ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 4 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by AlfaOmega Tue 9 Aug - 19:18

Ne interesiraju me strane investicije, nego geostrateška postava. Najbitnije je da Iran i Hezbollah u što većoj mjeri opkole Izrael. A svakako da je stabilizacija situacije u Siriji (po Assada naravno) jedan od glavnih preduvijeta.
Hoće reći da, ak je Hezbollah iz Libanona uspio potući ćifute 2006. onda logično da bi iz Sirije Iran i Hezbollah zajedno mogli ćifute potući još više. Hezbollah već gradi jednu bazu u Siriji. Uskoro slijedi i druga, bliža Golanu.

AlfaOmega

Posts : 10282
2015-09-11


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 4 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by kic Tue 9 Aug - 19:18

kolo, kolo kolo, kolo toure yaya
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 4 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by Guest Tue 9 Aug - 19:21

Ajoj..vidim danema tu objektivne i realne rasprave samo pokusaj balkanskog navijanja..dobro,dobro..sam oda ti pojasnim neke cinjenice..Ne investira se u drzavu koju se moze tek tako skrsiti,koja je financijski nepouzdana,i koja se ne moze od tih islamskih nakota obraniti..To sto tebe ne interesira ne znaci da nije prisutno..a snovidjenja i snovi su ti dopusteni.. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 4 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by Guest Tue 9 Aug - 19:21

Ajoj..vidim danema tu objektivne i realne rasprave samo pokusaj balkanskog navijanja..dobro,dobro..sam oda ti pojasnim neke cinjenice..Ne investira se u drzavu koju se moze tek tako skrsiti,koja je financijski nepouzdana,i koja se ne moze od tih islamskih nakota obraniti..To sto tebe ne interesira ne znaci da nije prisutno..a snovidjenja i snovi su ti dopusteni..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 4 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by Guest Tue 9 Aug - 19:21

dvaput je dvaput..posto je Alfić jako nabrijan.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 4 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by Regoč Tue 9 Aug - 19:23

Gubitak Izraela udarc je za Zapadne interese, da ne spominjemo da je Izrael predziđe demokracije.

_________________
Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 4 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by kic Tue 9 Aug - 19:24

veći predzid je moj k-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 4 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by Guest Tue 9 Aug - 19:25

neutralno gledajuci,SVIMA se u svijetu ne pise dobro,ako se ne skrsi Islam ili bar regionalno ogranici...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 4 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by RayMabus Tue 9 Aug - 19:26

bogomdani wrote:neutralno gledajuci,SVIMA se u svijetu ne pise dobro,ako se ne skrsi Islam ili bar regionalno ogranici...
a jes neutralan u pm
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 4 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by Guest Tue 9 Aug - 19:26

svakako veca od ove poluustaske prćije usred Europe..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 4 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by Guest Tue 9 Aug - 19:27

RayMabus wrote:
bogomdani wrote:neutralno gledajuci,SVIMA se u svijetu ne pise dobro,ako se ne skrsi Islam ili bar regionalno ogranici...
a jes neutralan u pm
neutralan u odnosu na Israel..kujiš??..ne mjerkam sad za i protiv nego realu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 4 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by jastreb Tue 9 Aug - 19:28

bogomdani wrote:neutralno gledajuci,SVIMA se u svijetu ne pise dobro,ako se ne skrsi Islam ili bar regionalno ogranici...
Hrvatska će posebno nadrapati bude li se pridvorila Amerima.

Ameri će otići. Spakovati se i go home.

A mi? A što ćemo mi?

Svi naši susjedi grade proeuropsku politiku i zauzimaju jasan antiamerički i antiislamistički stav,a ova Kolinda nas približava sirijskim kanibalima,Turcima,ne skrećući pogleda od gazde iz Vošinktona.

Čak su i Slovenci zauzeli pozitivan slavenski gard i izazvali buru negodovanja u Ljubljani,Zagrebu,Briselu,Berlinu i Vošinktonu.


Last edited by jastreb on Tue 9 Aug - 19:28; edited 1 time in total
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 4 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by Winter is coming Tue 9 Aug - 19:28

Starhemberg wrote:
Winter is coming wrote:Navodno je imala povredu glave 2012 i ne moze tolersati stresne situacije

Ne daj bože da ovo zasjedne na mjsto predsjednika SAD-a. Ne dao bog većeg zla.

Cista shizofrenija,to bi bio najgori scenario da ona bude na toj funkciji,i za amere,ruse i cijeli svijet

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 4 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by AlfaOmega Tue 9 Aug - 19:28

Regoč wrote:Gubitak Izraela udarc je za Zapadne interese, da ne spominjemo da je Izrael predziđe demokracije.
Na tuđoj zemlji gdi vrši aparthejd nad onima kome zemlja odista pripada, jel

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10282
2015-09-11


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 4 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by Guest Tue 9 Aug - 19:30

jastreb wrote:
bogomdani wrote:neutralno gledajuci,SVIMA se u svijetu ne pise dobro,ako se ne skrsi Islam ili bar regionalno ogranici...
Hrvatska će posebno nadrapati bude li se pridvorila Amerima.

Ameri će otići. Spakovati se i go home.

A mi? A što ćemo mi?

Svi naši susjedi grade proeuropsku politiku i zauzimaju jasan antiamerički i antiislamistički stav,a ova Kolinda nas približava sirijskim kanibalima,Turcima,ne skrećući pogleda od gazde iz Vošinktona.

Čak su i Slovenci zauzeli pozitivan slavenski gard i izazvali buru negodovanja u Ljubljani,Zagrebu,Briselu,Berlinu i Vošinktonu.
vi budete onaj zadnji zalogaj,najsladji,ako Europa ne zauzda Islam unutar sebe..mislim,samo retardiranima jos treba dokazivati neke stvari koje se dogadjaju na ocigled..kod vas je jos mirno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 4 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by Guest Tue 9 Aug - 19:31

AlfaOmega wrote:
Regoč wrote:Gubitak Izraela udarc je za Zapadne interese, da ne spominjemo da je Izrael predziđe demokracije.
Na tuđoj zemlji gdi vrši aparthejd nad onima kome zemlja odista pripada, jel
Pripqada Israelu..a sto vi radite na tudjem??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 4 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by Regoč Tue 9 Aug - 19:31

kic wrote:veći predzid je moj k-
Osporavaš demokratski poredak u Izraelu?

_________________
Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 4 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by Guest Tue 9 Aug - 19:32

Regoč wrote:
kic wrote:veći predzid je moj k-
Osporavaš demokratski poredak u Izraelu?
ahhh..mladalacka neukosti.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 4 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by Guest Tue 9 Aug - 19:33

U Israelu,Zidovi,palestinc,Arapi svi imaju zagarantirana svoja prava u okviru zakona..i to se u praksi primjenjuje..balkanci jos trebaju puno o tome uciti,gledajuci po komentarima na forumu.. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 4 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by Winter is coming Tue 9 Aug - 19:34

bogomdani wrote:
Winter is coming wrote:hittlery ima neke zdravstvene probleme gdje u javnosti pocn nekontrolisano drmati i tresti glavom ali vjesto to prikriva,mislim da ona nije kvalifikovana da bude kandidat ali cak i da je,nema glasova
NIJEDNA ZENA NIJE KADAR VODITI VELESILU..hajd ako se usanci na celo neke nemotjne Fukoebine,pa hajde,ali zena na celu Jusa??...
Pa oslo sve u kurac..kastriranih nacija sve vise.. No

nebi mi smetalo da bude zena predsjednik ali neko ko ima tri chiste u glavi
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 4 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by RayMabus Tue 9 Aug - 19:34

Najbolje da ovi iz Irana bace atomsku na Izrael tako da nam više ne sheru o Jasenovcu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska - Page 4 Empty Re: Hillary: moj prvi zadatak je bomardiranje Damaska

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum