i dogadjaji.,.sto fali kurcu,nek pricaju,barem se nasmijemo,za razliku od tebe,koji samo pokvari svaku pozitivnu atmosferu..
Glucka 21 nabavio nedavno,naravno cuo na internetu da je najpovoljniji kvalitetni gan...od koga bi trebao traziti savjet..? tebea??? lol!
onda naravno lažeš po ixti put... aj malo ponovo proguglaj o tim glockovima pa preuredi ovaj zadnji upis....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 5 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Guest 11/9/2016, 08:45

zao mi je sto ti se vise ljudi ne klanjaju,a ti ocito patoloski patis za time...Dokaz tome,je sto pljujes po svakom i proglasavas ga lazovom..nivo jednog seljobera,koji se okoristio ratom,da malo izgigne guzicu iznad nivoa zemlje..vrlo pateticno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 5 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by michaellcmacha 11/9/2016, 08:46

ionak ni sa G21 ne mreš plast sijena dobiti na 25 metara... ;)... znači moš komotno reć da si nabavio glocka 17... :))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 5 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Guest 11/9/2016, 08:47

michaellcmacha wrote:
bogomdani wrote:Nisi cuo kako su mnogi jako ruzno Eru vrijedjali,pitaj ga samog ako ne vjerujes..ostalo je nebitno,samo tebi koji se kačis za bedastoce i sitnice..
Price i dogadjaji.,.sto fali kurcu,nek pricaju,barem se nasmijemo,za razliku od tebe,koji samo pokvari svaku pozitivnu atmosferu..
Glucka 21 nabavio nedavno,naravno cuo na internetu da je najpovoljniji kvalitetni gan...od koga bi trebao traziti savjet..? tebea??? lol!
onda naravno lažeš po ixti put... aj malo ponovo proguglaj o tim glockovima pa preuredi ovaj zadnji upis....
ovo neki argument??
Ograniceno nbe shvatas da ima i jeftinijih,ali nisu bas kvaliteta..nego kako to 5000 ovaca i 400 sljiva,i jos rujes po zemlji??reklo bi se..nesposoban... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 5 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by michaellcmacha 11/9/2016, 08:51

bogomdani wrote:zao mi je sto ti se vise ljudi ne klanjaju,a ti ocito patoloski patis za time...Dokaz tome,je sto pljujes po svakom i proglasavas ga lazovom..nivo jednog seljobera,koji se okoristio ratom,da malo izgigne guzicu iznad nivoa zemlje..vrlo pateticno..
pa provo je bez jebem ti sinoć išao izmišljati priču o krađi tenka kao da se radilo o krađi kutije šibica.... a tebe svi ovdje smatraju lažovom, petljancem, šovinistom, i srbinom kojeg je sram onog što jest.... znači nije do mene nego do cijelog foruma... s tim da te žene koje ovdje tipkaju doslovno ne mogu smisliti...  i sad ti eri pričaš o logici... aj odi u kurac bolje da te ja pošaljem nego noorka... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 5 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum