ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 6 Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by jastreb Sat 3 Sep - 5:55

veber wrote:znali smo da je bugi lider cuge, jastreb mu učenik, a sada imamo zamjenika.

soru.
A,ja sam se jučer malo napil nakon 2,5 mjeseca.

Bilo je lijepo.


Lijepo je ponekad popiti u društvu,naročito ženskom.

Ali proglašavati mene alkosom je glupost. Alkos bi imao krize,a meni cuga nije falila ni zeru.

jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 6 Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by Guest Sat 3 Sep - 6:07

veber wrote:
frakcija wrote:stari udžbenici su daleko kvalitetniji od novih..na kojima hoštapleri  i neznalice dižu lovu. a ti sigurno nit si to učio, a kamo li uspoređivao..u protivnom bi znao da je paar autor  kvalitetnih udžbenika.

http://www.knjiznica.phy.pmf.unizg.hr/Fizicari/VPaar/paar_vladimir_bibliografije.aspx
istina.
kada me kći pitala nešto iz matematike prvo sam morao upotrijebit rječnik stranih riječi.
mi smo učili opseg, oni uče dužinu kružnice.
koja jebena dužina?
je, 2rpi je dužina, ali tu jebenu dužinu nazivamo opsegom....

neki od matematičara smatraju opseg kružnice ravnom linijom, tj. da ima samo 1 dimenziju
no takva kružnica ne leži u ravnini euklidovog prostora nego u cilindričnom ili sferičnom koordinatnom sustavu

tako da ni oni sami nemaju pojma što pričaju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 6 Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by veber Sat 3 Sep - 7:38

jastreb wrote:
veber wrote:znali smo da je bugi lider cuge, jastreb mu učenik, a sada imamo zamjenika.

soru.
A,ja sam se jučer malo napil nakon 2,5 mjeseca.

Bilo je lijepo.


Lijepo je ponekad popiti u društvu,naročito ženskom.

Ali proglašavati mene alkosom je glupost. Alkos bi imao krize,a meni cuga nije falila ni zeru.
čim brojiš....

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 6 Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by Regoč Sat 3 Sep - 18:55

Eff, gdje bi Sora propustila SDP obogotvoriti, a žestoka antiteistica.

_________________
HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju - Page 6 Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum