ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zabranjeni film o Gazda Todi napokon u eteru

Go down

Zabranjeni film o Gazda Todi napokon u eteru Empty Zabranjeni film o Gazda Todi napokon u eteru

Post by Kermit 28/3/2017, 14:22

http://www.index.hr/vijesti/clanak/zabranjeni-film-o-todoricu-danas-na-al-jazeeri-i-na-indexu/959732.aspx
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Zabranjeni film o Gazda Todi napokon u eteru Empty Re: Zabranjeni film o Gazda Todi napokon u eteru

Post by Kermit 28/3/2017, 14:23

Šola će odmah obući trenerku i nazvati vojni ordinarijat
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Zabranjeni film o Gazda Todi napokon u eteru Empty Re: Zabranjeni film o Gazda Todi napokon u eteru

Post by Guest 28/3/2017, 14:42

može malo pobliže, zašto je zabranjen?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zabranjeni film o Gazda Todi napokon u eteru Empty Re: Zabranjeni film o Gazda Todi napokon u eteru

Post by Kermit 28/3/2017, 15:33

Noor wrote:može malo pobliže, zašto je zabranjen?
Zato što se u njemu jasno vidi da je sve zaradio uz pomoć udbaških veza, katoličke uljudbe i hadezea uz sekundiranje sdepea, da je to sve jedan piramidalni projekt krađe i prevare, a zbog kojeg ćemo svi mi najebati na kraju, ali vjerojatno ne on i njegovi puleni, a drugo jer mi nismo demokracija, slobodno društvo ili pravna država, više neka patvorina ili imitacija...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Zabranjeni film o Gazda Todi napokon u eteru Empty Re: Zabranjeni film o Gazda Todi napokon u eteru

Post by Oh_Femder 28/3/2017, 16:42

asilovski wrote:
Noor wrote:može malo pobliže, zašto je zabranjen?
Zato što se u njemu jasno vidi da je sve zaradio uz pomoć udbaških veza, katoličke uljudbe i hadezea uz sekundiranje sdepea, da je to sve jedan piramidalni projekt krađe i prevare, a zbog kojeg ćemo svi mi najebati na kraju, ali vjerojatno ne on i njegovi puleni, a drugo jer mi nismo demokracija, slobodno društvo ili pravna država, više neka patvorina ili imitacija...
Primijeniti recept iz Kineske Kuharice: - Obitelji poslati račun za metak. Cijena: 6 milijardi Eura. I svakom još milosrdno dodijeliti po ciglu iz Kulmerovog dvorca. Za pod glavu ispod Hendrixovog mosta. Humano i pravedno :D
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Zabranjeni film o Gazda Todi napokon u eteru Empty Re: Zabranjeni film o Gazda Todi napokon u eteru

Post by Guest 28/3/2017, 17:19

asilovski wrote:
Noor wrote:može malo pobliže, zašto je zabranjen?
Zato što se u njemu jasno vidi da je sve zaradio uz pomoć udbaških veza, katoličke uljudbe i hadezea uz sekundiranje sdepea, da je to sve jedan piramidalni projekt krađe i prevare, a zbog kojeg ćemo svi mi najebati na kraju, ali vjerojatno ne on i njegovi puleni, a drugo jer mi nismo demokracija, slobodno društvo ili pravna država, više neka patvorina ili imitacija...
Valjda ce ga netko ipak prikazati...al, uzas
Onog akrapa Dalicku strpat u zatvor zbog ovog sto radi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zabranjeni film o Gazda Todi napokon u eteru Empty Re: Zabranjeni film o Gazda Todi napokon u eteru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum