ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milosevic agent CIA

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Milosevic agent CIA - Page 4 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by jastreb Sat 6 Aug - 20:36

Regoč wrote:
dzmrdz wrote:Pa gde nadje 1804 sada jebote.
Prvi srbski ustanak i progon muslimanah. Ne spominjem zločine koje ste počinili kao turski pomoćni vojnici.
A zar Hrvati nisu činili isto sa muslimanima Like,Dalmacije,Slavonije i Ugarske?

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 4 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest Sat 6 Aug - 20:37

MaximusDecimusMiridije wrote:
jastreb wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Slobo je bio politicki potpuno nestabilna osoba. Vjerujem da je odrzavao kontakte sa svim i svakim ali ne vjerujem da je ikome stvarno pripadao. On je opcenito jedna nevjerojatno cudna osoba. Ja cisto sumnjam da je tak gajio ikakvu nekakvu posebnu ljubav prema Srbiji ili nesto slicno. Lik je bio ono cista ambicija....sacuvaj Boze lik.
Pa to sam i ja slično pomišljao.

Ja čak mislim da nije bio ni nekakav nacionalist. Čak sam sklon mišljenju da je isti kojim slučajem bio Hrvat,ili Slovenac da bi isto postupao.

Pa da. Ono da je bio iole nacionalist znaci da bi se ravnao koliko toliko po tim osjecajima. Lik doslovno nije prstom maknuo kad su Srbi u Hr popusili. Vec je tada igrao neku svoju igru. Mislim da je on bio onako cisto zla osoba, nevjerojatno ambiciozna koji je najbolji nacin za istaknut sebe vidio kroz tu nekakvu kartu nekakvog romanticnog idealizma,ljubav prema zemlji itd pizdarije. A mislim da je lik ko lik bio puno prizemniji i puno mracniji. Doduse to je cisto osobno misljenje.

On nije prosao pored Srbina nacionaliste, on je bio oportunista, zeljan krune koja ga je i glave kostala. Njegov klempavi izdrk se izivljavao dok je narod cekao u red za hleb. Da ne idem u to kako je nemudru ppolitiku vodio da je nas Srbe unazadio za 500 godina ladno i otudjio od krajeva u kojima su bili vekovima.
kriv je za sve, isto kao i Hitler..probudio je najgore u Srbima i onda ih ostavio..sva ta farsa u Hagu je samo za njegov ego..puj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 4 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest Sat 6 Aug - 20:41

kaja_333 wrote:
dzmrdz wrote:
kaja_333 wrote:
dzmrdz wrote:
kaja_333 wrote:
A 20 000 ubijenih i zatvorenih Hrvata u kraljevini? Mislis da to nije motiv nego nako , palo im na pamet bezveze

zatvarani su bili i Srbi a za 20000 ubijenih bih molio neke dokaze da su ubijeni od Srba iskljucivo a ne od zandara medju kojima je bilo svih naroda.
U mom selu su za jedan dan ustase ubile oko 50 i nesto ljudi. za jedan dan. sve civili, starci, zene i deca. Nema ih na internetu, nema ih nigde zavedenih ali ima spomenik i imaju zivi ljudi koji su to prezivili a medju njima i moja baka koja je bila u logoru u Pozegi sa 10 godina..
Mozda i vise od 20 000, imas knjige o položaju Hrvata u kraljevini, teror po svim nivoima. A ustase? Pa Hrvati jesu krvoločni , posebno kada ih netko dira . Šute , šute i onda krvoločni postanu. I mene iznenade. Ne svi naravno.

Eto vidis, i ja sam se iznenadio za Srbe. Sutili su dosta, jedan svetski rat pa drugi su bili ovce za klanje..i onda 91 nisu hteli to da dozive pa su se od zrtve pretvorili u zlocnce..ali da, ne zvuci simpa..ipak su to Srbi.
Da je samo strah bio u pitanju pobjegli bi 91. Znaci nije strah. Htjeli su okupaciju i očistiti nesrpsko stanovnistvo iz tih dijelova i pripojenje Srbiji. Da se ne zavaravamo . Kada se ti nekoga bojiš ne bacaš balvane po cesti i protjerujes  Hrvate iz Knina jel tako?

Kajo, bio je i strah. Veliki strah, ja ga se secam. Mi smo bili manjina i ja licno sam iz skole isao kojekakvim precicama da me ne bi svaki jebeni klosar u gradu pitao jesam Srbin ili ne...Ne zaboravi sve Srbe iz velikih gradova koji su preko noci ostavili svoje kuce..njima sigurno nije bila Velika Srbija na pameti a ni meni vec kako da se ogradim od onih koji me jebu u mozak i prete mi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 4 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by jastreb Sat 6 Aug - 20:43

dzmrdz wrote: 
Kajo, bio je i strah. Veliki strah, ja ga se secam. Mi smo bili manjina i ja licno sam iz skole isao kojekakvim precicama da me ne bi svaki jebeni klosar u gradu pitao jesam Srbin ili ne... 
Pričao mi je pok.prijatelj Srbin iz Kistanja (Poginuo u ratu kao pripadnik neke srpske jedinice) kako je išao u srednju školu u Šibenik (90/91),i kako su zaustavljali buseve i maltretirali ih.

Jesi li čuo što o tome?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 4 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest Sat 6 Aug - 20:43

kic wrote:
dzmrdz wrote:
kic wrote:ja se slažem s tobom da istina nije crno-bijela, mnogi Srpski klanovi su se borili protiv Osmanskog Carstva, ali veći dio je bio na suprotnoj strani.. i odtad navamo' nije sve krenulo kako spada, ali nekako se kao lajtmotif gura teza da su Hrvati veći zločinci nego Srbi, isto što rade i drugi četnici samo ti to malo sofisticiranije, ne znam kakvu reakciju očekuješ od nas =)

Vidi, ja nism tu da provociram a niti da izazivam reakcije. Ja ti kazem da su ustase ubile toliko Srba da jos uvek prednjace nad srpskim zlocincima.
moze biti da nije milo to ali nije ni meni pa ipak ne mogu samo klimati glavom

zašto bi mi zločin bio mio? svaki nedužni život je jedan izgubljen i ugašen svijet, za koji nitko nije imao pravo da ga uzme, uostalom ja sam prihvatio NAP (non agression principle) kao polaznu točku svog filozofskog poimanja svijeta, pa stoga nemam problema s puno stvari..

ti samo nastavljaš istu priču koju Srpski povijesničari tuku već preko pola stoljeća (ne svi doduše), Jasenovac je napuhan - kao i Bleiburg, i to je rekao Franjo Tuđman, na engleskoj wikipediji nakon puno rasprava imamo cifru od 50.000 ubijenih Srba u Jasenovca, ogromna i uznemirujuća brojka, ali isto tako je ubijeno 12.000 Hrvata tamo, to isto nije zanemariv odnos brojki samo gledajući najveće stratište bivše države.. a gdje je Bleiburg i ostale jame, i to nisu ubijali samo Komunisti i Hrvati.. tako da.. malo si se zaletio..

Pa dobro jel s emozemo sloziti da je i sada nesto prenapuhano a?
Ja nastavljam svoju pricu a vi svoju, mada i ja nisam da se oko mrtvih ljudi prave nova groblja. Neka, hvala Bogu meni je sada ok i ne upijam taj otrov balkanski a ovaj forum mi je mozda najveca greska.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 4 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest Sat 6 Aug - 20:44

jastreb wrote:
Regoč wrote:
dzmrdz wrote:Pa gde nadje 1804 sada jebote.
Prvi srbski ustanak i progon muslimanah. Ne spominjem zločine koje ste počinili kao turski pomoćni vojnici.
A zar Hrvati nisu činili isto sa muslimanima Like,Dalmacije,Slavonije i Ugarske?

Manje-vise. + rusenje svega sto su isti napravili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 4 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Regoč Sat 6 Aug - 20:46

jastreb wrote:
Regoč wrote:
dzmrdz wrote:Pa gde nadje 1804 sada jebote.
Prvi srbski ustanak i progon muslimanah. Ne spominjem zločine koje ste počinili kao turski pomoćni vojnici.
A zar Hrvati nisu činili isto sa muslimanima Like,Dalmacije,Slavonije i Ugarske?
Nismo, to su bili Austrijanci.

_________________
Milosevic agent CIA - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 4 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by kaya Sat 6 Aug - 20:50

dzmrdz wrote:
kaja_333 wrote:
dzmrdz wrote:
kaja_333 wrote:
dzmrdz wrote:

zatvarani su bili i Srbi a za 20000 ubijenih bih molio neke dokaze da su ubijeni od Srba iskljucivo a ne od zandara medju kojima je bilo svih naroda.
U mom selu su za jedan dan ustase ubile oko 50 i nesto ljudi. za jedan dan. sve civili, starci, zene i deca. Nema ih na internetu, nema ih nigde zavedenih ali ima spomenik i imaju zivi ljudi koji su to prezivili a medju njima i moja baka koja je bila u logoru u Pozegi sa 10 godina..
Mozda i vise od 20 000, imas knjige o položaju Hrvata u kraljevini, teror po svim nivoima. A ustase? Pa Hrvati jesu krvoločni , posebno kada ih netko dira . Šute , šute i onda krvoločni postanu. I mene iznenade. Ne svi naravno.

Eto vidis, i ja sam se iznenadio za Srbe. Sutili su dosta, jedan svetski rat pa drugi su bili ovce za klanje..i onda 91 nisu hteli to da dozive pa su se od zrtve pretvorili u zlocnce..ali da, ne zvuci simpa..ipak su to Srbi.
Da je samo strah bio u pitanju pobjegli bi 91. Znaci nije strah. Htjeli su okupaciju i očistiti nesrpsko stanovnistvo iz tih dijelova i pripojenje Srbiji. Da se ne zavaravamo . Kada se ti nekoga bojiš ne bacaš balvane po cesti i protjerujes  Hrvate iz Knina jel tako?

Kajo, bio je i strah. Veliki strah, ja ga se secam. Mi smo bili manjina i ja licno sam iz skole isao kojekakvim precicama da me ne bi svaki jebeni klosar u gradu pitao jesam Srbin ili ne...Ne zaboravi sve Srbe iz velikih gradova koji su preko noci ostavili svoje kuce..njima sigurno nije bila Velika Srbija na pameti a ni meni vec kako da se ogradim od onih koji me jebu u mozak i prete mi.
Dobro, ajde recimo da ti to i vjerujem . Jedan nas prijatelj je dobio batina bezveze, od nekih klošara jer je Srbin , dobro i tata mu je bio general partizanski i ima toga jos ali nije ništa napravio da bi ga istukli. Ali kod onih  sa mitinga s očnjacima i rakijom ja zbilja ne vidim strah. Samo zelju za velikom Srbijom. Neki su se zbilja bojali ali bogme oni iz Knina nisu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 4 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest Sat 6 Aug - 20:50

jastreb wrote:
dzmrdz wrote: 
Kajo, bio je i strah. Veliki strah, ja ga se secam. Mi smo bili manjina i ja licno sam iz skole isao kojekakvim precicama da me ne bi svaki jebeni klosar u gradu pitao jesam Srbin ili ne... 
Pričao mi je pok.prijatelj Srbin iz Kistanja (Poginuo u ratu kao pripadnik neke srpske jedinice) kako je išao u srednju školu u Šibenik (90/91),i kako su zaustavljali buseve i maltretirali ih.

Jesi li čuo što o tome?

85 su nas Srbe docekali nasi skolski drugari Hrvati, napali i jebali nam majku srpsku. Direktor skole, Hrvat, ljudina, jebo im je mater za to i rekao ovim recima..Nije vam ovo bivsa NDH!
86 u Zadru, ispred nas ekuce koju je uselio Hrvat iz Srbije (inace suradnik udbe srpske 1992g sto znaci da je mozda i sada) pljunio me tip Hrvat, starci mu u Njemackoj i nazvao Ciganom aludirajuci na Srbe
U srednjus skolu od 89-91 sam iskljucivo govorio da sam iz susednog hrvatskog sela da me ne bi maltretirali,,

za to u Sibeniku nisam cuo ali sam na svojoj kozi osetio mnogo pogrdnih izraza za koje mi Srbi nismo imali kontru u to doba
1989 godine u Ilici u kasarni tada JNA, na prijemu za vojnu skolu meni ne daju da igram nogomet jer navijam za Partizan...

U VK na stanici 1990 godina, ispraca u JNA..ori se pesma "..mene moja naucila strina, svim Srbima pizda materina"..

tako se u meni rodio Srbin a iskreno najvise bih volio da kad dodjem dole da se osecam kao u svojoj zemlji koja me prihvaca i u kojoj bi plairao starost ali ne mogu jer me odbacuje od kako znam za sebe ali se to ne pika
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 4 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by kic Sat 6 Aug - 20:50

dzmrdz wrote:
kic wrote:
dzmrdz wrote:
kic wrote:ja se slažem s tobom da istina nije crno-bijela, mnogi Srpski klanovi su se borili protiv Osmanskog Carstva, ali veći dio je bio na suprotnoj strani.. i odtad navamo' nije sve krenulo kako spada, ali nekako se kao lajtmotif gura teza da su Hrvati veći zločinci nego Srbi, isto što rade i drugi četnici samo ti to malo sofisticiranije, ne znam kakvu reakciju očekuješ od nas =)

Vidi, ja nism tu da provociram a niti da izazivam reakcije. Ja ti kazem da su ustase ubile toliko Srba da jos uvek prednjace nad srpskim zlocincima.
moze biti da nije milo to ali nije ni meni pa ipak ne mogu samo klimati glavom

zašto bi mi zločin bio mio? svaki nedužni život je jedan izgubljen i ugašen svijet, za koji nitko nije imao pravo da ga uzme, uostalom ja sam prihvatio NAP (non agression principle) kao polaznu točku svog filozofskog poimanja svijeta, pa stoga nemam problema s puno stvari..

ti samo nastavljaš istu priču koju Srpski povijesničari tuku već preko pola stoljeća (ne svi doduše), Jasenovac je napuhan - kao i Bleiburg, i to je rekao Franjo Tuđman, na engleskoj wikipediji nakon puno rasprava imamo cifru od 50.000 ubijenih Srba u Jasenovca, ogromna i uznemirujuća brojka, ali isto tako je ubijeno 12.000 Hrvata tamo, to isto nije zanemariv odnos brojki samo gledajući najveće stratište bivše države.. a gdje je Bleiburg i ostale jame, i to nisu ubijali samo Komunisti i Hrvati.. tako da.. malo si se zaletio..

Pa dobro jel s emozemo sloziti da je i sada nesto prenapuhano a?
Ja nastavljam svoju pricu a vi svoju, mada i ja nisam da se oko mrtvih ljudi prave nova groblja. Neka, hvala Bogu meni je sada ok i ne upijam taj otrov balkanski a ovaj forum mi je mozda najveca greska.

dobro jebemu luk, barem su ovdje Srbi prilično udomaćeni i družimo se iako postoji i jaka desna Hrvatska strana, mislim da bi se morao malo opustiti, ne može se sve svaljivati na čitav narod, ne krivim ja sve Srbe, jedan od admina je Srbin pobogu, drugi najbolji prijatelj mi je Srbin, studirao sam sa Srbima, doduše sve novijeg doba ali nismo nikad imali neke priče o ugroženosti tako ne znam čemu se živciraš, il ćeš sad reć - lako je tak kad ste protjerali većinu :)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48025
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 4 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by kaya Sat 6 Aug - 20:51

jastreb wrote:
dzmrdz wrote: 
Kajo, bio je i strah. Veliki strah, ja ga se secam. Mi smo bili manjina i ja licno sam iz skole isao kojekakvim precicama da me ne bi svaki jebeni klosar u gradu pitao jesam Srbin ili ne... 
Pričao mi je pok.prijatelj Srbin iz Kistanja (Poginuo u ratu kao pripadnik neke srpske jedinice) kako je išao u srednju školu u Šibenik (90/91),i kako su zaustavljali buseve i maltretirali ih.

Jesi li čuo što o tome?
Sta se praviš, u tom busu si bio ti ziher.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 4 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest Sat 6 Aug - 20:53

kaja_333 wrote:
dzmrdz wrote:
kaja_333 wrote:
dzmrdz wrote:
kaja_333 wrote:
Mozda i vise od 20 000, imas knjige o položaju Hrvata u kraljevini, teror po svim nivoima. A ustase? Pa Hrvati jesu krvoločni , posebno kada ih netko dira . Šute , šute i onda krvoločni postanu. I mene iznenade. Ne svi naravno.

Eto vidis, i ja sam se iznenadio za Srbe. Sutili su dosta, jedan svetski rat pa drugi su bili ovce za klanje..i onda 91 nisu hteli to da dozive pa su se od zrtve pretvorili u zlocnce..ali da, ne zvuci simpa..ipak su to Srbi.
Da je samo strah bio u pitanju pobjegli bi 91. Znaci nije strah. Htjeli su okupaciju i očistiti nesrpsko stanovnistvo iz tih dijelova i pripojenje Srbiji. Da se ne zavaravamo . Kada se ti nekoga bojiš ne bacaš balvane po cesti i protjerujes  Hrvate iz Knina jel tako?

Kajo, bio je i strah. Veliki strah, ja ga se secam. Mi smo bili manjina i ja licno sam iz skole isao kojekakvim precicama da me ne bi svaki jebeni klosar u gradu pitao jesam Srbin ili ne...Ne zaboravi sve Srbe iz velikih gradova koji su preko noci ostavili svoje kuce..njima sigurno nije bila Velika Srbija na pameti a ni meni vec kako da se ogradim od onih koji me jebu u mozak i prete mi.
Dobro, ajde recimo da ti to i vjerujem . Jedan nas prijatelj je dobio batina bezveze, od nekih klošara jer je Srbin , dobro i tata mu je bio general partizanski i ima toga jos ali nije ništa napravio da bi ga istukli. Ali kod onih  sa mitinga s očnjacima i rakijom ja zbilja ne vidim strah. Samo zelju za velikom Srbijom. Neki su se zbilja bojali ali bogme oni iz Knina nisu.

Ja sam 100% born&bread in Croatia i svi moji bar zadnih 200 godina dokle ja znam a mozda i vise jer mislim da su tada dolsi iz Like u Slavoniju. Meni nije slicniji Vranjanac ili Pirocanac nego Vinkovcani ili Osijecani itd..ali moras biti svesna da je svaki extremizam reakcija na drugi extremizam.
vidis, svaki taj samar je rodio jednog bradonju i obratno, jednog ustasu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 4 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by jastreb Sat 6 Aug - 20:59

kaja_333 wrote:
jastreb wrote:
dzmrdz wrote: 
Kajo, bio je i strah. Veliki strah, ja ga se secam. Mi smo bili manjina i ja licno sam iz skole isao kojekakvim precicama da me ne bi svaki jebeni klosar u gradu pitao jesam Srbin ili ne... 
Pričao mi je pok.prijatelj Srbin iz Kistanja (Poginuo u ratu kao pripadnik neke srpske jedinice) kako je išao u srednju školu u Šibenik (90/91),i kako su zaustavljali buseve i maltretirali ih.

Jesi li čuo što o tome?
Sta se praviš, u tom busu si bio ti ziher.
Kajo,dobri smo si... No
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 4 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest Sat 6 Aug - 20:59

kic wrote:
dzmrdz wrote:
kic wrote:
dzmrdz wrote:
kic wrote:ja se slažem s tobom da istina nije crno-bijela, mnogi Srpski klanovi su se borili protiv Osmanskog Carstva, ali veći dio je bio na suprotnoj strani.. i odtad navamo' nije sve krenulo kako spada, ali nekako se kao lajtmotif gura teza da su Hrvati veći zločinci nego Srbi, isto što rade i drugi četnici samo ti to malo sofisticiranije, ne znam kakvu reakciju očekuješ od nas =)

Vidi, ja nism tu da provociram a niti da izazivam reakcije. Ja ti kazem da su ustase ubile toliko Srba da jos uvek prednjace nad srpskim zlocincima.
moze biti da nije milo to ali nije ni meni pa ipak ne mogu samo klimati glavom

zašto bi mi zločin bio mio? svaki nedužni život je jedan izgubljen i ugašen svijet, za koji nitko nije imao pravo da ga uzme, uostalom ja sam prihvatio NAP (non agression principle) kao polaznu točku svog filozofskog poimanja svijeta, pa stoga nemam problema s puno stvari..

ti samo nastavljaš istu priču koju Srpski povijesničari tuku već preko pola stoljeća (ne svi doduše), Jasenovac je napuhan - kao i Bleiburg, i to je rekao Franjo Tuđman, na engleskoj wikipediji nakon puno rasprava imamo cifru od 50.000 ubijenih Srba u Jasenovca, ogromna i uznemirujuća brojka, ali isto tako je ubijeno 12.000 Hrvata tamo, to isto nije zanemariv odnos brojki samo gledajući najveće stratište bivše države.. a gdje je Bleiburg i ostale jame, i to nisu ubijali samo Komunisti i Hrvati.. tako da.. malo si se zaletio..

Pa dobro jel s emozemo sloziti da je i sada nesto prenapuhano a?
Ja nastavljam svoju pricu a vi svoju, mada i ja nisam da se oko mrtvih ljudi prave nova groblja. Neka, hvala Bogu meni je sada ok i ne upijam taj otrov balkanski a ovaj forum mi je mozda najveca greska.

dobro jebemu luk, barem su ovdje Srbi prilično udomaćeni i družimo se iako postoji i jaka desna Hrvatska strana, mislim da bi se morao malo opustiti, ne može se sve svaljivati na čitav narod, ne krivim ja sve Srbe, jedan od admina je Srbin pobogu, drugi najbolji prijatelj mi je Srbin, studirao sam sa Srbima, doduše sve novijeg doba ali nismo nikad imali neke priče o ugroženosti tako ne znam čemu se živciraš, il ćeš sad reć - lako je tak kad ste protjerali većinu :)

Pa necu reci, necu reci ni ko nas bre zavadi..svi ste vi pametni momci i cure, ili ljudi vec. Ako Bog da, svakom ce se u srcu stvoriti odgovor.
zapamti, rat se desio jer su ljudi PIZDE pa su sutili kad jedan Srbin dobije samar ili jedan Hrvat, ovisno jel odogovaralo ovako ili onako.
Pizde su jer su u ratu se druzilai s onima s kojima ne bi s eni rukovali u nmormalnim situacijama ali posto su iste nacionalnosti to je bilo ok..ja nastupoam kao solo, pojedinac, godinama i super se osecam. Od svog srpstva jedino upraznjavam govor i da navijam za Partizan, u crkvu ne idem, ne slusam turbo-folk, nemam zlatni krst i sliku Ratka Mladica u spavacoj sobi, nemam potrebe da se dokazujem jer sam to sto jesam i ne trljam nikome nos niti guram u nos to. To je deo folklora a s ve negativno se trudim da odbacujem od sebe i tog identititeta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 4 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by kaya Sat 6 Aug - 21:00

dzmrdz wrote:
kaja_333 wrote:
dzmrdz wrote:
kaja_333 wrote:
dzmrdz wrote:

Eto vidis, i ja sam se iznenadio za Srbe. Sutili su dosta, jedan svetski rat pa drugi su bili ovce za klanje..i onda 91 nisu hteli to da dozive pa su se od zrtve pretvorili u zlocnce..ali da, ne zvuci simpa..ipak su to Srbi.
Da je samo strah bio u pitanju pobjegli bi 91. Znaci nije strah. Htjeli su okupaciju i očistiti nesrpsko stanovnistvo iz tih dijelova i pripojenje Srbiji. Da se ne zavaravamo . Kada se ti nekoga bojiš ne bacaš balvane po cesti i protjerujes  Hrvate iz Knina jel tako?

Kajo, bio je i strah. Veliki strah, ja ga se secam. Mi smo bili manjina i ja licno sam iz skole isao kojekakvim precicama da me ne bi svaki jebeni klosar u gradu pitao jesam Srbin ili ne...Ne zaboravi sve Srbe iz velikih gradova koji su preko noci ostavili svoje kuce..njima sigurno nije bila Velika Srbija na pameti a ni meni vec kako da se ogradim od onih koji me jebu u mozak i prete mi.
Dobro, ajde recimo da ti to i vjerujem . Jedan nas prijatelj je dobio batina bezveze, od nekih klošara jer je Srbin , dobro i tata mu je bio general partizanski i ima toga jos ali nije ništa napravio da bi ga istukli. Ali kod onih  sa mitinga s očnjacima i rakijom ja zbilja ne vidim strah. Samo zelju za velikom Srbijom. Neki su se zbilja bojali ali bogme oni iz Knina nisu.

Ja sam 100% born&bread in Croatia i svi moji bar zadnih 200 godina dokle ja znam a mozda i vise jer mislim da su tada dolsi iz Like u Slavoniju. Meni nije slicniji Vranjanac ili Pirocanac nego Vinkovcani ili Osijecani itd..ali moras biti svesna da je svaki extremizam reakcija na drugi extremizam.
vidis, svaki taj samar je rodio jednog bradonju i obratno, jednog ustasu.
E jbg bas mi je to zao čuti. Ozbiljno. Al gle ovaj nas prijatelj je poslje toga otišao u liku u svoje selo pa su ga Srbi skoro ubili jer mu je tata bio partizan pa se vratio natrag. Imas svega. I mog brata je milicajc tukao sa 15 godina i jebo mu majku ustašku . Tako da, to su bolesnici da.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 4 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest Sat 6 Aug - 21:03

kaja_333 wrote:
dzmrdz wrote:
kaja_333 wrote:
dzmrdz wrote:
kaja_333 wrote:
Da je samo strah bio u pitanju pobjegli bi 91. Znaci nije strah. Htjeli su okupaciju i očistiti nesrpsko stanovnistvo iz tih dijelova i pripojenje Srbiji. Da se ne zavaravamo . Kada se ti nekoga bojiš ne bacaš balvane po cesti i protjerujes  Hrvate iz Knina jel tako?

Kajo, bio je i strah. Veliki strah, ja ga se secam. Mi smo bili manjina i ja licno sam iz skole isao kojekakvim precicama da me ne bi svaki jebeni klosar u gradu pitao jesam Srbin ili ne...Ne zaboravi sve Srbe iz velikih gradova koji su preko noci ostavili svoje kuce..njima sigurno nije bila Velika Srbija na pameti a ni meni vec kako da se ogradim od onih koji me jebu u mozak i prete mi.
Dobro, ajde recimo da ti to i vjerujem . Jedan nas prijatelj je dobio batina bezveze, od nekih klošara jer je Srbin , dobro i tata mu je bio general partizanski i ima toga jos ali nije ništa napravio da bi ga istukli. Ali kod onih  sa mitinga s očnjacima i rakijom ja zbilja ne vidim strah. Samo zelju za velikom Srbijom. Neki su se zbilja bojali ali bogme oni iz Knina nisu.

Ja sam 100% born&bread in Croatia i svi moji bar zadnih 200 godina dokle ja znam a mozda i vise jer mislim da su tada dolsi iz Like u Slavoniju. Meni nije slicniji Vranjanac ili Pirocanac nego Vinkovcani ili Osijecani itd..ali moras biti svesna da je svaki extremizam reakcija na drugi extremizam.
vidis, svaki taj samar je rodio jednog bradonju i obratno, jednog ustasu.
E jbg bas mi je to zao čuti. Ozbiljno. Al gle ovaj nas prijatelj je poslje toga otišao u liku u svoje selo pa su ga Srbi skoro ubili jer mu je tata bio partizan pa se vratio natrag. Imas svega. I mog brata je milicajc tukao sa 15 godina i jebo mu majku ustašku . Tako da, to su bolesnici da.

Znas sta, mene ne kosta da se svakome obratim fino i sa postovanjem. Ja verujem u respect ja tebi ti meni. Nije to mudrolija..
Ja odh na bike sada dok jos ima sunca a ima ga da se malo osuncam do dolaska u HR za 2 dana B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 4 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by kic Sat 6 Aug - 21:04

dzmrdz wrote:
kic wrote:
dzmrdz wrote:
kic wrote:
dzmrdz wrote:
kic wrote:ja se slažem s tobom da istina nije crno-bijela, mnogi Srpski klanovi su se borili protiv Osmanskog Carstva, ali veći dio je bio na suprotnoj strani.. i odtad navamo' nije sve krenulo kako spada, ali nekako se kao lajtmotif gura teza da su Hrvati veći zločinci nego Srbi, isto što rade i drugi četnici samo ti to malo sofisticiranije, ne znam kakvu reakciju očekuješ od nas =)

Vidi, ja nism tu da provociram a niti da izazivam reakcije. Ja ti kazem da su ustase ubile toliko Srba da jos uvek prednjace nad srpskim zlocincima.
moze biti da nije milo to ali nije ni meni pa ipak ne mogu samo klimati glavom

zašto bi mi zločin bio mio? svaki nedužni život je jedan izgubljen i ugašen svijet, za koji nitko nije imao pravo da ga uzme, uostalom ja sam prihvatio NAP (non agression principle) kao polaznu točku svog filozofskog poimanja svijeta, pa stoga nemam problema s puno stvari..

ti samo nastavljaš istu priču koju Srpski povijesničari tuku već preko pola stoljeća (ne svi doduše), Jasenovac je napuhan - kao i Bleiburg, i to je rekao Franjo Tuđman, na engleskoj wikipediji nakon puno rasprava imamo cifru od 50.000 ubijenih Srba u Jasenovca, ogromna i uznemirujuća brojka, ali isto tako je ubijeno 12.000 Hrvata tamo, to isto nije zanemariv odnos brojki samo gledajući najveće stratište bivše države.. a gdje je Bleiburg i ostale jame, i to nisu ubijali samo Komunisti i Hrvati.. tako da.. malo si se zaletio..

Pa dobro jel s emozemo sloziti da je i sada nesto prenapuhano a?
Ja nastavljam svoju pricu a vi svoju, mada i ja nisam da se oko mrtvih ljudi prave nova groblja. Neka, hvala Bogu meni je sada ok i ne upijam taj otrov balkanski a ovaj forum mi je mozda najveca greska.

dobro jebemu luk, barem su ovdje Srbi prilično udomaćeni i družimo se iako postoji i jaka desna Hrvatska strana, mislim da bi se morao malo opustiti, ne može se sve svaljivati na čitav narod, ne krivim ja sve Srbe, jedan od admina je Srbin pobogu, drugi najbolji prijatelj mi je Srbin, studirao sam sa Srbima, doduše sve novijeg doba ali nismo nikad imali neke priče o ugroženosti tako ne znam čemu se živciraš, il ćeš sad reć - lako je tak kad ste protjerali većinu :)

Pa necu reci, necu reci ni ko nas bre zavadi..svi ste vi pametni momci i cure, ili ljudi vec. Ako Bog da, svakom ce se u srcu stvoriti odgovor.
zapamti, rat se desio jer su ljudi PIZDE pa su sutili kad jedan Srbin dobije samar ili jedan Hrvat, ovisno jel odogovaralo ovako ili onako.
Pizde su jer su u ratu se druzilai s onima s kojima ne bi s eni rukovali u nmormalnim situacijama ali posto su iste nacionalnosti to je bilo ok..ja nastupoam kao solo, pojedinac, godinama i super se osecam. Od svog srpstva jedino upraznjavam govor i da navijam za Partizan, u crkvu ne idem, ne slusam turbo-folk, nemam zlatni krst i sliku Ratka Mladica u spavacoj sobi, nemam potrebe da se dokazujem jer sam to sto jesam i ne trljam nikome nos niti guram u nos to. To je deo folklora a s ve negativno se trudim da odbacujem od sebe i tog identititeta

dobro, ja sam odmah priznao da zvučiš razumno i osvježenje si ovdje na forumu, ja volim pročitati malo s 'one strane' šta se misli, jer se iznenadim ponekad koliko se kod nas o tome šuti, o Srpskom Mostaru recimo i sl, kao da nije nikad ni bilo tamo Srba.. ali sve u svemu, odbacio si ono loše, ali opet se vežeš za čitav narod, mislim da nije ni realno praviti detach od svog naroda jer je to više biologija, po meni je šizofrena situacija u Hrvata jer jedini rat je sad moguć na prostoru BiH, i tu ćemo opet imati tu šizofreniju da Hrvatima tamo odgovara savez sa Srbima, dok Hrvatska politika šuruje s današnjim Muslimanskim Sarajevom, vi ste barem složniji, bit će opet bratoubijanja nažalost..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48025
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 4 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest Sat 6 Aug - 21:09

dzmrdz wrote:
kaja_333 wrote:I svugdje postoje neke teorije, postoji i teorija da je Tuđman žrtvovao Vukovar ali ... Tko je došao i vukao ljude iz bolnice na streljanje?

Ne znam za Vukovar al znam da su ga Hrvati prakticki izgubili u roku od 20 dana i onda 16 primirja i povlacenja..to je samo kreten mogao da tako odradi i neka ti kaze neki slavonac iskreno da li su se cudom cudili zasto Srbi nisu isli dalje nakon pada Vukovara.
Imam prijatelje koji su bili na hrvatskoj strani i potvrdili su vise puta. Spasilo vas je cudo i ko zna sta a ne kazem da bi ostalo srpsko nego da je Vukovar bio mnogo brze skoro osvojen nego sto je na kraju ispalo. Onima sa Trpinjske ceste skidam kapu za hrabrost i to svaki Srbin kaze takodjer koji je ratovao ali da je neko obstruirao srpske napade jeste 100%

Ako zelis da banalizujes stavri mozes, sebe lazes a mene ne. pametna si, skuzices
Mi Vukovar nismo mogli obraniti i napisaću ti opširniji post jer vidim da ovdje pisao nisi iako sam to više puta detaljno objasnio. Naime srbija je u odnosu na RH tada imala neusporedivo veće i nadmoćnije snage no to se pokazalo da nije odlučujući faktor jer što se toga tiče vi ste trebali pregaziti RH kao dinamo partizan sa 5:0. No dogodilo se nešto što je malo tko mogao predvidjeti a to je hrvatsko srce i srpska propaganda. Ono što je nas uistinu spasilo iako je Vu pao je srpska propagandna mašinerija a posebno HRVATSKO SRCE i žrtva koju su vukovarci i svih onih koji su tamo došli sa strane(naklon do zemlje.)
Da, srpska propag. mašinerija je raspirila mit o nebeskome narodu, o nepobjedivosti srpske vojske, o srpskom vukovaru( srpskoj virovitici, srpskom Karlovcu.....) o zaklanoj srpskoj nejači, o osvojenim položajima....a kako na ternu stvari nisu išle kao se zamislilo u sukobu sa Hrvatskim srcem srpska propagandna mašinerija se pojačavala u potrazi za novim topovskim mesom... Krajnji rezultat je bio da su svi zagrizli na Vukovar umjesto da su prošli kraj njega i nastavili dalje do Županje i spojili se sa Tuzlanskim korpusom a u takvom razvoju situacije gdje su srbi praktično držali papuk bi bila bezizlazna situacija za RH i samo bi se trebala čekati kapitulacija.

Ironia je u tome a što je marc na ovom i prošlom forumu pisao a to glasi nekako ovako; ako ne možeš računati na hrvatsku pamet uvijek možeš računati na srpsku glupost!             U ovom slučaju pun pogodak, zavezati tolike snage na stratigiski nevažnu točku i to uz pomoć srpskih medija je vrhunac i vojne i medijske gluposti koju su samo srbi mogli napraviti. Mi u Vukovaru smo dali sve što imamo-srce i to se pokazalo ključno u ratu između SRB i RH jer na to niko u srbiji nije mogao računati i predvidjeti ovaj faktor koji ste izbacili iz jednađbe i zato izgubili rat... da ne pričam dalje što je Vukovar ljudima u tom trenutku u RH značio i kako je promjenio svijest da ćemo razjebati JNA i srbe ko beba zvečku kad se domognemo oružija.
 One slike slanja tenkova prema vukovaru i mjeseci držanja(što je dalo kompletnoj RH vremena za konsolidiraje i nabavku oružja) nakon toga su demoralizirali srbe a podigli hrvate, preokrenili kompletnu svijest i na jednoj i na drugoj strani obrnuto proporcionalno.Crne vreće kojih je bilo na tisuće (bez pretjerivanja) su podgrijavali gnjev kod srba i nisu im dozvolili da racionalno razmišljaju kao kod kockara koji počne gubiti i ulaže sve do onog trenutka kada skuži da je dobio ali ni približno koliko je uložio a to je stvorilo takav gnjev kod srba da su klali sve po redu (čast izuzetcima koji su zaštitili pojedine ljude, respect prema njima) a kada tome dodamo onih 40 famoznih srpskih zaklanih beba koje je srpska propagandna mašinerija stvorila kao i masu drugih gluposti(bacane srpske nejači  lavovima, tegla očiju pred poglavnikom, 2 milijuna ubijenih srba u jasenovcu....) je za vas ispalo katastrofalno, ali ono baš epohalno katastrofalno
Dalje je sve išlo svoji tokom gdje ste dobijali šamare za šamarom da bi konačni poraz i vojne doktrine i velikosrpske ideologije dožiivjeli akcijom OLUJA, oslobođenjem Hrvatskog kraljevskog grada Knina i predajom srpskih postrojbi generalu Stipetiću kod Petrinje To je bio šok za vas pa smo nastavili istim tempom i u BiH pa ste i tamo popili gorku kavu i vaša sreća da su nas amerikanci zaustavili. Možemo i o tom segmentu (ili bilo kojem iz ovoga što sam napisao) no post je ionako dugačak pa da ne duljim dalje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 4 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Brain32 Sat 6 Aug - 21:13

dzmrdz wrote:
Pa dobro jel s emozemo sloziti da je i sada nesto prenapuhano a?
Misliš?  lol!
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 4 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by kic Sat 6 Aug - 21:18

tre je živa legenda :)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48025
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 4 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest Sat 6 Aug - 21:18

dzmrdz wrote:
kaja_333 wrote:
dzmrdz wrote:
kaja_333 wrote:
dzmrdz wrote:

Pa gde nadje 1804 sada jebote...U knjizi zvanoj The Serbs, novinar Tim Judah kaze kako bez obzira na sve sto je se dogadjalo negativno izmedju Srba i Hrvata do 1941 ne moze da objasni niti opravda nivo sistematskog ubijanja od 1941 pa nadalje. On je nezavistan istarzivac i svasta je rekao u toj knjizi i dobrog i loseg.
A 20 000 ubijenih i zatvorenih Hrvata u kraljevini? Mislis da to nije motiv nego nako , palo im na pamet bezveze

zatvarani su bili i Srbi a za 20000 ubijenih bih molio neke dokaze da su ubijeni od Srba iskljucivo a ne od zandara medju kojima je bilo svih naroda.
U mom selu su za jedan dan ustase ubile oko 50 i nesto ljudi. za jedan dan. sve civili, starci, zene i deca. Nema ih na internetu, nema ih nigde zavedenih ali ima spomenik i imaju zivi ljudi koji su to prezivili a medju njima i moja baka koja je bila u logoru u Pozegi sa 10 godina..
Mozda i vise od 20 000, imas knjige o položaju Hrvata u kraljevini, teror po svim nivoima. A ustase? Pa Hrvati jesu krvoločni , posebno kada ih netko dira . Šute , šute i onda krvoločni postanu. I mene iznenade. Ne svi naravno.

Eto vidis, i ja sam se iznenadio za Srbe. Sutili su dosta, jedan svetski rat pa drugi su bili ovce za klanje..i onda 91 nisu hteli to da dozive pa su se od zrtve pretvorili u zlocnce..ali da, ne zvuci simpa..ipak su to Srbi.
Strah od naoružanih Hrvata je rezultira sa 1/3 okupiranog RH teritrorija!!! no reci mi onda zašto su srbi iz tog okupiranog dijela protjerali skoro svo nesrpsko stanovništvo??? Zašto u tom protjerivanju i genocidu (kako ga srbi doživljavaju) nije bilo nikog drugoga za protjerati osim onih koji su i sami protjerivali prije toga?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 4 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum