ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Fri 10 Jun - 19:41

Ithildin wrote:Je li ovo nešto kao "Tijek misli"? Ovaj topic. Kic spominje Sex Pistolse, asociralo me na Sedam razdoblja rocka koji revno pratim na HRT-u 3. Prošli su put obrađivali stadionski rock i U2 kao posljednji vrijedni izdanak takvog rocka.. ZOO TV. 

Nikada ih nisam posebno voljela, ali imaju par stvari koje rado preslušavam.


šta misliš o SP? iako, osjećam da nisi u punk i da najbolje od tog vidiš što su rodili drugi žanr: post-punk

kic
Admin

Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 10 Jun - 19:43

mativka wrote:
Ithildin wrote:Je li ovo nešto kao "Tijek misli"? Ovaj topic.
Ja sam ga tako shvatila i to mi je najljepše na cijelom forumu :)
Inače U2 mi je odličan bend....Dobrodošla/o :)

Hvala! :) Baš sam ti onda zasladila kavicu. :) Ma i meni su fora teme "slobodnim stilom". Kako ti puhne, a nitko ti ne "sjedi za vratom" zbog offtopičarenja. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 10 Jun - 19:46

kic wrote:
Ithildin wrote:Je li ovo nešto kao "Tijek misli"? Ovaj topic. Kic spominje Sex Pistolse, asociralo me na Sedam razdoblja rocka koji revno pratim na HRT-u 3. Prošli su put obrađivali stadionski rock i U2 kao posljednji vrijedni izdanak takvog rocka.. ZOO TV. 

Nikada ih nisam posebno voljela, ali imaju par stvari koje rado preslušavam.


šta misliš o SP? iako, osjećam da nisi u punk i da najbolje od tog vidiš što su rodili drugi žanr: post-punk

Touche! :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 10 Jun - 19:47

Ithildin wrote:
Hvala! :) Baš sam ti onda zasladila kavicu. :) Ma i meni su fora teme "slobodnim stilom". Kako ti puhne, a nitko ti ne "sjedi za vratom" zbog offtopičarenja. :)
Ne bih se prerano veselila :) Znaš, ima tu neki Kic, koji obožava u svom slobodnom stilu grintati da mu se uništava tema i njegova prvobitna zamisao iste :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Fri 10 Jun - 19:47

mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
Pa jesi li profana?
Ne znam :)
U nekim stvarima jesam, u nekim nisam....Zbilja ne znam :)
Jesi li ti?
Jesan, 
Mislin da se takov čovik rodi..
Pa i ja sam poželjela onako odmah napisati da jesam, no tada sam odlučila pogledati značenje riječi i izbacilo mi je ovo:
profan (lat.), neposvećen, svjetovni, koji ne pripada nekom užem (religioznom, crkvenom) krugu; neupućen, nevješt, neuk u nekom području; običan, vulgaran, prost.
Tada sam se našla zbunjenom jer se baš u potpunosti nisam našla u tom značenju...
Kako ti definiraš tu riječ...onako narodski?
Pa, svjetovni. Bez pridavanja dubljeg značaja..

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Fri 10 Jun - 19:48

aben wrote:
mativka wrote:
kic wrote:ovo mi je trenutno tak neshvatljivo da ce mi malivka desifrirati kasnije xD
A, pokušati ću na svoj način :) Ovako:
Njih smatraju budalastim sanjarima koji trabunjaju o kojekakvim rečenicama za koje nemaju vremena niti slova pročitati. Gledaju na njih kao roditelj na dijete, kojemu dijete nešto govori, a roditelj nema vremena za poslušati jer ima bitnijeg posla. Ipak je on odrastao i roditelj. Ako dijete ne ušuti, zna se što slijedi - kazna.

Zapravo, što su školovaniji više prihvaćaju razlike u promišljanjima, no to ne znači da su ljeviji ili desniji.

Potrošeno vrijeme na muške ili ženske ne bih nazvala uzaludno potrošenim. Sve je to u skladu s osobnim stanjem osobe :) Koliko čovjek otvori školjki dok ne naiđe na biser. I svaki put se nada, to je zapravo najljepši dio :)
Meni će ovo kic prevesti

malivka želi reći da si ti biser, i da te otkrila, i nešto o djeci i kako ih treba kazniti ako ne ušute confused
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Fri 10 Jun - 19:49

mativka wrote:
Ithildin wrote:
Hvala! :) Baš sam ti onda zasladila kavicu. :) Ma i meni su fora teme "slobodnim stilom". Kako ti puhne, a nitko ti ne "sjedi za vratom" zbog offtopičarenja. :)
Ne bih se prerano veselila :) Znaš, ima tu neki Kic, koji obožava u svom slobodnom stilu grintati da mu se uništava tema i njegova prvobitna zamisao iste :)

ja sam simpatično-grintavi gargamel, ponekad zagalamim, ali kad se vratim u kuhinju spremit vam kavu drago mi je da netko grije stolce-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Fri 10 Jun - 19:50

Ithildin wrote:
mativka wrote:
Ithildin wrote:Je li ovo nešto kao "Tijek misli"? Ovaj topic.
Ja sam ga tako shvatila i to mi je najljepše na cijelom forumu :)
Inače U2 mi je odličan bend....Dobrodošla/o :)

Hvala! :) Baš sam ti onda zasladila kavicu. :) Ma i meni su fora teme "slobodnim stilom". Kako ti puhne, a nitko ti ne "sjedi za vratom" zbog offtopičarenja. :)
Nije.
Tema pokrivi usko i sklisko područje. Ako odprve ne vidiš bit, za verovati je da nika ni ne ćeš, a o čemu će se tada vode ekstenzivno pisati u negativnom kontekstu. Ali, pokušaji se ohrabrivaju i potiču.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 10 Jun - 19:50

aben wrote:
Pa, svjetovni. Bez pridavanja dubljeg značaja..
Ali, ali, ja svemu dajem neki značaj. Nekome je možda površan ali meni dublji. Za mene ama baš svaka stvar, pojava, događaj ima neki značaj. Dio je mene, prema tome, doživljavam ju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Fri 10 Jun - 19:51

mativka wrote:
aben wrote:
Jesi bila vanka u subotu?
Nisam navečer. Više se ne sjećam što sam radila, ali bila sam vani cijeli dan. Zašto pitaš?
Brinem se zote.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Fri 10 Jun - 19:51

Ithildin wrote:
kic wrote:
Ithildin wrote:Je li ovo nešto kao "Tijek misli"? Ovaj topic. Kic spominje Sex Pistolse, asociralo me na Sedam razdoblja rocka koji revno pratim na HRT-u 3. Prošli su put obrađivali stadionski rock i U2 kao posljednji vrijedni izdanak takvog rocka.. ZOO TV. 

Nikada ih nisam posebno voljela, ali imaju par stvari koje rado preslušavam.


šta misliš o SP? iako, osjećam da nisi u punk i da najbolje od tog vidiš što su rodili drugi žanr: post-punk

Touche! :)

eto, i ja razumijem žene, nisam ko aben ali pomalo-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 10 Jun - 19:54

kic wrote:
malivka želi reći da si ti biser, i da te otkrila, i nešto o djeci i kako ih treba kazniti ako ne ušute confused
Želim reći da ljudi cijeli svoj život potraće na traženje bisera i u tome se izgube. Ne vide ono bitno :)
A, zbilja si biser! :D
Što se djece tiče ona su mi nekako najbolji primjer za spontano iskazivanje mišljenja bez kalkulacija. Što je Kic, nema od nikuda copy-paste pa ne znaš svojim riječima popuniti pola stranice ?! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Fri 10 Jun - 19:54

Dragi članovi i gosti, 
Morun se odjoviti jer ste prebrzi zome, imun samo mobitel, pa ću pomalo ćirkati, ako baš rečete nešto glupo ću reagirati, ili ako nagovorite ishildin da se skine. Inače, ću vas puštiti is mirun.

Mativka, pamet uglovu, a doli ča bilo.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 10 Jun - 19:58

aben wrote:
Brinem se zote.
Lijepo od tebe, i ja na tebe mislim. No, znam da se ne trebam brinuti jer, jer, nekako vjerujem u tebe :) Superheroj! :)
Dobro, dobro...sreća pa si profan :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 10 Jun - 20:00

aben wrote:Dragi članovi i gosti, 
Morun se odjoviti jer ste prebrzi zome, imun samo mobitel, pa ću pomalo ćirkati, ako baš rečete nešto glupo ću reagirati, ili ako nagovorite ishildin da se skine. Inače, ću vas puštiti is mirun.

Mativka, pamet uglovu, a doli ča bilo.
A, lijepo te uvijek vidjeti. Večeras je ipak muško veče, a mi žene ćemo se već snaći :)
(obećajem da ću raditi gluposti) :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Fri 10 Jun - 20:01

mativka wrote:
kic wrote:
malivka želi reći da si ti biser, i da te otkrila, i nešto o djeci i kako ih treba kazniti ako ne ušute confused
Želim reći da ljudi cijeli svoj život potraće na traženje bisera i u tome se izgube. Ne vide ono bitno :)
A, zbilja si biser! :D
Što se djece tiče ona su mi nekako najbolji primjer za spontano iskazivanje mišljenja bez kalkulacija. Što je Kic, nema od nikuda copy-paste pa ne znaš svojim riječima popuniti pola stranice ?! :D

moja priroda je auditivna, autistična, biljna, više volim osluškivati, slušati, primati, gledati, analizirati, nego bacati paragrafe (iako se i to zalomi)

imao sam danas super iskustvo s jednim klincem, poklonio mi je panini sliku Kalinića, a on je ispao cool jer sam mu pred razredom dao high-five..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 10 Jun - 20:14

kic wrote:

moja priroda je auditivna, autistična, biljna, više volim osluškivati, slušati, primati, gledati, analizirati, nego bacati paragrafe (iako se i to zalomi)

imao sam danas super iskustvo s jednim klincem, poklonio mi je panini sliku Kalinića, a on je ispao cool jer sam mu pred razredom dao high-five..
Pa moja priroda obuhvaća sve vanjske poticaje, lako se stopim s okolinom i doživljavam ju. Pri tome mislim i na prirodu jer čujem svaki zvuk u tišini od ljudi, također čujem i žamor ljudskih osobina :) Ne bih rekla da sam ograničena :D
Kojeg Kalinića? :D
Lijepo od tebe jer si svjestan značaja djela za tog klinca :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Fri 10 Jun - 20:23

mislio sam da smo to riješili, briga te i da te netko nazova ogračinenom, zašt se bojiš tog..

a Nikolu valjda :P je bio je impresionioran kako sam mu vratio loptu petom, to sam izvježbao igrajući kocku s prijateljima, lopta pada visoko, taman za na glavu ili za raspucavanje, ali samo se malo nagneš i lopta pada iza leđa i peta je vraća poručitelju, dobro treba imati malo i sreće ali ugl je znanje :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Fri 10 Jun - 20:25

litajka, baš sam mislio na tebe kad sam vidio Endymion neki dan, mislim da ću si kupiti tu knjigu, pjesama :)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Fri 10 Jun - 20:43

kic wrote:mislio sam da smo to riješili, briga te i da te netko nazova ogračinenom, zašt se bojiš tog..

a Nikolu valjda :P je bio je impresionioran kako sam mu vratio loptu petom, to sam izvježbao igrajući kocku s prijateljima, lopta pada visoko, taman za na glavu ili za raspucavanje, ali samo se malo nagneš i lopta pada iza leđa i peta je vraća poručitelju, dobro treba imati malo i sreće ali ugl je znanje :^^
Pa mene i je briga! :)
Ono što me fascinira kod tebe je, da pokušavaš nametnuti neke teze koje nemaju veze s zdravim razumom, osim onim u tvojoj glavi :)
Pa vidiš, meni je na pamet prvo pao Pavle :)
Volim tu osobinu kod ljudi. Uveseljavati...:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Fri 10 Jun - 20:51

zašto te briga? kako to utječe na tebe?
ne namećem, rekoh, ne vidiš moju povučenu prirodu, u meni se lomi sustav kad nekog moram gnjaviti za nešt, nikom nikad zato nisam bio ništa dužan, moja glava nije ništ posebno, u svijesti prostruji u roku 10min više tog nego u jednoj knjizi..

mene ne uveseljavaš :(
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 37 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum