ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Za život, obitelj i Hrvatsku"

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 13 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by vuksadinare 22/5/2016, 06:45

Sve mi se cini da ce ovaj beljak dokrajciti hss...on je za pobacaj...braca radic,stipac,pankretic se okrecu u grobu...a nekako mi se cini nakon ovog da ce petir zalupiti vrata beljaku...

vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 13 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by debotoijusto 22/5/2016, 09:16

vuksadinare wrote:Sve mi se cini da ce ovaj beljak dokrajciti hss...on je za pobacaj...braca radic,stipac,pankretic se okrecu u grobu...a nekako mi se cini nakon ovog da ce petir zalupiti vrata beljaku...
nije za pobacaj vec slobodu izbora

Žalosno je ovo što se događa u Zagrebu. Hrvatska se na neki način vraća unatrag. Žalosno je da ljudi koji pod krinkom borbe za život promoviraju nazadne ideje i žalosno je da nitko, uključujući i liberale, ne stoji u obrani prava žena. 
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30595
2014-04-12


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 13 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by Ero 22/5/2016, 09:24

Pitanje pobačaja se ne može postaviti kao "ZA ili PROTIV?", to je puno kompleksnije.
Ima primjera za "ZA" kao i onih gdje bih ja bio "PROTIV". U svakom slučaju o ovome
 ne bi trebali odlučivati aktivisti, a posebno ne pod sloganom "SLOBODA IZBORA".

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 13 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by veber 22/5/2016, 09:30

vuksadinare wrote:Sve mi se cini da ce ovaj beljak dokrajciti hss...on je za pobacaj...braca radic,stipac,pankretic se okrecu u grobu...a nekako mi se cini nakon ovog da ce petir zalupiti vrata beljaku...
a, jesmo znali zaruzit...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 13 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by debotoijusto 22/5/2016, 09:33

veber wrote:
vuksadinare wrote:Sve mi se cini da ce ovaj beljak dokrajciti hss...on je za pobacaj...braca radic,stipac,pankretic se okrecu u grobu...a nekako mi se cini nakon ovog da ce petir zalupiti vrata beljaku...
a, jesmo znali zaruzit...
po parkiralistima  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30595
2014-04-12


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 13 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by provocator 22/5/2016, 12:52

marcellus wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:Dernek mentalno sakatih hrvata predvođeni sakatom neonacističkom Opus Dei droljom Željkom Markić.

tebi nešto izgleda krivo što te mama nije abortirala, nisi joj oprostio?
Pa što nisi glasobvao za markićku... Koja je na izborima prošla ko bosa po trnju.

_________________
"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 13 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 13 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by Ero 22/5/2016, 13:01

provocator wrote:
marcellus wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:Dernek mentalno sakatih hrvata predvođeni sakatom neonacističkom Opus Dei droljom Željkom Markić.

tebi nešto izgleda krivo što te mama nije abortirala, nisi joj oprostio?
Pa što nisi glasobvao za markićku... Koja je na izborima prošla ko bosa po trnju.
E baš, stvarno, abortiraj se , to ti nikad nije kasno...
Da ste se navrime abortirali danas o tome uopće nebismo raspravljali. :]

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 13 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by kic 22/5/2016, 13:04

Noor wrote:i muškarac je odgovoran za sebe i sve što se događa s njego im tijelom...kad kreneš svršavat, vadi ga...ili si prije toga navuci kurton

hm, hm, ti nisi čula da muški penis i prije "glavnog svršavanja" pušta spermu, koja može začeti? dakle vađenje ne funkcionira, na našu žalost ali jel..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 13 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by provocator 22/5/2016, 13:06

Ero wrote:
provocator wrote:
marcellus wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:Dernek mentalno sakatih hrvata predvođeni sakatom neonacističkom Opus Dei droljom Željkom Markić.

tebi nešto izgleda krivo što te mama nije abortirala, nisi joj oprostio?
Pa što nisi glasobvao za markićku... Koja je na izborima prošla ko bosa po trnju.
E baš, stvarno, abortiraj se , to ti nikad nije kasno...
Da ste se navrime abortirali danas o tome uopće nebismo raspravljali. :]
Jeste.. Vi staše bi bili na konju... ovako ste samo konji na curcu.

_________________
"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 13 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 13 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by Guest 22/5/2016, 13:07

Trebali bi napraviti forumsku anketu, da vidimo koliko ljudi je za život i Hrvatsku, a koliko je protiv života i protiv domovine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 13 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by Ero 22/5/2016, 13:12

deda getting old wrote:Trebali bi napraviti forumsku anketu, da vidimo koliko ljudi je za život i Hrvatsku, a koliko je protiv života i protiv domovine.
Pa znamo to i bez ankete. B-)

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 13 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum