ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bandić:'Sve dam sve obećam svakom popušim ali mene za premijera'

Go down

Bandić:'Sve dam sve obećam svakom popušim ali mene za premijera' Empty Bandić:'Sve dam sve obećam svakom popušim ali mene za premijera'

Post by vuksadinare 25/8/2016, 13:45

http://www.index.hr/vijesti/clanak/nema-kraja-bandicevim-obecanjima-povecat-cemo-mirovine-najugrozenijih-skupina-od-5-do-20-posto/915195.aspx
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Bandić:'Sve dam sve obećam svakom popušim ali mene za premijera' Empty Re: Bandić:'Sve dam sve obećam svakom popušim ali mene za premijera'

Post by vuksadinare 25/8/2016, 13:45

..njemu kao da gori pod nogama....nije normalan... lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Bandić:'Sve dam sve obećam svakom popušim ali mene za premijera' Empty Re: Bandić:'Sve dam sve obećam svakom popušim ali mene za premijera'

Post by vili40 25/8/2016, 17:39

vuksadinare wrote:..njemu kao da gori pod nogama....nije normalan... lol!
i nije to sve!Cirkusant za sobom vuče bengalskog tigra Čačića. :cook
vili40
vili40

Male
Posts : 10769
2015-08-02


Back to top Go down

Bandić:'Sve dam sve obećam svakom popušim ali mene za premijera' Empty Re: Bandić:'Sve dam sve obećam svakom popušim ali mene za premijera'

Post by udba 25/8/2016, 23:50

vuksadinare wrote:..njemu kao da gori pod nogama....nije normalan... lol!

tak, tak SDPovci, kad dođe Mile bit će vam bye bye Titov Trg  bye bye gay parade.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Bandić:'Sve dam sve obećam svakom popušim ali mene za premijera' Empty Re: Bandić:'Sve dam sve obećam svakom popušim ali mene za premijera'

Post by vuksadinare 26/8/2016, 07:00

udba wrote:
vuksadinare wrote:..njemu kao da gori pod nogama....nije normalan... lol!

tak, tak SDPovci, kad dođe Mile bit će vam bye bye Titov Trg  bye bye gay parade.
..ovo prvo odlazi ovo drugo ne tu ej lova lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Bandić:'Sve dam sve obećam svakom popušim ali mene za premijera' Empty Re: Bandić:'Sve dam sve obećam svakom popušim ali mene za premijera'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum