ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Otišla sam na letovanje u Hrvatsku i to mi je promenilo život"

Go down

"Otišla sam na letovanje u Hrvatsku i to mi je promenilo život" Empty "Otišla sam na letovanje u Hrvatsku i to mi je promenilo život"

Post by Eroo 30/9/2018, 18:22

"Otišla sam na letovanje u Hrvatsku i to mi je promenilo život"
pre 40 minuta
"Otišla sam na letovanje u Hrvatsku i to mi je promenilo život" GNGktkqTURBXy83Y2ZmNDk0ZDMyNGMxZmVjMzJhMmNjOGQ5MDk2MDUyZi5qcGVnkZMFMjI

Ljubica Krstić

Senior Editor

 "Otišla sam na letovanje u Hrvatsku i to mi je promenilo život" GU8ktkqTURBXy9jN2RkMzU2M2VmNjk3ZjAwNjI2ZjllNDdmM2I4OTgxNC5qcGVnkZMCzQMmAA
Kristin Korpuz u Hrvatskoj Foto: Instagram

"Ne volim često da koristim taj izraz 'promenilo život'. Uglavnom se koristi za stvari koje, zapravo, nikome ne menjaju život. Ali, s vremena na vreme se zaista desi nešto što zaslužuje te reči", započinje svoj tekst američka autorka Kristin Korpuz, koja je ovog leta nedelju dana provela obilazeći hrvatsko primorje i tvrdi da joj je to iskustvo stvarno promenilo život.

https://noizz.rs/lifestyle/otisla-sam-na-letovanje-u-hrvatsku-i-to-mi-je-promenilo-zivot/9jdltmd?dr=blic.rs/vesti/politika&utm_source=blic.rs/vesti/politika&utm_medium=referral&utm_campaign=blic.rs/vesti/politikawidget_2
Eroo
Eroo

Posts : 74524
2016-07-22


Back to top Go down

"Otišla sam na letovanje u Hrvatsku i to mi je promenilo život" Empty Re: "Otišla sam na letovanje u Hrvatsku i to mi je promenilo život"

Post by Eroo 30/9/2018, 18:24

ORIGINAL:


How A 7-Day Sailing Trip In Croatia
Changed My Life

ByKristin Corpuz
2 weeks ago

https://www.elitedaily.com/p/how-a-7-day-sailing-trip-in-croatia-changed-my-life-11935049
Eroo
Eroo

Posts : 74524
2016-07-22


Back to top Go down

"Otišla sam na letovanje u Hrvatsku i to mi je promenilo život" Empty Re: "Otišla sam na letovanje u Hrvatsku i to mi je promenilo život"

Post by danni1 30/9/2018, 20:01

E al ga sere u pičku materinu.


_________________
"Otišla sam na letovanje u Hrvatsku i to mi je promenilo život" Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

"Otišla sam na letovanje u Hrvatsku i to mi je promenilo život" Empty Re: "Otišla sam na letovanje u Hrvatsku i to mi je promenilo život"

Post by T. 30/9/2018, 20:10

Sandro je to očito taslačio, ne vidim drugih razloga za tolike hvalospjeve i iščekivanje ponovnog dolaska, kakvi prozori bakrači...

_________________
"Otišla sam na letovanje u Hrvatsku i to mi je promenilo život" Unname11
T.
T.

Posts : 17089
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

"Otišla sam na letovanje u Hrvatsku i to mi je promenilo život" Empty Re: "Otišla sam na letovanje u Hrvatsku i to mi je promenilo život"

Post by Yehudim 30/9/2018, 20:17

:tu

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

"Otišla sam na letovanje u Hrvatsku i to mi je promenilo život" Empty Re: "Otišla sam na letovanje u Hrvatsku i to mi je promenilo život"

Post by AssadNaPodmornici 30/9/2018, 22:34

jel ostavila skiperu koji ju je obrađivao, dobru manchu??

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20899
2018-06-14


Back to top Go down

"Otišla sam na letovanje u Hrvatsku i to mi je promenilo život" Empty Re: "Otišla sam na letovanje u Hrvatsku i to mi je promenilo život"

Post by Eroo 30/9/2018, 22:42

Eroo wrote:"Otišla sam na letovanje u Hrvatsku i to mi je promenilo život"
pre 40 minuta
"Otišla sam na letovanje u Hrvatsku i to mi je promenilo život" GNGktkqTURBXy83Y2ZmNDk0ZDMyNGMxZmVjMzJhMmNjOGQ5MDk2MDUyZi5qcGVnkZMFMjI

Ljubica Krstić


Senior Editor

Yoda, misliš  Ljubica Krstić?
:)
Eroo
Eroo

Posts : 74524
2016-07-22


Back to top Go down

"Otišla sam na letovanje u Hrvatsku i to mi je promenilo život" Empty Re: "Otišla sam na letovanje u Hrvatsku i to mi je promenilo život"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum