ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 10/6/2016, 20:51

zašto te briga? kako to utječe na tebe?
ne namećem, rekoh, ne vidiš moju povučenu prirodu, u meni se lomi sustav kad nekog moram gnjaviti za nešt, nikom nikad zato nisam bio ništa dužan, moja glava nije ništ posebno, u svijesti prostruji u roku 10min više tog nego u jednoj knjizi..

mene ne uveseljavaš :(

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/6/2016, 20:57

kic wrote:zašto te briga? kako to utječe na tebe?
ne namećem, rekoh, ne vidiš moju povučenu prirodu, u meni se lomi sustav kad nekog moram gnjaviti za nešt, nikom nikad zato nisam bio ništa dužan, moja glava nije ništ posebno, u svijesti prostruji u roku 10min više tog nego u jednoj knjizi..

mene ne uveseljavaš :(
Jao, željela sam reći da me baš briga! :) (znaš ono, kada kažeš uz kimanje glave i odmahivanjem ruke: briga me :))
Poznat mi je taj osjećaj kolapsa misli, auto-cesta na kojoj je teretni kamion pun kartonskih kutija s oznakom"lomljivo", a u svakoj misao . Pa si ti opet misli :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 10/6/2016, 21:49

ili samo kimanje glavom, pantomima :D

misli su precijenjene, nek se i slomi što ne valja, da ne bi nešto što ne valja i dalje bilo upotrebljivo, ne?

šta misliš, kolegica nova, ima dvije stvari koje odmah upadaju u oči: jarko crvenu kosu i poširoka je... što misliš kad je netko traži, kak je opiše?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/6/2016, 21:55

kic wrote:ili samo kimanje glavom, pantomima :D

misli su precijenjene, nek se i slomi što ne valja, da ne bi nešto što ne valja i dalje bilo upotrebljivo, ne?

šta misliš, kolegica nova, ima dvije stvari koje odmah upadaju u oči: jarko crvenu kosu i poširoka je... što misliš kad je netko traži, kak je opiše?
A, nekako se ne bih složila s tobom. Jer si ne dajem za pravo prosuđivati što valja ili ne, u univerzalnom smislu. U osobnom, volim ih, jako. Loše i dobre. Sve one loše misli me podsjećaju na one bolje :) Također, one bolje me podsjećaju na loše :)

Ovo zadnje mi nikako nije jasno :)Što želiš reći u vezi kolegice? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 10/6/2016, 22:04

ti si moj ženski alterego u nejasnosti kek :^^

želim reći, da kad god mene netko pita gdje je ta kolegica, ja pomislim na njenu izrazito crvenu kosu, kao s mog bivšeg ava ako znaš, a svi, baš svi koji mi priđu su mislili na ono drugo, i to još potprate s gestom širenja ruku i napuhivanjem obraza :)

oš još preporuka animiranih filmova?

za abena
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/6/2016, 22:10

kic wrote:ti si moj ženski alterego u nejasnosti kek :^^

želim reći, da kad god mene netko pita gdje je ta kolegica, ja pomislim na njenu izrazito crvenu kosu, kao s mog bivšeg ava ako znaš, a svi, baš svi koji mi priđu su mislili na ono drugo, i to još potprate s gestom širenja ruku i napuhivanjem obraza :)

oš još preporuka animiranih filmova?

Ma, mi smo jednostavno zbrkani :) (što znači to kek?)
Toliko ih često mijenjaš, da više ne obraćam pažnju :)
Ispričavam se, a koja kolegica? :) Mislim da bih trebala biti upućenija za davanje komentara o istome :) (al, Bože moj, svatko ima svoj fetiš) :D
Daj još za nedjelju navečer, onaj me zbilja oduševio i na kraju sam se osjećala posramljenom jer sam takvo što propustila....Prekrasan filmić, zbilja, onako pun....Baš pun....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/6/2016, 22:12

kic wrote: za abena
A, on ti je sada u svom nekom drugom elementu :) Sigurno baca fore u društvu :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 10/6/2016, 22:14

mativka wrote:
kic wrote:ti si moj ženski alterego u nejasnosti kek :^^

želim reći, da kad god mene netko pita gdje je ta kolegica, ja pomislim na njenu izrazito crvenu kosu, kao s mog bivšeg ava ako znaš, a svi, baš svi koji mi priđu su mislili na ono drugo, i to još potprate s gestom širenja ruku i napuhivanjem obraza :)

oš još preporuka animiranih filmova?

Ma, mi smo jednostavno zbrkani :) (što znači to kek?)
Toliko ih često mijenjaš, da više ne obraćam pažnju :)
Ispričavam se, a koja kolegica? :) Mislim da bih trebala biti upućenija za davanje komentara o istome :) (al, Bože moj, svatko ima svoj fetiš) :D
Daj još za nedjelju navečer, onaj me zbilja oduševio i na kraju sam se osjećala posramljenom jer sam takvo što propustila....Prekrasan filmić, zbilja, onako pun....Baš pun....

kek je korejski edukativni klan..
šalim se, znači - lol, ali korijene stvarno vuče iz koreje, tak se oni smiju naime..

nije fetiš, nego tako me trzne, kad netko pita za nju, a ne zna joj ime, ja pitam, jel ona crvena? a svi kažu: ma ona debela..

princesss mononoke, gledala?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 10/6/2016, 22:14

mativka wrote:
kic wrote: za abena
A, on ti je sada u svom nekom drugom elementu :) Sigurno baca fore u društvu :)

čita njigu' :^0
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/6/2016, 22:21

kic wrote:
kek je korejski edukativni klan..
šalim se, znači - lol, ali korijene stvarno vuče iz koreje, tak se oni smiju naime..

nije fetiš, nego tako me trzne, kad netko pita za nju, a ne zna joj ime, ja pitam, jel ona crvena? a svi kažu: ma ona debela..

princesss mononoke, gledala?
Ma oni kosooki su zbilja....drugačiji :)
Osobno mi je neugodno reći da je netko debel. Jao, imam jednu kolegicu što radi sa mnom, kako je lijepa i zrači s takvom energijom, ljepotom, slatkoćom. Punija je, ali se oblači kao da je top model. I sve joj tako dobro stoji. Tako to lijepo nosi, a kada se nasmiješi obuzme te cijelog jer je baš topla osoba. Pomislila sam baš na sebe. Ma, ako nju nije briga..a, nosi svu tu ljepotu u sebi, zašto sam ja tako opterećena kako mi što stoji?! A, puno sam mršavija. Tada sam shvatila, da je bit u tom nekom pogledu osoba. Neki ljudi bolje vide, a neki ne...i to je jednostavno - to :)
Nisam gledala ...jel čemu? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/6/2016, 22:22

kic wrote:
mativka wrote:
kic wrote: za abena
A, on ti je sada u svom nekom drugom elementu :) Sigurno baca fore u društvu :)

čita njigu' :^0
Hahahhahaha, prije bih rekla da ju prakticira...ahahahahahahhaha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 10/6/2016, 22:27

mativka wrote:
kic wrote:
kek je korejski edukativni klan..
šalim se, znači - lol, ali korijene stvarno vuče iz koreje, tak se oni smiju naime..

nije fetiš, nego tako me trzne, kad netko pita za nju, a ne zna joj ime, ja pitam, jel ona crvena? a svi kažu: ma ona debela..

princesss mononoke, gledala?
Ma oni kosooki su zbilja....drugačiji :)
Osobno mi je neugodno reći da je netko debel. Jao, imam jednu kolegicu što radi sa mnom, kako je lijepa i zrači s takvom energijom, ljepotom, slatkoćom. Punija je, ali se oblači kao da je top model. I sve joj tako dobro stoji. Tako to lijepo nosi, a kada se nasmiješi obuzme te cijelog jer je baš topla osoba. Pomislila sam baš na sebe. Ma, ako nju nije briga..a, nosi svu tu ljepotu u sebi, zašto sam ja tako opterećena kako mi što stoji?! A, puno sam mršavija. Tada sam shvatila, da je bit u tom nekom pogledu osoba. Neki ljudi bolje vide, a neki ne...i to je jednostavno - to :)
Nisam gledala ...jel čemu? :)

dobro sad bar znamo da nisi punija :^^

najbolji animirani ikad jel dobar? pf :|
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/6/2016, 22:31

kic wrote:

dobro sad bar znamo da nisi punija :^^

najbolji animirani ikad jel dobar? pf :|
Pa solidna sam bila i biti ću. No , željela sam reći da je to nebitno....

Pogledati ću i dati komentar jer uvijek pogledam preporuku. Em što mi je neugodno od sugovornika da ga na neki način iznevjerim, em što bih pogazila riječ, i što bih možda mogla naći temelj za buduće rasprave :)
Ti nisi pogledao Philomenu?

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 10/6/2016, 22:36

na nešto drugo sam pomislio s tom pričom ali ne znam to izraziti, u stvari je to prva reakcija iznutra bila, kad netko pita za nju, meni je to prvi asocijativni skok, boja njene kose, ali ne znam to lijepo sročit ko naš otočanin' jer to pomicanje unutrašnjih klipova me više zanima i važnije je, ima veću težinu nego izražavanje vanjsko..

pa nisi mi dala riječ, Princess Mononoke je stvarno dobar film, napravljen u eri kad se puno tog mukotrpno moralo još crtkarati, japanski je ali imaš dobar Engleski dub s glasovima nekih faca, priča je prekretnica (opet) u povijesti, razvoj čovječanstva, ekologija i još ponešto, svako vidi drugačije neke dijelove a ti imaš bome svoje naočale to se mora priznati..

nisam :shy ;_;
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/6/2016, 22:49

kic wrote:na nešto drugo sam pomislio s tom pričom ali ne znam to izraziti, u stvari je to prva reakcija iznutra bila, kad netko pita za nju, meni je to prvi asocijativni skok, boja njene kose, ali ne znam to lijepo sročit ko naš otočanin' jer to pomicanje unutrašnjih klipova me više zanima i važnije je, ima veću težinu nego izražavanje vanjsko..

pa nisi mi dala riječ, Princess Mononoke je stvarno dobar film, napravljen u eri kad se puno tog mukotrpno moralo još crtkarati, japanski je ali imaš dobar Engleski dub s glasovima nekih faca, priča je prekretnica (opet) u povijesti, razvoj čovječanstva, ekologija i još ponešto, svako vidi drugačije neke dijelove a ti imaš bome svoje naočale to se mora priznati..

nisam :shy ;_;
O tome sam ti cijelo vrijeme govorila, kritizirajući (ne samo tebe) "intelektualno" ponašanje.(copy-paste)
Za mene su neke, pa makar i pametne ideje koji drugi prezentiraju - hladne. Uvijek mi nedostaje strast, osjećaj da si u tome. Prezentacije koja se čini bliskom.
Sada si lijepo, smotano sročio :) Žene vole to :) Ovo si napisao: kad netko pita za nju, meni je to prvi asocijativni skok, boja njene kose, ali ne znam to lijepo sročit (podsjeća me na Tadijanovića) :)
Otočanin naš je, biljka koju treba zaštiti. Jest da je ponekad zločest, ali i otrov zna biti ljekovit :)
Ja se svemu samo prepustim, poslije ocjenjujem :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 10/6/2016, 22:59

Dragutin, a u stvari je završio Šumarski Fakultet, baš sam razmišljao kako mi nedostaje miris oraha, miris orahova lista.. možda ima neki šampon ili nešto, ali nije isto jel..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 10/6/2016, 23:01

Hoću li ući u sobu gdje je sag?
Kad ispišemo punu pločicu računa,
Onda čitamo iz čitanke. Zatim
Gospodična pita. Tko ne zna ponoviti,
Ona ga uzme za kosu iznad uha i vuče,
Jer tamo najviše boli...
Nakon tog opere ruke,
I izmolimo naglas Očenaš.
U redovima idemo za njom,
Kraj općine, u dvorište njeno:
Kog više voli, taj se popinje
Na orah i trese, i poslije kupi;
A drugi čupaju travu izmeđ cigle,
Pred kućom, ili koprive kraj zida,
U dvorištu... Oh, što bih ja
Volio da me gospodična uvede,
Samo jedanput, u svoje sobe.
Kradomice, kroz prozor vidjeh:
Na zidu slike, puno slika...
A sat u staklu ne tuče neg pjeva...
A pod je šaren, pod zelenkast.
To je valjda na podu sag.
Izuo bih opanke, brzo,
I oprao noge, brzo,
Samo da sag ne uprljam.
Ali znam ja: ... Gospodična
Nikad neće mene uvesti
U lijepu sobu gdje je sag.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/6/2016, 23:10

kic wrote:Dragutin, a u stvari je završio Šumarski Fakultet, baš sam razmišljao kako mi nedostaje miris oraha, miris orahova lista.. možda ima neki šampon ili nešto, ali nije isto jel..
Zašto ti nedostaje?
Ja sam recimo okružena mirisom ljiljana sada, pored terase sam zasadila neki puzavac, ne znam kako se zove ali miriši i kod susjeda. Jutrom i uveče posebno. Imam lavandi svuda, limuna, mandarini, maslina, u kalićima. Volim sve te vanjske podražaje, boje, mirise, zvukove...Sve je tako lako imati, no moraš se o njima brinuti. Ne postoji izgovor za recimo, to je mediteransko bilje.
Miris oraha?! Jedino sam zapamtila od oraha je miris orahovca :) Da ne spominjem okuse, koji su za nas prirodni :)
Sada su lipe u punom cvatu i čudim se kako njih nisi spomenuo :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/6/2016, 23:15

kic wrote:Hoću li ući u sobu gdje je sag?
Kad ispišemo punu pločicu računa,
Onda čitamo iz čitanke. Zatim
Gospodična pita. Tko ne zna ponoviti,
Ona ga uzme za kosu iznad uha i vuče,
Jer tamo najviše boli...
Nakon tog opere ruke,
I izmolimo naglas Očenaš.
U redovima idemo za njom,
Kraj općine, u dvorište njeno:
Kog više voli, taj se popinje
Na orah i trese, i poslije kupi;
A drugi čupaju travu izmeđ cigle,
Pred kućom, ili koprive kraj zida,
U dvorištu... Oh, što bih ja
Volio da me gospodična uvede,
Samo jedanput, u svoje sobe.
Kradomice, kroz prozor vidjeh:
Na zidu slike, puno slika...
A sat u staklu ne tuče neg pjeva...
A pod je šaren, pod zelenkast.
To je valjda na podu sag.
Izuo bih opanke, brzo,
I oprao noge, brzo,
Samo da sag ne uprljam.
Ali znam ja: ... Gospodična
Nikad neće mene uvesti
U lijepu sobu gdje je sag.
On je meni tako drag....jednostavan...slikovit, dubok...blizak...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/6/2016, 23:16

Moram ovu moju pjesmu staviti tu :) Moja pjesma, baš moja..jedna od onih mojih uz koju pamet izgubim :)



Došla mi uz playlistu ..ehhhhh..moja...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/6/2016, 23:31

Što mi pada na pamet, a da pokušam sročiti iti malo normalno i poželjno.?!

Povedena stihovima, pjesmom koju volim, osjećam se slabom. Svjesnost odvajanja razina svijesti. Intelektualno i ono iskonsko, emotivno. Pitam se sada, zar nisu sve osobe takve?
Odvajaju li i one, tj. osjećaju li razliku života u životu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum