ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Page 2 of 26 Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next

Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 2 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by vuksadinare 24/8/2016, 09:46

dzmrdz wrote:
marcellus wrote:
dzmrdz wrote:Interesantno je da niko ne zeli da prizna da to sto srpsko ili hrvatsko rukovodstvo zeli i prica nema veze sa stvarnim zeljama i potrebama naroda. Ipak je lakse ziviti u mrznji nego prihvatiti istinu da je rat devedestih iniciran i vodjen zbog interesa krupnog kapitala vesto zamaskiranim sa konstantnim narativom o ugrozenosti jednih i drugih na ovaj ili onaj nacin. Mene bi bilo sramota se pogledati u ogledalo vise da nakon svihdogadjaja i dokaza u vidu totalne ovisnosti svake drzavice o tome sta ce reci gazda izvana, osiromasenosti i i svake druge deklinacije u kvaliteti zivljenja jos uvek verujem u rat radi cojstva i junastva
Vi gospodine Holjevac imate jednu sramnu ulogu u tome jer ste obican  instrument elite koja ovaj prostor vekovima drzi zavadjenim radi svojih interesa.
Zasto malo ne poradite na tome, a verovatno se ne prodaje dobro i ne placa racune..

znači ako ja primijetim da je srpska politika ratnohuškačka i da je politička klima u srbiji antihrvatska, antialbanska, i generalno nezdrava i paranoična, problem sam ja a ne mentalno stanje srbije?
Ti o mentalnom stanju Srbije znas malo ili nista i nisi kompetentan da sudis o stanju jednog naroda bez da si bar seo u auto i napravio jedo minimum nedelju do dve dana road trip i popricao sa ljudima od juga do severa srbije sta misle o politicarima na vlasti, da li zele rat i da li mrze druge i koliko i zasto i sl
Ovako sedeci u Zg ili gde god vec birajuci selektivno izjave koje unapred podupiru tvoj osobni stav iz kojeg se lako iscitava jedna potreba da na ovaj ili onaj nacin prikazujes celi jedan narod kao izgubljen slucaj kojem eto zabrinuta rodbina sa zaljenjem i ocajem konstatuje skoru smrt i 
Ti si zadojen mrznjom koja pociva na kukavicluku i obskurnoscu te profesije kojom se bavis i sluzi jednom necas om cilju.
Tvoje reci citaju mnogi i samim tim je tvoja odgovornost veca za doprinos u sirenju propagande i doprinosi kreiranju svesti kod ljudi o buducoj ugrozenosti i implicitno sugerisuci da je najbolje ogradit se jedni od drugih i gledati kao neprijatelje
pa to ej i napisao u tekstu ako si bolje procitao...jedne su zelje srbijanskih politicara a drugo mogucnosti..naveo je i demografske prilike u srbiji..pa i dijelom raspolozenje samih srba u srbiji da li su spremni za rat....

vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 2 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by marcellus 24/8/2016, 09:48

vuksadinare wrote:
dzmrdz wrote:
marcellus wrote:
dzmrdz wrote:Interesantno je da niko ne zeli da prizna da to sto srpsko ili hrvatsko rukovodstvo zeli i prica nema veze sa stvarnim zeljama i potrebama naroda. Ipak je lakse ziviti u mrznji nego prihvatiti istinu da je rat devedestih iniciran i vodjen zbog interesa krupnog kapitala vesto zamaskiranim sa konstantnim narativom o ugrozenosti jednih i drugih na ovaj ili onaj nacin. Mene bi bilo sramota se pogledati u ogledalo vise da nakon svihdogadjaja i dokaza u vidu totalne ovisnosti svake drzavice o tome sta ce reci gazda izvana, osiromasenosti i i svake druge deklinacije u kvaliteti zivljenja jos uvek verujem u rat radi cojstva i junastva
Vi gospodine Holjevac imate jednu sramnu ulogu u tome jer ste obican  instrument elite koja ovaj prostor vekovima drzi zavadjenim radi svojih interesa.
Zasto malo ne poradite na tome, a verovatno se ne prodaje dobro i ne placa racune..

znači ako ja primijetim da je srpska politika ratnohuškačka i da je politička klima u srbiji antihrvatska, antialbanska, i generalno nezdrava i paranoična, problem sam ja a ne mentalno stanje srbije?
Ti o mentalnom stanju Srbije znas malo ili nista i nisi kompetentan da sudis o stanju jednog naroda bez da si bar seo u auto i napravio jedo minimum nedelju do dve dana road trip i popricao sa ljudima od juga do severa srbije sta misle o politicarima na vlasti, da li zele rat i da li mrze druge i koliko i zasto i sl
Ovako sedeci u Zg ili gde god vec birajuci selektivno izjave koje unapred podupiru tvoj osobni stav iz kojeg se lako iscitava jedna potreba da na ovaj ili onaj nacin prikazujes celi jedan narod kao izgubljen slucaj kojem eto zabrinuta rodbina sa zaljenjem i ocajem konstatuje skoru smrt i 
Ti si zadojen mrznjom koja pociva na kukavicluku i obskurnoscu te profesije kojom se bavis i sluzi jednom necas om cilju.
Tvoje reci citaju mnogi i samim tim je tvoja odgovornost veca za doprinos u sirenju propagande i doprinosi kreiranju svesti kod ljudi o buducoj ugrozenosti i implicitno sugerisuci da je najbolje ogradit se jedni od drugih i gledati kao neprijatelje
pa to ej i napisao u tekstu ako si bolje procitao...jedne su zelje srbijanskih politicara a drugo mogucnosti..naveo je i demografske prilike u srbiji..pa i dijelom raspolozenje samih srba u srbiji da li su spremni za rat....

većina ljudi koja komentira moje tekstove ih ne pročita, od ostatka većina ne pročita s razumijevanjem iako gledam pisati tako da i krembil može shvatiti, osim ako baš ne želi razumjeti

_________________
Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 2 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by marcellus 24/8/2016, 09:49

a srbi, da ih je dosta spremno za novi rat, je. A propaganda uvijek može uraditi ostalo.

_________________
Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 2 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by marcellus 24/8/2016, 09:49

opet su krenule priče "nas i rusa trista miliona" samo sad dodaju još i kineze


_________________
Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 2 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by vuksadinare 24/8/2016, 09:55

marcellus wrote:a srbi, da ih je dosta spremno za novi rat, je. A propaganda uvijek može uraditi ostalo.
..pa mislim da ih bar milijunce spremno za rat..tu prvo mislim na pristalice desnih extremnih srpskih stranaka...pa izbjeglice iz hrvatske...bosne...bar dobar dio njih...no problem su srbi iz srbije od kojih predmjevam da ih bar 50% nije voljno krenuti u rat..ako ih hrpa nije bilo spremno '91 krenuti u rat a imali su gotovo sve predispozicije za to...sad jos i manje...osim mozda za kosovo bi ih bilo vise...srbija najvecim dijelom racuna na rusiju kao nekakvu logisticku i politicku bazu....lova,oruzje i naravno dragovoljci iz rusije....ali jos vise politicki interesi rusije...da li ej rujama sada u interesu da otvore neku frontu na balkanu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 2 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by marcellus 24/8/2016, 09:57

uglavnom, bude li novih sukoba i problema, za njih će biti krive hrvatske vlasti koje se ponašaju kao Šuvar osamdesetih, i Marković. Ignoriraju razvoj situacije u Srbiji i prave se slijepi za ono što se tamo događa.

_________________
Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 2 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by vuksadinare 24/8/2016, 10:01

....realno gledajuci....ova ekipa koja vodi srbiju sada zelejli su to isto i prije 5,10 godina..ali nisu bili na valsti odnosno nisu bili ucvrstili vlast a i tada su prilike u svijetu bile nesto drugacije..oni znaju da u hrvatskoj ne bi mogli poluciti nekakve vojne rezultate ali dovoljno ej da recimo u podunavlju zakompliciraju stvari i sjebu nam turizam....te nam starteski onemoguce jace uplitanje u bosnu...gdje su im ciljevi jos veci...vojno obraniti srpsku i definitivno je prikljuciti srbiji...a najveci cilj im je svakako kosovo....znaju oni isto tako da sada mi,bosnjaci i albanci nismo golaci sto se tice oruzja kao pocetkom devedesetih...i da ne mogu racunati na neke vojne uspjehe narocito u okupaciji teritorija..ali dovoljno ej da potpire vatru da umijesaju sve svjetske sile narocito rusiju i da tu nesto profitiraju narocito politicki i teritorijalno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 2 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by L'âme 24/8/2016, 10:05

Uvijek ce oni bacat oko na nasu stranu rijeke,osobito dok ih budu vodili oni koji vicu da je nasa obala ustvari njihova,a da smo mi slucajni prolaznici.
Problem po njih lezi  u tome sto im ne vidim u perspektivi bas puno mogucnosti za realizaciju,osim lajanja s druge strane obale ;)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 2 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by kic 24/8/2016, 10:06

ja bih isto napravio road trip, kad ne bi hapsili svako malo tko pređe granicu jbt-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 2 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by vuksadinare 24/8/2016, 10:08

marcellus wrote:uglavnom, bude li novih sukoba i problema, za njih će biti krive hrvatske vlasti koje se ponašaju kao Šuvar osamdesetih, i Marković. Ignoriraju razvoj situacije u Srbiji i prave se slijepi za ono što se tamo događa.
.....ma ni to cak nije takav problem....problem je sto se mi prevec uzdamo u nato...amere,svabe i slicno....znaju oni dobro da ovi u srbiji ne miruju...problem je sto mi zelimo glumiti nekakvu uljuđenost i tako ispast neke 'face'....ali ne mo's ti biti uljuđen sa nekim koji ne zeli da budu ttakvi uljuđeni odnosi...tu treba jasno reci....srbija nam ej prijetnja u svakom pogledu..a ako nekog izvana interesira zasto?..lijepo im objasniti tko su u srbiji ljudi na vlasti i sa kakvom prosloscu....ovi iz vana bi tad rekli pa to ej demokratski izabrana valst tu ne mozemo nista promjeniti i mjesati se..tocno..ne mozemo..ali mozemo birati sa kim cemo surađivati i sjediti za stolom..odnosno...imamo se demokratski pravo od takvih zastiti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 2 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by Guest 24/8/2016, 10:09

marcellus wrote:
vuksadinare wrote:
dzmrdz wrote:
marcellus wrote:
dzmrdz wrote:Interesantno je da niko ne zeli da prizna da to sto srpsko ili hrvatsko rukovodstvo zeli i prica nema veze sa stvarnim zeljama i potrebama naroda. Ipak je lakse ziviti u mrznji nego prihvatiti istinu da je rat devedestih iniciran i vodjen zbog interesa krupnog kapitala vesto zamaskiranim sa konstantnim narativom o ugrozenosti jednih i drugih na ovaj ili onaj nacin. Mene bi bilo sramota se pogledati u ogledalo vise da nakon svihdogadjaja i dokaza u vidu totalne ovisnosti svake drzavice o tome sta ce reci gazda izvana, osiromasenosti i i svake druge deklinacije u kvaliteti zivljenja jos uvek verujem u rat radi cojstva i junastva
Vi gospodine Holjevac imate jednu sramnu ulogu u tome jer ste obican  instrument elite koja ovaj prostor vekovima drzi zavadjenim radi svojih interesa.
Zasto malo ne poradite na tome, a verovatno se ne prodaje dobro i ne placa racune..

znači ako ja primijetim da je srpska politika ratnohuškačka i da je politička klima u srbiji antihrvatska, antialbanska, i generalno nezdrava i paranoična, problem sam ja a ne mentalno stanje srbije?
Ti o mentalnom stanju Srbije znas malo ili nista i nisi kompetentan da sudis o stanju jednog naroda bez da si bar seo u auto i napravio jedo minimum nedelju do dve dana road trip i popricao sa ljudima od juga do severa srbije sta misle o politicarima na vlasti, da li zele rat i da li mrze druge i koliko i zasto i sl
Ovako sedeci u Zg ili gde god vec birajuci selektivno izjave koje unapred podupiru tvoj osobni stav iz kojeg se lako iscitava jedna potreba da na ovaj ili onaj nacin prikazujes celi jedan narod kao izgubljen slucaj kojem eto zabrinuta rodbina sa zaljenjem i ocajem konstatuje skoru smrt i 
Ti si zadojen mrznjom koja pociva na kukavicluku i obskurnoscu te profesije kojom se bavis i sluzi jednom necas om cilju.
Tvoje reci citaju mnogi i samim tim je tvoja odgovornost veca za doprinos u sirenju propagande i doprinosi kreiranju svesti kod ljudi o buducoj ugrozenosti i implicitno sugerisuci da je najbolje ogradit se jedni od drugih i gledati kao neprijatelje
pa to ej i napisao u tekstu ako si bolje procitao...jedne su zelje srbijanskih politicara a drugo mogucnosti..naveo je i demografske prilike u srbiji..pa i dijelom raspolozenje samih srba u srbiji da li su spremni za rat....

većina ljudi koja komentira moje tekstove ih ne pročita, od ostatka većina ne pročita s razumijevanjem iako gledam pisati tako da i krembil može shvatiti, osim ako baš ne želi razumjeti

Procitao sam tvoj tekst i s obzirom da "vecina" cita naslove samo meni je to jos jedan argument koji podkrepljuje moju tvrdnju da je tekst huskacki!
Iz naslova se ne ocitava da Srbi ne zele rat nego eto nemaju s cime. Kakav rat covece, pa velika vecina ne bi ni na Kosovo isla koje je srpskije da srpksije ne moze biti gledajuci istorijski okvir srpske drzave.
Ja sudeci po izjavama forumasa na ovom forumu ne bih nikada krocio nogom u Hr a upravo sam se vratio i ljudi ne govore bas tako kada su jedan na jedan.
Propaganda i te kako postoji u HR mada kao i uvek mnogo sofosticiranija nego srpska. Tu vam kapu skidam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 2 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by marcellus 24/8/2016, 10:09

maggie13 wrote:Uvijek ce oni bacat oko na nasu stranu rijeke,osobito dok ih budu vodili oni koji vicu da je nasa obala ustvari njihova,a da smo mi slucajni prolaznici.
Problem po njih lezi  u tome sto im ne vidim u perspektivi bas puno mogucnosti za realizaciju,osim lajanja s druge strane obale ;)

točno, ne postoji mogućnost da bilo što realiziraju, u ovom trenutku, ali politička klima je takva da ne postoji praktički nikakva svijest u srbiji o tome da je ona prouzročila rat devedesetih, i većina smatra da imaju moralno pravo pa i obavezu osvetiti se za povijesnu nepravdu i "genocid" nad krajiškim srbima.

drugim riječima, što sam i napisao, srbija nije denacificirana i sve ono što je bilo problem osamdesetih ponovo izlazi na površinu u Srbiji, samo što ovaj put nemaju JNA i Hrvatska je neovisna. Što ne znači da se problem smije ignorirati.

_________________
Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 2 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by Guest 24/8/2016, 10:10

kic wrote:ja bih isto napravio road trip, kad ne bi hapsili svako malo tko pređe granicu jbt-

brojkama, koliko je to uhapsenih?
Znas li ti koliko je Srba uhapsenih koji nisu imali veze sa onim za sta su uhapseni dok oni koji jesu prave poslovne dilove sa vasim vodjama?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 2 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by Guest 24/8/2016, 10:11

vuksadinare wrote:
marcellus wrote:a srbi, da ih je dosta spremno za novi rat, je. A propaganda uvijek može uraditi ostalo.
..pa mislim da ih bar milijunce spremno za rat..tu prvo mislim na pristalice desnih extremnih srpskih stranaka...pa izbjeglice iz hrvatske...bosne...bar dobar dio njih...no problem su srbi iz srbije od kojih predmjevam da ih bar 50% nije voljno krenuti u rat..ako ih hrpa nije bilo spremno '91 krenuti u rat a imali su gotovo sve predispozicije za to...sad jos i manje...osim mozda za kosovo bi ih bilo vise...srbija najvecim dijelom racuna na rusiju kao nekakvu logisticku i politicku bazu....lova,oruzje i naravno dragovoljci iz rusije....ali jos vise politicki interesi rusije...da li ej rujama sada u interesu da otvore neku frontu na balkanu

ja mislim da ti licno prizeljkujes tako nesto. Ti znas zasto najbolje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 2 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by Guest 24/8/2016, 10:11

marcellus wrote:
maggie13 wrote:Uvijek ce oni bacat oko na nasu stranu rijeke,osobito dok ih budu vodili oni koji vicu da je nasa obala ustvari njihova,a da smo mi slucajni prolaznici.
Problem po njih lezi  u tome sto im ne vidim u perspektivi bas puno mogucnosti za realizaciju,osim lajanja s druge strane obale ;)

točno, ne postoji mogućnost da bilo što realiziraju, u ovom trenutku, ali politička klima je takva da ne postoji praktički nikakva svijest u srbiji o tome da je ona prouzročila rat devedesetih, i većina smatra da imaju moralno pravo pa i obavezu osvetiti se za povijesnu nepravdu i "genocid" nad krajiškim srbima.

drugim riječima, što sam i napisao, srbija nije denacificirana i sve ono što je bilo problem osamdesetih ponovo izlazi na površinu u Srbiji, samo što ovaj put nemaju JNA i Hrvatska je neovisna. Što ne znači da se problem smije ignorirati.

U Slavoniji nema leba a ni kruha ali zato slovo U i sl na svakom koraku. Pljuc, hipokriti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 2 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by vuksadinare 24/8/2016, 10:16

dzmrdz wrote:
vuksadinare wrote:
marcellus wrote:a srbi, da ih je dosta spremno za novi rat, je. A propaganda uvijek može uraditi ostalo.
..pa mislim da ih bar milijunce spremno za rat..tu prvo mislim na pristalice desnih extremnih srpskih stranaka...pa izbjeglice iz hrvatske...bosne...bar dobar dio njih...no problem su srbi iz srbije od kojih predmjevam da ih bar 50% nije voljno krenuti u rat..ako ih hrpa nije bilo spremno '91 krenuti u rat a imali su gotovo sve predispozicije za to...sad jos i manje...osim mozda za kosovo bi ih bilo vise...srbija najvecim dijelom racuna na rusiju kao nekakvu logisticku i politicku bazu....lova,oruzje i naravno dragovoljci iz rusije....ali jos vise politicki interesi rusije...da li ej rujama sada u interesu da otvore neku frontu na balkanu

ja mislim da ti licno prizeljkujes tako nesto. Ti znas zasto najbolje.
....pa prizeljkujem sto kriti....ne zato sto to volim nego ako si govno ostani govno a ne umatati u celofan....a smrdjeti isto....koliko se vidi da su politicari u srbiji govna bili i ostali dokaz su dacic,vulin,nikolic....cim je netko bacio 'kosku' da je milosevic oslobođen u haag-u....staro lice se vratilo na scenu..vec je brdo inicijativa za podizanje spomenika slobi...svi su nevini nitko kriv nije....o tome se radi....kao sto kaze poslovica ostani onda govno do kraja..postenije je
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 2 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by kic 24/8/2016, 10:18

dzmrdz wrote:
kic wrote:ja bih isto napravio road trip, kad ne bi hapsili svako malo tko pređe granicu jbt-

brojkama, koliko je to uhapsenih?
Znas li ti koliko je Srba uhapsenih koji nisu imali veze sa onim za sta su uhapseni dok oni koji jesu prave poslovne dilove sa vasim vodjama?

– Ne krivim ni tadašnjeg državnog odvjetnika Mladena Bajića ni sadašnjeg Cvitana jer jednostavno ne znam što se radilo. Znam samo da do danas, 14 godina poslije, ni protiv koga s tih popisa nije pokrenut postupak. Jedino je pokrenut postupak u Osijeku protiv Aleksandra Vasiljevića i Miroslava Živanovića.

http://www.vecernji.hr/hrvatska/srbija-odbija-optuznice-jer-ne-razumije-rijeci-bojnik-ili-satnik-1102681
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 2 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by vili40 24/8/2016, 10:18

ništa od rata,bar ne još neko duže vrijeme i to ne samo zbog jednog razloga nego zbog više toga.
Ova klepetanja preko treba jednostavno ignorirati,bar koliko se to može,onako hladno diplomatski.Jer ja nisam diplomat i rekao bih onom Vučiću,slušaj majmune pizda ti materina,daj odjebi već jednom i brini svoje brige jer ih imaš dovoljno,a oluju ćemo proslaviti svake godine pa makar se ti i šešelj postavite na trepavice.
Eto to nije diplomatski rječnik i trebali bi ga naši izbjegavati.
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 2 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by Kermit 24/8/2016, 10:21

Hrvatska i Srbija ne bi 2 dana mogle ratovati bez bankrota, osim toga Srbija je glavni adut na izborima u Hrvatskoj, kad nema plana ili programa dobro dođe Ravna gora
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 2 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by kic 24/8/2016, 10:25

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 2 14040010
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 2 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by Guest 24/8/2016, 10:26

vuksadinare wrote:
dzmrdz wrote:
vuksadinare wrote:
marcellus wrote:a srbi, da ih je dosta spremno za novi rat, je. A propaganda uvijek može uraditi ostalo.
..pa mislim da ih bar milijunce spremno za rat..tu prvo mislim na pristalice desnih extremnih srpskih stranaka...pa izbjeglice iz hrvatske...bosne...bar dobar dio njih...no problem su srbi iz srbije od kojih predmjevam da ih bar 50% nije voljno krenuti u rat..ako ih hrpa nije bilo spremno '91 krenuti u rat a imali su gotovo sve predispozicije za to...sad jos i manje...osim mozda za kosovo bi ih bilo vise...srbija najvecim dijelom racuna na rusiju kao nekakvu logisticku i politicku bazu....lova,oruzje i naravno dragovoljci iz rusije....ali jos vise politicki interesi rusije...da li ej rujama sada u interesu da otvore neku frontu na balkanu

ja mislim da ti licno prizeljkujes tako nesto. Ti znas zasto najbolje.
....pa prizeljkujem sto kriti....ne zato sto to volim nego ako si govno ostani govno a ne umatati u celofan....a smrdjeti isto....koliko se vidi da su politicari u srbiji govna bili i ostali dokaz su dacic,vulin,nikolic....cim je netko bacio 'kosku' da je milosevic oslobođen u haag-u....staro lice se vratilo na scenu..vec je brdo inicijativa za podizanje spomenika slobi...svi su nevini nitko kriv nije....o tome se radi....kao sto kaze poslovica ostani onda govno do kraja..postenije je

Tebe ugrozava 3% srba u HR vecinom preko 50 godina jer tamo neki moroni kojih se ni Srbi ne mogu otarasiti jedu govna? Kako bi ti ratovao, koga bi napao i dokle mislis da bi isao?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime - Page 2 Empty Re: Srbija ne priprema rat protiv Hrvatske - samo zato jer nema čime

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 26 Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum