ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 2 Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by Winter is coming Fri 2 Sep - 14:37

udba wrote:
Winter is coming wrote:a cuj objasni to ovima koji su to nazvali anti gravity a ne meni,usput razno razni izumi su realizirani posmatrajuci zivotinje i insekte,npr bumbar po nekim zakonima aerodinamike i prirode nebi nikako mogao letjeti jer ima ogromno nezgrapno tijelo a jako mala krilca,mislim da se tu kriju odgovori na mnoga pitanja.
To su kvaziznanstvenici. Đapić ima još manja krila i po svim zakonima fizike i kemije  ne bi mogao igrati košarku, a zakucava trice ko Justin Biber. Bumbar površinu krila kompenzira brojem okretaja motora iliti titrajem krila u sekundi. Kad zafrlji na 6000 ide ko beba. Nema to ništa s antigravitacijom.
6000? kako si to uspio prebrojati?

Winter is coming

Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 2 Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by udba Fri 2 Sep - 14:39

veber wrote:misliš da bi proizvođač prihvatio razlog:

-vlč sudac mi skršio pločice...

i doneseš mu ovaj članak gdje piše "Sudac more kroz zid", tebi ošle pločice, a on dobio novu stigmu na čelu.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 2 Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by veber Fri 2 Sep - 14:44

udba wrote:
veber wrote:misliš da bi proizvođač prihvatio razlog:

-vlč sudac mi skršio pločice...

i doneseš mu ovaj članak gdje piše "Sudac more kroz zid", tebi ošle pločice, a on dobio novu stigmu na čelu.
jebote, mi kada se napijemo i zveknemo o pod onda smo pijandure.
ovaj kada se naždere misnog vina stigmatik, a na ćeleniki vidiš otisak lavaboa, a na rukama kako se kobeljao s ružama i koprivama ispred župnog dvora.
(posjekli ih prije par godina pa nema ni stigmi)

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 2 Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by udba Fri 2 Sep - 14:48

veber wrote:
udba wrote:
veber wrote:misliš da bi proizvođač prihvatio razlog:

-vlč sudac mi skršio pločice...

i doneseš mu ovaj članak gdje piše "Sudac more kroz zid", tebi ošle pločice, a on dobio novu stigmu na čelu.
jebote, mi kada se napijemo i zveknemo o pod onda smo pijandure.
ovaj kada se naždere misnog vina stigmatik, a na ćeleniki vidiš otisak lavaboa, a na rukama kako se kobeljao s ružama i koprivama ispred župnog dvora.
(posjekli ih prije par godina pa nema ni stigmi)
..a suze i bolni izraz su kao zbog patnje naroda, a ustvari peče čelo kad se prolije Pitralon iz onog ormarića iznad lavaboa, da ne govorim kako koprive grizu.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 2 Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by veber Fri 2 Sep - 14:53

udba wrote:..a suze i bolni izraz su kao zbog patnje naroda, a ustvari peče čelo kad se prolije Pitralon iz onog ormarića iznad lavaboa, da ne govorim kako koprive grizu.
koprive ga grizu na povratku.

dok traži isusov put. cik-cak da pokrije veću površinu...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 2 Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by Guest Fri 2 Sep - 14:55

Rusi su radili experimente sa telekinezom, i tim glupostima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 2 Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by udba Fri 2 Sep - 15:02

dva brata wrote:Rusi su radili experimente sa telekinezom, i tim glupostima.
radila je i CIA za hladnog rata pokuse s parapsihologijom, na kraju su profitirali šarlatani koji su najbolje znali muljati i uljebiti se, dok nije projekt zatvoren, a ovi svi na cestu pa su nastavljali po seoskim vašarima.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 2 Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by veber Fri 2 Sep - 15:04

udba wrote:
dva brata wrote:Rusi su radili experimente sa telekinezom, i tim glupostima.
radila je i CIA za hladnog rata pokuse s parapsihologijom, na kraju su profitirali šarlatani koji su najbolje znali muljati i uljebiti se, dok nije projekt zatvoren, a ovi svi na cestu pa su nastavljali po seoskim vašarima.
ne uzimaj mu sendvič i sok...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 2 Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by Guest Fri 2 Sep - 15:32

kada su ameri amateri
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 2 Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by kic Fri 2 Sep - 15:34

napokon stvarna obećanja!
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 2 Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by frakcija Fri 2 Sep - 17:07

udba wrote:
deda ultimate nemesis wrote:

Pavuna je ostao najpoznatiji prema svojim tvrdnjama da prema zakonima fizike Zlatko sudac može levitirati. Također, prije nekoliko godina je upozorio javnost da se ne treba čuditi ako Sudac kao Isus počne prolaziti kroz zidove.
1. Levitacija nije problem, ima i moj diler za to odgovor.
2. Isus je išao kroz zidove ili židove? Znam za Patricka Swayzija da je mogo ići kroz zidove u onom filmu, ali Isus samo hoda po vodi, multiplicira ribu, ozdravljuje bolesne, oživljava Lazare, ali da ide kroz Knauf ili ciglu, nikad čuo.
pomoću sile koja djeluje u suprotnom smjeru od gravitacijske? Isus je uskrsao tijelom iz zapečaćene grobnice
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 2 Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by sitting_bull Fri 2 Sep - 17:23

hdz bu za ministra obrazovanja doveo Sheldona coopera:

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 2 Sheldon-cooper-good-morning
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 2 Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by frakcija Fri 2 Sep - 17:33

Inače meni je Jokić OK. Ne znam zašto su ga izbacile iz tračnica Paarove kritike? Možda je to bila kap koje je prelila čašu?
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 2 Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by darth_vader Fri 2 Sep - 17:36

Sve ono što je nekad u mračnom srednjem vijeku radila Crkva, danas istu stvar radi tzv. znanstvena zajednica...sačuvaj Bože preispitivanja službenih dogmi...globalno zatopljenje jedan od primjera...seksualne slobode i obrazovanje drugi...itd...A sve bazirano na postulatima koji stoje na staklenim nožicama...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 2 Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by sitting_bull Fri 2 Sep - 17:43

jasambrend wrote:Sve ono što je nekad u mračnom srednjem vijeku radila Crkva, ...
crkva radi i danas...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 2 Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by debotoijusto Fri 2 Sep - 17:48

"Nemam ništa protiv da on bude u timu, ali ja bih tu svakako želio vidjeti ljude kao što je Davor Pavuna, čovjek koji gleda 50 godina unaprijed", rekao je Njavro i izazvao smijeh prisutnih. 

ae
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30573
2014-04-12


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 2 Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by frakcija Fri 2 Sep - 17:52

debotoijusto wrote:
"Nemam ništa protiv da on bude u timu, ali ja bih tu svakako želio vidjeti ljude kao što je Davor Pavuna, čovjek koji gleda 50 godina unaprijed", rekao je Njavro i izazvao smijeh prisutnih. 

ae
a otkud uopće to da je Pavuna petedent na Jokićevo mjesto?
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 2 Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by debotoijusto Fri 2 Sep - 17:57

frakcija wrote:
debotoijusto wrote:
"Nemam ništa protiv da on bude u timu, ali ja bih tu svakako želio vidjeti ljude kao što je Davor Pavuna, čovjek koji gleda 50 godina unaprijed", rekao je Njavro i izazvao smijeh prisutnih. 

ae
a otkud uopće to da je Pavuna petedent na Jokićevo mjesto?
ne znam , ocekivao video tekst nisam citao , citat mi zapeo za oko
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30573
2014-04-12


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 2 Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by darth_vader Fri 2 Sep - 18:00

A koji kurac je taj Jokic...osjetljiva mimozica koja se rasplakala na prvu kritiku...i takav bi radio strategiju obrazovanja... bozesacuvaj...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 2 Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by frakcija Fri 2 Sep - 18:05

jasambrend wrote:A koji kurac je taj Jokic...osjetljiva mimozica koja se rasplakala na prvu kritiku...i takav bi radio strategiju obrazovanja... bozesacuvaj...
ma razvlačili su ga poprilično sa raznih strana.. imputirajući mu kukurikluk.. ja bi pukla davno prije..u timu nije bio nitko od prirodnjaka..Paar je odličan metodičar fizike
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 2 Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by debotoijusto Fri 2 Sep - 18:06

jasambrend wrote:A koji kurac je taj Jokic...osjetljiva mimozica koja se rasplakala na prvu kritiku...i takav bi radio strategiju obrazovanja... bozesacuvaj...

dobar je jokic , lik je delao (  :D ) bez medijske paznje , da nisu dosli ovi nacionalsocijalisti zadojeni poslanjem "diram dicu" kaptolata
i uobicajni lopovi i prevaranti koji idu u paketu ne bi znao ni da postoji
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30573
2014-04-12


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 2 Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum