ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Page 3 of 26 Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 26  Next

Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by Guest 24/8/2016, 10:26

vuksadinare wrote:
dzmrdz wrote:
vuksadinare wrote:
marcellus wrote:a srbi, da ih je dosta spremno za novi rat, je. A propaganda uvijek može uraditi ostalo.
..pa mislim da ih bar milijunce spremno za rat..tu prvo mislim na pristalice desnih extremnih srpskih stranaka...pa izbjeglice iz hrvatske...bosne...bar dobar dio njih...no problem su srbi iz srbije od kojih predmjevam da ih bar 50% nije voljno krenuti u rat..ako ih hrpa nije bilo spremno '91 krenuti u rat a imali su gotovo sve predispozicije za to...sad jos i manje...osim mozda za kosovo bi ih bilo vise...srbija najvecim dijelom racuna na rusiju kao nekakvu logisticku i politicku bazu....lova,oruzje i naravno dragovoljci iz rusije....ali jos vise politicki interesi rusije...da li ej rujama sada u interesu da otvore neku frontu na balkanu

ja mislim da ti licno prizeljkujes tako nesto. Ti znas zasto najbolje.
....pa prizeljkujem sto kriti....ne zato sto to volim nego ako si govno ostani govno a ne umatati u celofan....a smrdjeti isto....koliko se vidi da su politicari u srbiji govna bili i ostali dokaz su dacic,vulin,nikolic....cim je netko bacio 'kosku' da je milosevic oslobođen u haag-u....staro lice se vratilo na scenu..vec je brdo inicijativa za podizanje spomenika slobi...svi su nevini nitko kriv nije....o tome se radi....kao sto kaze poslovica ostani onda govno do kraja..postenije je

Tebe ugrozava 3% srba u HR vecinom preko 50 godina jer tamo neki moroni kojih se ni Srbi ne mogu otarasiti jedu govna? Kako bi ti ratovao, koga bi napao i dokle mislis da bi isao?

Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by vuksadinare 24/8/2016, 10:26

u srbiji je najveci problem sto se vodi sve zesca borba na ciju stranu stati..rusku ili na stranu zapada....i samim time dolazi do radikalizacije stanja u srbiji...najveci dio ih je svakako za rusiju...vucic bi recimo jos uvijek balansirao malo sa ovima malo sa onima...a to vec rusiji ide na zivce a i mnogim politicarima u srbiji...sve manje to prolazi....stanje u svijetu se iz dana u dan mijenja....vjetrovi problema sve su blize ovim prostorima...sukob amera i ruja vise se ne zadrzava na granicama rusije ili bliskog istoka..rus i amer oce cvrsce pozicije na ovim prostorima prije potencijalnih sukoba....ruski pritisak na srbiju ej sve veci a tako isto i eu-a i amera....rus trazi akcije srbije djela a ne rijeci vise..a to znaci kompliciraj sve vise odnose na ovim prostorima da imamo otvorena vrata da se mijesamo....amer i eu zeli da ta vrata budu sto dulej i cvrsce zatvorena..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by Guest 24/8/2016, 10:26

asilovski wrote:Hrvatska i Srbija ne bi 2 dana mogle ratovati bez bankrota, osim toga Srbija je glavni adut na izborima u Hrvatskoj, kad nema plana ili programa dobro dođe Ravna gora

Uvek bilo.I obratno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by marcellus 24/8/2016, 10:27

asilovski wrote:Hrvatska i Srbija ne bi 2 dana mogle ratovati bez bankrota, osim toga Srbija je glavni adut na izborima u Hrvatskoj, kad nema plana ili programa dobro dođe Ravna gora

lupaš gluposti, problem je što Hrvatska posve ignorira krajnje agresivno ponašanje Srbije zadnjih godinu - dvije

_________________
Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by Kermit 24/8/2016, 10:28

kic wrote:Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 14040010
Istinu govoreci nije to komunikacija vec teatralno i dogovorno huškanje za sitnu boraniju sa obje strane a zbog izbornog uspjeha isto je bilo sa pločama, šatorom, Šešeljem ili ovim idiotarijama Vučka ili bilmeza Kovača
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by marcellus 24/8/2016, 10:28

Ignorirati Srbiju i stanje duha tamo samo zato je u ovom trenutku nisu u stanju napasti ni obližnje selo je glupa i neodgovorna politika.

_________________
Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by vuksadinare 24/8/2016, 10:28

dzmrdz wrote:
vuksadinare wrote:
dzmrdz wrote:
vuksadinare wrote:
marcellus wrote:a srbi, da ih je dosta spremno za novi rat, je. A propaganda uvijek može uraditi ostalo.
..pa mislim da ih bar milijunce spremno za rat..tu prvo mislim na pristalice desnih extremnih srpskih stranaka...pa izbjeglice iz hrvatske...bosne...bar dobar dio njih...no problem su srbi iz srbije od kojih predmjevam da ih bar 50% nije voljno krenuti u rat..ako ih hrpa nije bilo spremno '91 krenuti u rat a imali su gotovo sve predispozicije za to...sad jos i manje...osim mozda za kosovo bi ih bilo vise...srbija najvecim dijelom racuna na rusiju kao nekakvu logisticku i politicku bazu....lova,oruzje i naravno dragovoljci iz rusije....ali jos vise politicki interesi rusije...da li ej rujama sada u interesu da otvore neku frontu na balkanu

ja mislim da ti licno prizeljkujes tako nesto. Ti znas zasto najbolje.
....pa prizeljkujem sto kriti....ne zato sto to volim nego ako si govno ostani govno a ne umatati u celofan....a smrdjeti isto....koliko se vidi da su politicari u srbiji govna bili i ostali dokaz su dacic,vulin,nikolic....cim je netko bacio 'kosku' da je milosevic oslobođen u haag-u....staro lice se vratilo na scenu..vec je brdo inicijativa za podizanje spomenika slobi...svi su nevini nitko kriv nije....o tome se radi....kao sto kaze poslovica ostani onda govno do kraja..postenije je

Tebe ugrozava 3% srba u HR vecinom preko 50 godina jer tamo neki moroni kojih se ni Srbi ne mogu otarasiti jedu govna? Kako bi ti ratovao, koga bi napao i dokle mislis da bi isao?
mene uopce ne zabrinjavaju srbi u hrvatskoj..kao srbi..odnosno kao obicni ljudi..ali politika ala pupovac da..koji vecu stetu radi srbima nego hrvatima....drugo...vise me trenutno ugrozava politika srbije ne srbi iz hr....nikog ne bi napao..ali ne dam da me se napadne...i ravnam se po onoj bolje sprijeciti nego lijeciti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by Guest 24/8/2016, 10:29

vuksadinare wrote:u srbiji je najveci problem sto se vodi sve zesca borba na ciju stranu stati..rusku ili na stranu zapada....i samim time dolazi do radikalizacije stanja u srbiji...najveci dio ih je svakako za rusiju...vucic bi recimo jos uvijek balansirao malo sa ovima malo sa onima...a to vec rusiji ide na zivce a i mnogim politicarima u srbiji...sve manje to prolazi....stanje u svijetu se iz dana u dan mijenja....vjetrovi problema sve su blize ovim prostorima...sukob amera i ruja vise se ne zadrzava na granicama rusije ili bliskog istoka..rus i amer oce cvrsce pozicije na ovim prostorima prije potencijalnih sukoba....ruski pritisak na srbiju ej sve veci a tako isto i eu-a i amera....rus trazi akcije srbije djela a ne rijeci vise..a to znaci kompliciraj sve vise odnose na ovim prostorima da imamo otvorena vrata da se mijesamo....amer i eu zeli da ta vrata budu sto dulej i cvrsce zatvorena..

Da, i zato ajmo mi oplesti jedni po drugima umesto da smirujemo situaciju i tako oduzimamo gorivo sukobu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by marcellus 24/8/2016, 10:29

naime to je chamberlainovska politika, znamo kakve su joj perspektive

_________________
Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by Guest 24/8/2016, 10:30

vuksadinare wrote:
dzmrdz wrote:
vuksadinare wrote:
dzmrdz wrote:
vuksadinare wrote:
..pa mislim da ih bar milijunce spremno za rat..tu prvo mislim na pristalice desnih extremnih srpskih stranaka...pa izbjeglice iz hrvatske...bosne...bar dobar dio njih...no problem su srbi iz srbije od kojih predmjevam da ih bar 50% nije voljno krenuti u rat..ako ih hrpa nije bilo spremno '91 krenuti u rat a imali su gotovo sve predispozicije za to...sad jos i manje...osim mozda za kosovo bi ih bilo vise...srbija najvecim dijelom racuna na rusiju kao nekakvu logisticku i politicku bazu....lova,oruzje i naravno dragovoljci iz rusije....ali jos vise politicki interesi rusije...da li ej rujama sada u interesu da otvore neku frontu na balkanu

ja mislim da ti licno prizeljkujes tako nesto. Ti znas zasto najbolje.
....pa prizeljkujem sto kriti....ne zato sto to volim nego ako si govno ostani govno a ne umatati u celofan....a smrdjeti isto....koliko se vidi da su politicari u srbiji govna bili i ostali dokaz su dacic,vulin,nikolic....cim je netko bacio 'kosku' da je milosevic oslobođen u haag-u....staro lice se vratilo na scenu..vec je brdo inicijativa za podizanje spomenika slobi...svi su nevini nitko kriv nije....o tome se radi....kao sto kaze poslovica ostani onda govno do kraja..postenije je

Tebe ugrozava 3% srba u HR vecinom preko 50 godina jer tamo neki moroni kojih se ni Srbi ne mogu otarasiti jedu govna? Kako bi ti ratovao, koga bi napao i dokle mislis da bi isao?
mene uopce ne zabrinjavaju srbi u hrvatskoj..kao srbi..odnosno kao obicni ljudi..ali politika ala pupovac da..koji vecu stetu radi srbima nego hrvatima....drugo...vise me trenutno ugrozava politika srbije ne srbi iz hr....nikog ne bi napao..ali ne dam da me se napadne...i ravnam se po onoj bolje sprijeciti nego lijeciti

Pravo RH je da se naoruzava i brani bez pogovora ali ja govorim o retorici koja se cuje u HR a ista je kao u Srbiji, isto govno a nece niko da kaze de ljudi nemoj da nas navuku opet na kitu da bi nas exploatisali sledecih 500 godina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by marcellus 24/8/2016, 10:30

dzmrdz wrote:
vuksadinare wrote:u srbiji je najveci problem sto se vodi sve zesca borba na ciju stranu stati..rusku ili na stranu zapada....i samim time dolazi do radikalizacije stanja u srbiji...najveci dio ih je svakako za rusiju...vucic bi recimo jos uvijek balansirao malo sa ovima malo sa onima...a to vec rusiji ide na zivce a i mnogim politicarima u srbiji...sve manje to prolazi....stanje u svijetu se iz dana u dan mijenja....vjetrovi problema sve su blize ovim prostorima...sukob amera i ruja vise se ne zadrzava na granicama rusije ili bliskog istoka..rus i amer oce cvrsce pozicije na ovim prostorima prije potencijalnih sukoba....ruski pritisak na srbiju ej sve veci a tako isto i eu-a i amera....rus trazi akcije srbije djela a ne rijeci vise..a to znaci kompliciraj sve vise odnose na ovim prostorima da imamo otvorena vrata da se mijesamo....amer i eu zeli da ta vrata budu sto dulej i cvrsce zatvorena..

Da, i zato ajmo mi oplesti jedni po drugima umesto da smirujemo situaciju i tako oduzimamo gorivo sukobu.

na koji način mi možemo smiriti četnike u srbiji, vučića, šešelja i vulina? Hrvatska ne može nikako utjecati na stanje u Srbiji, možemo jedino zahladiti odnose i odnositi se prema srbiji kao zemlji koja se ponaša neprijateljski, a ne se praviti da se ništa tamo preko ne događa. Događa se, i te kako. Srbija tone otkad je ubijen Đinđić, i danas je mentalno manje-više tamo gdje je bila prije Gazimestana.

_________________
Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by Kermit 24/8/2016, 10:31

marcellus wrote:
asilovski wrote:Hrvatska i Srbija ne bi 2 dana mogle ratovati bez bankrota, osim toga Srbija je glavni adut na izborima u Hrvatskoj, kad nema plana ili programa dobro dođe Ravna gora

lupaš gluposti, problem je što Hrvatska posve ignorira krajnje agresivno ponašanje Srbije zadnjih godinu - dvije
Dogovor, osim toga Srbija je u takvom stanju da je svejedno kako se ponašaju a i njihovo rukovodstvo ima isti modus operandi kao i ovo naše tako da...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by marcellus 24/8/2016, 10:32

vuksadinare wrote:u srbiji je najveci problem sto se vodi sve zesca borba na ciju stranu stati..rusku ili na stranu zapada....i samim time dolazi do radikalizacije stanja u srbiji...najveci dio ih je svakako za rusiju...

najveći dio je kako ja vidim po društvenim mrežama da se čim se ukaže prilika vrate vekovne srpske zemlje i osveti se za poraz, nikakve promjene nema u srbiji od rata, bar pozitivne

_________________
Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by marcellus 24/8/2016, 10:33

asilovski wrote:
marcellus wrote:
asilovski wrote:Hrvatska i Srbija ne bi 2 dana mogle ratovati bez bankrota, osim toga Srbija je glavni adut na izborima u Hrvatskoj, kad nema plana ili programa dobro dođe Ravna gora

lupaš gluposti, problem je što Hrvatska posve ignorira krajnje agresivno ponašanje Srbije zadnjih godinu - dvije
Dogovor, osim toga Srbija je u takvom stanju da je svejedno kako se ponašaju a i njihovo rukovodstvo ima isti modus operandi kao i ovo naše tako da...

ne, ima posve drugi modus operandi, oni agresivno za sad samo verbalno napadaju, a mi se nemušto branimo priopćenjima i pravimo se mutavi


_________________
Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by Kermit 24/8/2016, 10:33

marcellus wrote:Ignorirati Srbiju i stanje duha tamo samo zato je u ovom trenutku nisu u stanju napasti ni obližnje selo je glupa i neodgovorna politika.
Dobro Marcele koji kurac je bio onaj šator ili lomljava ploča? Smislena politika ili bacanje kostiju u režiji Hadezea i njihovih trabanata?
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by marcellus 24/8/2016, 10:34

osim toga stanje duha u srbiji se reflektira dijelom i na srbe u hrvatskoj, pupovac danas istupa kudikamo agresivnije nego prije pet ili deset godina

_________________
Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by Guest 24/8/2016, 10:36

marcellus wrote:
dzmrdz wrote:
vuksadinare wrote:u srbiji je najveci problem sto se vodi sve zesca borba na ciju stranu stati..rusku ili na stranu zapada....i samim time dolazi do radikalizacije stanja u srbiji...najveci dio ih je svakako za rusiju...vucic bi recimo jos uvijek balansirao malo sa ovima malo sa onima...a to vec rusiji ide na zivce a i mnogim politicarima u srbiji...sve manje to prolazi....stanje u svijetu se iz dana u dan mijenja....vjetrovi problema sve su blize ovim prostorima...sukob amera i ruja vise se ne zadrzava na granicama rusije ili bliskog istoka..rus i amer oce cvrsce pozicije na ovim prostorima prije potencijalnih sukoba....ruski pritisak na srbiju ej sve veci a tako isto i eu-a i amera....rus trazi akcije srbije djela a ne rijeci vise..a to znaci kompliciraj sve vise odnose na ovim prostorima da imamo otvorena vrata da se mijesamo....amer i eu zeli da ta vrata budu sto dulej i cvrsce zatvorena..

Da, i zato ajmo mi oplesti jedni po drugima umesto da smirujemo situaciju i tako oduzimamo gorivo sukobu.

na koji način mi možemo smiriti četnike u srbiji, vučića, šešelja i vulina? Hrvatska ne može nikako utjecati na stanje u Srbiji, možemo jedino zahladiti odnose i odnositi se prema srbiji kao zemlji koja se ponaša neprijateljski, a ne se praviti da se ništa tamo preko ne događa. Događa se, i te kako. Srbija tone otkad je ubijen Đinđić, i danas je mentalno manje-više tamo gdje je bila prije Gazimestana.

Evo ti kao novinar znas koja je moc pera na siroke i krezube narodne mase. Fokusiranje na iskljucivo negativne aspekte je pogubno i uvecava ponekad minorne probleme. Nazalost, retorika huskanja odgovara sa nesto poput "..da, mi da mirujemo dok se vi naoruzavate.."..i tako u krug.
Ti tipovi u Srbiji ce u kantu za smece kad tad a sto prije to bolje. Ima previse nepravde nanesene sa obe strane i zurenjem u proslost se nece napred a ti mozes na glavi dubiti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by Stanojko 24/8/2016, 10:36

marcellus wrote:
Stanojko wrote:Ja sam mislio da je ovaj Marcelo za nijansu ozbiljniji komentator... :coffee

da probaš to konstruktivnije uobličiti, što točno nije točno, ili s čim se ne slažeš...
Brate, ne znam odakle da pocnem... Ovakav pamflet davno nisam procitao. U najboljoj tradiciji komunaca i Agit-propa ("neprijatelj nikad ne spava")

Prvo naslov - jebote, mislis da neko veruje da Srbija ima jedno 20ak migova i 200tinjak tenkova vise da bi odmah krenula na rvacku?

Propagandni rat poceo odmah nakon ubistva Djinjdica!? WTF?

Rehabilituje se cetnicki pokret kao "antifasisticki"? Pa vi se zalite svojim NATO drugarima, amerima i englezima, i objasnite im ko su i sta bili cetnici. Posto su oni veverice, sigurno ce vas poslusati i osuditi "povampirenje fasizma" u Srbiji.


Teritorijalna ekspanzija 90-ih. Gde? Na prostorima gde srbi nisu vekovima ziveli? U Krajini, Bosni, Kosovu? Pa jebote, kako ne najeba Makedonija?

"Agresivno ponasanje" jer Srbija salje note (sic!) kad se dizu spomenici ustaskim teroristima i kad se crnokosuljasi arlaucu ustaske pesme?

Hrvati postali moderna politicka nacija 1848-49!!? Ne zajebavaj me...

Apsolutni hit. Albanci zauzeli mesto u Srbiji koje su zidovi imali u naci Nemackoj!!? A vec u sledecoj recenici kazes kako je doslo do masovnog iseljavanja srba pod pritiskom albanaca!? kakva kontradiktornost. Iracionalni srbi napali nevine siptarske mukice...

Hrvatska nije radila na denacifikaciji Srbije... Hrvatska!? Da radi na denacifikaciji!!? Srbije!!!?


....

...

Nikad gori komentar. Ne znam da li radis po nalogu, ali bio bih jako razocaran da ovo stvarno mislis...

_________________
Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by marcellus 24/8/2016, 10:38

asilovski wrote:
marcellus wrote:Ignorirati Srbiju i stanje duha tamo samo zato je u ovom trenutku nisu u stanju napasti ni obližnje selo je glupa i neodgovorna politika.
Dobro Marcele koji kurac je bio onaj šator ili lomljava ploča? Smislena politika ili bacanje kostiju u režiji Hadezea i njihovih trabanata?

bacanje kosti je bilo drkanje po ćirilici kad se znalo da će to izazvati reakciju, no dobro, ćirilica nema veze s ovim što se u srbiji događa

rehabilitirali su dražu što je ok, poništili su jednu komunističku presudu, ali kad mi poništimo komunističku presudu stepincu najradije bi odma krenuli vojskom da je imaju

na vlasti im je najgori ratnozločinački ološ ali stalno šalju note da zašto glavaš nije u zatvoru i svi u hr su im ustaše

slave svašta nešto ali ne bi da mi slavimo oluju ko da je to pesja briga, dakle nisu prihvatili poraz

dižu spomenike draži, šalju note zbog spomenika barešiću koji se njih ne tiče

hapse branitelje po JNA optužnicama, da mi hapsimo njihove na granici koji su radili sranja po bosni ili kosovu opet bi drečali

ukratko ponašaju se ko da su gazde u ex yu i ko da smo mi napali njih a ne oni nas devesprve

_________________
Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by Kermit 24/8/2016, 10:38

marcellus wrote:osim toga stanje duha u srbiji se reflektira dijelom i na srbe u hrvatskoj, pupovac danas istupa kudikamo agresivnije nego prije pet ili deset godina
Dobro Pupovcu danas vise prijete nego prije 15 godina, a ovaj to dobro iskoristava, isim toga kako ne vidis da je ovo teatar i igrokaz?
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by marcellus 24/8/2016, 10:38

asilovski wrote:
marcellus wrote:osim toga stanje duha u srbiji se reflektira dijelom i na srbe u hrvatskoj, pupovac danas istupa kudikamo agresivnije nego prije pet ili deset godina
Dobro Pupovcu danas vise prijete nego prije 15 godina, a ovaj to dobro iskoristava, isim toga kako ne vidis da je ovo teatar i igrokaz?

ne prijete mu nego ga šalju u tri pičke materine

_________________
Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 3 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 26 Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 26  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum