ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kriza muškosti

Page 2 of 48 Previous  1, 2, 3 ... 25 ... 48  Next

Go down

Kriza muškosti - Page 2 Empty Re: Kriza muškosti

Post by RayMabus Sun 7 Aug - 11:22

Ma ženska je tipični primjerak ispranog ženskog mozga. Hebi me , zašto ti fali muških hormona , hrani mi moju djecu koja su samo moja. Aj odhebi.

RayMabus

Posts : 175439
2014-04-11


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 2 Empty Re: Kriza muškosti

Post by neva Sun 7 Aug - 11:31

priznajem da mi nije jasno što autorica hoće i što zapravo prigovara muškarcima danas? :roll
koliko vidim, muškarci su još uvijek hranitelji, branitelji i vođe, a to što im se u tome (u svim vremenima) pridružilo i nešto žena ne znači da su oni to zbog toga prestali biti
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 2 Empty Re: Kriza muškosti

Post by Guest Sun 7 Aug - 11:32

RayMabus wrote:Ma ženska je tipični primjerak ispranog ženskog mozga. Hebi me , zašto ti fali muških hormona , hrani mi moju djecu koja su samo moja. Aj odhebi.

To je u temeljima kršćanstva izokretanje vrijednosti. Slabi su jaki u Isusu, glupi su blaženi, gladni su siti... robovanje bogu i crkvenoj hierarhiji je sloboda, neznanje(slijepa vjera) je snaga, znanje je oholost

Kršćanstvo mane slavi kao vrline, a vrline proglašava smrtnim grijehom

Feminizam je derivat kršćanske ideologije, proizašao je iz kršćanske kulture misli, nije nastao u Japanu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 2 Empty Re: Kriza muškosti

Post by RayMabus Sun 7 Aug - 11:36

Neve wrote:priznajem da mi nije jasno što autorica hoće i što zapravo prigovara muškarcima danas? :roll
koliko vidim, muškarci su još uvijek hranitelji, branitelji i vođe, a to što im se u tome (u svim vremenima) pridružilo i nešto žena ne znači da su oni to zbog toga prestali biti
Ne znam šta hoce znam samo da nešto hoce od drugih ljudi ( ona je žena jelte , oce nešto od muškaraca ).

BMK šta ona i netko drugi i treci hoce od mene.



Imam svoju tocku gledišta i s tog stajališta donosim odluke. Nemam para da finaciram više od jednog djeteta jer sam ovisan o samovolji druge strane da prekine vezu a sva djeca idu njoj. Ne zanima me takakv položaj mene u društvu i zajednici. Zato ni neheben ništa ima već pun kuraz. Samo drkiza rulls.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175439
2014-04-11


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 2 Empty Re: Kriza muškosti

Post by kic Sun 7 Aug - 11:37

žena 'oće više testosterona :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 2 Empty Re: Kriza muškosti

Post by Guest Sun 7 Aug - 11:37

deda gulenist wrote:
https://www.facebook.com/nina.b.nakic?ref=br_rs

Nikolina Nakić
29. srpnja u 19:49 ·

Blago mu se.
A kako je vrijeme u nebu relativno a ne linearno, njegova krv dio je iste one crvene rijeke s početka Gospodinove Crkve. Krug se nekako zatvara. Neću reći počivao u miru, znamo svi predobro da je oko nas nemir, a uz njega sada vječni mir.

Anita Gracin Tocno to. On je dozivio za jednog krscanina mucenicku ali svetu smrt! I sigurna sam da je isti cas presao u zagrljaj svoga Oca. ❤️
Sviđa mi se · 4 · 30. srpnja u 0:21
Pavle Primorac
Pavle Primorac Primio je palmu mučeništva i uronio u Kristov mir.... :-)
Sviđa mi se · 2 · 30. srpnja u 2:33

ovi njeni frendovi na fejsu su mentalno bolesni, :bless


Last edited by deda gulenist on Sun 7 Aug - 11:38; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 2 Empty Re: Kriza muškosti

Post by RayMabus Sun 7 Aug - 11:38

kic wrote:žena 'oće više testosterona :D
Mogu joj se ja izdhxxat na facu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175439
2014-04-11


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 2 Empty Re: Kriza muškosti

Post by kic Sun 7 Aug - 11:39

kaže ima dovoljno estrogena kod se'

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 2 Empty Re: Kriza muškosti

Post by Guest Sun 7 Aug - 11:39

kic wrote:žena 'oće više testosterona :D

muškarci koji kleče na koljenima u procesiji imaju više iskustva, tako piše u članku

kad si ti zadnji put klečao?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 2 Empty Re: Kriza muškosti

Post by RayMabus Sun 7 Aug - 11:43

Ma hebeš ovu temu. Vrijeme je isteklo. Šuma je izgorila. Ne moš sad o tome raspravljat. To je trebalo prije tri desetljeca. Sad je kasno.

Evo opet .....požar ha ha ha


NAORUŽANI, okrvavljeni muškarac se zabarikadirao u restoranu u Saarbrueckenu na zapadu Njemačke, piše Bild.
Uskoro opširnije...
Antiteroristička policija je okružila zgradu.
Vjeruje se kako je dio osoblja uspio pobjeći iz zgrade u trenutku kada je napadač ušao unutra, a lokalni mediji javljaju kako se njemačka protuteroristička policija (SEK) sprema ući u zgradu.
Policija blokirala područje
Policija je ogradila dvije ulice kako bi nesmetano mogla provoditi operaciju, javlja lokalna radio stanica.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/nova-uzbuna-u-njemackoj-naoruzani-muskarac-se-zabarikadirao-u-restoranu/911146.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 175439
2014-04-11


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 2 Empty Re: Kriza muškosti

Post by Guest Sun 7 Aug - 11:44

ako klečiš svake nedjelje na misi u crkvi onda se ne trebaš brinuti, onda ti je s testosteronom sve u redu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 2 Empty Re: Kriza muškosti

Post by neva Sun 7 Aug - 11:44

kic wrote:žena 'oće više testosterona :D
mda.. pa zna ona da se masu testosterona stvara klečanjem i procesijama, a ne npr. sportom i vježbanjem na svim onim 'spravama za mučenje' :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 2 Empty Re: Kriza muškosti

Post by kic Sun 7 Aug - 11:44

vas dva ste u krizi uma xD
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 2 Empty Re: Kriza muškosti

Post by RayMabus Sun 7 Aug - 11:45

kic wrote:vas dva ste u krizi uma xD
Al još ipak manje od ovog pajde u Švabiji trenutno :


11.43 Prema nepotvrđenim izvještajima s terena, muškarac ima "psihološke probleme". Identitet napadača još uvijek nije poznat, piše RT.
11.40 Policijski pregovarači i psiholozi su na terenu i pokušavaju uspostaviti kontakt s muškarcem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175439
2014-04-11


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 2 Empty Re: Kriza muškosti

Post by Guest Sun 7 Aug - 11:47

kic wrote:vas dva ste u krizi uma xD

bog nas ne voli, ispali smo vanj njegove milosti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 2 Empty Re: Kriza muškosti

Post by RayMabus Sun 7 Aug - 11:49

RayMabus wrote:
kic wrote:vas dva ste u krizi uma xD
Al još ipak manje od ovog pajde u Švabiji trenutno :


11.43 Prema nepotvrđenim izvještajima s terena, muškarac ima "psihološke probleme". Identitet napadača još uvijek nije poznat, piše RT.
11.40 Policijski pregovarači i psiholozi su na terenu i pokušavaju uspostaviti kontakt s muškarcem.
Sad kad je šuma izgorila a plamen liže ostake drveća sad je kasno više raspravljat o ovakvim temama. Možemo se samo zahebavat sa trenutnom situacijom tj baci brigu na veselje. Veseli pesimista press.

Evo pjesma za našeg junaka u NJemačkoj trenutno.



Ajmo dalje. Zaboravite njihovo kmečanje. Vrijeme je isteklo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175439
2014-04-11


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 2 Empty Re: Kriza muškosti

Post by Guest Sun 7 Aug - 11:50

gargamel0101 wrote:Čuj ti to, mi smo stvoreni da budemo hranitelji. Ma moš si mislit. Ako curke žele klopu, koplje u ruke i juriš na mamuta. Ja odoh po pivu.
u biti to je istina..-Moškije moraju da se zbrinu za obitelj da ima sto jesti,zastiti je,dok zene treba da se brinu od domu,kuci,kakogod,i vode sve kucanske poslove..Moškijah mora da bude jak cvrst i pouzdan,a zena da to postiva i da mu se pokori..Nije tu rijec o nekom robovskom odnosu,nego cisto prakticnom i najboljem..
Pogledajmo primjer Hrvata Janjevaca,gdje zena ne smije raditi,ali je u kuci glavna za sve..Moskija samo treba se zbrinuti za lovu i to je to..nitko nikom ne lupa kontru,svatko radi svoje..
Problem jest sto su se zene powampirile,hoce ISTO sto i Moškije,uslijed toga nastaje konflikt,sranje,zene uzimaju radna mjesta,ukupna masa love se prelama,umjesto da samo Moškije rade i brinu se za zenu i djecu,odnosno obitelj..
Gargi,ako imas tako misljenje,ti nisi Pravi Moškijah.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 2 Empty Re: Kriza muškosti

Post by neva Sun 7 Aug - 11:50

deda gulenist wrote:ovi njeni frendovi na fejsu su mentalno bolesni, :bless
ma, to mi prije izgleda kao klasične javne vjerničke egzaltacije i glumatanja, to tako treba biti po internom PS-u
kako inače pokazati drugima da si veliki i pravi vjernik koji nasljeduje Krista i svece?
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 2 Empty Re: Kriza muškosti

Post by kic Sun 7 Aug - 11:53

lako se rugati, religija nije loša supstitucija ako je čovjeka izvukla od alkoholiziranja, kocke i nerada.. a ima takvih transformacija dosta..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 2 Empty Re: Kriza muškosti

Post by RayMabus Sun 7 Aug - 11:55

Preozbiljni ste Nemate uopce smisao za crni humor. Pa ne može sve biti savršeno i idealno Ok imali smo neko zlatno doba , doba blagostanja nakon ww2 i tako to i ok. Malo smo se uobrazili da je to vječno stanje i tako. Sad cemo polako shvacat da to nije tako. Sve ok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175439
2014-04-11


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 2 Empty Re: Kriza muškosti

Post by neva Sun 7 Aug - 11:56

bogomdani wrote:zene uzimaju radna mjesta,ukupna masa love se prelama
ye, kad žene ne bi radile, onda bi npr. rad na baušteli zasigurno bio plaćen dvostruko više nego sada, poslodavci bi odmah potrčali.. :coffee
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 2 Empty Re: Kriza muškosti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 48 Previous  1, 2, 3 ... 25 ... 48  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum