ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju Empty HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by Guest 2/9/2016, 14:00

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pametno-na-celu-kurikularne-reforme-zeli-jokica-hdz-covjeka-koji-misli-da-sudac-moze-letjeti/916874.aspx

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju PavunasudacYT

No da je Jokićevo vrijeme prošlo smatra HDZ-ov Đuro Njavro.

"Mislim da je reforma do sada bila loše pripremljena, loše provedena i loše komunicirana prema javnosti. Svi pričamo o kurikularnoj reformi, a ja vas uvjeravam da koga god pitate ne zna što je to. Nastaviti je treba, ne mislimo da je Jokić treba voditi, on je imao priliku", rekao je Njavro.

"Nemam ništa protiv da on bude u timu, ali ja bih tu svakako želio vidjeti ljude kao što je Davor Pavuna, čovjek koji gleda 50 godina unaprijed", rekao je Njavro i izazvao smijeh prisutnih.

Davor Pavuna, inače fizičar, dugi je niz godina prilično kontroverzna osoba u hrvatskoj javnosti, pogotovo među znanstvenicima. Pavuna je ostao najpoznatiji prema svojim tvrdnjama da prema zakonima fizike Zlatko sudac može levitirati. Također, prije nekoliko godina je upozorio javnost da se ne treba čuditi ako Sudac kao Isus počne prolaziti kroz zidove.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by Guest 2/9/2016, 14:02

ovi s instituta Ruđer Boškovića misle da je to nemoguće

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/sudac-ne-moze-biti-u-isto-vrijeme-na-dva-mjesta-niti-lebdjeti/3143417/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by Guest 2/9/2016, 14:06

na Njuškalu se već prodaju patenti za tu tehnologiju

netko iz Splita prodaje patent za lebdeći auto za oko 1.350.000 kn

ako mali Rimac ne uspije onda bi ovo mogao biti temelj autoindustrije budućnosti u Hrvatskoj

http://www.njuskalo.hr/sportski-zrakoplovi/patent-tehnologije-cpppp-pogona-antigravitscijskog-leteceg-auta-oglas-8828288
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by Guest 2/9/2016, 14:06

Sta ti znaju, kurac.

Tek smo zakoracili na punu primjenu relativnosti i kvantne fizike, a oni kao da su osobno stvorili svemir.

To ce im sve objasniti Dado Milinovic, o najnovijim HDZ-ovim tehnologijama.

Nestajanja para. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by udba 2/9/2016, 14:07

deda ultimate nemesis wrote:

Pavuna je ostao najpoznatiji prema svojim tvrdnjama da prema zakonima fizike Zlatko sudac može levitirati. Također, prije nekoliko godina je upozorio javnost da se ne treba čuditi ako Sudac kao Isus počne prolaziti kroz zidove.
1. Levitacija nije problem, ima i moj diler za to odgovor.
2. Isus je išao kroz zidove ili židove? Znam za Patricka Swayzija da je mogo ići kroz zidove u onom filmu, ali Isus samo hoda po vodi, multiplicira ribu, ozdravljuje bolesne, oživljava Lazare, ali da ide kroz Knauf ili ciglu, nikad čuo.

_________________
HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by Guest 2/9/2016, 14:07

Proračuna u offshore paradise.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by veber 2/9/2016, 14:11

udba wrote: ali da ide kroz Knauf ili ciglu, nikad čuo.
ako me raspizdiš možeš i ti kroz knauf.

osim ako je dupla laga, onda bum ti strgal vrat.

a, ionako bit će ti nebitno...

_________________

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju M_50010

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by Guest 2/9/2016, 14:12

udba wrote:
deda ultimate nemesis wrote:

Pavuna je ostao najpoznatiji prema svojim tvrdnjama da prema zakonima fizike Zlatko sudac može levitirati. Također, prije nekoliko godina je upozorio javnost da se ne treba čuditi ako Sudac kao Isus počne prolaziti kroz zidove.
1. Levitacija nije problem, ima i moj diler za to odgovor.
2. Isus je išao kroz zidove ili židove? Znam za Patricka Swayzija da je mogo ići kroz zidove u onom filmu, ali Isus samo hoda po vodi, multiplicira ribu, ozdravljuje bolesne, oživljava Lazare, ali da ide kroz Knauf ili ciglu, nikad čuo.

Pa adezej uz pomoc brisela i buzina ti postaje skoro ko udba. Svemoguc.

Svi cemo jesti od jedne ribe, koju ce nam ocistiti Bernardica Juretic.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by udba 2/9/2016, 14:13

veber wrote:
udba wrote: ali da ide kroz Knauf ili ciglu, nikad čuo.
ako me raspizdiš možeš i ti kroz knauf.

osim ako je dupla laga, onda bum ti strgal vrat.

a, ionako bit će ti nebitno...

Išo sam ja već kroz knauf i kroz viseći strop. To čak i nije problem. Ostane silueta i vozi. Cigla već je problem, ako govorimo o pješacima.

_________________
HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by Winter is coming 2/9/2016, 14:16

Levitacija i teleportacija? Nacisti su otisli prilicno daleko sa anti-gravity experimentima,e sad kad su kapitulirali pitanje je ko je uspio vrbovati naucnike koji su na tome radili i dali je ulozen napor da se ti projekti dovrse

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by Guest 2/9/2016, 14:20

Eva wrote:Proračuna u offshore paradise.

Vrata u paralelne dimenzije :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by Guest 2/9/2016, 14:21

Winter is coming wrote:Levitacija i teleportacija? Nacisti su otisli prilicno daleko sa anti-gravity experimentima,e sad kad su kapitulirali pitanje je ko je uspio vrbovati naucnike koji su na tome radili i dali je ulozen napor da se ti projekti dovrse

Tadasnji strateski saveznici su to podijelili sa nama, HDZ preuzeo sa sahovnicom na stijegu.

Imamo i zrake smrti, ali smo ih momentalno iznajmili za Star Vorse... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by udba 2/9/2016, 14:24

Winter is coming wrote:Levitacija i teleportacija? Nacisti su otisli prilicno daleko sa anti-gravity experimentima,e sad kad su kapitulirali pitanje je ko je uspio vrbovati naucnike koji su na tome radili i dali je ulozen napor da se ti projekti dovrse

Antigravitacija ne postoji, to što neka ploča lebdi to je magnetska i elektromagnetska sila koja djeluje odozdo i  jača je od gravitacije. To je ko da pušeš u ptičje pero koje lebdi i kažeš da si izmislio antigravitaciju.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by prckov 2/9/2016, 14:26

a cuj.... stas sad..sta je tu je
prckov
prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by Winter is coming 2/9/2016, 14:27

a cuj objasni to ovima koji su to nazvali anti gravity a ne meni,usput razno razni izumi su realizirani posmatrajuci zivotinje i insekte,npr bumbar po nekim zakonima aerodinamike i prirode nebi nikako mogao letjeti jer ima ogromno nezgrapno tijelo a jako mala krilca,mislim da se tu kriju odgovori na mnoga pitanja.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by veber 2/9/2016, 14:30

udba wrote:
Išo sam ja već kroz knauf i kroz viseći strop. To čak i nije problem. Ostane silueta i vozi. Cigla već je problem, ako govorimo o pješacima.
na duploje lagi, jok. ne ideš kroz...

u kupaoni imam tri ploče plus šperploča kao primarna....

....ajmo probat. veli proizvođač da imam garanciju na pločice 25g.

_________________

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju M_50010

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by udba 2/9/2016, 14:31

Winter is coming wrote:a cuj objasni to ovima koji su to nazvali anti gravity a ne meni,usput razno razni izumi su realizirani posmatrajuci zivotinje i insekte,npr bumbar po nekim zakonima aerodinamike i prirode nebi nikako mogao letjeti jer ima ogromno nezgrapno tijelo a jako mala krilca,mislim da se tu kriju odgovori na mnoga pitanja.
To su kvaziznanstvenici. Đapić ima još manja krila i po svim zakonima fizike i kemije  ne bi mogao igrati košarku, a zakucava trice ko Justin Biber. Bumbar površinu krila kompenzira brojem okretaja motora iliti titrajem krila u sekundi. Kad zafrlji na 6000 ide ko beba. Nema to ništa s antigravitacijom.

_________________
HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by udba 2/9/2016, 14:33

veber wrote:
udba wrote:
Išo sam ja već kroz knauf i kroz viseći strop. To čak i nije problem. Ostane silueta i vozi. Cigla već je problem, ako govorimo o pješacima.
na duploje lagi, jok. ne ideš kroz...

u kupaoni imam tri ploče plus šperploča kao primarna....

....ajmo probat. veli proizvođač da imam garanciju na pločice 25g.
e pa pozovi Sudca da ti oda po kupaonama i kroz vešmašine. Ja mogu proć kroz termoizolaciju, jedan sloj knaufa i staklo, jednom smo popili i fulo vrata, ali ovo ostalo ne. Sve ima svoje granice.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by veber 2/9/2016, 14:36

misliš da bi proizvođač prihvatio razlog:

-vlč sudac mi skršio pločice...

_________________

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju M_50010

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by Winter is coming 2/9/2016, 14:37

udba wrote:
Winter is coming wrote:a cuj objasni to ovima koji su to nazvali anti gravity a ne meni,usput razno razni izumi su realizirani posmatrajuci zivotinje i insekte,npr bumbar po nekim zakonima aerodinamike i prirode nebi nikako mogao letjeti jer ima ogromno nezgrapno tijelo a jako mala krilca,mislim da se tu kriju odgovori na mnoga pitanja.
To su kvaziznanstvenici. Đapić ima još manja krila i po svim zakonima fizike i kemije  ne bi mogao igrati košarku, a zakucava trice ko Justin Biber. Bumbar površinu krila kompenzira brojem okretaja motora iliti titrajem krila u sekundi. Kad zafrlji na 6000 ide ko beba. Nema to ništa s antigravitacijom.
6000? kako si to uspio prebrojati?
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju Empty Re: HDZ ako dođe na vlast omogućiti će levitaciju i teleportaciju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum