ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milosevic agent CIA

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Milosevic agent CIA - Page 3 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest 6/8/2016, 19:56

kaja_333 wrote:
dzmrdz wrote:
kaja_333 wrote:I svugdje postoje neke teorije, postoji i teorija da je Tuđman žrtvovao Vukovar ali ... Tko je došao i vukao ljude iz bolnice na streljanje?

Ne znam za Vukovar al znam da su ga Hrvati prakticki izgubili u roku od 20 dana i onda 16 primirja i povlacenja..to je samo kreten mogao da tako odradi i neka ti kaze neki slavonac iskreno da li su se cudom cudili zasto Srbi nisu isli dalje nakon pada Vukovara.
Imam prijatelje koji su bili na hrvatskoj strani i potvrdili su vise puta. Spasilo vas je cudo i ko zna sta a ne kazem da bi ostalo srpsko nego da je Vukovar bio mnogo brze skoro osvojen nego sto je na kraju ispalo. Onima sa Trpinjske ceste skidam kapu za hrabrost i to svaki Srbin kaze takodjer koji je ratovao ali da je neko obstruirao srpske napade jeste 100%

Ako zelis da banalizujes stavri mozes, sebe lazes a mene ne. pametna si, skuzices
A kako je opstruirao netko napade kad ste napadali iz svega mogućega dan i noc? Jedino jos da ste atomsku bombu bacili , sve drugo jeste.

Slazem se, u tome i jeste poenta. Nepotrebno granatiranje koje je rezultiralo razarenjem i smrcu civila. Grad je mnogo brze mogao biti osvojen i profesionalnije i bez tolikih zrtava. Osvojeni delovi grada su se predavali bez razloga i bez logike kao da je neko hteo da se tamo roka do besvesti.
da je bilo do Srba iskljucivo grad bi bio brze osvojen ali je kadar JNA upleo prste

Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 3 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by kaya 6/8/2016, 19:59

dzmrdz wrote:
kaja_333 wrote:
dzmrdz wrote:
kaja_333 wrote:I svugdje postoje neke teorije, postoji i teorija da je Tuđman žrtvovao Vukovar ali ... Tko je došao i vukao ljude iz bolnice na streljanje?

Ne znam za Vukovar al znam da su ga Hrvati prakticki izgubili u roku od 20 dana i onda 16 primirja i povlacenja..to je samo kreten mogao da tako odradi i neka ti kaze neki slavonac iskreno da li su se cudom cudili zasto Srbi nisu isli dalje nakon pada Vukovara.
Imam prijatelje koji su bili na hrvatskoj strani i potvrdili su vise puta. Spasilo vas je cudo i ko zna sta a ne kazem da bi ostalo srpsko nego da je Vukovar bio mnogo brze skoro osvojen nego sto je na kraju ispalo. Onima sa Trpinjske ceste skidam kapu za hrabrost i to svaki Srbin kaze takodjer koji je ratovao ali da je neko obstruirao srpske napade jeste 100%

Ako zelis da banalizujes stavri mozes, sebe lazes a mene ne. pametna si, skuzices
A kako je opstruirao netko napade kad ste napadali iz svega mogućega dan i noc? Jedino jos da ste atomsku bombu bacili , sve drugo jeste.

Slazem se, u tome i jeste poenta. Nepotrebno granatiranje koje je rezultiralo razarenjem i smrcu civila. Grad je mnogo brze mogao biti osvojen i profesionalnije i bez tolikih zrtava. Osvojeni delovi grada su se predavali bez razloga i bez logike kao da je neko hteo da se tamo roka do besvesti.
da je bilo do Srba iskljucivo grad bi bio brze osvojen ali je kadar JNA upleo prste
A mozda pogrešna procjena , mozda neznanje, a mozda grad nije bas moguće lako osvojiti. Znas da je hitler gradove izbjegavao . Nisam ja vojnik ali neki moj laički zaključak. U svakoj ulici netko te ceka, u svakoj kući ,na svakom cosku ..


Last edited by kaja_333 on 6/8/2016, 20:00; edited 1 time in total (Reason for editing : I)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 3 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest 6/8/2016, 20:00

kaja_333 wrote:
dzmrdz wrote:
Regoč wrote:
dzmrdz wrote:
Regoč wrote:
Daj primjer.

Njemci, Englezi, Talijani, Francuzi, Belgijanci, Hrvati jos uvek vode u broju ubijenih nad Srbima..
Hrvati nikako, mi smo počeli tek 1941., a vi još 1804. Za ostale se slažem. Što veća civilizacija, to je veći zločinci.

Pa gde nadje 1804 sada jebote...U knjizi zvanoj The Serbs, novinar Tim Judah kaze kako bez obzira na sve sto je se dogadjalo negativno izmedju Srba i Hrvata do 1941 ne moze da objasni niti opravda nivo sistematskog ubijanja od 1941 pa nadalje. On je nezavistan istarzivac i svasta je rekao u toj knjizi i dobrog i loseg.
A 20 000 ubijenih i zatvorenih Hrvata u kraljevini? Mislis da to nije motiv nego nako , palo im na pamet bezveze

zatvarani su bili i Srbi a za 20000 ubijenih bih molio neke dokaze da su ubijeni od Srba iskljucivo a ne od zandara medju kojima je bilo svih naroda.
U mom selu su za jedan dan ustase ubile oko 50 i nesto ljudi. za jedan dan. sve civili, starci, zene i deca. Nema ih na internetu, nema ih nigde zavedenih ali ima spomenik i imaju zivi ljudi koji su to prezivili a medju njima i moja baka koja je bila u logoru u Pozegi sa 10 godina..


Last edited by dzmrdz on 6/8/2016, 20:04; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 3 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest 6/8/2016, 20:03

kaja_333 wrote:
dzmrdz wrote:
kaja_333 wrote:
dzmrdz wrote:
kaja_333 wrote:I svugdje postoje neke teorije, postoji i teorija da je Tuđman žrtvovao Vukovar ali ... Tko je došao i vukao ljude iz bolnice na streljanje?

Ne znam za Vukovar al znam da su ga Hrvati prakticki izgubili u roku od 20 dana i onda 16 primirja i povlacenja..to je samo kreten mogao da tako odradi i neka ti kaze neki slavonac iskreno da li su se cudom cudili zasto Srbi nisu isli dalje nakon pada Vukovara.
Imam prijatelje koji su bili na hrvatskoj strani i potvrdili su vise puta. Spasilo vas je cudo i ko zna sta a ne kazem da bi ostalo srpsko nego da je Vukovar bio mnogo brze skoro osvojen nego sto je na kraju ispalo. Onima sa Trpinjske ceste skidam kapu za hrabrost i to svaki Srbin kaze takodjer koji je ratovao ali da je neko obstruirao srpske napade jeste 100%

Ako zelis da banalizujes stavri mozes, sebe lazes a mene ne. pametna si, skuzices
A kako je opstruirao netko napade kad ste napadali iz svega mogućega dan i noc? Jedino jos da ste atomsku bombu bacili , sve drugo jeste.

Slazem se, u tome i jeste poenta. Nepotrebno granatiranje koje je rezultiralo razarenjem i smrcu civila. Grad je mnogo brze mogao biti osvojen i profesionalnije i bez tolikih zrtava. Osvojeni delovi grada su se predavali bez razloga i bez logike kao da je neko hteo da se tamo roka do besvesti.
da je bilo do Srba iskljucivo grad bi bio brze osvojen ali je kadar JNA upleo prste
A mozda pogrešna procjena , mozda neznanje, a mozda grad nije bas moguće lako osvojiti. Znas da je hitler gradove izbjegavao . Nisam ja vojnik ali neki moj laički zaključak. U svakoj ulici netko te ceka, u svakoj kući ,na svakom cosku ..

Da budemo jasni, jebo ja tu pobedu gde pola grada se razrusi i pola ljudi ode ali ako je vec doslo do rata onda se treba uraditi sa sto manje zrtava i sto brze.
Moj komsija, stari partizan se cudio vazda kako to da toliko dugo ne mogu da osvoje Vukovar i rekao je bas ovako "..e da su Svabe to, oni bi sa bacacima plamena ocistili za 7 dana..."
Jbg on kaze tako a bio je borac..valjda je nesto i znao..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 3 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Regoč 6/8/2016, 20:04

dzmrdz wrote:Pa gde nadje 1804 sada jebote.
Prvi srbski ustanak i progon muslimanah. Ne spominjem zločine koje ste počinili kao turski pomoćni vojnici.

_________________
Milosevic agent CIA - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 3 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by kaya 6/8/2016, 20:07

dzmrdz wrote:
kaja_333 wrote:
dzmrdz wrote:
Regoč wrote:
dzmrdz wrote:

Njemci, Englezi, Talijani, Francuzi, Belgijanci, Hrvati jos uvek vode u broju ubijenih nad Srbima..
Hrvati nikako, mi smo počeli tek 1941., a vi još 1804. Za ostale se slažem. Što veća civilizacija, to je veći zločinci.

Pa gde nadje 1804 sada jebote...U knjizi zvanoj The Serbs, novinar Tim Judah kaze kako bez obzira na sve sto je se dogadjalo negativno izmedju Srba i Hrvata do 1941 ne moze da objasni niti opravda nivo sistematskog ubijanja od 1941 pa nadalje. On je nezavistan istarzivac i svasta je rekao u toj knjizi i dobrog i loseg.
A 20 000 ubijenih i zatvorenih Hrvata u kraljevini? Mislis da to nije motiv nego nako , palo im na pamet bezveze

zatvarani su bili i Srbi a za 20000 ubijenih bih molio neke dokaze da su ubijeni od Srba iskljucivo a ne od zandara medju kojima je bilo svih naroda.
U mom selu su za jedan dan ustase ubile oko 50 i nesto ljudi. za jedan dan. sve civili, starci, zene i deca. Nema ih na internetu, nema ih nigde zavedenih ali ima spomenik i imaju zivi ljudi koji su to prezivili a medju njima i moja baka koja je bila u logoru u Pozegi sa 10 godina..
Mozda i vise od 20 000, imas knjige o položaju Hrvata u kraljevini, teror po svim nivoima. A ustase? Pa Hrvati jesu krvoločni , posebno kada ih netko dira . Šute , šute i onda krvoločni postanu. I mene iznenade. Ne svi naravno.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 3 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest 6/8/2016, 20:07

Regoč wrote:
dzmrdz wrote:Pa gde nadje 1804 sada jebote.
Prvi srbski ustanak i progon muslimanah. Ne spominjem zločine koje ste počinili kao turski pomoćni vojnici.

A sta su sa Turcima trebali? Pa jebote vi ste ocistili Srbe i juce sta slavili a istu stavr zameras Srbima?? Hoces reci da su muslimani tj Turci trebali ostati tamo?
Pa sta su Turci radili Srbima za tih 500 godina je malo koji narod dozivio.
O tome kolko su Srbi bili pomocn vojnici svedoci Cele kula i ostale neznane kule sa srpskim glavama. U to vreme je svaki knez bio imao svoj aranzman ali Srbi generalno su bili turski neprijatelji.
Pa Hrvati su se bar borili na svim stranama od Napoleona pa do Hitlera kao pomocni vojnici
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 3 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest 6/8/2016, 20:09

kaja_333 wrote:
dzmrdz wrote:
kaja_333 wrote:
dzmrdz wrote:
Regoč wrote:
Hrvati nikako, mi smo počeli tek 1941., a vi još 1804. Za ostale se slažem. Što veća civilizacija, to je veći zločinci.

Pa gde nadje 1804 sada jebote...U knjizi zvanoj The Serbs, novinar Tim Judah kaze kako bez obzira na sve sto je se dogadjalo negativno izmedju Srba i Hrvata do 1941 ne moze da objasni niti opravda nivo sistematskog ubijanja od 1941 pa nadalje. On je nezavistan istarzivac i svasta je rekao u toj knjizi i dobrog i loseg.
A 20 000 ubijenih i zatvorenih Hrvata u kraljevini? Mislis da to nije motiv nego nako , palo im na pamet bezveze

zatvarani su bili i Srbi a za 20000 ubijenih bih molio neke dokaze da su ubijeni od Srba iskljucivo a ne od zandara medju kojima je bilo svih naroda.
U mom selu su za jedan dan ustase ubile oko 50 i nesto ljudi. za jedan dan. sve civili, starci, zene i deca. Nema ih na internetu, nema ih nigde zavedenih ali ima spomenik i imaju zivi ljudi koji su to prezivili a medju njima i moja baka koja je bila u logoru u Pozegi sa 10 godina..
Mozda i vise od 20 000, imas knjige o položaju Hrvata u kraljevini, teror po svim nivoima. A ustase? Pa Hrvati jesu krvoločni , posebno kada ih netko dira . Šute , šute i onda krvoločni postanu. I mene iznenade. Ne svi naravno.

Eto vidis, i ja sam se iznenadio za Srbe. Sutili su dosta, jedan svetski rat pa drugi su bili ovce za klanje..i onda 91 nisu hteli to da dozive pa su se od zrtve pretvorili u zlocnce..ali da, ne zvuci simpa..ipak su to Srbi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 3 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by kaya 6/8/2016, 20:17

dzmrdz wrote:
kaja_333 wrote:
dzmrdz wrote:
kaja_333 wrote:
dzmrdz wrote:

Pa gde nadje 1804 sada jebote...U knjizi zvanoj The Serbs, novinar Tim Judah kaze kako bez obzira na sve sto je se dogadjalo negativno izmedju Srba i Hrvata do 1941 ne moze da objasni niti opravda nivo sistematskog ubijanja od 1941 pa nadalje. On je nezavistan istarzivac i svasta je rekao u toj knjizi i dobrog i loseg.
A 20 000 ubijenih i zatvorenih Hrvata u kraljevini? Mislis da to nije motiv nego nako , palo im na pamet bezveze

zatvarani su bili i Srbi a za 20000 ubijenih bih molio neke dokaze da su ubijeni od Srba iskljucivo a ne od zandara medju kojima je bilo svih naroda.
U mom selu su za jedan dan ustase ubile oko 50 i nesto ljudi. za jedan dan. sve civili, starci, zene i deca. Nema ih na internetu, nema ih nigde zavedenih ali ima spomenik i imaju zivi ljudi koji su to prezivili a medju njima i moja baka koja je bila u logoru u Pozegi sa 10 godina..
Mozda i vise od 20 000, imas knjige o položaju Hrvata u kraljevini, teror po svim nivoima. A ustase? Pa Hrvati jesu krvoločni , posebno kada ih netko dira . Šute , šute i onda krvoločni postanu. I mene iznenade. Ne svi naravno.

Eto vidis, i ja sam se iznenadio za Srbe. Sutili su dosta, jedan svetski rat pa drugi su bili ovce za klanje..i onda 91 nisu hteli to da dozive pa su se od zrtve pretvorili u zlocnce..ali da, ne zvuci simpa..ipak su to Srbi.
Da je samo strah bio u pitanju pobjegli bi 91. Znaci nije strah. Htjeli su okupaciju i očistiti nesrpsko stanovnistvo iz tih dijelova i pripojenje Srbiji. Da se ne zavaravamo . Kada se ti nekoga bojiš ne bacaš balvane po cesti i protjerujes  Hrvate iz Knina jel tako?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 3 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest 6/8/2016, 20:17

dzmrdz wrote:
Regoč wrote:Ma, sve je to CIA isplanirala. I da nas Srbi napadnu, i da se mi branimo, i da Srbi izgube pa da napadnu Kosovu pa da izgube...Viš ti te CIA-e kako planira.

Niko ne moze da isplanira nista 100% ali da su imali prste u pumpanju atmosfere imali su sigurno.
Imali su i prste u pojedinim akcijama koje su imale za cilj da se Srbi okrive za ratne zlocine i u tim akcijama su bili placeni pojedinci sto ne znaci da nije bilo ostalih neistrumentalizovanih zlocina. Naravno tebi ne odgovara da je bbilo sta moguce izuzev da su Srbi onakvima kakve ti prizeljkujes.
Nista novo, poznat fenomen
No sa druge strane možemo komotno reći da će srbi prihvatiti bilo kakvu teoriju koja će skinuti ili umanjiti krivicu za koju su objektivno sami krivi pa tako i ove kojekave teorije koje bi išle u ovom smjeru kao što je i ova tema. No činjenice su jasne i nedvosmislene a je li neko sa vama manipulirao to je potpuno ireleventno do ste vi držali mač u ruci dok su drugi imali običnu šibu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 3 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by kic 6/8/2016, 20:18

ja se slažem s tobom da istina nije crno-bijela, mnogi Srpski klanovi su se borili protiv Osmanskog Carstva, ali veći dio je bio na suprotnoj strani.. i odtad navamo' nije sve krenulo kako spada, ali nekako se kao lajtmotif gura teza da su Hrvati veći zločinci nego Srbi, isto što rade i drugi četnici samo ti to malo sofisticiranije, ne znam kakvu reakciju očekuješ od nas =)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48025
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 3 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by kaya 6/8/2016, 20:20

Kada su održavali mitinge po Kninu tamo se čulo da je to Srbija a ne mi se bojimo jel..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 3 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by jastreb 6/8/2016, 20:21

MaximusDecimusMiridije wrote:Slobo je bio politicki potpuno nestabilna osoba. Vjerujem da je odrzavao kontakte sa svim i svakim ali ne vjerujem da je ikome stvarno pripadao. On je opcenito jedna nevjerojatno cudna osoba. Ja cisto sumnjam da je tak gajio ikakvu nekakvu posebnu ljubav prema Srbiji ili nesto slicno. Lik je bio ono cista ambicija....sacuvaj Boze lik.
Pa to sam i ja slično pomišljao.

Ja čak mislim da nije bio ni nekakav nacionalist. Čak sam sklon mišljenju da je isti kojim slučajem bio Hrvat,ili Slovenac da bi isto postupao.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 3 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest 6/8/2016, 20:22

kic wrote:ja se slažem s tobom da istina nije crno-bijela, mnogi Srpski klanovi su se borili protiv Osmanskog Carstva, ali veći dio je bio na suprotnoj strani.. i odtad navamo' nije sve krenulo kako spada, ali nekako se kao lajtmotif gura teza da su Hrvati veći zločinci nego Srbi, isto što rade i drugi četnici samo ti to malo sofisticiranije, ne znam kakvu reakciju očekuješ od nas =)

Vidi, ja nism tu da provociram a niti da izazivam reakcije. Ja ti kazem da su ustase ubile toliko Srba da jos uvek prednjace nad srpskim zlocincima.
moze biti da nije milo to ali nije ni meni pa ipak ne mogu samo klimati glavom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 3 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest 6/8/2016, 20:23

dzmrdz wrote:
kaja_333 wrote:
dzmrdz wrote:
Regoč wrote:Ma, sve je to CIA isplanirala. I da nas Srbi napadnu, i da se mi branimo, i da Srbi izgube pa da napadnu Kosovu pa da izgube...Viš ti te CIA-e kako planira.

Niko ne moze da isplanira nista 100% ali da su imali prste u pumpanju atmosfere imali su sigurno.
Imali su i prste u pojedinim akcijama koje su imale za cilj da se Srbi okrive za ratne zlocine 
Ajde reci nam jednu akciju , gdje su Srbi okrivljeni a nisu bili krivi.

Ljudi su ubijeni, naravno da su krivi ali to i jeste poenta sto sad ti kazes Srbi...ja znam da su pojedinci uradili stavri za koje su dobili lovu da bi krivica bila pripisana Srbima.

a bas kad me viuces za jezik, naprimer Merkale..moj teco pokojni je bio visoko pozicionirani artiljerac (potpukovnik) Sarajevskog korpusa i cim se to desilo rekao mi je da su sami sebi Muslimani to namestili..isto se desilo u Racku na Kosovu, ono sto su Skorpioni radili je isto van njihove rutine al ne bih u detalje..Srebrenica..postoji video koji explicitno govori o nameri da se zrtvuje grad..ako su Srbi bad boys zasto im se jos i pakuje, kome je to u interesu bilo??
da smo imali budala jesmo, nazalost!
Moje mišljenje je da nisu ali nebitno za rasparvau, činjenica je da su srbi do tada ispalili na tisuće granata na sarajevo i da su pobili stotine ljudi pa ako merkale  eventualno i nisu srbi napravili evidentno je da su takvu politiku vodili pa je stoga i zločin bez puno razmišljanje i pripisan njima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 3 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest 6/8/2016, 20:23

tre911 wrote:
dzmrdz wrote:
Regoč wrote:Ma, sve je to CIA isplanirala. I da nas Srbi napadnu, i da se mi branimo, i da Srbi izgube pa da napadnu Kosovu pa da izgube...Viš ti te CIA-e kako planira.

Niko ne moze da isplanira nista 100% ali da su imali prste u pumpanju atmosfere imali su sigurno.
Imali su i prste u pojedinim akcijama koje su imale za cilj da se Srbi okrive za ratne zlocine i u tim akcijama su bili placeni pojedinci sto ne znaci da nije bilo ostalih neistrumentalizovanih zlocina. Naravno tebi ne odgovara da je bbilo sta moguce izuzev da su Srbi onakvima kakve ti prizeljkujes.
Nista novo, poznat fenomen
No sa druge strane možemo komotno reći da će srbi prihvatiti bilo kakvu teoriju koja će skinuti ili umanjiti krivicu za koju su objektivno sami krivi pa tako i ove kojekave teorije koje bi išle u ovom smjeru kao što je i ova tema. No činjenice su jasne i nedvosmislene a je li neko sa vama manipulirao to je potpuno ireleventno do ste vi držali mač u ruci dok su drugi imali običnu šibu

Dobro istina je u vom ratu da su Srbi bili nadmocniji vojno, a kako je bilo u 2 sv ratu?
Da li je u ustaskim rukama bio mac ili siba?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 3 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest 6/8/2016, 20:26

jastreb wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Slobo je bio politicki potpuno nestabilna osoba. Vjerujem da je odrzavao kontakte sa svim i svakim ali ne vjerujem da je ikome stvarno pripadao. On je opcenito jedna nevjerojatno cudna osoba. Ja cisto sumnjam da je tak gajio ikakvu nekakvu posebnu ljubav prema Srbiji ili nesto slicno. Lik je bio ono cista ambicija....sacuvaj Boze lik.
Pa to sam i ja slično pomišljao.

Ja čak mislim da nije bio ni nekakav nacionalist. Čak sam sklon mišljenju da je isti kojim slučajem bio Hrvat,ili Slovenac da bi isto postupao.

Pa da. Ono da je bio iole nacionalist znaci da bi se ravnao koliko toliko po tim osjecajima. Lik doslovno nije prstom maknuo kad su Srbi u Hr popusili. Vec je tada igrao neku svoju igru. Mislim da je on bio onako cisto zla osoba, nevjerojatno ambiciozna koji je najbolji nacin za istaknut sebe vidio kroz tu nekakvu kartu nekakvog romanticnog idealizma,ljubav prema zemlji itd pizdarije. A mislim da je lik ko lik bio puno prizemniji i puno mracniji. Doduse to je cisto osobno misljenje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 3 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest 6/8/2016, 20:27

tre911 wrote:
dzmrdz wrote:
kaja_333 wrote:
dzmrdz wrote:
Regoč wrote:Ma, sve je to CIA isplanirala. I da nas Srbi napadnu, i da se mi branimo, i da Srbi izgube pa da napadnu Kosovu pa da izgube...Viš ti te CIA-e kako planira.

Niko ne moze da isplanira nista 100% ali da su imali prste u pumpanju atmosfere imali su sigurno.
Imali su i prste u pojedinim akcijama koje su imale za cilj da se Srbi okrive za ratne zlocine 
Ajde reci nam jednu akciju , gdje su Srbi okrivljeni a nisu bili krivi.

Ljudi su ubijeni, naravno da su krivi ali to i jeste poenta sto sad ti kazes Srbi...ja znam da su pojedinci uradili stavri za koje su dobili lovu da bi krivica bila pripisana Srbima.

a bas kad me viuces za jezik, naprimer Merkale..moj teco pokojni je bio visoko pozicionirani artiljerac (potpukovnik) Sarajevskog korpusa i cim se to desilo rekao mi je da su sami sebi Muslimani to namestili..isto se desilo u Racku na Kosovu, ono sto su Skorpioni radili je isto van njihove rutine al ne bih u detalje..Srebrenica..postoji video koji explicitno govori o nameri da se zrtvuje grad..ako su Srbi bad boys zasto im se jos i pakuje, kome je to u interesu bilo??
da smo imali budala jesmo, nazalost!
Moje mišljenje je da nisu ali nebitno za rasparvau, činjenica je da su srbi do tada ispalili na tisuće granata na sarajevo i da su pobili stotine ljudi pa ako merkale  eventualno i nisu srbi napravili evidentno je da su takvu politiku vodili pa je stoga i zločin bez puno razmišljanje i pripisan njima.

Ali jebiga kad jesu to napravili. To je kod njih opcenito interesantna stvar. Gdje god je ocigledno da su napravili pizdariju i da su dokazi tu. Jasni ko dan. Onda je to kao...uzavrela krv ili osveta ili neki slican kurac. Kao nadju oni neko opravdanje. A ovakve stvari di bi se nesto kao moglo ushemiti....kao ovi gadjali sami sebe. Isto kao sto smo mi lozili gume u Dubrovniku i ina sranja. To je jednostavno luda nacija i gotovo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 3 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by kic 6/8/2016, 20:29

dzmrdz wrote:
kic wrote:ja se slažem s tobom da istina nije crno-bijela, mnogi Srpski klanovi su se borili protiv Osmanskog Carstva, ali veći dio je bio na suprotnoj strani.. i odtad navamo' nije sve krenulo kako spada, ali nekako se kao lajtmotif gura teza da su Hrvati veći zločinci nego Srbi, isto što rade i drugi četnici samo ti to malo sofisticiranije, ne znam kakvu reakciju očekuješ od nas =)

Vidi, ja nism tu da provociram a niti da izazivam reakcije. Ja ti kazem da su ustase ubile toliko Srba da jos uvek prednjace nad srpskim zlocincima.
moze biti da nije milo to ali nije ni meni pa ipak ne mogu samo klimati glavom

zašto bi mi zločin bio mio? svaki nedužni život je jedan izgubljen i ugašen svijet, za koji nitko nije imao pravo da ga uzme, uostalom ja sam prihvatio NAP (non agression principle) kao polaznu točku svog filozofskog poimanja svijeta, pa stoga nemam problema s puno stvari..

ti samo nastavljaš istu priču koju Srpski povijesničari tuku već preko pola stoljeća (ne svi doduše), Jasenovac je napuhan - kao i Bleiburg, i to je rekao Franjo Tuđman, na engleskoj wikipediji nakon puno rasprava imamo cifru od 50.000 ubijenih Srba u Jasenovca, ogromna i uznemirujuća brojka, ali isto tako je ubijeno 12.000 Hrvata tamo, to isto nije zanemariv odnos brojki samo gledajući najveće stratište bivše države.. a gdje je Bleiburg i ostale jame, i to nisu ubijali samo Komunisti i Hrvati.. tako da.. malo si se zaletio..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48025
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 3 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest 6/8/2016, 20:32

tre911 wrote:
dzmrdz wrote:
kaja_333 wrote:
dzmrdz wrote:
Regoč wrote:Ma, sve je to CIA isplanirala. I da nas Srbi napadnu, i da se mi branimo, i da Srbi izgube pa da napadnu Kosovu pa da izgube...Viš ti te CIA-e kako planira.

Niko ne moze da isplanira nista 100% ali da su imali prste u pumpanju atmosfere imali su sigurno.
Imali su i prste u pojedinim akcijama koje su imale za cilj da se Srbi okrive za ratne zlocine 
Ajde reci nam jednu akciju , gdje su Srbi okrivljeni a nisu bili krivi.

Ljudi su ubijeni, naravno da su krivi ali to i jeste poenta sto sad ti kazes Srbi...ja znam da su pojedinci uradili stavri za koje su dobili lovu da bi krivica bila pripisana Srbima.

a bas kad me viuces za jezik, naprimer Merkale..moj teco pokojni je bio visoko pozicionirani artiljerac (potpukovnik) Sarajevskog korpusa i cim se to desilo rekao mi je da su sami sebi Muslimani to namestili..isto se desilo u Racku na Kosovu, ono sto su Skorpioni radili je isto van njihove rutine al ne bih u detalje..Srebrenica..postoji video koji explicitno govori o nameri da se zrtvuje grad..ako su Srbi bad boys zasto im se jos i pakuje, kome je to u interesu bilo??
da smo imali budala jesmo, nazalost!
Moje mišljenje je da nisu ali nebitno za rasparvau, činjenica je da su srbi do tada ispalili na tisuće granata na sarajevo i da su pobili stotine ljudi pa ako merkale  eventualno i nisu srbi napravili evidentno je da su takvu politiku vodili pa je stoga i zločin bez puno razmišljanje i pripisan njima.

e jebiga sad, znaci dogadjaj koji je direktno izazvao Nato udare po RS se odjednom banalizuje a cista namestaljka ( velika verovatnoca u najmanju ruku). Pa zasto onda nije niko odgovarao za te Merkale, zasto nije niko odgovarao za namestanje Srebrenice pod noz??
To su landmark dogadjaji i ne mozes reci ma dobro Srbi su svakako to zasluzili..jebote pa ajde se stavi u kozu Srba. Nasa istina se nije cula nigde a ne cuje se ni sada. Ja sam svedok da mi je tip Irac rekao kako smo mi pobili "1 million Bosnians.."..de malo
ne mogu ja poreci Ovcaru ali nas se naziva dotepencima, ciganima, dodjosima, cetnicima, basibozucima, trofaznim, smradonjama, bradonjama i da samo mirno stojimo?
Pa ja sam bio 5 razred osnovne skole kad su mi jebali majku cetnicku i srpsku a do tada nisam imao pimma o tome. e tada sam poceo da budem svestan ko sam mada nisam bio ekstreman nikada pa ni sada.
Ko je te klince naucio Hrvate da sam ja Srbin i da mi to kazu? Dokle god se ne upitate zasto Srbima Hrvatska nije preca od Srbije (srbiam u hrvatskoj) nakon toliko godina nema nista od dijaloga. Koliko god je Beograd huskacki se pokazao toliko je i odgovornost Hrvatske bila prema delu svog naroda koji je ucetsvovao u njenoj izgradnji vekovima a moji su sve kupili sto imamo i nismo bili ko Siptari da ne placamo poreze i sl a trazimo nesto svoje..svako ima svoj udeo ali prvo sto se izvuce je "vi izjednacujete krivnju"..
Vi ne morate vise da priznate nista, nas vise nema i HR ali radi sebe treba malo se suociti sa istinom i zasto su ljudi tipa Kihr ubijeni..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 3 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by jastreb 6/8/2016, 20:36

Regoč wrote:
dzmrdz wrote:Pa gde nadje 1804 sada jebote.
Prvi srbski ustanak i progon muslimanah. Ne spominjem zločine koje ste počinili kao turski pomoćni vojnici.
A zar Hrvati nisu činili isto sa muslimanima Like,Dalmacije,Slavonije i Ugarske?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 3 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum