ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Za život, obitelj i Hrvatsku"

Page 2 of 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 2 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by Ero 21/5/2016, 13:06

prckov wrote:
Ero wrote:"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 2 23f888f9f070bc77e6447d2e698f5a2a


:^0
koja je ovo ekipa?
Antiskup.

Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 2 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by RayMabus 21/5/2016, 13:08

Ero wrote:
prckov wrote:
Ero wrote:"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 2 23f888f9f070bc77e6447d2e698f5a2a


:^0
koja je ovo ekipa?
Antiskup.
Pa ocito su zabucale skup.

Valjda ima neki u blizini za prava žena u braku i tvornicama a ove falile adresu pa došle na ovaj.


Ha ha hah hahahah haahhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 2 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by Guest 21/5/2016, 13:12

marcellus wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
marcellus wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:Dernek mentalno sakatih hrvata predvođeni sakatom neonacističkom Opus Dei droljom Željkom Markić.

tebi nešto izgleda krivo što te mama nije abortirala, nisi joj oprostio?

Budući si mentalno ograničenih sposobnosti moram te podsjetiti da ja nisam tema.

tema je abortus. A ja moram primijetiti da su svi koji se za njega zalažu već rođeni, pa je stvar malo licemjerna.

Tema nije abortus nego prosvjed i incident na prosvjedu.

Tvojom analogijom moram primjetiti da su svi koji se zalažu protiv abortusa bili na listi za abortus ili su preživjeli neuspjeli abortusi pa danas imaju engram tj mentalnu traumu jer kad im spomeneš abortus odmah ulete u psihotični brakedown.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 2 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by RayMabus 21/5/2016, 13:14

Pravo na pobacaj je pravo na ubojstvo.

Ok u nekim određenim okolnostima kao šta je problem sa samim fetusom i to ....mislim tako neki razlozi ovo ono ......da sad neulazim previše u tu problematiku jer nije ugodna ......al ono koristi kontracepciju i to je to.

Pobacaj je ubojstvo.

Ako ti misliš da je to ok ne mora i cijelo društvo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 2 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by debotoijusto 21/5/2016, 13:15

Ero wrote:
debotoijusto wrote:prosvjed je uspio , za vrijeme istog nije obavljen ni jedan abortus , legalno
valjda ce nakon prosvjeda moci isti mirno kuci a ne da ih isprati neka od frakcija B.A.B.A.
i bude razbijenih glava
Ne zna se ni koliko je djevojčica s antiskupom postalo revolucionarki.
nadam se sto vise
nema potrebe za puskon i livorverom
dovoljno odjebat ovu licemjernu ekipu i o svom poslu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30595
2014-04-12


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 2 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by RayMabus 21/5/2016, 13:17

RayMabus wrote:Pravo na pobacaj je pravo na ubojstvo.

Ok u nekim određenim okolnostima kao šta je problem sa samim fetusom i to ....mislim tako neki razlozi ovo ono ......da sad neulazim previše u tu problematiku jer nije ugodna ......al ono koristi kontracepciju i to je to.

Pobacaj je ubojstvo.

Ako ti misliš da je to ok ne mora i cijelo društvo.
Analogno ovome ja zadržavam svoje pravo da nebudem suucesnik u ubojstvu i nepodržavam pravo na abortus ....osim ko za to ne postoje opravdani medicinski razlozi itd itd itd.

To šta netko želi biti ubojica .....to je njegova stvar a ne mora i mene uvlacit u to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 2 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by Guest 21/5/2016, 13:18

RayMabus wrote:Pravo na pobacaj je pravo na ubojstvo.

Ok u nekim određenim okolnostima kao šta je problem sa samim fetusom i to ....mislim tako neki razlozi ovo ono ......da sad neulazim previše u tu problematiku jer nije ugodna ......al ono koristi kontracepciju i to je to.

Pobacaj je ubojstvo.

Ako ti misliš da je to ok ne mora i cijelo društvo.

Kada se budete takvim fanatizmom zalagali za prava rođenih kao što se zalažete za prava nerođenih, možemo razgovarati. Do tada dok se to ne dogodi, vi ste za mene hrpa mentalno sakatih retarda, odnosno korisnih idiota.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 2 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by debotoijusto 21/5/2016, 13:18

RayMabus wrote:Pravo na pobacaj je pravo na ubojstvo.

Ok u nekim određenim okolnostima kao šta je problem sa samim fetusom i to ....mislim tako neki razlozi ovo ono ......da sad neulazim previše u tu problematiku jer nije ugodna ......al ono koristi kontracepciju i to je to.

Pobacaj je ubojstvo.

Ako ti misliš da je to ok ne mora i cijelo društvo.
kako ce koristit kontracepciju kad kuci nitko ne razgovara o tome a u skoli nece uciti ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30595
2014-04-12


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 2 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by RayMabus 21/5/2016, 13:20

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Pravo na pobacaj je pravo na ubojstvo.

Ok u nekim određenim okolnostima kao šta je problem sa samim fetusom i to ....mislim tako neki razlozi ovo ono ......da sad neulazim previše u tu problematiku jer nije ugodna ......al ono koristi kontracepciju i to je to.

Pobacaj je ubojstvo.

Ako ti misliš da je to ok ne mora i cijelo društvo.
kako ce koristit kontracepciju kad kuci nitko ne razgovara o tome a u skoli nece uciti ?
OK.Stoji. Slažem se s time na šta misliš potencirati.

Cuj realno pored tolikih sredstava kontracepcije......mislim ....
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 2 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by veber 21/5/2016, 13:20

debotoijusto wrote:kako ce koristit kontracepciju kad kuci nitko ne razgovara o tome a u skoli nece uciti ?
kod tebe ili misliš općenito?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 2 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by RayMabus 21/5/2016, 13:23

2016 je godina .....možda su ovi njihovi prosvjedi prije 40 godina i imli nekog smisla iz te neke njihove perspektive al danas pored toliko sredstava kontrapcepcije ......stvarno nepotrebno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 2 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by prckov 21/5/2016, 13:23

čuj solidarno i borebeno protiv fašizma :|

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34073
2014-04-19


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 2 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by Guest 21/5/2016, 13:23

Ero wrote:
n_razbojnik wrote:
marcellus wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
marcellus wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:Dernek mentalno sakatih hrvata predvođeni sakatom neonacističkom Opus Dei droljom Željkom Markić.

tebi nešto izgleda krivo što te mama nije abortirala, nisi joj oprostio?

Budući si mentalno ograničenih sposobnosti moram te podsjetiti da ja nisam tema.

tema je abortus. A ja moram primijetiti da su svi koji se za njega zalažu već rođeni, pa je stvar malo licemjerna.
jest nekako sukob interesa
..ma odite u qratz....trbu' će mi se raspast.. :D

oće i to od preveć viagre
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 2 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by RayMabus 21/5/2016, 13:25

Netko tko želi pobaciti naci ce nacina da to napravi no ovdje se radi o tome da društvo to legalizira.

Ja ne želim biti suucesnik u svijesnom ubojstvu.

Moj odgovor nije ne s malim slovima nego NE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 2 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by Guest 21/5/2016, 13:28

RayMabus wrote:Netko tko želi pobaciti naci ce nacina da to napravi no ovdje se radi o tome da društvo to legalizira.

Ja ne želim biti suucesnik u svijesnom ubojstvu.

Moj odgovor nije ne s malim slovima nego NE.

Pobačaj je u RH legaliziran postoje zakoni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 2 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by Guest 21/5/2016, 13:32


svi vi prepametni ovdje koji ste protiv abortusa onda jebite i VADITE!
ili si kupite jebene kurtone..par kuna su.


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 2 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by debotoijusto 21/5/2016, 13:36

veber wrote:
debotoijusto wrote:kako ce koristit kontracepciju kad kuci nitko ne razgovara o tome a u skoli nece uciti ?
kod tebe ili misliš općenito?
opcenito , vidis kako ide razvoj dogadjaja , sexualnost inace tabu tema u vecini HR domova
a tendencija u skolstvu da se prica/uci o apstinenciji a ne realnim problemima sex mladih

osobno mi roditelji objasnili uglavnom sve u doba kad su oni mislili da treba a ja vec naveliko bildao desnicu... u skoli prasak tucak/mz organi odnos + sarene tiskovine i foto-romani iz njemacke u "tajnom" pretincu roditelja
nemam potrebu mistificirati normalan odnos dvoje ili vise punoljetnih ljudi razlicita spola koji zasigurno u okolici upraznjava u ovom trenutku dok tipkam

isto i abortus , zasigurno ni jedna zena ne ide iz zadovoljstva prekinuti buduci zivot , treba prosvjedovati protiv okolnosti koje dovode do toga , izmedju ostalog i ovo licemjerje koje promovira ovaj prosvjed
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30595
2014-04-12


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 2 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by debotoijusto 21/5/2016, 13:39

Noor wrote:
svi vi prepametni ovdje koji ste protiv abortusa onda jebite i VADITE!
ili si kupite jebene kurtone..par kuna su.


hasan jebe i ne vadi 
i prezervativi nisu bas par kn. ... nisi odavna kupovala  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30595
2014-04-12


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 2 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by RayMabus 21/5/2016, 13:41

Usne Stjepana Gnječa wrote:
RayMabus wrote:Netko tko želi pobaciti naci ce nacina da to napravi no ovdje se radi o tome da društvo to legalizira.

Ja ne želim biti suucesnik u svijesnom ubojstvu.

Moj odgovor nije ne s malim slovima nego NE.

Pobačaj je u RH legaliziran postoje zakoni.
Ja suglasnost nisam dao a oni mogu tako donijet zakone koje god oce al bez mene.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 2 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by RayMabus 21/5/2016, 13:42

debotoijusto wrote:

isto i abortus , zasigurno ni jedna zena ne ide iz zadovoljstva prekinuti buduci zivot , treba prosvjedovati protiv okolnosti koje dovode do toga
Slažem se 100%
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 2 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by Guest 21/5/2016, 13:43

debotoijusto wrote:
Noor wrote:
svi vi prepametni ovdje koji ste protiv abortusa onda jebite i VADITE!
ili si kupite jebene kurtone..par kuna su.


hasan jebe i ne vadi 
i prezervativi nisu bas par kn. ... nisi odavna kupovala  ;)

ja da ih kupujem?? nemam to na što navuć :))
a i nije neki feeling lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Za život, obitelj i Hrvatsku" - Page 2 Empty Re: "Za život, obitelj i Hrvatsku"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum