ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milosevic agent CIA

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Milosevic agent CIA - Page 7 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by darla Sat 6 Aug - 23:28

[quote="Noor"]Slažem se..no bojim se da ce ga pizzon trančirati.

Za Pizzona sam ja glavni decoy, doglavnica osobno :^0

darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 7 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest Sat 6 Aug - 23:29

darla wrote:
Noor wrote:Slažem se..no bojim se da ce ga pizzon trančirati.

Za Pizzona sam ja glavni decoy, doglavnica osobno :^0
pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 7 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest Sat 6 Aug - 23:30

dzmrdz wrote:
tre911 wrote:
dzmrdz wrote:
tre911 wrote:
dzmrdz wrote:

A cuj, u Zadru ni 85 nisi mogao dobiti hleb a bila je Yugoslavija kao..a svi se razumemo jedni druge..znam tipa iz moje ulice koji se prekrstio u Hrvata samo zato sto mu stari bio Srbin alkos i maltretiro staru. taj je ljuci ustasa bego oni 100% hrvati..cujem da mu je i brat isto sada to uradio
a recimo ja sam dove majku u naselju(borovu naselju) tamo negdje 98 i ženska joj ladno nije htjela dati kruh u pekari. Majka je došla u auto i rekla da nema i krenuli smo dalje. Poslje godinu dana mi je rekla što se dogodilo. Iskreno da ti kažem da mi je tada rekla za to pojela bi kurva u pekari sav "hleb" koji se nalazio tada na policama..no to su sve osobna iskustva a uzrok svega možemo tražiti još puno dalje u povijesti a danas se to proteže na one srpske budaletine, vulina i dačića i vučića koji nastavljaju sa tom propagandom i svaki dan uručuju neku kurčevu diplomatsku notu prema RH iako objektivno srbi nikada bolje u RH nisu živjeli nego danas. Onaj pupovac sere o ugroženosti srba recimo u lici jer kao nemaju para a u istoj situaciji se tamo nalaze i hrvati, čak ga je i šprajc(zoran jovanović) koji je uvijek anti-protiv upozorio na te pizdarije što priča

Da, eto, sad znas kako je to. Tvoja stara je osetila i nije ugodan osecaj samo ti mozes da nabijes nekome u usta nesto a ja ne mogu jer sam po defaultu kriv. e to me jebe..
Slazem se da ovi preko seru bezveze i ne pomazu nista ali se ne slazem da Srbi sada zive najbolje. Ne zive ni Hrvati dobro al bar imaju kolko tolko veci stepen zaposlenosti. uglavno slavonija je na putu za sever i zapd evrope..
Da, odlaze ali se i vraćaju mnogi i to će se nastaviti. Kad ljudi prihvate da promjene svijest proizvodnje i kad vide potencijal u proizvodnji(zemlja) a da se odmaknu od žita,ječma i kukuruza te krenu u druge kulture sa onim sa čime mogu biti konkurentni tada će se trend i okrenuti skroz.

Interesantno je da tako plodna zemlja ce ostati jalova a daj Boze da se vrate. Ja prekosutra stizem kuci i znam da me ceka 2 dana kosilice..zavidim maramihi na njegovom poslu ali najiskrenije zavidim..to mozda jednog dana kada budem imao neku poenziju onda sebi neki staklenik napraviti i experimentirati sa svim pomalo..eh..da me cuje deda pokojni reko bi jesi ti to moj unuk haha
Maramih je daleko ispred mene u tom pogledu mada i ja prašim po zemlji i zaista u tome uživam, dosta sam iskustava sa njim po tom pitanju razmjenio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 7 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest Sat 6 Aug - 23:31

Ja od srca navijam za više dzmrdzova, što god taj nick značio :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 7 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest Sat 6 Aug - 23:32

dzmrdz wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote: cheers
Regoč wrote:Ugodno vas je bilo čitati.

I meni...samo sam čekala nastavke :)
Hvala hvala, ovo će malo razbiti mit o tome da sam ustaša ali nekako ću preživjerti :DD

U svakom slučaju sam imao dobrog sugovornika i neka dalje ide u tom smjeru sa iznošenjem i argumenata i osobnog iskustva bez vrijeđanja i psovanja :)

Pa dobro mogu ja tebi uvek dati malo dostojanstva pred svojima ako zatreba ;)..ja se necu naljutiti
:DD Napuši se( ovaj put ćeš razumjeti zajebanciju u to sam siguran cheers )
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 7 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest Sat 6 Aug - 23:33

Regoč wrote:Ne sjećam te se, a i nadnevak priključenja ti je nedavni. Nadam se da ćeš svraćati češće.

Pa i nisam bio ovde vec na iskonu, znaci od 2004-2005 otprilike pa do 2007-2008..onda sam se malo prosle godine ukljucio tamo opet a sada sam ovde upratio na ovom novom forumu jer sam skuzio neke stare forumase..

Pa sada sam besposlen malo ali iskreno ne da mi se analizirati politiku i bitke jer to jako oduzima energije ii vremena a ja nisam bas rad da guglam.
ja vise volim ovako neke generalne teme koje su svevremenske i uopstene.
Istorija mi je malo odbojna jer znam da je sklona fabrikovanju pa tako nisam siguran da li se zalazem za cistu laz nekada ili ne.
najbolje govoriti o sebi i onome sto si vidio i iskusio i osecajima koji su te pratili.
Eto, meni je isto drago da se potvrdilo da iza svakog avatara stoji ljudsko bice sa svim svojim manama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 7 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest Sat 6 Aug - 23:34

tre911 wrote:
dzmrdz wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote: cheers
Regoč wrote:Ugodno vas je bilo čitati.

I meni...samo sam čekala nastavke :)
Hvala hvala, ovo će malo razbiti mit o tome da sam ustaša ali nekako ću preživjerti :DD

U svakom slučaju sam imao dobrog sugovornika i neka dalje ide u tom smjeru sa iznošenjem i argumenata i osobnog iskustva bez vrijeđanja i psovanja :)

Pa dobro mogu ja tebi uvek dati malo dostojanstva pred svojima ako zatreba ;)..ja se necu naljutiti
:DD Napuši se( ovaj put ćeš razumjeti zajebanciju u to sam siguran cheers )

Od ustase nista nisam drugo ni ocekivao lol! (platices mi na PayPal za ovo)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 7 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest Sat 6 Aug - 23:35

Noor wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote: cheers
Regoč wrote:Ugodno vas je bilo čitati.

I meni...samo sam čekala nastavke :)
Hvala hvala, ovo će malo razbiti mit o tome da sam ustaša ali nekako ću preživjerti :DD

U svakom slučaju sam imao dobrog sugovornika i neka dalje ide u tom smjeru sa iznošenjem i argumenata i osobnog iskustva bez vrijeđanja i psovanja :)

Slažem se..no bojim se da ce ga pizzon trančirati.
Ima da ga braniš...jes čuo?! :)
Na zapovjed ujna :DD handkiss
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 7 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest Sat 6 Aug - 23:36

tre911 wrote:
dzmrdz wrote:
tre911 wrote:
dzmrdz wrote:
tre911 wrote:
a recimo ja sam dove majku u naselju(borovu naselju) tamo negdje 98 i ženska joj ladno nije htjela dati kruh u pekari. Majka je došla u auto i rekla da nema i krenuli smo dalje. Poslje godinu dana mi je rekla što se dogodilo. Iskreno da ti kažem da mi je tada rekla za to pojela bi kurva u pekari sav "hleb" koji se nalazio tada na policama..no to su sve osobna iskustva a uzrok svega možemo tražiti još puno dalje u povijesti a danas se to proteže na one srpske budaletine, vulina i dačića i vučića koji nastavljaju sa tom propagandom i svaki dan uručuju neku kurčevu diplomatsku notu prema RH iako objektivno srbi nikada bolje u RH nisu živjeli nego danas. Onaj pupovac sere o ugroženosti srba recimo u lici jer kao nemaju para a u istoj situaciji se tamo nalaze i hrvati, čak ga je i šprajc(zoran jovanović) koji je uvijek anti-protiv upozorio na te pizdarije što priča

Da, eto, sad znas kako je to. Tvoja stara je osetila i nije ugodan osecaj samo ti mozes da nabijes nekome u usta nesto a ja ne mogu jer sam po defaultu kriv. e to me jebe..
Slazem se da ovi preko seru bezveze i ne pomazu nista ali se ne slazem da Srbi sada zive najbolje. Ne zive ni Hrvati dobro al bar imaju kolko tolko veci stepen zaposlenosti. uglavno slavonija je na putu za sever i zapd evrope..
Da, odlaze ali se i vraćaju mnogi i to će se nastaviti. Kad ljudi prihvate da promjene svijest proizvodnje i kad vide potencijal u proizvodnji(zemlja) a da se odmaknu od žita,ječma i kukuruza te krenu u druge kulture sa onim sa čime mogu biti konkurentni tada će se trend i okrenuti skroz.

Interesantno je da tako plodna zemlja ce ostati jalova a daj Boze da se vrate. Ja prekosutra stizem kuci i znam da me ceka 2 dana kosilice..zavidim maramihi na njegovom poslu ali najiskrenije zavidim..to mozda jednog dana kada budem imao neku poenziju onda sebi neki staklenik napraviti i experimentirati sa svim pomalo..eh..da me cuje deda pokojni reko bi jesi ti to moj unuk haha
Maramih je daleko ispred mene u tom pogledu mada i ja prašim po zemlji i zaista u tome uživam, dosta sam iskustava sa njim po tom pitanju razmjenio.

On je profi vidi se..
Proradio sremac u meni,,dzaba London..dace Bog rodice zob, bice i nasi konji debeli! ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 7 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest Sat 6 Aug - 23:38

tre911 wrote:
Noor wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote: cheers
Regoč wrote:Ugodno vas je bilo čitati.

I meni...samo sam čekala nastavke :)
Hvala hvala, ovo će malo razbiti mit o tome da sam ustaša ali nekako ću preživjerti :DD

U svakom slučaju sam imao dobrog sugovornika i neka dalje ide u tom smjeru sa iznošenjem i argumenata i osobnog iskustva bez vrijeđanja i psovanja :)

Slažem se..no bojim se da ce ga pizzon trančirati.
Ima da ga braniš...jes čuo?! :)
Na zapovjed ujna :DD handkiss
Daću ja tebi ujnu... :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 7 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest Sat 6 Aug - 23:38

darla wrote:
Noor wrote:Slažem se..no bojim se da ce ga pizzon trančirati.

Za Pizzona sam ja glavni decoy, doglavnica osobno :^0
A je, doduše ja mu najviše živac isčupam ali ti si mu ono No1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 7 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest Sat 6 Aug - 23:39

Noor wrote:
darla wrote:
Noor wrote:Slažem se..no bojim se da ce ga pizzon trančirati.

Za Pizzona sam ja glavni decoy, doglavnica osobno :^0
pirat
I ti si se neki dan razotkrila, čim smo se mi muški sklonili stigla tigrica i sve ih razbucala :DD
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 7 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest Sat 6 Aug - 23:43

tre911 wrote:
Noor wrote:
darla wrote:
Noor wrote:Slažem se..no bojim se da ce ga pizzon trančirati.

Za Pizzona sam ja glavni decoy, doglavnica osobno :^0
pirat
I ti si se neki dan razotkrila, čim smo se mi muški sklonili stigla tigrica i sve ih razbucala :DD
Ma ono je bilo iz razonode....nisam imala važnijeg posla :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 7 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest Sat 6 Aug - 23:44

dzmrdz wrote:
tre911 wrote:
dzmrdz wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote: cheers


I meni...samo sam čekala nastavke :)
Hvala hvala, ovo će malo razbiti mit o tome da sam ustaša ali nekako ću preživjerti :DD

U svakom slučaju sam imao dobrog sugovornika i neka dalje ide u tom smjeru sa iznošenjem i argumenata i osobnog iskustva bez vrijeđanja i psovanja :)

Pa dobro mogu ja tebi uvek dati malo dostojanstva pred svojima ako zatreba ;)..ja se necu naljutiti
:DD Napuši se( ovaj put ćeš razumjeti zajebanciju u to sam siguran cheers )

Od ustase nista nisam drugo ni ocekivao lol!  (platices mi na PayPal za ovo)
Milosevic agent CIA - Page 7 1e6bac0f88eb40fb9f2cd8634bea8a23
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 7 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by darla Sat 6 Aug - 23:46

tre911 wrote:
A je, doduše ja mu najviše živac isčupam ali ti si mu ono No1

Je iako su mu podjeljeni osjecaji, malo mi tepa, malo me vrijedja, pa malo nije cetnik, pa malo je, sav se isprebrika :D .
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 7 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest Sat 6 Aug - 23:47

tre911 wrote:
dzmrdz wrote:
tre911 wrote:
dzmrdz wrote:
tre911 wrote:
Hvala hvala, ovo će malo razbiti mit o tome da sam ustaša ali nekako ću preživjerti :DD

U svakom slučaju sam imao dobrog sugovornika i neka dalje ide u tom smjeru sa iznošenjem i argumenata i osobnog iskustva bez vrijeđanja i psovanja :)

Pa dobro mogu ja tebi uvek dati malo dostojanstva pred svojima ako zatreba ;)..ja se necu naljutiti
:DD Napuši se( ovaj put ćeš razumjeti zajebanciju u to sam siguran cheers )

Od ustase nista nisam drugo ni ocekivao lol!  (platices mi na PayPal za ovo)
Milosevic agent CIA - Page 7 1e6bac0f88eb40fb9f2cd8634bea8a23

Ma..idi begaj, da te selo vidi! affraid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 7 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest Sat 6 Aug - 23:51

Noor wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote: cheers


I meni...samo sam čekala nastavke :)
Hvala hvala, ovo će malo razbiti mit o tome da sam ustaša ali nekako ću preživjerti :DD

U svakom slučaju sam imao dobrog sugovornika i neka dalje ide u tom smjeru sa iznošenjem i argumenata i osobnog iskustva bez vrijeđanja i psovanja :)

Slažem se..no bojim se da ce ga pizzon trančirati.
Ima da ga braniš...jes čuo?! :)
Na zapovjed ujna :DD handkiss
Daću ja tebi ujnu... :P
love
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 7 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest Sat 6 Aug - 23:53

Gospodjice, gospodje i gospodo, zelim vam laku noc i hvala na ovako poiztivnim reakcijama! Mene zemlja vuce sebi a i nisam navikao na ovoliko dugo dopisivanje vise...sve najbolje mojim sugovornicima raznih provincijencija pa cak i neprijateljskih :P Sleep
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 7 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest Sat 6 Aug - 23:54

darla wrote:
tre911 wrote:
A je, doduše ja mu najviše živac isčupam ali ti si mu ono No1

Je iako su mu podjeljeni osjecaji, malo mi tepa, malo me vrijedja, pa malo nije cetnik, pa malo je, sav se isprebrika :D .
vako nekako to pižon odradi :budo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 7 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Guest Sat 6 Aug - 23:56

tre911 wrote:
Noor wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote:
tre911 wrote:
Hvala hvala, ovo će malo razbiti mit o tome da sam ustaša ali nekako ću preživjerti :DD

U svakom slučaju sam imao dobrog sugovornika i neka dalje ide u tom smjeru sa iznošenjem i argumenata i osobnog iskustva bez vrijeđanja i psovanja :)

Slažem se..no bojim se da ce ga pizzon trančirati.
Ima da ga braniš...jes čuo?! :)
Na zapovjed ujna :DD handkiss
Daću ja tebi ujnu... :P
love
Dobro, dobro, dobices ti.....a znaš i zašto ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 7 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by darla Sat 6 Aug - 23:57

Laku noc drmrdz! :)
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Milosevic agent CIA - Page 7 Empty Re: Milosevic agent CIA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum