ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kriza muškosti

Page 5 of 48 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26 ... 48  Next

Go down

Kriza muškosti - Page 5 Empty Re: Kriza muškosti

Post by Guest 7/8/2016, 13:15

RayMabus wrote:
dawson wrote:Mah, jedna agresivna ženska jučer navalila na mene. Večeras idem po još  Kriza muškosti - Page 5 1f600
LIto je .....sad se one brže usmrde dole.
brenerom je zbrijes..uglavnom dlakurine smrde..vadjajnu ove danasnje brizno pirlitaju i zalijevaju miomirisnim vodicama..

Guest
Guest


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 5 Empty Re: Kriza muškosti

Post by Guest 7/8/2016, 13:16

RayMabus wrote:LJeto je , sad se vlaže. Majka priroda. Isto ko i ovce. Sad je vrijeme parenja i onda se otele u proljece kad je ugodna klima za mlade i ima ispaše.

Jbga meni su sad jaja do poda , neda mi se živit a kamo li hebat. Ja samo zimi al zimi njih nema nikako. Zimi cuna stoji uspravno na minus deset. Uostalom tko su one da ja plešem kako one oce. Il zimi il ništa. A i moja djeca se nece rađat u proljece ko neki mlitavci kad je sve okolo ugodno nego zimi ko pravi muškici i potomci ponosnog tate , ima da na minus dvajst izalze iz one njihove pečine. Odma da se čeliče.
jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 5 Empty Re: Kriza muškosti

Post by kic 7/8/2016, 13:26

ne znam sto bih rekao osim da ste mi gadljivi :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 5 Empty Re: Kriza muškosti

Post by Guest 7/8/2016, 13:33

pa nisi sunac mu njegov,cura da ti se gadimo??? Suspect Suspect Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 5 Empty Re: Kriza muškosti

Post by melkior 7/8/2016, 13:34

RayMabus wrote:Ma ženska je tipični primjerak ispranog ženskog mozga. Hebi me , zašto ti fali muških hormona , hrani mi moju djecu koja su samo moja. Aj odhebi.
"Tijekom nekoliko godina moj se sin uzdao u mene, i tražio moju ljubav, bio sam deprimiran, nezadovoljan svojim životom, i odbio sam ga - dok mi ne bude bolje. Tada nisam znao da će te godine brzo proći. Između sedme i dvanaeste, dijete je prekrasno, umiljato, razborito i otvoreno biće. Ništa mu ne narušava razum i veselje. Puno je ljubavi, i zadovoljava se s onoliko ljubavi koliko mu daju. Kasnije, sve se pokvari. Sve se neizlječivo pokvari"
Michel proguta posljednje dvije kriške salame, nalije si još čašu vina. Ruke su mu strahovito drhtale. Bruno nastavi:
"Teško je zamisliti nešto gluplje, agresivnije, nepodnošljivije i nabijenije mržnjom od pubertetlije, naročito kad se udruži sa svojim vršnjacima. Pubertetlija je čudovište križano s imbecilom, njegov je konformizam gotovo bwvjerojatan; pubertetlija kao da je nagla, zlokobna (i nepredvidiva, ako se promatra dijete) kristalizacija onog najgoreg u čovjeku. S obzirom na to, kako uopće sumnjati u tvrdnju da je spolnost apsolutno zla sila? I kako ljudi podnose živjeti pod zajedničkim krovom s pubertetlijom? Moja je teza da uspijevaju jedino stoga što im je život potpuno prazan,; premda je i moj život prazan, a ja nisam uspio. Kako god bilo; svi lažu, i to groteskno lažu. Razvodimo se, ali ostajemo dobri prijatelji. Uzimamo sina k sebi preko vikenda; to je svinjarija. To je potpuna i totalna svinjarija. Stvarnost je da se muškarci nikada nisu zanimali za svoju djecu, nikad nisu osjećali ljubav prema njima, taj im je osjećaj potpuno stran. Ono što je njima poznato je žudnja, sirova seksualna žudnja i nadmetanje među mužjacima; a mnogo kasnije, u bračnoj zajednici, nekoć im se moglo dogoditi da osjete određenu zahvalnost prema svojoj družici - ako im je izrodila dijete, ako se dobro brinula o kući, ako se pokazala kao vrsna kuharica i ljubavnica; tada im je spavanje u zajedničkom krevetu stvaralo užitak. To možda nije bilo ono za čime su žene žudjele, možda je tu bilo nesporazuma, ali taj je osjećaj mogao biti vrlo snažan - i čak i ako ih je uzbuđivalo, uostalom sve manje, s vremena na vrijeme prasnuti kakvo dupence, više doslovno nisu mogli živjeti bez svoje žene, ako bi nesrećom preminula odali bi se piću i brzo sami umrli, u pravilu za koji mjesec. Što se djece tiče, one su značila prenošenje poretka, društvenih pravila i baštine. Razumije se, tako je bilo u feudalističkom sloju, ali i kod trgovaca, seljaka, obrtnika, zapravo u svim društvenim staležima. Danas, sve je to nestalo: ja živim od plaće, u iznajmljenom stanu, svojem sinu nemam što prenijeti u nasljedstvo. Ne mogu ga podučiti nikakvom zanatu, čak ni ne znam čime bi se jednog dana mogao baviti: pravila koja sam naučio ionako za njega više neće važiti, živjrt će u nekom drugom svijetu. Prihvatiti ideologiju neprestane promjene znači pristati da se čovjekom život svede isključivo na njegovu osobnu egzistenciju, a da prošle i buduće generacije u njegovim očima izgube svaku važnost. Eto tako živimo, a imati dijete danas nena nikakvog smisla za muškarca. Sa ženama je drugačije, jer one i dalje osjećaju potrebu za nekim bićem koje će voljeti - što nije slučaj, što nikada nije bio slučaj  s muškarcima. Lažne su tvrdnje da i muškarci imaju potrebu da maze svoju djecu i igraju se s njom. To nam uzalud godinama ponavljaju, svejedno nije istina. Kad se razvedeš, kad pukne obiteljska zajednica, tvoji odnosi s djecom gube svaki smisao. Dijete je zamka koja se zatvorila, ono je neprijatelj kojeg ćeš morati nastaviti uzdržavati, i koji će te nadživjeti."

Michel ustade, ode do kuhinje da si natoči čašu vode. Pred očima su mu bili obojeni krugovi koji su se okretali poluvisoko u zraku, i počelo mu se povraćati. Bruno je imao pravo, očinska ljubav je izmišljotina, laž. Laž je korisna da omogući preobrazbu stvarnosti, pomisli: ali kad preobrazba ne uspije, ostane samo laž, gorčina i spoznaja laži.

M. Houellebecq: Elementarne čestice, str. 200-202.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 5 Empty Re: Kriza muškosti

Post by kic 7/8/2016, 13:39

Bruno je tak nenormalan lik u toj knjizi, cesce urnebesan pak..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 5 Empty Re: Kriza muškosti

Post by dijagram 7/8/2016, 13:40

Crni melkiore, sto nam ovo citiras:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 5 Empty Re: Kriza muškosti

Post by Guest 7/8/2016, 13:45

Gospođa Nakić bi se trebala baviti nedjeljnim ručkom, a ne besposličariti žvrljanjem tekstova. To bi bila realnost u svijetu koji ona priziva.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 5 Empty Re: Kriza muškosti

Post by kic 7/8/2016, 13:46

Starhemberg wrote:Gospođa Nakić bi se trebala baviti nedjeljnim ručkom, a ne besposličariti žvrljanjem tekstova. To bi bila realnost u svijetu koji ona priziva.
vjerojatno bi i bila sretnija onda, bez zezancije sad..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 5 Empty Re: Kriza muškosti

Post by Guest 7/8/2016, 13:48

kic wrote:
Starhemberg wrote:Gospođa Nakić bi se trebala baviti nedjeljnim ručkom, a ne besposličariti žvrljanjem tekstova. To bi bila realnost u svijetu koji ona priziva.
vjerojatno bi i bila sretnija onda, bez zezancije sad..
Misliš da bi se bila spremna odreći ovoga što ima sad za taj "idealni svijet" o kojem piše?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 5 Empty Re: Kriza muškosti

Post by melkior 7/8/2016, 13:49

kic wrote:Bruno je tak nenormalan lik u toj knjizi, cesce urnebesan pak..
Bruno je proporcionalno normalan abnormalnom životu u kapitalističkoj, razvijenoj i multi-kulti Francuskoj.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 5 Empty Re: Kriza muškosti

Post by melkior 7/8/2016, 13:50

Starhemberg wrote:
kic wrote:
Starhemberg wrote:Gospođa Nakić bi se trebala baviti nedjeljnim ručkom, a ne besposličariti žvrljanjem tekstova. To bi bila realnost u svijetu koji ona priziva.
vjerojatno bi i bila sretnija onda, bez zezancije sad..
Misliš da bi se bila spremna odreći ovoga što ima sad za taj "idealni svijet" o kojem piše?
Ovisi o intenzitetu i snazi orgazma kojeg joj muškarac priušti? bounce
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 5 Empty Re: Kriza muškosti

Post by kic 7/8/2016, 13:52

Starhemberg wrote:
kic wrote:
Starhemberg wrote:Gospođa Nakić bi se trebala baviti nedjeljnim ručkom, a ne besposličariti žvrljanjem tekstova. To bi bila realnost u svijetu koji ona priziva.
vjerojatno bi i bila sretnija onda, bez zezancije sad..
Misliš da bi se bila spremna odreći ovoga što ima sad za taj "idealni svijet" o kojem piše?
pa ne znam govorimo li sad o konkretnoj njoj i to, ali u globalu mislim da bi zene bile sretnije jer ih obitelj ispunjava vise nego nas muske, to je ovo sto Bruno prica, ali neke drustvene evolucije se ne mogu tako lako promijeniti, nacin zivota je takav danas, renta i kondom, dva maca u srcu obitelji..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 5 Empty Re: Kriza muškosti

Post by dijagram 7/8/2016, 13:53

melkior wrote:
Starhemberg wrote:
kic wrote:
Starhemberg wrote:Gospođa Nakić bi se trebala baviti nedjeljnim ručkom, a ne besposličariti žvrljanjem tekstova. To bi bila realnost u svijetu koji ona priziva.
vjerojatno bi i bila sretnija onda, bez zezancije sad..
Misliš da bi se bila spremna odreći ovoga što ima sad za taj "idealni svijet" o kojem piše?
Ovisi o intenzitetu i snazi orgazma kojeg joj muškarac priušti? bounce
:)  Moglo bi se reci.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 5 Empty Re: Kriza muškosti

Post by melkior 7/8/2016, 13:57

dijagram wrote:
melkior wrote:
Starhemberg wrote:
kic wrote:
Starhemberg wrote:Gospođa Nakić bi se trebala baviti nedjeljnim ručkom, a ne besposličariti žvrljanjem tekstova. To bi bila realnost u svijetu koji ona priziva.
vjerojatno bi i bila sretnija onda, bez zezancije sad..
Misliš da bi se bila spremna odreći ovoga što ima sad za taj "idealni svijet" o kojem piše?
Ovisi o intenzitetu i snazi orgazma kojeg joj muškarac priušti? bounce
:)  Moglo bi se reci.
Ali to je tako seksistički! affraid
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 5 Empty Re: Kriza muškosti

Post by melkior 7/8/2016, 13:59

kic wrote:
Starhemberg wrote:
kic wrote:
Starhemberg wrote:Gospođa Nakić bi se trebala baviti nedjeljnim ručkom, a ne besposličariti žvrljanjem tekstova. To bi bila realnost u svijetu koji ona priziva.
vjerojatno bi i bila sretnija onda, bez zezancije sad..
Misliš da bi se bila spremna odreći ovoga što ima sad za taj "idealni svijet" o kojem piše?
pa ne znam govorimo li sad o konkretnoj njoj i to, ali u globalu mislim da bi zene bile sretnije jer ih obitelj ispunjava vise nego nas muske, to je ovo sto Bruno prica, ali neke drustvene evolucije se ne mogu tako lako promijeniti, nacin zivota je takav danas, renta i kondom, dva maca u srcu obitelji..
Bruno piše i o trećem maču: odgoj djece. Što ja, kao otac mogu naučiti svoju djecu u ovom svijetu? Ona će živjeti u različitom svijetu od mojeg...
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 5 Empty Re: Kriza muškosti

Post by melkior 7/8/2016, 14:02

dijagram wrote:
melkior wrote:
Starhemberg wrote:
kic wrote:
Starhemberg wrote:Gospođa Nakić bi se trebala baviti nedjeljnim ručkom, a ne besposličariti žvrljanjem tekstova. To bi bila realnost u svijetu koji ona priziva.
vjerojatno bi i bila sretnija onda, bez zezancije sad..
Misliš da bi se bila spremna odreći ovoga što ima sad za taj "idealni svijet" o kojem piše?
Ovisi o intenzitetu i snazi orgazma kojeg joj muškarac priušti? bounce
:)  Moglo bi se reci.
Davno sam vidio neki filmić o mučenju žena u Kini ili Koreji, nemam pojma, neka istočno-azijska vukojebina. Gola ženska leži na krevetu, zavezane joj ruke i noge, noge naravno široko razmaknute, i onda 4 policajca (muški, naravno) postavili elektrode na picu i okrenuli struju. Jebote rock´n rolla :^0
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 5 Empty Re: Kriza muškosti

Post by Guest 7/8/2016, 14:02

kic wrote:
Starhemberg wrote:
kic wrote:
Starhemberg wrote:Gospođa Nakić bi se trebala baviti nedjeljnim ručkom, a ne besposličariti žvrljanjem tekstova. To bi bila realnost u svijetu koji ona priziva.
vjerojatno bi i bila sretnija onda, bez zezancije sad..
Misliš da bi se bila spremna odreći ovoga što ima sad za taj "idealni svijet" o kojem piše?
pa ne znam govorimo li sad o konkretnoj njoj i to, ali u globalu mislim da bi zene bile sretnije jer ih obitelj ispunjava vise nego nas muske, to je ovo sto Bruno prica, ali neke drustvene evolucije se ne mogu tako lako promijeniti, nacin zivota je takav danas, renta i kondom, dva maca u srcu obitelji..
Da, no bila to ona (nju bas navodim kao ogledni primjer, jer je novinarka) ili neka druga, žene koje čak i žele povratak na staro ne bi se mogle odvojiti od stečenog...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 5 Empty Re: Kriza muškosti

Post by Guest 7/8/2016, 14:03

melkior wrote:
dijagram wrote:
melkior wrote:
Starhemberg wrote:
kic wrote:
vjerojatno bi i bila sretnija onda, bez zezancije sad..
Misliš da bi se bila spremna odreći ovoga što ima sad za taj "idealni svijet" o kojem piše?
Ovisi o intenzitetu i snazi orgazma kojeg joj muškarac priušti? bounce
:)  Moglo bi se reci.
Davno sam vidio neki filmić o mučenju žena u Kini ili Koreji, nemam pojma, neka istočno-azijska vukojebina. Gola ženska leži na krevetu, zavezane joj ruke i noge, noge naravno široko razmaknute, i onda 4 policajca (muški, naravno) postavili elektrode na picu i okrenuli struju. Jebote rock´n rolla :^0
Suspect Suspect Suspect  ne vidim tu nekog ghusta...

bolje da su je gangbangirali.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 5 Empty Re: Kriza muškosti

Post by melkior 7/8/2016, 14:07

bogomdani wrote:
melkior wrote:
dijagram wrote:
melkior wrote:
Starhemberg wrote:
Misliš da bi se bila spremna odreći ovoga što ima sad za taj "idealni svijet" o kojem piše?
Ovisi o intenzitetu i snazi orgazma kojeg joj muškarac priušti? bounce
:)  Moglo bi se reci.
Davno sam vidio neki filmić o mučenju žena u Kini ili Koreji, nemam pojma, neka istočno-azijska vukojebina. Gola ženska leži na krevetu, zavezane joj ruke i noge, noge naravno široko razmaknute, i onda 4 policajca (muški, naravno) postavili elektrode na picu i okrenuli struju. Jebote rock´n rolla :^0
Suspect Suspect Suspect  ne vidim tu nekog ghusta...

bolje da su je gangbangirali.. jocolor
A ne, onda bi ispalo da uživa, ovako je dobila elektroškove na najosjetljivije mjesto: da su bili blagi, ženska bi se napalila, ali odjednom ju je strefilo 30 A, možda i više? Prvo dugačak vrisak i grčenje, nekontrolirano dizanje čitavog tijela u zrak, a onda gubitak glasa, tijelo i dalje u nekontroliranom grču uzdignuto i napeto do krajnjih granica :|
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 5 Empty Re: Kriza muškosti

Post by melkior 7/8/2016, 14:09

melkior wrote:
bogomdani wrote:
melkior wrote:
dijagram wrote:
melkior wrote:
Ovisi o intenzitetu i snazi orgazma kojeg joj muškarac priušti? bounce
:)  Moglo bi se reci.
Davno sam vidio neki filmić o mučenju žena u Kini ili Koreji, nemam pojma, neka istočno-azijska vukojebina. Gola ženska leži na krevetu, zavezane joj ruke i noge, noge naravno široko razmaknute, i onda 4 policajca (muški, naravno) postavili elektrode na picu i okrenuli struju. Jebote rock´n rolla :^0
Suspect Suspect Suspect  ne vidim tu nekog ghusta...

bolje da su je gangbangirali.. jocolor
A ne, onda bi ispalo da uživa, ovako je dobila elektroškove na najosjetljivije mjesto: da su bili blagi, ženska bi se napalila, ali odjednom ju je strefilo 30 A, možda i više? Prvo dugačak vrisak i grčenje, nekontrolirano dizanje čitavog tijela u zrak, a onda gubitak glasa, tijelo i dalje u nekontroliranom grču uzdignuto i napeto do krajnjih granica :|
Da su nastavili, dobila bi srčani udar. Doduše, nezabilježen je slučaj u povijesti da ženu strefi srčani udar od orgazma.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 5 Empty Re: Kriza muškosti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 48 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26 ... 48  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum