ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Gazda plaže" u Selcu za Index: Dovedite mi te koji se žale

Go down

"Gazda plaže" u Selcu za Index: Dovedite mi te koji se žale Empty "Gazda plaže" u Selcu za Index: Dovedite mi te koji se žale

Post by Guest 24/7/2018, 22:35

ajde ne tupite,čovjek je uložio svoj novac a ne tuđi,zapošljava ljude i plaća koncesiju,i plujete po čovjeku iz čiste ljubomore,to je isto kao da u centru nekog turističkog grada gdje postoji koncesija za npr. terasu donesete svoj stol i stolice te izvadite ručak iz torbe..

https://www.index.hr/vijesti/clanak/gazda-plaze-u-selcu-za-index-dovedite-mi-te-koji-se-zale/2013289.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Gazda plaže" u Selcu za Index: Dovedite mi te koji se žale Empty Re: "Gazda plaže" u Selcu za Index: Dovedite mi te koji se žale

Post by darth_vader 25/7/2018, 00:04

Metak. Celo..
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

"Gazda plaže" u Selcu za Index: Dovedite mi te koji se žale Empty Re: "Gazda plaže" u Selcu za Index: Dovedite mi te koji se žale

Post by Guest 25/7/2018, 16:41

jasambrend wrote:Metak. Celo..
ajde ne tupite,čovjek je uložio svoj novac a ne tuđi,zapošljava ljude i plaća koncesiju,i plujete po čovjeku iz čiste ljubomore,to je isto kao da u centru nekog turističkog grada gdje postoji koncesija za npr. terasu donesete svoj stol i stolice te izvadite ručak iz torbe..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Gazda plaže" u Selcu za Index: Dovedite mi te koji se žale Empty Re: "Gazda plaže" u Selcu za Index: Dovedite mi te koji se žale

Post by AssadNaPodmornici 25/7/2018, 21:46

zašto ga netko ne zavida šakom.. mislim da ja dođe na plažu i legnem na ručniku i onda mi dođe neki krkan srati iznad.. glave.. ok, lipo mu objasnim, sve u fino, ali kada nema drugog izbora.. goni se u tri p.m

i nakon toga deportacija jer link nije hrvat

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20919
2018-06-14


Back to top Go down

"Gazda plaže" u Selcu za Index: Dovedite mi te koji se žale Empty Re: "Gazda plaže" u Selcu za Index: Dovedite mi te koji se žale

Post by Noor 25/7/2018, 21:58

AssadNaPodmornici wrote:zašto ga netko ne zavida šakom.. mislim da ja dođe na plažu i legnem na ručniku i onda mi dođe neki krkan srati iznad.. glave.. ok, lipo mu objasnim, sve u fino, ali kada nema drugog izbora.. goni se u tri p.m

i nakon toga deportacija jer link nije hrvat

pa zavida ga je tip :)
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

"Gazda plaže" u Selcu za Index: Dovedite mi te koji se žale Empty Re: "Gazda plaže" u Selcu za Index: Dovedite mi te koji se žale

Post by Guest 26/7/2018, 04:33

AssadNaPodmornici wrote:zašto ga netko ne zavida šakom.. mislim da ja dođe na plažu i legnem na ručniku i onda mi dođe neki krkan srati iznad.. glave.. ok, lipo mu objasnim, sve u fino, ali kada nema drugog izbora.. goni se u tri p.m

i nakon toga deportacija jer link nije hrvat
nije hrvat al ponaša se ko prava rvatina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Gazda plaže" u Selcu za Index: Dovedite mi te koji se žale Empty Re: "Gazda plaže" u Selcu za Index: Dovedite mi te koji se žale

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum