ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Sat 4 Jun - 0:35

mativka wrote:
aben wrote:
e, evo ti je fina i pitka
Recimo volim Tina, volim sve te naše onako starinske, bliske pisce...baš poput ove pjesme koju sam stavila. Zašto uvijek žudimo za nečim kompliciranim, kada je u biti uvijek sve izuzetno jednostavno...
tina ujevića?

razumin te ča govoriš, nije to uvik tako, medvjed s menom;

i u lirici, i glazbi i kiparstvu, dolazi do razvoja- hoti ne hoti. ni kožarić došo i poče slikati pizdarije bezveze. to je nataloženo godinami i nojčešće imo svoje zoč. a tako i sa strone konzumenata, jo sun izreso na rocku, i u jednon trenutku ga više nis mogo čuti, bi mi je pre jednostavan. odotle je logičan korok na fusion, a s fusiona na jazz. i unda dojdeš ti i optužiš me za kompliciranost..
well, ne more samo tako

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sat 4 Jun - 0:39

aben wrote:

maclaughlin na gitari i goodman na violini

Prekrasna stvar sve do onog osjećaja stuganja noktima po ploći :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Sat 4 Jun - 0:40

mativka wrote:
aben wrote:
a, ne ne dušo, nijednu sedu jo nemun,
i geni su mi izvanka doli lipu školjku, da još morin koristiti studentsku iskaznicu za popuste:)



ne zun, ka provun prečitati nešto svoje s foruma od prije pet deset godin, druga je to osoba.
To je sasvim normalno. Uvijek naglašavam tu promjenjivost jer je u skladu s razvojem. Bilo bi na neki način retardirano da smo isti kao prije 10 godina :) I ona poslovica o iskustvu, mudracima bi bila uzaludna:)
Dakako, da smo na neki način razvijeniji, em malo naučeniji, em malo fleksibilniji, em pomalo oprezniji, em pomalo zatvoreniji. No, osnovne postavke su one koje nas čine onim što jesmo.....
Sijede baš poput bora pričaju svoju priču, zasebnu od našeg racionalnog promišljanja :)
je, točno,
ali jo sebe ne prepoznajin uopće. kužiš, povećun sliku tako da ne vidin avatare i čitun komentare iz reda. i nojčešće ne morin pogoditi ča sun je napiso, a ča drugi. dobro, unda sun često zauzimo bilokoji stav, čito da vidin jel morin argumentirati bolje od drugih, ali ni stil ne morin pogoditi.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sat 4 Jun - 0:41

aben wrote:

a, jo sun poznat po katastofalnim pokušajima mijenjanja raspoloženja nabolje,

ali imun jednu poslasticu koja bar meni uvik izmomi osmjeh na lice, imo veze sa pravom u americi.

Moji pokušaji uvijek urode plodom :) xD :)
Jooj, ovo ću pogledati sutra :)
Možda je kod vas problem jer pravite prevelike pauze ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Sat 4 Jun - 0:42

mativka wrote:
aben wrote:

maclaughlin na gitari i goodman na violini

Prekrasna stvar sve do onog osjećaja stuganja noktima po ploči :)
haha,
ka i seks, moro imati peak:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sat 4 Jun - 0:50

aben wrote:
je, točno,
ali jo sebe ne prepoznajin uopće. kužiš, povećun sliku tako da ne vidin avatare i čitun komentare iz reda. i nojčešće ne morin pogoditi ča sun je napiso, a ča drugi. dobro, unda sun često zauzimo bilokoji stav, čito da vidin jel morin argumentirati bolje od drugih, ali ni stil ne morin pogoditi.
Mi smo svi društvena bića prije svega, i pokušavamo se prilagoditi struji vremena. Ne trebamo se toga stidjeti, to je vezano uz svaku osobu, i prirodno je. To je jednostavno interakcija.
Kroz tu intearkciju prepoznajemo osobe koje nam u tom trenutku po svojim/njenim shvaćanjima odgovara. To je jednostavno tijek vremena, življenja. Sve je to dio nas, put kojim se izgrađujemo. Da nema njega bili bi svi isti (dakako da nemamo razuma uz to) :)
Čisto odrastanje koje traje dok ne umremo, iako se i stari vole hvaliti da su odrasli pa se začudimo njihovim postupcima :)
Po mom shvaćanju, sve je to prirodno, podržavam, dok se ne umiješaju norme ponašanja, selektiranje i osuđivanje... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sat 4 Jun - 0:51

aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:

maclaughlin na gitari i goodman na violini

Prekrasna stvar sve do onog osjećaja stuganja noktima po ploči :)
haha,
ka i seks, moro imati peak:)
Ma, kome to odgovara?! :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Sat 4 Jun - 0:53

mativka wrote:
aben wrote:
je, točno,
ali jo sebe ne prepoznajin uopće. kužiš, povećun sliku tako da ne vidin avatare i čitun komentare iz reda. i nojčešće ne morin pogoditi ča sun je napiso, a ča drugi. dobro, unda sun često zauzimo bilokoji stav, čito da vidin jel morin argumentirati bolje od drugih, ali ni stil ne morin pogoditi.
Mi smo svi društvena bića prije svega, i pokušavamo se prilagoditi struji vremena. Ne trebamo se toga stidjeti, to je vezano uz svaku osobu, i prirodno je. To je jednostavno interakcija.
Kroz tu intearkciju prepoznajemo osobe koje nam u tom trenutku po svojim/njenim shvaćanjima odgovara. To je jednostavno tijek vremena, življenja. Sve je to dio nas, put kojim se izgrađujemo. Da nema njega bili bi svi isti (dakako da nemamo razuma uz to) :)
Čisto odrastanje koje traje dok ne umremo, iako se i stari vole hvaliti da su odrasli pa se začudimo njihovim postupcima :)
Po mom shvaćanju, sve je to prirodno, podržavam, dok se ne umiješaju norme ponašanja, selektiranje i osuđivanje... :)


a ča fali normami i osuđivanju?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sat 4 Jun - 1:00

aben wrote:
a ča fali normami i osuđivanju?
Svaka normalna odrasla osoba zna norme jer su dio nje, nametnuto je, usađeno, oblikovano u skladu s društvenom zajednicom u kojoj živi. Baš sam danas promišljala o drugim načinima razmišljanja, pokušala sebe staviti u te situacije. Mi smo tu gdje jesmo, ali svijet je različit, norme, pravila su različita. Što da sam rođena u Nigeriji?!
Otme me netko malu, prisili na svijet koji mi je nametnut. Kako bih razmišljala?!
Zajednica te odbaci, iako vidiš slobodu, ali ju ne možeš dokučiti .....Iako si dio zajednice....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Sat 4 Jun - 1:16

mativka wrote:
aben wrote:
a ča fali normami i osuđivanju?
Svaka normalna odrasla osoba zna norme jer su dio nje, nametnuto je, usađeno, oblikovano u skladu s društvenom zajednicom u kojoj živi. Baš sam danas promišljala o drugim načinima razmišljanja, pokušala sebe staviti u te situacije. Mi smo tu gdje jesmo, ali svijet je različit, norme, pravila su različita. Što da sam rođena u Nigeriji?!
Otme me netko malu, prisili na svijet koji mi je nametnut. Kako bih razmišljala?!
Zajednica te odbaci, iako vidiš slobodu, ali ju ne možeš dokučiti .....Iako si dio zajednice....
stani stani,
norme ne moraju biti nametnute.
nemo nišće intrizično loše u normami, nego u provođenju normi- ako je na silu, naravski.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Sat 4 Jun - 1:18

ura je po ponoći... mativka, nika se neš udati ako nastaviš tipkatii na forumu..moj očinski savjet ti je da forumašiš u sredu, a u petak izojdi vanka, ponošoj se malo droljasto, i unda će sve brzo sesti na svoje.

aj, ln:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sat 4 Jun - 1:20

aben wrote:
stani stani,
norme ne moraju biti nametnute.
nemo nišće intrizično loše u normami, nego u provođenju normi- ako je na silu, naravski.
A, koji je tvoj temelj?! :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sat 4 Jun - 1:22

aben wrote:ura je po ponoći... mativka, nika se neš udati ako nastaviš tipkatii na forumu..moj očinski savjet ti je da forumašiš u sredu, a u petak izojdi vanka, ponošoj se malo droljasto, i unda će sve brzo sesti na svoje.

aj, ln:)
A, hvala ti muško figuro :)
Opet nemaš pojma:)
Pravoga ću sresti ponedjeljkom,:) Ili negdje duboko u zelenoj šumi, u ovo vrijeme, okupani znojem vremena :)
Laka ti noć, draga figuro :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by betty.boop Sat 4 Jun - 8:04

kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:teško je voliti indie bendove, moraš biti klinac u vrijeme tih albuma i odrasti s njima, ako si stariji svi ti zvuče smiješno i isto-

a ve, nis ni zno da je to celi žanr, proguglo sun indie, i nabrojali su sve bendove ke ne volin ahaha

viš, to je možda unverzalnije, meni big bendovi svi zvuču isto, a kad dražen o njima govori na radiju, sa golemmon strašću, uopće ga ne razumin...al isto me uspije napaliti:)

dakle ipak si na višoj ivici generacijskog stubišta ako ih sve odbijaš, vidio si ovaj SpaceX čudo jelde, i raketa se zove kao iz jednog drugog modernog žanra, post rocka: Of Course I Still Love You



khm, raketa je falcon, a ocisly je dronsip :p
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by betty.boop Sat 4 Jun - 8:51

mativka wrote:
aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:a ki zno, možda ona imo 50 godin...

KLINKA

xD
nesretnim spletom okolnosti, danaska je ko mene završila jedna knjiga ku sutra morun vrotiti jednoj učenici. ta knjiga je dnevnik. i, čuj, profesionalno je uzesti knjigu, klasti je na siguro, i unda je vrnuti. ali kako jedino bog more znati ča jo išnjun činin, a za njega
uopće i nismo siguri da postoji, jo sun pogljedo ča imo unutro. i, boga mi, imo stil ko i mativka- mislin da sun prečito nešto ko "svugdi se vidim i nigdi se ne vidim" :))
Hahahhahah, a to je lijepa karakteristika :)
Nemoj slučajno da joj daš loše kritike. Sjećam se jednog svog eseja. Odlično ga napisala, bez greške, i zbilja onako u skladu s osjećajima, kako inače pišem u trenutku koji je promjenjiv....
Dobila 3, i ja kod profesora zašto 3?
On meni, pa ja ne mogu razumjeti da je osoba s 17 godina toliko pesimistična..A?
Pa to nije moje stalno stanje, jer s svakim satom ja se mijenjam....Zašto nešto forsirati čisto da se udovolji uopćena forma prikladna za zajednicu u kojoj se pojedinac stavlja na margine. Zar se zbilja želi od ljudi stvoriti robote koji su jednolični?
Svaka osoba je uragan osjećaja, nekad gore-nekad dolje...


onda ces dozvolit i profesoru da, u trenutku dok cita tvoj esej, ne bude u jednakom raspolozenju kao ti dok si ga pisala :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Sat 4 Jun - 9:03

a falcon je referenca na star wars da..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sat 4 Jun - 9:22

betty.boop wrote:
onda ces dozvolit i profesoru da, u trenutku dok cita tvoj esej, ne bude u jednakom raspolozenju kao ti dok si ga pisala :D
Ali on bi trebao biti objektivan :)
Prvi put tada nisam imala niti jednu gramatičku pogrešku i trojka. Pa kako se ne bih ljutila?! x-|
Mogao mi je dati 4, a ne 3 . Agrrrrrr...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by betty.boop Sat 4 Jun - 9:27

mativka wrote:
betty.boop wrote:
onda ces dozvolit i profesoru da, u trenutku dok cita tvoj esej, ne bude u jednakom raspolozenju kao ti dok si ga pisala :D
Ali on bi trebao biti objektivan :)
Prvi put tada nisam imala niti jednu gramatičku pogrešku i trojka. Pa kako se ne bih ljutila?! x-|
Mogao mi je dati 4, a ne 3 . Agrrrrrr...

jel kuzis onda paradox u svojoj izjavi ispod ? ;)

Zašto nešto forsirati čisto da se udovolji uopćena forma prikladna za zajednicu u kojoj se pojedinac stavlja na margine. Zar se zbilja želi od ljudi stvoriti robote koji su jednolični?
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sat 4 Jun - 9:31

mativka wrote:
betty.boop wrote:
onda ces dozvolit i profesoru da, u trenutku dok cita tvoj esej, ne bude u jednakom raspolozenju kao ti dok si ga pisala :D
Ali on bi trebao biti objektivan :)
Prvi put tada nisam imala niti jednu gramatičku pogrešku i trojka. Pa kako se ne bih ljutila?! x-|
Mogao mi je dati 4, a ne 3 . Agrrrrrr...


Stvar je u tome što se ne ocjenjuje samo pravopisni i gramatički aspekt, već i stilski. Kod različitih nastavnica sam također imala različite ocjene iz zadaćnica, iako sam uvijek pisala gotovo bez ijedne pravopisne ili gramatičke greške. Jednoj je moj stil pisanja bio suviše dramatičan, mračan i slobodan u igri riječima, dok se drugoj to baš sviđalo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by L'âme Sat 4 Jun - 9:37

Ja sam uvijek imala odlican. Poanta je sto se nikad nisam previse trudila.
Od prvog osnovne.
Mozda se dam u spisateljske vode, nikad nije kasno.
B-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Sat 4 Jun - 9:38

vid zena sto je udaraju xD
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum