ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 6 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by michaellcmacha Sun 11 Sep - 8:51

bogomdani wrote:zao mi je sto ti se vise ljudi ne klanjaju,a ti ocito patoloski patis za time...Dokaz tome,je sto pljujes po svakom i proglasavas ga lazovom..nivo jednog seljobera,koji se okoristio ratom,da malo izgigne guzicu iznad nivoa zemlje..vrlo pateticno..
pa provo je bez jebem ti sinoć išao izmišljati priču o krađi tenka kao da se radilo o krađi kutije šibica.... a tebe svi ovdje smatraju lažovom, petljancem, šovinistom, i srbinom kojeg je sram onog što jest.... znači nije do mene nego do cijelog foruma... s tim da te žene koje ovdje tipkaju doslovno ne mogu smisliti...  i sad ti eri pričaš o logici... aj odi u kurac bolje da te ja pošaljem nego noorka... ;)

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 6 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Guest Sun 11 Sep - 8:57

michaellcmacha wrote:
bogomdani wrote:zao mi je sto ti se vise ljudi ne klanjaju,a ti ocito patoloski patis za time...Dokaz tome,je sto pljujes po svakom i proglasavas ga lazovom..nivo jednog seljobera,koji se okoristio ratom,da malo izgigne guzicu iznad nivoa zemlje..vrlo pateticno..
pa provo je bez jebem ti sinoć išao izmišljati priču o krađi tenka kao da se radilo o krađi kutije šibica.... a tebe svi ovdje smatraju lažovom, petljancem, šovinistom, i srbinom kojeg je sram onog što jest.... znači nije do mene nego do cijelog foruma... s tim da te žene koje ovdje tipkaju doslovno ne mogu smisliti...  i sad ti eri pričaš o logici... aj odi u kurac bolje da te ja pošaljem nego noorka... ;)
zasto bi izmisljao..?Pro mi ne djeluje kao netko tko zeli impresionirati hrpu kompleksasa..jel doista tesko ukrasti tenk??
Aha..SVI..nes poput onog sto malocas rekoh...3-4 lika,smatras svima na forumu... lol!
Srbi,Srbi..et sto ti je psiholoska patologija..o tome pricam..svatko je za svaki slucaj srbin... lol!

Opet..CIJELI,SVI...daj malo se resetiraj... lol!

Zene??,,ti par Tuka neukih smatras zenama??..One koje bi uz standardnog muza imale i Forumskog...oke,mogu shvatiti njih 3-4,ali nebitno,ima i ostalih koje su suprotnost..meni dovoljno.. jocolor

ajd,ajd..prostakluk,podmetanje i laz ti nisu strani,pa slobodno navali... king...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 6 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Guest Sun 11 Sep - 9:01

usput Mišamašu,G21 nije za pucanje na daljinu,neznalico jedna... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 6 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Guest Sun 11 Sep - 9:15

Evo,Mišamaš,samo za tebe,pa se Edukuj... sunny

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 6 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Guest Sun 11 Sep - 9:32

Mišamašu,vidj Dede,kako prasi Gluckom 21 na puuuuuno metera..bil mu stao na 20????  lol!



gledati od 3:00...ovo je i mene iznenadilo..

Mišamaš,ili deda bolje gadja od tebe,ili nemaš pojma i lazeš... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 6 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Guest Sun 11 Sep - 9:34

Deda razvaljuje Gluckom.. :20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 6 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by michaellcmacha Sun 11 Sep - 9:38

tupsone da bi stekao ovu vještinu u gađanju trebaš imat odlične predispozicije  i potrošiti vagon municije... a to nema veze s tobom... koji se svaki dan patiš kako da zaradiš za obrok u menzi djeleći mjesto sa onom mrskom ti turkinjom što ti nije dozvolila da joj viriš u dekolte...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 6 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by michaellcmacha Sun 11 Sep - 9:41

upravo ovaj snimak pokazuje da lik koristi trenažnu trasu na kojoj se na dnevnoj razini ispaljuje više stotina ako ne i tisuća komada streljiva... on je da bi dogurao do te preciznosti izraubao najmanje 10 komada glockova....pogledaj koliko ti pištolj tog tipa može ispaliti komada streljiva do overa... samo moraš malo izguglati...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 6 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Guest Sun 11 Sep - 9:42

michaellcmacha wrote:tupsone da bi stekao ovu vještinu u gađanju trebaš imat odlične predispozicije  i potrošiti vagon municije... a to nema veze s tobom... koji se svaki dan patiš kako da zaradiš za obrok u menzi djeleći mjesto sa onom mrskom ti turkinjom što ti nije dozvolila da joj viriš u dekolte...
a esil video ??!!!..deda razvaljuje..!!!

Ma nisam ja bitan Mišamaše,kao niti ti(e to već laghano boli),nego cinjenica da si kao "meritorna" vojna osoba izjavio da na 20 metara,nema sanse pogotiti piffštoljem...buuuuuuuuu..!!!! neznalico.... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 6 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Guest Sun 11 Sep - 9:43

Lazes cijeli Forum,Mišamaše,govoreci kako je 20 metara nedostizno za strijelca pistoljem..ne se sad vaditi... hexer
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 6 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Eroo Sun 11 Sep - 9:59

Znači Kosovo je prodano... :)
Eroo
Eroo

Posts : 74524
2016-07-22


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 6 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Guest Sun 11 Sep - 10:17

Pa Ameri i Šjiptari imaju zajednicki interes..srpski nutarnji organi...jedni obozavaju trandžirati,drugi pak dobro prodavati na vlastitom trzistu.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 6 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by crvenkasti Sun 11 Sep - 11:12

bogomdani wrote:
Mišamaš,ili deda bolje gadja od tebe,ili nemaš pojma i lazeš... lol!

za mene je rekao da sam napisao stručnjak za ratovanje i da sam ga, dok sam bio četnik, skoro pogodio na Banovini nekoliko puta, ali da se izmaknuo

i da će me slijedeći put, kad me vidi, zaklati nožom srkom


crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28739
2014-04-17


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 6 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Eroo Sun 11 Sep - 11:15

Meni nije jasno zašto putin prodaje Kosovo kad već ima Krim?
Kanda zbog nečeg Srbima zavrće m*ima? :)
Eroo
Eroo

Posts : 74524
2016-07-22


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 6 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Clone Stormtrooper Sun 11 Sep - 12:15

Eroo wrote:Meni nije jasno zašto putin prodaje Kosovo kad već ima Krim?
Kanda zbog nečeg Srbima zavrće m*ima? :)
ovo vojno osvajanje treba potvrditi i od USA-a ,tek kad prave gazde ovog svijeta odobre onda ce njegov biti Krim
Clone Stormtrooper
Clone Stormtrooper

Male
Posts : 738
2016-02-19


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 6 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Winter is coming Sun 11 Sep - 12:28

Krim je gotova prica,ako ukri budu nastavili tu ubacivati diverzantske grupe rizikuju da otvore tu jos jedan front i to direktno sa Rusijom sto im u ovom momentu nikako nebi pasalo

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 6 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Guest Sun 11 Sep - 12:29

ebi ga..Medo...nek izgleda kao da nes pokusavaju.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 6 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Winter is coming Sun 11 Sep - 12:32

bogomdani wrote:ebi ga..Medo...nek izgleda kao da nes pokusavaju.. jocolor
da,pratio sam to zakuhavanje situacije i dovlacenje vojske sa obe strane na granicu ali izgleda da ukri nisu imali muda za nesto ozbiljnije napraviti,sto ne znaci da u skoroj buducnosti nece opet pokusati,lete ko muhe na lepak  cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 6 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Guest Sun 11 Sep - 12:34

crvenkasti wrote:
bogomdani wrote:
Mišamaš,ili deda bolje gadja od tebe,ili nemaš pojma i lazeš... lol!

za mene je rekao da sam napisao stručnjak za ratovanje i da sam ga, dok sam bio četnik, skoro pogodio na Banovini nekoliko puta, ali da se izmaknuo

i da će me slijedeći put, kad me vidi, zaklati nožom srkom


eto na... No No No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 6 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Guest Sun 11 Sep - 12:35

Winter is coming wrote:
bogomdani wrote:ebi ga..Medo...nek izgleda kao da nes pokusavaju.. jocolor
da,pratio sam to zakuhavanje situacije i dovlacenje vojske sa obe strane na granicu ali izgleda da ukri nisu imali muda za nesto ozbiljnije napraviti,sto ne znaci da u skoroj buducnosti nece opet pokusati,lete ko muhe na lepak  cat
Ne pratim bas nijednu politiku,tek ugrubo...ovi svapski Khozoepi mi pozornost obuzeli..kako je standardno u Ukrajini,ono u glavnom gradu,dakle regija van negativnih dogadjaja?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 6 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Winter is coming Sun 11 Sep - 12:40

bogomdani wrote:
Winter is coming wrote:
bogomdani wrote:ebi ga..Medo...nek izgleda kao da nes pokusavaju.. jocolor
da,pratio sam to zakuhavanje situacije i dovlacenje vojske sa obe strane na granicu ali izgleda da ukri nisu imali muda za nesto ozbiljnije napraviti,sto ne znaci da u skoroj buducnosti nece opet pokusati,lete ko muhe na lepak  cat
Ne pratim bas nijednu politiku,tek ugrubo...ovi svapski Khozoepi mi pozornost obuzeli..kako je standardno u Ukrajini,ono u glavnom gradu,dakle regija van negativnih dogadjaja?
to ne pratim ni ja bas tako detaljno ali u biti raspad sistema,ono kao na Majevici devedeset i neke,prva linija prazna chinija  No oni azov nacisti se oteli kontroli i sad napadaju i mirne ukrajince i optuzuju ih da su rusi i ko zna kakve sve ne gluposti,dok se ne rijese tog smeca nema sanse da se bilo sta tu promjeni.mozda im treba jos koja godina da skuze da od evrope i jenkija nema nista samo kurcina i da su ispali glupi i naivni kad su sjebali janukovica

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo - Page 6 Empty Re: RUSIJA NE HAJE ZA SRBIJU Putin: Dajte mi Krim, evo vam Kosovo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum