ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 5 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by RayMabus 8/10/2016, 03:34

Najbolje da ovi iz Irana bace atomsku na Izrael tako da nam više ne sheru o Jasenovcu.

RayMabus

Posts : 176364
2014-04-12


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 5 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by Yehudi 8/10/2016, 03:35

bogomdani wrote:
AlfaOmega wrote:
Regoč wrote:Alfi, pazi malo na font, bode oči. Članak o Steinici je očito plaćeni oglas ili tekst njezina pristaše, to nije neutralna raščlamba. Najopasnije kod nje mi je američko povlačenje u svoje granice. Što misli da će se dogoditi: da Rusi ili Kinezi neće izići iz svojih i ući u prazninu moći? Socijalni i ekološki programi zvuče primamljivo, ali treba vidjeti cienu.
Ono što mi se kod nje sviđa je što je prva koja otvoreno kritizira ćifutsku državu. Kad bi prestala davati pomoć ćifutima koje dosadašnje administracije daju (3 milijarde godišnje), ćifuti bi brzo propali. 
A upravo je povlačenje SAD-a u svoje granice ono što je potrebno da bi Iran ostvario dominaciju na Bliskom istoku (što je svakako još jedan od uvjeta uništenje ćifutske tvorevine).
a ja ne znam jel ti to namjerno se pravis retardiran ili doista pun mrznje,pa mlaćas gluposti..
I ne,USA ne donira 3 nego 4 milijarde dolara godisnje sto je pickin dim i za Fukojebinu iz koje si ti..
Primjer..neke godine je RH uzela kredit 14 milijardi Dolara,sto je spickala na birokracki aparat i uhljebe,place ovijah i onijah u 3 mjeseca...
Dakle,na nivou bilo koje drzave,3 milijarde je goli qrc..
Sto se tiče Israela,Israel ima Godisnje strane investicije u visini od oko 80 miljardi dolara...

https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/geos/is.html 

a ti slobodno dalje cvili i skiči u svojoj nemoći... jocolor

 Ki  odojak  u  Teheranu :^0

 ..............................................

 Inače  Google uklonio natpis - palestina -  sa teritorija  Izraela

pa rvacki  palestinci  zakmečali
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 5 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by AlfaOmega 8/10/2016, 03:36

Ej svetac, jesi li ti uopće na onom mome postu gdi sam prenio onu široku vijest opazio kaj sam napisao u drugoj rečenici ispod linka? Nekak zaključujem da ti je to promaklo.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10282
2015-09-11


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 5 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by Guest 8/10/2016, 03:36

Winter is coming wrote:
bogomdani wrote:
Winter is coming wrote:hittlery ima neke zdravstvene probleme gdje u javnosti pocn nekontrolisano drmati i tresti glavom ali vjesto to prikriva,mislim da ona nije kvalifikovana da bude kandidat ali cak i da je,nema glasova
NIJEDNA ZENA NIJE KADAR VODITI VELESILU..hajd ako se usanci na celo neke nemotjne Fukoebine,pa hajde,ali zena na celu Jusa??...
Pa oslo sve u kurac..kastriranih nacija sve vise.. No

nebi mi smetalo da bude zena predsjednik ali neko ko ima tri chiste u glavi
TO ne postoji..kad si upoznao barem zenu koja je kontinuitet u psihickoj stabilnosti..Dobro,svatko moze popizdjet,ali one kad popizde,sve bi palile,lomile i unistavale..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 5 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by Regoč 8/10/2016, 03:36

AlfaOmega wrote:
Regoč wrote:Gubitak Izraela udarc je za Zapadne interese, da ne spominjemo da je Izrael predziđe demokracije.
Na tuđoj zemlji gdi vrši aparthejd nad onima kome zemlja odista pripada, jel
Zemlja pripada onomu tko nad njom ima vlast. Stoga nek Palestinci ili bace Židove u more, ili nek lagano nestaju.

_________________
Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 5 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by Guest 8/10/2016, 03:37

AlfaOmega wrote:Ej svetac, jesi li ti uopće na onom mome postu gdi sam prenio onu široku vijest opazio kaj sam napisao u drugoj rečenici ispod linka? Nekak zaključujem da ti je to promaklo.
Nisam,ali nisam niti trebao posto vidim da iz tebe pršti cisti bijes i neljubav.. jocolor tu razumnog dialoga nema,iako osobno smatram da si objektivan,moglo bi biti prilicno zanimljive rasprave..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 5 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by jastreb 8/10/2016, 03:37

bogomdani wrote:U Israelu,Zidovi,palestinc,Arapi svi imaju zagarantirana svoja prava u okviru zakona..i to se u praksi primjenjuje..balkanci jos trebaju puno o tome uciti,gledajuci po komentarima na forumu.. :D
Zufer Avdija. Goranac,musliman. Bivši košarkaš Crvene Zvezde iz doba SFRJ je danas košarkaški trener u Izrelu. 

Počasni je član izraelskog Kneseta i ima pravo iako nije član parlamenta prisustvovati svakom zasjedanju.

Musliman! Jugoslaven,Goranac. Izrael smatra da je toliko učinio za izraelsku košarku da je zaslužio takvu čast.

Toliko o ugrožavanju muslimana u Izraelu. Svaki musliman koji poštuje tu državu izjednačen je u svim pravima sa Židovima.

Normalno da teroristi koji se od malih nogu uče kako skinuti glavu sa židovskih vratova ne nmogu očekivati ondje nikakve privilegije.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 5 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by Guest 8/10/2016, 03:40

Yehudi wrote:
bogomdani wrote:
AlfaOmega wrote:
Regoč wrote:Alfi, pazi malo na font, bode oči. Članak o Steinici je očito plaćeni oglas ili tekst njezina pristaše, to nije neutralna raščlamba. Najopasnije kod nje mi je američko povlačenje u svoje granice. Što misli da će se dogoditi: da Rusi ili Kinezi neće izići iz svojih i ući u prazninu moći? Socijalni i ekološki programi zvuče primamljivo, ali treba vidjeti cienu.
Ono što mi se kod nje sviđa je što je prva koja otvoreno kritizira ćifutsku državu. Kad bi prestala davati pomoć ćifutima koje dosadašnje administracije daju (3 milijarde godišnje), ćifuti bi brzo propali. 
A upravo je povlačenje SAD-a u svoje granice ono što je potrebno da bi Iran ostvario dominaciju na Bliskom istoku (što je svakako još jedan od uvjeta uništenje ćifutske tvorevine).
a ja ne znam jel ti to namjerno se pravis retardiran ili doista pun mrznje,pa mlaćas gluposti..
I ne,USA ne donira 3 nego 4 milijarde dolara godisnje sto je pickin dim i za Fukojebinu iz koje si ti..
Primjer..neke godine je RH uzela kredit 14 milijardi Dolara,sto je spickala na birokracki aparat i uhljebe,place ovijah i onijah u 3 mjeseca...
Dakle,na nivou bilo koje drzave,3 milijarde je goli qrc..
Sto se tiče Israela,Israel ima Godisnje strane investicije u visini od oko 80 miljardi dolara...

https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/geos/is.html 

a ti slobodno dalje cvili i skiči u svojoj nemoći... jocolor

 Ki  odojak  u  Teheranu :^0

 ..............................................

 Inače  Google uklonio natpis - palestina -  sa teritorija  Izraela

pa rvacki  palestinci  zakmečali
aiiiii..Alfić RH palestinac...ihhh..Jehud,moramo onda biti multikulti i malo mu dati politicke korektnosti... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 5 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by Clone Stormtrooper 8/10/2016, 03:40

Hillary jeste retardirana ali iza USA predsjednika uvijek stoji gomila tzv.savjetnika i uloga predsjednika je nesto poput da bude glasnogovornik tih savjetnika 

obzirom da je izvor ove dezinformacije ruski pr0pfasisticki medij nema potrebe stvarati paniku radi dezinformacije
Clone Stormtrooper
Clone Stormtrooper

Male
Posts : 738
2016-02-20


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 5 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by AlfaOmega 8/10/2016, 03:41

bogomdani wrote:
AlfaOmega wrote:Ej svetac, jesi li ti uopće na onom mome postu gdi sam prenio onu široku vijest opazio kaj sam napisao u drugoj rečenici ispod linka? Nekak zaključujem da ti je to promaklo.
Nisam,ali nisam niti trebao posto vidim da iz tebe pršti cisti bijes i neljubav.. jocolor tu razumnog dialoga nema,iako osobno smatram da si objektivan,moglo bi biti prilicno zanimljive rasprave..
Si ikad mene vidio da ovdi vodim objektivnu i zanimljivu raspravu s nekim? Ja pričam samo dok mi je interesantno, kad neko počne pametovati, ja šutim.
Sa đodom najviše pričam, jerbo nema pameti.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10282
2015-09-11


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 5 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by Guest 8/10/2016, 03:41

jastreb wrote:
bogomdani wrote:U Israelu,Zidovi,palestinc,Arapi svi imaju zagarantirana svoja prava u okviru zakona..i to se u praksi primjenjuje..balkanci jos trebaju puno o tome uciti,gledajuci po komentarima na forumu.. :D
Zufer Avdija. Goranac,musliman. Bivši košarkaš Crvene Zvezde iz doba SFRJ je danas košarkaški trener u Izrelu. 

Počasni je član izraelskog Kneseta i ima pravo iako nije član parlamenta prisustvovati svakom zasjedanju.

Musliman! Jugoslaven,Goranac. Izrael smatra da je toliko učinio za izraelsku košarku da je zaslužio takvu čast.

Toliko o ugrožavanju muslimana u Izraelu. Svaki musliman koji poštuje tu državu izjednačen je u svim pravima sa Židovima.

Normalno da teroristi koji se od malih nogu uče kako skinuti glavu sa židovskih vratova ne nmogu očekivati ondje nikakve privilegije.
nedavno je Jehud stavio i onu temu o islamskom generalu u IDF-u...ebi ga..budi fer prema drzavi koja te hrani i sve bude oke...
Problem je sa ovim Khozoepima sto bi svako malo nekog bacali u More,bili to krscani,zidovi,tkogod.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 5 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by Guest 8/10/2016, 03:42

AlfaOmega wrote:
bogomdani wrote:
AlfaOmega wrote:Ej svetac, jesi li ti uopće na onom mome postu gdi sam prenio onu široku vijest opazio kaj sam napisao u drugoj rečenici ispod linka? Nekak zaključujem da ti je to promaklo.
Nisam,ali nisam niti trebao posto vidim da iz tebe pršti cisti bijes i neljubav.. jocolor tu razumnog dialoga nema,iako osobno smatram da si objektivan,moglo bi biti prilicno zanimljive rasprave..
Si ikad mene vidio da ovdi vodim objektivnu i zanimljivu raspravu s nekim? Ja pričam samo dok mi je interesantno, kad neko počne pametovati, ja šutim.
Sa đodom najviše pričam, jerbo nema pameti.
A ima i toga..oke,slobodno pokazi svoje fillinge...nema zamjerke..mi smo demokraticni..vi niste..

Sto ti yoda skrivio???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 5 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by RayMabus 8/10/2016, 03:43

Izrael nije hr problem a kako stalno nešto sheru o Jasenovcu najbolje to sve odhebat i ono svoja posla a ovo sa Iranom i tim shranjima tamo : druže snađi se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176364
2014-04-12


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 5 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by Guest 8/10/2016, 03:44

e_bi ga Ray..nije lijepo negirati neciju pogibiju..tko god bio u pitanju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 5 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by RayMabus 8/10/2016, 03:46

bogomdani wrote:e_bi ga Ray..nije lijepo negirati neciju pogibiju..tko god bio u pitanju...
Pa ne negiram nego ste mi se više popeli na vrh kurza tako da bi najradije da vam ovi bace atomsku tamo samo da vas više ne moram slušat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176364
2014-04-12


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 5 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by Guest 8/10/2016, 03:47

lol! genocidni Longi... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 5 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by RayMabus 8/10/2016, 03:53

Treba izrokat Iran al ne radi Izraela nego Turaka jer iduci odgovor Irana ce bitr globalni rat a prvi na udaru između ostaloga su im NATO Turci suniti.

I onako im je rat tamo pa ono ....

9. kolovoz 2016|19:01
Turske zračne snage izvele operaciju na jugoistoku zemlje - u napadima F-16 lovaca ubijeno najmanje 13 pripadnika PKK-a

http://www.advance.hr/vijesti/turske-zracne-snage-izvele-operaciju-na-jugoistoku-zemlje-u-napadima-f-16-lovaca-ubijeno-najmanje-13-pripadnika-pkk-a/

Nek se troše sa Iranom , manje ce im Balkan biti na pameti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176364
2014-04-12


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 5 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by kic 8/10/2016, 03:53

Regoč wrote:
kic wrote:veći predzid je moj k-
Osporavaš demokratski poredak u Izraelu?

cijela država je jedna izborna jedinica, a istovremeno država nema ni ustava nit su defenirane granice? dok meanwhile dobrih 20% stanovništva nema nikakva politička prava e-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-11


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 5 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by Guest 8/10/2016, 03:54

to stoji..Da Turci krenu sa full snagom koju imaju na Europu,i da ih nitko od velikih ne zaustavi,jeli bi kepab u Minkenu nakon 2 tjedna
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 5 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by RayMabus 8/10/2016, 03:56

bogomdani wrote:to stoji..Da Turci krenu sa full snagom koju imaju na Europu,i da ih nitko od velikih ne zaustavi,jeli bi kepab u Minkenu nakon 2 tjedna
Normalno da stoji zato je bombardiranje Irana dvije muhe jednim udarcem tj tri.

. otkloniš nuklearnu prijetnju za evropu

turci se sa njima troše

prodaješ im svima oružje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176364
2014-04-12


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 5 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by Guest 8/10/2016, 03:58

pa rekoh..treba islamsku prijetnju ukloniti,ili bar je regionalno ograniciti..za svaki slucaj iznjukati..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 5 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum