ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kriza muškosti

Page 4 of 48 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 26 ... 48  Next

Go down

Kriza muškosti - Page 4 Empty Re: Kriza muškosti

Post by frakcija Sun 7 Aug - 12:14

ja mislim da su taj globalni pad testosterona i malokujstvo zapravo glavni inicijatori i pokretači feminizma..

frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 4 Empty Re: Kriza muškosti

Post by Guest Sun 7 Aug - 12:14

deda gulenist wrote:
pizzon wrote:
kic wrote:zašto koristiš y - mjesto z, a očito imaš z na tastaturi :^^
zato sto sam gost, pa kucam ko da sam na svom rac.
evo, mogu kad se potrudim.

kupi si nove Windowse koji podržavaju i druge jezike, imaš ih za 1$ na Aliexpressu iz Kine

Kriza muškosti - Page 4 EAgxheP
DAFUQ??...flopić... cuj Disk 1 od 3711..hahahahaha..al bi bilo rošljanja u flopi drajvu...malo bi potrajalo.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 4 Empty Re: Kriza muškosti

Post by Guest Sun 7 Aug - 12:16

bogomdani wrote:DAFUQ??...flopić... cuj Disk 1 od 3711..hahahahaha..al bi bilo rošljanja u flopi drajvu...malo bi potrajalo.. lol!
kako ćeš instalirati nove Win ako ti se pokvario CD-ROM na računalu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 4 Empty Re: Kriza muškosti

Post by Guest Sun 7 Aug - 12:17

deda gulenist wrote:
bogomdani wrote:DAFUQ??...flopić... cuj Disk 1 od 3711..hahahahaha..al bi bilo rošljanja u flopi drajvu...malo bi potrajalo.. lol!
kako ćeš instalirati nove Win ako ti se pokvario CD-ROM na računalu?
preko mreze svih Mreza,USB boot drive,LAN-a,Eksterni CD-DVD drive..ima nacina Deda..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 4 Empty Re: Kriza muškosti

Post by Guest Sun 7 Aug - 12:18

kad se sjetim inastalacije DOS 6.22..ehhhh..to su bila vremena... :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 4 Empty Re: Kriza muškosti

Post by Guest Sun 7 Aug - 12:19

evo Deda,bivsi spijunski software..

https://www.teamviewer.com/hr/?pid=google.tv_10.s.int&gclid=COOR-P6Jr84CFUE_GwodgQgKmA
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 4 Empty Re: Kriza muškosti

Post by kaya Sun 7 Aug - 12:22

kic wrote:nego mene zanima ovo za hormonsku inverziju, manjak testosterona i on se transformira u estrogen?
U estradiol da, vrstu estrogena.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 4 Empty Re: Kriza muškosti

Post by RayMabus Sun 7 Aug - 12:29

bogomdani wrote:
RayMabus wrote:Svetac kako one mogu išta zarađivat ako npr uzmemo naciju ( državu , eko sistem ) od npr 10 miljona ljudi i sad one rade , muškim hraniteljima uzimaju kunu , pada natalitet i za trideset godina ti imaš problem tko ce ti finacirat penzije , pada stanogradnja , moraš useljavat da bi sistem održao da ne krahira.

Pa nije to zarada jbte.
Naravno..sve se pogresno poslagalo u moderno doba..evo susjed Janjevac..zena,4 djece,vec odrasli i sin ima svoje.svi skupa,Moškije rade,zene sjede doma,ili odu do ducana,po cijele dane se laganini s noge na nogu potezu po kuci dvoristu,kuffaju,spremaju..i svi sve postuju medjusobno...i meni najbitnije,ugodni su susjedi..nema svadja,nema galame nema nezadovoljstva..
A pa ono .....sad je i onako šuma izgorila. Švabiji treba 250 tisuća do pola miljona radnika godišnje idučih 20 godina sigurno , neračunajuci obitelji istih da bi im ekonomija bila iznad vode. Krahira li to ode sva evropska ekonomija u tri pm.Sad nek uvoze. Đabe im kmečanje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176132
2014-04-11


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 4 Empty Re: Kriza muškosti

Post by Guest Sun 7 Aug - 12:39

RayMabus wrote:
bogomdani wrote:
RayMabus wrote:Svetac kako one mogu išta zarađivat ako npr uzmemo naciju ( državu , eko sistem ) od npr 10 miljona ljudi i sad one rade , muškim hraniteljima uzimaju kunu , pada natalitet i za trideset godina ti imaš problem tko ce ti finacirat penzije , pada stanogradnja , moraš useljavat da bi sistem održao da ne krahira.

Pa nije to zarada jbte.
Naravno..sve se pogresno poslagalo u moderno doba..evo susjed Janjevac..zena,4 djece,vec odrasli i sin ima svoje.svi skupa,Moškije rade,zene sjede doma,ili odu do ducana,po cijele dane se laganini s noge na nogu potezu po kuci dvoristu,kuffaju,spremaju..i svi sve postuju medjusobno...i meni najbitnije,ugodni su susjedi..nema svadja,nema galame nema nezadovoljstva..
A pa ono .....sad je i onako šuma izgorila. Švabiji treba 250 tisuća do pola miljona radnika godišnje idučih 20 godina sigurno , neračunajuci obitelji istih da bi im ekonomija bila iznad vode. Krahira li to ode sva evropska ekonomija u tri pm.Sad nek uvoze. Đabe im kmečanje.
trebali su uvoziti iz j.Koreje,-Japana,tih orijentalnih drzava..tamo su ljudi radisni..Khozoepi nisu radisni..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 4 Empty Re: Kriza muškosti

Post by RayMabus Sun 7 Aug - 12:57

A koga ce uvozit od tamo ? Pa i oni su ono fali im radne snage :

Kriza muškosti - Page 4 South-korea-population-pyramid-2014

Kriza muškosti - Page 4 Japan-population-pyramid-2014
RayMabus
RayMabus

Posts : 176132
2014-04-11


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 4 Empty Re: Kriza muškosti

Post by Guest Sun 7 Aug - 12:59

ebo te..imas Kineziće..indoKineziće,ove i one..doduse indoKinezići su isto Khozoepi,ali su radisni...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 4 Empty Re: Kriza muškosti

Post by Guest Sun 7 Aug - 13:00

pa vietnamce,pa ove i one..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 4 Empty Re: Kriza muškosti

Post by RayMabus Sun 7 Aug - 13:01

SVetac cuj možeš ti uvozit tako još dvaest godina al onda nema Švaba u Švabiji sa tom politikom a ako misliš da ce ta država postojat kao takva kad Švabe ispare kao vecina onda se varaš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176132
2014-04-11


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 4 Empty Re: Kriza muškosti

Post by Guest Sun 7 Aug - 13:02

RayMabus wrote:SVetac cuj možeš ti uvozit tako još dvaest godina al onda nema Švaba u Švabiji sa tom politikom a ako misliš da ce ta država postojat kao takva kad Švabe ispare kao vecina onda se varaš.
ne mislim da ce postojati..sad..pitanje je sto je manja steta..jaka i prejaka nacionalna svapska drzava ili multikultifukoebina,sa mnogo islama u sebi..Doista ne znas sto je gore..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 4 Empty Re: Kriza muškosti

Post by RayMabus Sun 7 Aug - 13:04

bogomdani wrote:
RayMabus wrote:SVetac cuj možeš ti uvozit tako još dvaest godina al onda nema Švaba u Švabiji sa tom politikom a ako misliš da ce ta država postojat kao takva kad Švabe ispare kao vecina onda se varaš.
ne mislim da ce postojati..sad..pitanje je sto je manja steta..jaka i prejaka nacionalna svapska drzava ili multikultifukoebina,sa mnogo islama u sebi..Doista ne znas sto je gore..
Meni dođe na isto : šuma se zapalila.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176132
2014-04-11


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 4 Empty Re: Kriza muškosti

Post by melkior Sun 7 Aug - 13:06

kic wrote:ne mogu kopirati tekst, ali kratak je članak..

https://www.bitno.net/kolumne/ogledalo-duse/nikolina-nakic-kriza-muskosti/
A što hoćete? Feminizirale ste Crkvu i sad se jebite. Takva Crkva nikom ne treba, bez brige - neće se muški vratit u Crkvu, pustit će ju da uredno propadne. Što je u stvari i dobro. Sad će papa namnožit đakonice.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 4 Empty Re: Kriza muškosti

Post by catabbath Sun 7 Aug - 13:06

Mah, jedna agresivna ženska jučer navalila na mene. Večeras idem po još  Kriza muškosti - Page 4 1f600

_________________
Kriza muškosti - Page 4 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 4 Empty Re: Kriza muškosti

Post by RayMabus Sun 7 Aug - 13:07

dawson wrote:Mah, jedna agresivna ženska jučer navalila na mene. Večeras idem po još  Kriza muškosti - Page 4 1f600
LIto je .....sad se one brže usmrde dole.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176132
2014-04-11


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 4 Empty Re: Kriza muškosti

Post by melkior Sun 7 Aug - 13:07

gargamel0101 wrote:Čuj ti to, mi smo stvoreni da budemo hranitelji. Ma moš si mislit. Ako curke žele klopu, koplje u ruke i juriš na mamuta. Ja odoh po pivu.
:D :tu :aw
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 4 Empty Re: Kriza muškosti

Post by RayMabus Sun 7 Aug - 13:10

LJeto je , sad se vlaže. Majka priroda. Isto ko i ovce. Sad je vrijeme parenja i onda se otele u proljece kad je ugodna klima za mlade i ima ispaše.

Jbga meni su sad jaja do poda , neda mi se živit a kamo li hebat. Ja samo zimi al zimi njih nema nikako. Zimi cuna stoji uspravno na minus deset. Uostalom tko su one da ja plešem kako one oce. Il zimi il ništa. A i moja djeca se nece rađat u proljece ko neki mlitavci kad je sve okolo ugodno nego zimi ko pravi muškici i potomci ponosnog tate , ima da na minus dvajst izalze iz one njihove pečine. Odma da se čeliče.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176132
2014-04-11


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 4 Empty Re: Kriza muškosti

Post by Guest Sun 7 Aug - 13:15

RayMabus wrote:
dawson wrote:Mah, jedna agresivna ženska jučer navalila na mene. Večeras idem po još  Kriza muškosti - Page 4 1f600
LIto je .....sad se one brže usmrde dole.
brenerom je zbrijes..uglavnom dlakurine smrde..vadjajnu ove danasnje brizno pirlitaju i zalijevaju miomirisnim vodicama..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kriza muškosti - Page 4 Empty Re: Kriza muškosti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 48 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 26 ... 48  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum