ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Gazda" - film koji Todorić ne želi da vidite

Go down

"Gazda" - film koji Todorić ne želi da vidite Empty "Gazda" - film koji Todorić ne želi da vidite

Post by v_vlado 26/7/2016, 09:51

http://www.index.hr/vijesti/clanak/gazda--film-koji-todoric-ne-zeli-da-vidite/908639.aspx
šta je hrvatska....čovjek se obogatio prije nego da je našao zlato na Aljasci.......
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

"Gazda" - film koji Todorić ne želi da vidite Empty Re: "Gazda" - film koji Todorić ne želi da vidite

Post by n_razbojnik 26/7/2016, 10:37

"Još u zatvoru je govorio da će proizvoditi cvijeće", kaže Stjepan Mesić koji je robijao s Todorićem. I zaista, Ante Todorić po izlasku iz zatvora od Privredne banke Zagreb uspio je ishoditi kredit od 100 tisuća njemačkih maraka kojima podiže staklenike. Robijaš koji nigdje nije mogao dobiti posao tako postaje glavni opskrbljivač cvijećem.

Yuga, Amerika istoka :^0

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11429
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

"Gazda" - film koji Todorić ne želi da vidite Empty Re: "Gazda" - film koji Todorić ne želi da vidite

Post by udba 26/7/2016, 10:52

Sviđa mi se što Todorić okuplja region, kupuje firme po ex yu, a sin mu je našo sreću, ljubav svog života u zagrljaju rasne srpske ljepotice. Kad se pomiješa hrvatska i srpska krv, ko nam može stat na kraj?

_________________
"Gazda" - film koji Todorić ne želi da vidite Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

"Gazda" - film koji Todorić ne želi da vidite Empty Re: "Gazda" - film koji Todorić ne želi da vidite

Post by Guest 26/7/2016, 10:55

Posilni mu se ulizuju s "Predsjedniče".
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Gazda" - film koji Todorić ne želi da vidite Empty Re: "Gazda" - film koji Todorić ne želi da vidite

Post by mutava baštarda 15/12/2016, 14:07

Svaka od 300 ovaca pojela je 12 kilograma kalijeve soli
http://www.index.hr/vijesti/clanak/baranjski-stocar-kaznjen-jer-su-mu-ovce-pojele-todoricevu-sol-oni-su-oni-znate-kako-to-ide/938092.aspx


ČETRDESET godina imam ovce i nikad u životu mi se ovo nije dogodilo. Ne znam što bih vam rekao, ne znam uopće kako su izračunali koliko su moje ovce pojele toliko te soli. Ovce jesu moje, ja od toga ne bježim, ali... Mislim, pa ovce ni ne jedu kalijevu sol.

A da vam i ne pričam da su u međuvremenu, otkad su oni to posipali, padale kiše i sigurno dio te soli i isprale. Ne znam još što ćemo...a morat ćemo platiti. Oni su oni, a mi smo mi, znate već kako to ide...“, rezignirano je za Index ispričao Čedomir Ubavić, stočar iz Baranje koji je, po sudskoj presudi, dužan tvrtki Belje d.d. Ivice Todorića isplatiti 12.202,68 kuna, sa zateznim kamatama od 2013. i nešto manje od pet tisuća kuna sudskih troškova jer su – njegove ovce u manje od tri sata navodno polizale svaka po 12 kilograma kalijeve soli s Todorićeve oranice na kojoj se trebala sijati šećerna repa. 

"Nije mi uopće jasno kako su to izračunali, ne znam zašto me nisu zvali kad su se radila ta vještačenja, ma, kažem vam, uopće ne znam što bih rekao... Žalili se jesmo, sud je jednom uvažio žalbu, no sad je presuda pravomoćna i to je to“, kaže Ubavić. Naknada koju će po svemu sudeći morati platiti Belju teško mu je i izračunljiva budući da sadrži i zatezne kamate, no u svakom slučaju prilično će uzdrmati financijsku konstrukciju obitelji koja od ovaca živi. Kobnog dana, 11. listopada 2013. Čedomir je kao i obično, pustio je ovce na ispašu. Mjesto radnje – nedaleko mjesta Ciglane, u općini Popovac. 

Svaka od 300 ovaca pojela je 12 kilograma kalijeve soli?!


"Tamo su bili poželi žito, bilo je nešto korova i ovce su išle tamo. Ali, jedan iz Belja je zvao policiju, policija je izašla na teren, napravila zapisnik, što će...“, nevoljko se prisjeća stočar. Po policijskom zapisniku, Belje je podiglo tužbu za naknadu štete, na ime pojedene soli s površine od 15,57 hektara, a što su dokazali dokumentacijom da je sol stvarno bačena. Na tu oranicu Todorićevi iz Belja potrošili su 3.612 kg kalijeve soli, a sudski vještak je izračunao da je cijena te soli i utrošenog rada onih 12.202,68 kuna s početka teksta. 

Po toj računici, svaka od 300 ovaca pojela je nešto više od 12 kilograma soli. U tri sata. U svakom slučaju, bitno je da su mu – nakon tolike soli - uopće i sve ovce na broju budući da je kalijeva sol u toj količini otrovna.

......
Valjalo bi u starog kupovat janjetinu, to mora da je slatko ki cukar...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

"Gazda" - film koji Todorić ne želi da vidite Empty Re: "Gazda" - film koji Todorić ne želi da vidite

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum