ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.."

Go down

Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.." Empty Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.."

Post by vuksadinare Fri 2 Jun - 10:17

htto://www.index.hr/vijesti/clanak/milan-bandic-za-index-zasto-bi-gradjani-zagreba-trebali-glasati-za-mene/974263.aspx
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.." Empty Re: Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.."

Post by vuksadinare Fri 2 Jun - 10:18

vuksadinare wrote:htto://www.index.hr/vijesti/clanak/milan-bandic-za-index-zasto-bi-gradjani-zagreba-trebali-glasati-za-mene/974263.aspx
http://www.index.hr/vijesti/clanak/milan-bandic-za-index-zasto-bi-gradjani-zagreba-trebali-glasati-za-mene/974263.aspx
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.." Empty Re: Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.."

Post by dijagram Fri 2 Jun - 10:24

bandic dobija opet, devetnaest mandata uzastopno:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.." Empty Re: Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.."

Post by kic Fri 2 Jun - 10:32


Bandić je kao Tito ili Tuđman, vladat će dok je živ :)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.." Empty Re: Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.."

Post by vuksadinare Fri 2 Jun - 10:36

jbg..kad nitko drugi nece u blatu i prasinu bandic ide tamo..i onda se svi cude zasto pobjeđuje..tko ce glasovati za kicose..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.." Empty Re: Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.."

Post by Guest Fri 2 Jun - 10:39

vuksadinare wrote:jbg..kad nitko drugi nece u blatu i prasinu bandic ide tamo..i onda se svi cude zasto pobjeđuje..tko ce glasovati za kicose..
Tocnije,nitko nece u blato i prasinu,i mulj,koji je za sobom napravio Bandic..prije svega mislim na gracke financije..
Bandic napravio ovo i ono..Irudtejebo,pa napravio bi i Ezek,samo da mu das pristup grackoj kasici prasici..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.." Empty Re: Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.."

Post by vuksadinare Fri 2 Jun - 10:41

...dok drugi obilaze najdalje centar grada...i pohode salone..bandic..obilazi predgrađa i siri centar...ne libi se sjesti ispod satora...i zapjevati..ne zanimaju ga saloni....e jbg..kad drugi kandidati budu tako mozda s ei mogu nadati pobjedi..dotad...bandinjo moze slobodno pjevati..'ne moze mi nitko nista'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.." Empty Re: Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.."

Post by vuksadinare Fri 2 Jun - 10:43

pismejker wrote:
vuksadinare wrote:jbg..kad nitko drugi nece u blatu i prasinu bandic ide tamo..i onda se svi cude zasto pobjeđuje..tko ce glasovati za kicose..
Tocnije,nitko nece u blato i prasinu,i mulj,koji je za sobom napravio Bandic..prije svega mislim na gracke financije..
Bandic napravio ovo i ono..Irudtejebo,pa napravio bi i Ezek,samo da mu das pristup grackoj kasici prasici..
ima grad love ko blata...da nema ne bi se ni klali da sjednu na vlast...to su puke price...tko bi se gurao da sjedne na vladajuce mjesto ako nema perja i sa cim baratati..zar nije to logicno..u ovom trenutku zagrebacka fotelja gradonacelniak ej daleko primamljivija nego recimo premijerska
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.." Empty Re: Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.."

Post by Guest Fri 2 Jun - 10:49

vuksadinare wrote:
pismejker wrote:
vuksadinare wrote:jbg..kad nitko drugi nece u blatu i prasinu bandic ide tamo..i onda se svi cude zasto pobjeđuje..tko ce glasovati za kicose..
Tocnije,nitko nece u blato i prasinu,i mulj,koji je za sobom napravio Bandic..prije svega mislim na gracke financije..
Bandic napravio ovo i ono..Irudtejebo,pa napravio bi i Ezek,samo da mu das pristup grackoj kasici prasici..
ima grad love ko blata...da nema ne bi se ni klali da sjednu na vlast...to su puke price...tko bi se gurao da sjedne na vladajuce mjesto ako nema perja i sa cim baratati..zar nije to logicno..u ovom trenutku zagrebacka fotelja gradonacelniak ej daleko primamljivija nego recimo premijerska
grad ima jer je drzava strogo centralizirana,pa kradu od ostatka RH..bitno da Zegej se sjaji.,,unatrag 10 12 godina je kasa bila prazna..zakonima su priskrbili svu lovu prvo u ZG,pa dijeljenje,naravno ZG na prvom mjestu,a tko jebe Slavoniju..To ti je cinjenica Fuk..ali hajde..naravno da je primamljiija fotelja,jer je idealno mjesto za lopovluk epskih razmjera...ali sad niej bitna niti RH,jel Fuk,nego Zegej.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.." Empty Re: Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.."

Post by vili40 Fri 2 Jun - 10:50

a i imate prekrasan izbor,Bandić ili ona raketa zemlja-zrak iz HNS-a koja uredi da kvadratni metar neke štale košta ko kvadratni metar u Tokiju,naravno mi to platili.I koja će u slučaju pobjede u Zagrebu uhljebiti cijeli HNS(onaj dio koji još to nije).
vili40
vili40

Male
Posts : 10748
2015-08-02


Back to top Go down

Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.." Empty Re: Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.."

Post by vuksadinare Fri 2 Jun - 10:56

pismejker wrote:
vuksadinare wrote:
pismejker wrote:
vuksadinare wrote:jbg..kad nitko drugi nece u blatu i prasinu bandic ide tamo..i onda se svi cude zasto pobjeđuje..tko ce glasovati za kicose..
Tocnije,nitko nece u blato i prasinu,i mulj,koji je za sobom napravio Bandic..prije svega mislim na gracke financije..
Bandic napravio ovo i ono..Irudtejebo,pa napravio bi i Ezek,samo da mu das pristup grackoj kasici prasici..
ima grad love ko blata...da nema ne bi se ni klali da sjednu na vlast...to su puke price...tko bi se gurao da sjedne na vladajuce mjesto ako nema perja i sa cim baratati..zar nije to logicno..u ovom trenutku zagrebacka fotelja gradonacelniak ej daleko primamljivija nego recimo premijerska
grad ima jer je drzava strogo centralizirana,pa kradu od ostatka RH..bitno da Zegej se sjaji.,,unatrag 10 12 godina je kasa bila prazna..zakonima su priskrbili svu lovu prvo u ZG,pa dijeljenje,naravno ZG na prvom mjestu,a tko jebe Slavoniju..To ti je cinjenica Fuk..ali hajde..naravno da je primamljiija fotelja,jer je idealno mjesto za lopovluk epskih razmjera...ali sad niej bitna niti RH,jel Fuk,nego Zegej.. lol!
bandic tu nije kriv..zakoni se donose na nivou drzavnih vlasti..a to sto se netko zeli uguziti bandicu da mu da kakvu lovicu ili nekom namjestenje e jbg...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.." Empty Re: Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.."

Post by vuksadinare Fri 2 Jun - 10:57

vili40 wrote:a i imate prekrasan izbor,Bandić ili ona raketa zemlja-zrak iz HNS-a koja uredi da kvadratni metar neke štale košta ko kvadratni metar u Tokiju,naravno mi to platili.I koja će u slučaju pobjede u Zagrebu uhljebiti cijeli HNS(onaj dio koji još to nije).
....ajd emuci..hns je demokratska stranka..nisu zaostali vec napredni..e sad ne mo's biti cicija i jos traziti da se takvo 'odricanje' i ne plati je'l te..? :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.." Empty Re: Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.."

Post by dijagram Fri 2 Jun - 10:57

mrak nema sanse
dobit ce glas zadrtih antifa u zegeju i to je sve, nedovoljno za pobjedu
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.." Empty Re: Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.."

Post by Guest Fri 2 Jun - 10:57

napose,meni nebitno..ja necu sa vama propasti.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.." Empty Re: Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.."

Post by vuksadinare Fri 2 Jun - 10:58

pismejker wrote:napose,meni nebitno..ja necu sa vama propasti.. :cleanteeth
prije ce pacovi propasti nego mi... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.." Empty Re: Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.."

Post by Guest Fri 2 Jun - 11:00

vuksadinare wrote:
pismejker wrote:napose,meni nebitno..ja necu sa vama propasti.. :cleanteeth
prije ce pacovi propasti nego mi... :)
ima neceg veleumnog u ovome...vas su navikli stezati kaiš do besvijesti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.." Empty Re: Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.."

Post by red wolf Fri 2 Jun - 18:09

vuksadinare wrote:...dok drugi obilaze najdalje centar grada...i pohode salone..bandic..obilazi predgrađa i siri centar...ne libi se sjesti ispod satora...i zapjevati..ne zanimaju ga saloni....e jbg..kad drugi kandidati budu tako mozda s ei mogu nadati pobjedi..dotad...bandinjo moze slobodno pjevati..'ne moze mi nitko nista'
Zaravo on mudro igra na ovu kartu, a da vi toga niste svjesni...Niste sposobni to shvatiti...hahahahahahahahahahahaha
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15944
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.." Empty Re: Bandić:"Ljudi slušajte vamo i zašto glasti za mene.."

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum