ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

tko je pobjedio u debati?

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Vote_lcap53%UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Vote_rcap 53% 
[ 8 ]
UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Vote_lcap47%UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Vote_rcap 47% 
[ 7 ]
 
Total Votes : 15
 
 

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by marcellus 12/8/2016, 23:51

MaximusDecimusMiridije wrote:
deda gulenist wrote:uff, teško se odlučiti koji je pobjednik, obojica su dobri

Ma dobri su picku materinu, ovo je bio najgori pokusaj dick-measuringa na televiziji unatrag ohoho godina. Jedino sto me cudi da su se opce nasli u direktnom suceljavanju. Ja imam dojam jebote kao da je ovo vise za javnost bilo. Kad su se kamere ugasile krenuli su jedan drugome kurac pusiti....a voditelj je zakljucio..."da tako sam si i mislio da stvari stoje". Ovo je bilo razocaravajuce za gledati.

x

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by Sora 12/8/2016, 23:52

MaximusDecimusMiridije wrote:
Sora wrote:
udba wrote:
maggie13 wrote:Gledam ;)))
Ja sam gledo malo, načelno nema razlike osim usiljenih konflikata, kazalište za birače.

Puno je razlike .
Ti si gledao valjda crtice  ili seriju.
Puno msnjih ili vecih razlika
Tito. Baresic. Perkovic . Kalmeta.
Ekonomski potezi .tj. Porezi .
Stav prema dijaspori, srbiji. Izbjrglicamq.
Ustroj drzave . Poljoprivreda . Obrazovanje.

MILANOVIC BOLJI  ali ne bas premocno. Recimo 6: 4 za milsnovica.
Ipak je bio premjer ...


Bolji je samo zato jer ti je privatno drazi. I to je otprilike ta razlika. Pa sad se ljutila ne ljutila.


A gle.
Lupetas .
Bolji je .
Jednostavno ne treba objasnjavati .
I. Da . Kako to datebi nije nije bolji ?
Jer ga ne volis? :tss

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by Guest 12/8/2016, 23:56

Sora wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Sora wrote:
udba wrote:
maggie13 wrote:Gledam ;)))
Ja sam gledo malo, načelno nema razlike osim usiljenih konflikata, kazalište za birače.

Puno je razlike .
Ti si gledao valjda crtice  ili seriju.
Puno msnjih ili vecih razlika
Tito. Baresic. Perkovic . Kalmeta.
Ekonomski potezi .tj. Porezi .
Stav prema dijaspori, srbiji. Izbjrglicamq.
Ustroj drzave . Poljoprivreda . Obrazovanje.

MILANOVIC BOLJI  ali ne bas premocno. Recimo 6: 4 za milsnovica.
Ipak je bio premjer ...


Bolji je samo zato jer ti je privatno drazi. I to je otprilike ta razlika. Pa sad se ljutila ne ljutila.


A gle.
Lupetas .
Bolji je .
Jednostavno ne treba objasnjavati .
I. Da . Kako to datebi nije nije bolji ?
Jer ga ne volis? :tss

Pa kako ce mi biti bolji? Jebote na probleme koji su tako brutalni i kompleksni daje odgovore tipa...."mi smo bolji jer smo bolji, a oni su gori jer su gori"....nekakva pristojna vrijedanja da se onaj drugi ne uvrijedi. I nikakvi pokusaji za malo detaljnijim objasnjenjem svojih stavova. I da....ja njega stvarno nevolim. Covjek je hodajuca katastrofa od politicara. Autokrat ono najgore moguce vrste. Tvoj je problem u ovakvim raspravama sta se sve svodi na ovaj ili onaj,plus ili minus. Nema sive zone. Jel sramota bi trebala biti reci da su neke dvije opcije lose? Ako nesto ne valja koji kurac potreba ima za ici mjeriti tko je manje los. To je tek jebena katastrofa. Meni je ovo bilo razocaravajuce za gledati i poprilicno blijedo izdanje i jednoga i drugoga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by rigbi 13/8/2016, 00:04

Zoran, iako se Plenkovic isto dobro drzao zbog trzavica u stranci
rigbi
rigbi

Posts : 625
2015-08-02


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by Sora 13/8/2016, 00:11

:mog [quote="MaximusDecimusMiridije"]
Sora wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Sora wrote:
udba wrote:
Ja sam gledo malo, načelno nema razlike osim usiljenih konflikata, kazalište za birače.

Puno je razlike .
Ti si gledao valjda crtice  ili seriju.
Puno msnjih ili vecih razlika
Tito. Baresic. Perkovic . Kalmeta.
Ekonomski potezi .tj. Porezi .
Stav prema dijaspori, srbiji. Izbjrglicamq.
Ustroj drzave . Poljoprivreda . Obrazovanje.

MILANOVIC BOLJI  ali ne bas premocno. Recimo 6: 4 za milsnovica.
Ipak je bio premjer ...


Bolji je samo zato jer ti je privatno drazi. I to je otprilike ta razlika. Pa sad se ljutila ne ljutila.


A gle.
Lupetas .
Bolji je .
Jednostavno ne treba objasnjavati .
I. Da . Kako to datebi nije nije bolji ?
Jer ga ne volis? :tss

Pa kako ce mi biti bolji? Jebote na probleme koji su tako brutalni i kompleksni daje odgovore tipa...."mi smo bolji jer smo bolji, a oni su gori jer su gori"....nekakva pristojna vrijedanja da se onaj drugi ne uvrijedi. I nikakvi pokusaji za malo detaljnijim objasnjenjem svojih stavova. I da....ja njega stvarno nevolim. Covjek je hodajuca katastrofa od politicara. Autokrat ono najgore moguce vrste. Tvoj je problem u ovakvim raspravama sta se sve svodi na ovaj ili onaj,plus ili minus. Nema sive zone. Jel sramota bi trebala biti reci da su neke dvije opcije lose? Ako nesto ne valja koji kurac potreba ima za ici mjeriti tko je manje los. To je tek jebena katastrofa. Meni je ovo bilo razocaravajuce za gledati i poprilicno blijedo izdanje i jednoga i drugoga.[/quote

Stvarno nemam pojma koje bi to bile BOLJE VARIJANTE .
Sta si ocekvao majketi ?
Pa odgovorili su sustavno i dezaljno na STOTINJAK PITANJA.
nije moguce u onih 20 sekundi dati vise .
Nisi svjestan da su bili limitirani , nisu drzali predavanja.
Cek malo. MILSNOVIC AUTOKRAT ?
Otkud ti to . ON JE VODA .
ON JE NAJBLIZI POJMU DRZAVNIKA OD SVIJU NASIH POLITICARA . I PLENKI JE OSTAO SAMO STRANACKI PREDSJEDNIK. ZA SAD .
JA NE ZNAM kak bi to voda morao reagirati nego odlucnio , inicijativno. Bedkompromisno itd.
Ono sto stoji izasvake MILSNOVICEVE ODLUKE JE NJEGOV MORALNI INTEGRITET . TO MU DAJE ODLUCNOST .
OSTSLO SU SRACKE KOJE TI OVDJE NUDIS.
A ZA NEKE MOJE PROBLEME, DA KOD MENE NEMA SIVO...
HA HA .,NASMIJA ME U PONOC .
DA. NEMA . :tss

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by Guest 13/8/2016, 00:12

On je debil, a nisi ni ti daleko kad ides vrijedati nekoga jer se usudio kritizirati voljenoga vodju. Ubij se kozo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by Sora 13/8/2016, 00:13

rigbi wrote:Zoran, iako se Plenkovic isto dobro drzao zbog trzavica u stranci
Ma jasno .
Plenki je postigao uspjeh jer fakat mu je sve doslo prebrzo .

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by Sora 13/8/2016, 00:14

MaximusDecimusMiridije wrote:On je debil, a nisi ni ti daleko kad ides vrijedati nekoga jer se usudio kritizirati voljenoga vodju. Ubij se kozo.

Evo odmah .
Pljuc

:grin

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by Regoč 13/8/2016, 00:14

Razočaravajuće, niz uopćenih trkeljanjah, jedino je iznenađenje što Zoki nije bio bahat i bezobrazan. Mala Zokijeva prednost koja se zasniva na premijerskom iskustvu.

_________________
UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by Guest 13/8/2016, 00:17

Regoč wrote:Razočaravajuće, niz uopćenih trkeljanjah, jedino je iznenađenje što Zoki nije bio bahat i bezobrazan. Mala Zokijeva prednost koja se zasniva  na premijerskom iskustvu.

Nemoj tako, povrijedit ces osjecaje olinjaloj rospiji kojoj se pipica orosi cim vidi zokijevu cunku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by Sora 13/8/2016, 00:17

Regoc
To se zove politika . Kuzis.
A ne zrkeljanje . Ili ako hoces politika jest trkeljanje .
Ali akomste slusali pazljivo . Mogli ste negog boga i nauciti . Knacno .
Ti i ostal kpji ste tu

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by Sora 13/8/2016, 00:19

MaximusDecimusMiridije wrote:
Regoč wrote:Razočaravajuće, niz uopćenih trkeljanjah, jedino je iznenađenje što Zoki nije bio bahat i bezobrazan. Mala Zokijeva prednost koja se zasniva  na premijerskom iskustvu.

Nemoj tako, povrijedit ces osjecaje olinjaloj rospiji kojoj se pipica orosi cim vidi zokijevu cunku.

Jel?
A gdje se vidi njegova cunka ?
Kroz hlace stoli? :aw

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by Regoč 13/8/2016, 01:13

A ja mislio da se uči samo od Tita.

_________________
UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by marcellus 13/8/2016, 02:40

govno i govnu brat. Oko čega se mi prepucavamo...

_________________
UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by darth_vader 13/8/2016, 02:42

kic wrote:
stenjalica wrote:dok oni debatuju neko im puni žene
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by darth_vader 13/8/2016, 03:07

kic wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/aleksandar-music-postavlja-pitanja-milanovicu-i-plenkovicu-uoci-debate/912164.aspx


Nemoj Indexove žurnaliste, svega ti... :_|
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by kic 13/8/2016, 05:43

zna bit dobar ovaj Music..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by vili40 13/8/2016, 08:27

Zoki proziran,srao ko grlica na ego-tripu.ja...ja...ja...ja...da su nastavili još pola sata pukla bi mu cijev.
Plenković dobar,smiren ali malo prepasivan no to je možda i izjedalo kafanskog hvalisavca.A imao je Plenki materijala da ovoga raspameti.
vili40
vili40

Male
Posts : 10729
2015-08-02


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by udba 13/8/2016, 08:30

Sora wrote:
udba wrote:
maggie13 wrote:Gledam ;)))
Ja sam gledo malo, načelno nema razlike osim usiljenih konflikata, kazalište za birače.

Puno je razlike .
Ti si gledao valjda crtice ili seriju.
Puno msnjih ili vecih razlika
Tito. Baresic. Perkovic . Kalmeta.
Ekonomski potezi .tj. Porezi .
Stav prema dijaspori, srbiji. Izbjrglicamq.
Ustroj drzave . Poljoprivreda . Obrazovanje.

MILANOVIC BOLJI ali ne bas premocno. Recimo 6: 4 za milsnovica.
Ipak je bio premjer ...


4 boda za hadezenjare?!, četr boda?? Znao sam ja da u tebi čuči adezeovska lopina, a ova trakeljanja su samo paravan za zbunjivanje ovo malo poštenog lijevog biračkog tijela šta je ostalo. Nakon što ste izvršili privatizacijsku pljačku, isporučili Perkovića, protjerali Srbe, otrijeznili Šeksa još imate srama reć da ste skoro pa u rangu s Milanovićem??

Razlika samo 6:4?? Prava razlika je 6:0 samo vama hadezenjarama i lopinama to ne ide iz dupeta u glavu.

_________________
UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by vili40 13/8/2016, 08:47

HTV je tom debatom želio gledateljima dati do znanja da ne postoji nikakav treći put i da zapravo ništa ne treba mijenjati,da nam je super i ovako.
A baš je falilo malo benzina i šibica.
vili40
vili40

Male
Posts : 10729
2015-08-02


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by v_vlado 13/8/2016, 09:01

A nisu spomenuli pokemone???!
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 4 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum