ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

tko je pobjedio u debati?

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 Vote_lcap53%UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 Vote_rcap 53% 
[ 8 ]
UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 Vote_lcap47%UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 Vote_rcap 47% 
[ 7 ]
 
Total Votes : 15
 
 

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by dijagram Fri 12 Aug - 20:46

maggie13 wrote:
dijagram wrote:bozo ce njih popraviti, samo mu treba pravi srafciger
Trebalo ga je pozvati.
svakako, razbio bi ova dva mlitavca i sve bi otislo nekim drugim tokom
u sve se odlicno uklopio i voditelj
bezveze

dijagram

Posts : 18703
2015-08-09


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by L'âme Fri 12 Aug - 20:48

dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:bozo ce njih popraviti, samo mu treba pravi srafciger
Trebalo ga je pozvati.
svakako, razbio bi ova dva mlitavca i sve bi otislo nekim drugim tokom
u sve se odlicno uklopio i voditelj
bezveze
Ovi su se vec dogovorili.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-11


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by Guest Fri 12 Aug - 20:50

maggie13 wrote:
dijagram wrote:bozo ce njih popraviti, samo mu treba pravi srafciger
Trebalo ga je pozvati.

Ne, ne, on nije ipak ta liga. Postati premijer moze samo na ucjenu, ovo su dva jedina legitimna kandidata, morali su odraditi debatu. U konacnici, ako nista, Plenkovic se ipak suocio sa Milanovicem, za razliku od Sanadera, Kosor i Karamarka i dokazao da se moze izaci mirno, uredno i na nogama sa debate.

Tako da u odnosu na svoja tri prethodnika ipak ima neke bodove, ne trebas imati gard i mrki pogled da budes hrabar i krenes u izborni rat. Realno, nije se lako nadglasavati i hrvati u blatu sa Milanovicem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by udba Fri 12 Aug - 20:50

Ajde molim vas, kad je od vas nekog debate preobratila? Kad je netko od vas glaso za kontra stranu zbog debate?

Jastreb i ja ćemo glasat za SRP i Šuvara taman da Francetić preuzme stranku. Vi hadezenjare ćete glasat za HDZ taman da Mamić proda Milanovića u HDZ.

Dueli služe da htv skuplje naplati reklamu u kojoj hepovci pjevaju navijačku budnicu i tako operu lovu.


Last edited by udba on Fri 12 Aug - 20:51; edited 1 time in total
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by v_vlado Fri 12 Aug - 20:51

Sad siguran da nijedan nebu dobio moga glasa........
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by dijagram Fri 12 Aug - 20:51

maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:bozo ce njih popraviti, samo mu treba pravi srafciger
Trebalo ga je pozvati.
svakako, razbio bi ova dva mlitavca i sve bi otislo nekim drugim tokom
u sve se odlicno uklopio i voditelj
bezveze
Ovi su se vec dogovorili.
Kako je to jadno, potrudili su se "svidjeti" biracima:)
Idealno bi bilo da ih se gadjalo jajima, pomidorcicama i slicnim prikladnim stvarcicama
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18703
2015-08-09


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by kic Fri 12 Aug - 20:51

http://www.index.hr/vijesti/clanak/aleksandar-music-postavlja-pitanja-milanovicu-i-plenkovicu-uoci-debate/912164.aspx

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by L'âme Fri 12 Aug - 20:54

dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:bozo ce njih popraviti, samo mu treba pravi srafciger
Trebalo ga je pozvati.
svakako, razbio bi ova dva mlitavca i sve bi otislo nekim drugim tokom
u sve se odlicno uklopio i voditelj
bezveze
Ovi su se vec dogovorili.
Kako je to jadno, potrudili su se "svidjeti" biracima:)
Idealno bi bilo da ih se gadjalo jajima, pomidorcicama i slicnim prikladnim stvarcicama
Stvaraju pLodno tlo.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-11


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by Guest Fri 12 Aug - 20:58

udba wrote:Ajde molim vas, kad je od vas nekog debate preobratila? Kad je netko od vas glaso za kontra stranu zbog debate?

Jastreb i ja ćemo glasat za SRP i Šuvara taman da Francetić preuzme stranku. Vi hadezenjare ćete glasat za HDZ taman da Mamić proda Milanovića u HDZ.

Dueli služe da htv skuplje naplati reklamu u kojoj hepovci pjevaju navijačku budnicu i tako operu lovu.

Isuse, ona reklama je odvratna. Skoro kao i njihovi racuni.

Nitko nece promijeniti misljenje nakon ove debate, ali Kolinda je na debatama stvorila onu malu razliku koja joj je donijela Pantovcak. Sad ce obje strane proglasiti trijumf, zirija i bodovanje nemamo, osim samih izbora.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by Guest Fri 12 Aug - 21:02

Citam malo komentare i ankete, osim citatelja Jutarnjeg, po ostalima je Plenkovic ipak bio bolji. Ne bih bas to tako rekao...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by udba Fri 12 Aug - 21:03

Sad zamisli, šta bi to Milanović morao reći da bi Lobo glasa za njega? Za Dom, bereit? Ni, onda. Evo, moj rođo čim ga vidi na TV, odma' "pas mater"

Neodlučni? Oni će glasat iz mržnje prema ovom drugom, ne iz ljubavi prema onom prvom.

_________________
UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by IL Risorto Fri 12 Aug - 21:14

udba wrote:Sad zamisli, šta bi to Milanović morao reći da bi Lobo glasa za njega? Za Dom, bereit? Ni, onda. Evo, moj rođo čim ga vidi na TV, odma' "pas mater"

Neodlučni? Oni će glasat iz mržnje prema ovom drugom, ne iz ljubavi prema onom prvom.
U tom slučaju gubi Milanović,jer ljudi još nisu imali dovoljno vremena da zamrze Plenkovića.
Mada taj Plenki nalikuje na nekog bezveznog činovnika,birokratu,bez mirisa i okusa,Milanović koliko god znao biti odvratan,barem ima nekakvu karizmu i gard.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by udba Fri 12 Aug - 21:22

Iknar je gay wrote:
udba wrote:Sad zamisli, šta bi to Milanović morao reći da bi Lobo glasa za njega? Za Dom, bereit? Ni, onda. Evo, moj rođo čim ga vidi na TV, odma' "pas mater"

Neodlučni? Oni će glasat iz mržnje prema ovom drugom, ne iz ljubavi prema onom prvom.
U tom slučaju gubi Milanović,jer ljudi još nisu imali dovoljno vremena da zamrze Plenkovića.
Mada taj Plenki nalikuje na nekog bezveznog činovnika,birokratu,bez mirisa i okusa,Milanović koliko god znao biti odvratan,barem ima nekakvu karizmu i gard.
ja moram taj gard kao neodlučni birač nekako osjetit, evo Bandić mi je dovuko asfalt i dao besplatni prijevoz i ja sam njegov. To što on hoda na Titine i Ustaške grobove me se ne tiče.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by marcellus Fri 12 Aug - 21:23

kolerik wrote:Necu jos glasati, imaju 20-ak minuta.

Ali nevjerojatno mi je da nitko nije otvorio temu, a gore se pise sve u 16 o zenama i muzevima. Vi ste fakat se zajebali sa naslovom podforuma, ovo nije ViP.

ma je samo nikog ne boli kurac za tu dvojicu papaka...

_________________
UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by Guest Fri 12 Aug - 21:41

deda gulenist wrote:uff, teško se odlučiti koji je pobjednik, obojica su dobri

Ma dobri su picku materinu, ovo je bio najgori pokusaj dick-measuringa na televiziji unatrag ohoho godina. Jedino sto me cudi da su se opce nasli u direktnom suceljavanju. Ja imam dojam jebote kao da je ovo vise za javnost bilo. Kad su se kamere ugasile krenuli su jedan drugome kurac pusiti....a voditelj je zakljucio..."da tako sam si i mislio da stvari stoje". Ovo je bilo razocaravajuce za gledati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by L'âme Fri 12 Aug - 21:44

kolerik wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:bozo ce njih popraviti, samo mu treba pravi srafciger
Trebalo ga je pozvati.

Ne, ne, on nije ipak ta liga. Postati premijer moze samo na ucjenu, ovo su dva jedina legitimna kandidata, morali su odraditi debatu. U konacnici, ako nista, Plenkovic se ipak suocio sa Milanovicem, za razliku od Sanadera, Kosor i Karamarka i dokazao da se moze izaci mirno, uredno i na nogama sa debate.

Tako da u odnosu na svoja tri prethodnika ipak ima neke bodove, ne trebas imati gard i mrki pogled da budes hrabar i krenes u izborni rat. Realno, nije se lako nadglasavati i hrvati u blatu sa Milanovicem
ova dvojica na guranj,i to ono koje datira od prije rata.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-11


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by Sora Fri 12 Aug - 21:45

udba wrote:
maggie13 wrote:Gledam ;)))
Ja sam gledo malo, načelno nema razlike osim usiljenih konflikata, kazalište za birače.

Puno je razlike .
Ti si gledao valjda crtice ili seriju.
Puno msnjih ili vecih razlika
Tito. Baresic. Perkovic . Kalmeta.
Ekonomski potezi .tj. Porezi .
Stav prema dijaspori, srbiji. Izbjrglicamq.
Ustroj drzave . Poljoprivreda . Obrazovanje.

MILANOVIC BOLJI ali ne bas premocno. Recimo 6: 4 za milsnovica.
Ipak je bio premjer ...


_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by Sora Fri 12 Aug - 21:46

udba wrote:
maggie13 wrote:Gledam ;)))
Ja sam gledo malo, načelno nema razlike osim usiljenih konflikata, kazalište za birače.

Puno je razlike .
Ti si gledao valjda crtice ili seriju.
Puno msnjih ili vecih razlika
Tito. Baresic. Perkovic . Kalmeta.
Ekonomski potezi .tj. Porezi .
Stav prema dijaspori, srbiji. Izbjrglicamq.
Ustroj drzave . Poljoprivreda . Obrazovanje.

MILANOVIC BOLJI ali ne bas premocno. Recimo 6: 4 za milsnovica.
Ipak je bio premjer ...


_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by Guest Fri 12 Aug - 21:48

Sora wrote:
udba wrote:
maggie13 wrote:Gledam ;)))
Ja sam gledo malo, načelno nema razlike osim usiljenih konflikata, kazalište za birače.

Puno je razlike .
Ti si gledao valjda crtice  ili seriju.
Puno msnjih ili vecih razlika
Tito. Baresic. Perkovic . Kalmeta.
Ekonomski potezi .tj. Porezi .
Stav prema dijaspori, srbiji. Izbjrglicamq.
Ustroj drzave . Poljoprivreda . Obrazovanje.

MILANOVIC BOLJI  ali ne bas premocno. Recimo 6: 4 za milsnovica.
Ipak je bio premjer ...


Bolji je samo zato jer ti je privatno drazi. I to je otprilike ta razlika. Pa sad se ljutila ne ljutila.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by Sora Fri 12 Aug - 21:50

Ocjena samo za MILANOVICA OD 1 do 10 jest 9 .

Nezadovoljna kako nije dobro objasnio PROBLEM KURIKULARNE REFORME I HDZ ovog loptanja s njom .

OCJENA ZA PLENKOVICA JEST 7 .

Obzirom na pocetnicke probleme covjek se snasao . No stari je hdzeovac po brojnim muljsnjima, nepreciznostima i pokrivanju lopovluka i .. Jos gore. Zlocina.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by marcellus Fri 12 Aug - 21:51

MaximusDecimusMiridije wrote:
deda gulenist wrote:uff, teško se odlučiti koji je pobjednik, obojica su dobri

Ma dobri su picku materinu, ovo je bio najgori pokusaj dick-measuringa na televiziji unatrag ohoho godina. Jedino sto me cudi da su se opce nasli u direktnom suceljavanju. Ja imam dojam jebote kao da je ovo vise za javnost bilo. Kad su se kamere ugasile krenuli su jedan drugome kurac pusiti....a voditelj je zakljucio..."da tako sam si i mislio da stvari stoje". Ovo je bilo razocaravajuce za gledati.

x

_________________
UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 3 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum