ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

tko je pobjedio u debati?

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 2 Vote_lcap53%UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 2 Vote_rcap 53% 
[ 8 ]
UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 2 Vote_lcap47%UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 2 Vote_rcap 47% 
[ 7 ]
 
Total Votes : 15
 
 

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 2 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by udba 12/8/2016, 22:24

maggie13 wrote:Gledam ;)))
Ja sam gledo malo, načelno nema razlike osim usiljenih konflikata, kazalište za birače.

udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 2 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by IL Risorto 12/8/2016, 22:26

Milanović je obrisao pod Kretenkovićem.Vidi se kako svaki HDZov prvoborac,više voli svjetonazorske,nego ekonomske i fiskalne teme.Tu je Milanović nadmoćan.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 2 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by L'âme 12/8/2016, 22:27

udba wrote:
maggie13 wrote:Gledam ;)))
Ja sam gledo malo, načelno nema razlike osim usiljenih konflikata, kazalište za birače.
dasta..no,nekad volim otic i u kazaliste...makar bila 'svecana vecera u pogrebnom poduzecu' :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 2 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by stenjalica 12/8/2016, 22:27

dok oni debatuju neko im puni žene
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 2 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by kic 12/8/2016, 22:27

stenjalica wrote:dok oni debatuju neko im puni žene
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 2 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by dijagram 12/8/2016, 22:27

dva isprazna lika trude se biti sto isprazniji i korektniji po njima znanim kriterijima
uz to zoki se trudi suzdrzati i pokazati kao hladnokrvnost te zatomiti svoj primitivizam
koji ga krasi i koji je masu puta pokazao
nema tu covjeka ni blizu
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18703
2015-08-09


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 2 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by udba 12/8/2016, 22:28

Iknar je gay wrote:Milanović je obrisao pod Kretenkovićem.Vidi se kako svaki HDZov prvoborac,više voli svjetonazorske,nego ekonomske i fiskalne teme.Tu je Milanović nadmoćan.
Mogli bit savršena velika koalicija i odjeb Petrova, jedino bi nama koji smo karijeru gradili na bratoubilačkom ratu i huškanju ljudi to bio nizak i neprincipijelan udarac.

_________________
UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 2 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 2 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by IL Risorto 12/8/2016, 22:29

U verbalnom i dijaloškom smislu,Milanović je nadmoćniji,no to nikako ne znači i da je nešto sposobniji.Plenković jednostavno nema dovoljno političkog iskustva da bi se nosio s Milanovićem.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 2 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by dijagram 12/8/2016, 22:29

zanimljiviji bi bilio dueli stenjalica-longi
ili aisla-deda
ili yoda-epi
ili regoc-kosijenka
ili megi-dijagram
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18703
2015-08-09


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 2 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by IL Risorto 12/8/2016, 22:30

udba wrote:
Iknar je gay wrote:Milanović je obrisao pod Kretenkovićem.Vidi se kako svaki HDZov prvoborac,više voli svjetonazorske,nego ekonomske i fiskalne teme.Tu je Milanović nadmoćan.
Mogli bit savršena velika koalicija i odjeb Petrova, jedino bi nama koji smo karijeru gradili na bratoubilačkom ratu i huškanju ljudi to bio nizak i neprincipijelan udarac.
Da,oko čega bi se naredne 4 god. svađali,ukolikko ne daj bože,dođe do takvog scenarija.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 2 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by L'âme 12/8/2016, 22:31

dijagram wrote:zanimljiviji bi bilio dueli stenjalica-longi
ili aisla-deda
ili yoda-epi
ili regoc-kosijenka
ili megi-dijagram
;D
Lako ti je izazivat kad sam blage naravi..B-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 2 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by dijagram 12/8/2016, 22:32

maggie13 wrote:
dijagram wrote:zanimljiviji bi bilio dueli stenjalica-longi
ili aisla-deda
ili yoda-epi
ili regoc-kosijenka
ili megi-dijagram
;D
Lako ti je izazivat kad sam blage naravi..B-)
nije to izazov, mi bi pokazali sto u pravom smilsu znaci "ne mrzim"
a ne tamo neke, floskule
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18703
2015-08-09


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 2 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by udba 12/8/2016, 22:33

Iknar je gay wrote:U verbalnom i dijaloškom smislu,Milanović je nadmoćniji,no to nikako ne znači i da je nešto sposobniji.Plenković jednostavno nema dovoljno političkog iskustva da bi se nosio s Milanovićem.
Vidiš, ja baš ne volim ove glasne i svađalački nastrojene. Ja volim nekog mirnog, staloženog koji šuti i dela, ko recimo Gnječ ili Bandić. Jer pazi, kako se dere na ovoga, tako će i na mene kad mu danas sutra dođem u ured sa svojim problemom. A ovaj drugi će me saslušat, napravit šta mi treba i u tišini mi uzet lovu.

_________________
UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 2 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 2 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by dijagram 12/8/2016, 22:36

sad kad se u anketama znatno poprave adeze i esdepe, a most zaostaje
petrov ce popizditi
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18703
2015-08-09


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 2 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by L'âme 12/8/2016, 22:38

dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:zanimljiviji bi bilio dueli stenjalica-longi
ili aisla-deda
ili yoda-epi
ili regoc-kosijenka
ili megi-dijagram
;D
Lako ti je izazivat kad sam blage naravi..B-)
nije to izazov, mi bi pokazali sto u pravom smilsu znaci "ne mrzim"
a ne tamo neke, floskule
Tako je..onaj tko to mora isticati da bi opravdao svoje autoritarne postupke i iskljucive stavove,jadan je demokrat..;)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 2 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by Guest 12/8/2016, 22:38

n_razbojnik wrote:
kolerik wrote:Necu jos glasati, imaju 20-ak minuta.

Ali nevjerojatno mi je da nitko nije otvorio temu, a gore se pise sve u 16 o zenama i muzevima. Vi ste fakat se zajebali sa naslovom podforuma, ovo nije ViP.
Mi ti pratimo svjecku politiku, i subjektivno otvaramo teme o domaćoj, koja je ipak niželigaška i nezanimljiva...kao i nogomet nam

Prati se turska liga, njemačka liga, ruska, EU liga i arapska liga, te svakodnevno USA liga, gdje glavne vijesti prenosi asila...za tursku je recimo zadužen epi, naša Tuzlansko-zadarsko-ankara-moskva veza

Ova debata je meh, bezveze

Sve je to OK, samo barem ja u ovoj ligi igram, placam poreze i zivim, pa me nesto vise zanima od ovih drugih.

Dobro, nesto svi bremzate, ja cu prvi:
Debata je bila losa, Milanovic je vrijedjao, a Plenkovic je bio bezbojan i pasivno-agresivan. Forma je bila ogranicavajuca. Ono sto je mene zacudilo jest da se Plenkovic dosta branio, iako je relativno nepoznat na lokalnoj sceni, dok su recimo ekonomski i socijalni rezultati 4 godine Milanovicevog kabineta pruzali opaku municiju za prekomjerno granatiranje. To Plenkovic nije iskoristio, i opcenito, vrlo je malo vremena proveo podsjecajuci birace na rezultate, a dosta na afere (to birace SDP-a nece uzdrmati, kao sto nije ni birace HDZ-a).

Milanovic, ako je i planirao sa ovom debatom osvojiti pokoji glas i simpatiju, si je zatvorio vrata svjesno i u startu. Zelio je i upinjao se da dokaze da moze Plenkovica preplasiti i nad njime dominirati. Na njegovu zalost, tako dobar i brz nije bio, iako je Plenkovic mogao puno razornije uzvratiti.

Po meni klasicno nerijeseno, debata nije nista odlucila, iako Plenkovic ima za cime zaliti, dok vidim Milanovic je bio dosta rezerviran prema ideji da ima ponovo nekakvu debatu, jer je shvatio da nece uspjeti rasturiti sefa HDZ-a, a on mentalno nije tip koji se moze dugo braniti.

0:0, ne 0,5:0,5.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 2 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by frakcija 12/8/2016, 22:41

kolerik wrote:
n_razbojnik wrote:
kolerik wrote:Necu jos glasati, imaju 20-ak minuta.

Ali nevjerojatno mi je da nitko nije otvorio temu, a gore se pise sve u 16 o zenama i muzevima. Vi ste fakat se zajebali sa naslovom podforuma, ovo nije ViP.
Mi ti pratimo svjecku politiku, i subjektivno otvaramo teme o domaćoj, koja je ipak niželigaška i nezanimljiva...kao i nogomet nam

Prati se turska liga, njemačka liga, ruska, EU liga i arapska liga, te svakodnevno USA liga, gdje glavne vijesti prenosi asila...za tursku je recimo zadužen epi, naša Tuzlansko-zadarsko-ankara-moskva veza

Ova debata je meh, bezveze

Sve je to OK, samo barem ja u ovoj ligi igram, placam poreze i zivim, pa me nesto vise zanima od ovih drugih.

Dobro, nesto svi bremzate, ja cu prvi:
Debata je bila losa, Milanovic je vrijedjao, a Plenkovic je bio bezbojan i pasivno-agresivan. Forma je bila ogranicavajuca. Ono sto je mene zacudilo jest da se Plenkovic dosta branio, iako je relativno nepoznat na lokalnoj sceni, dok su recimo ekonomski i socijalni rezultati 4 godine Milanovicevog kabineta pruzali opaku municiju za prekomjerno granatiranje. To Plenkovic nije iskoristio, i opcenito, vrlo je malo vremena proveo podsjecajuci birace na rezultate, a dosta na afere (to birace SDP-a nece uzdrmati, kao sto nije ni birace HDZ-a).

Milanovic, ako je i planirao sa ovom debatom osvojiti pokoji glas i simpatiju, si je zatvorio vrata svjesno i u startu. Zelio je i upinjao se da dokaze da moze Plenkovica preplasiti i nad njime dominirati. Na njegovu zalost, tako dobar i brz nije bio, iako je Plenkovic mogao puno razornije uzvratiti.

Po meni klasicno nerijeseno, debata nije nista odlucila, iako Plenkovic ima za cime zaliti, dok vidim Milanovic je bio dosta rezerviran prema ideji da ima ponovo nekakvu debatu, jer je shvatio da nece uspjeti rasturiti sefa HDZ-a, a on mentalno nije tip koji se moze dugo braniti.

0:0, ne 0,5:0,5.
eto,
Narod koji ima ovakvu omladinu, ne treba brinuti za svoju budućnost.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 2 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by dijagram 12/8/2016, 22:42

bozo ce njih popraviti, samo mu treba pravi srafciger
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18703
2015-08-09


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 2 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by Guest 12/8/2016, 22:43

Iknar je gay wrote:Milanović je obrisao pod Kretenkovićem.Vidi se kako svaki HDZov prvoborac,više voli svjetonazorske,nego ekonomske i fiskalne teme.Tu je Milanović nadmoćan.

A dobro, svatko vidi ono sto voli vidjeti. Milanovic bi svakako volio da se tako nesto desilo, ali nije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 2 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by L'âme 12/8/2016, 22:44

dijagram wrote:bozo ce njih popraviti, samo mu treba pravi srafciger
Trebalo ga je pozvati.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 2 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by dijagram 12/8/2016, 22:46

maggie13 wrote:
dijagram wrote:bozo ce njih popraviti, samo mu treba pravi srafciger
Trebalo ga je pozvati.
svakako, razbio bi ova dva mlitavca i sve bi otislo nekim drugim tokom
u sve se odlicno uklopio i voditelj
bezveze
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18703
2015-08-09


Back to top Go down

UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović - Page 2 Empty Re: UŽIVO - debata Plenković vs. Milanović

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum