ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žele nove izbore,nisu složni a prepucavaju se ko mala djeca:'Mi smo bili prvi.Ne,mi smo bili prvi.'

Go down

Žele nove izbore,nisu složni a prepucavaju se ko mala djeca:'Mi smo bili prvi.Ne,mi smo bili prvi.' Empty Žele nove izbore,nisu složni a prepucavaju se ko mala djeca:'Mi smo bili prvi.Ne,mi smo bili prvi.'

Post by vuksadinare 21/2/2022, 13:49

http://www.direktno.hr/domovina/zele-nove-izbore-a-ni-sami-nisu-slozni-sdp-i-most-se-prepucavaju-tko-je-bio-prvi-a-kekin-bocnula-zekanovica-sa-zeko-hop-260848/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98991
2015-09-08


Back to top Go down

Žele nove izbore,nisu složni a prepucavaju se ko mala djeca:'Mi smo bili prvi.Ne,mi smo bili prvi.' Empty Re: Žele nove izbore,nisu složni a prepucavaju se ko mala djeca:'Mi smo bili prvi.Ne,mi smo bili prvi.'

Post by vuksadinare 21/2/2022, 13:50

prestrasno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98991
2015-09-08


Back to top Go down

Žele nove izbore,nisu složni a prepucavaju se ko mala djeca:'Mi smo bili prvi.Ne,mi smo bili prvi.' Empty Re: Žele nove izbore,nisu složni a prepucavaju se ko mala djeca:'Mi smo bili prvi.Ne,mi smo bili prvi.'

Post by vuksadinare 21/2/2022, 13:50

zazivam nove šatore inace odosmo u t.p.m
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98991
2015-09-08


Back to top Go down

Žele nove izbore,nisu složni a prepucavaju se ko mala djeca:'Mi smo bili prvi.Ne,mi smo bili prvi.' Empty Re: Žele nove izbore,nisu složni a prepucavaju se ko mala djeca:'Mi smo bili prvi.Ne,mi smo bili prvi.'

Post by vuksadinare 21/2/2022, 16:38

...rat se razbuktava u oprbi..tesko topnistvo radi i sa desna i sa lijeva..sa lijeva porucuju 'prozor nocas mora pasti'..sa desna porucuju..'baci bombu goni bandu preko izvora'

https://direktno.hr/domovina/zekanovic-most-bi-jos-podrzavao-vladu-da-ih-plenkovic-nije-potjerao-pavlicek-grbin-je-uhvacen-s-prstima-u-pekmezu-a-glumi-velikog-moralista-260871/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98991
2015-09-08


Back to top Go down

Žele nove izbore,nisu složni a prepucavaju se ko mala djeca:'Mi smo bili prvi.Ne,mi smo bili prvi.' Empty Re: Žele nove izbore,nisu složni a prepucavaju se ko mala djeca:'Mi smo bili prvi.Ne,mi smo bili prvi.'

Post by vuksadinare 21/2/2022, 16:39

..pokraj ovakve 'oporbe' i braco sa pescenice bi 100 godina vladao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98991
2015-09-08


Back to top Go down

Žele nove izbore,nisu složni a prepucavaju se ko mala djeca:'Mi smo bili prvi.Ne,mi smo bili prvi.' Empty Re: Žele nove izbore,nisu složni a prepucavaju se ko mala djeca:'Mi smo bili prvi.Ne,mi smo bili prvi.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum