ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ENGLESKI DIPLOMATA VOZI "FIĆU": "S njim se osećam kao sa ženom, ponekad jednostavno neće da sarađuje"

Go down

ENGLESKI DIPLOMATA VOZI "FIĆU": "S njim se osećam kao sa ženom, ponekad jednostavno neće da sarađuje"  Empty ENGLESKI DIPLOMATA VOZI "FIĆU": "S njim se osećam kao sa ženom, ponekad jednostavno neće da sarađuje"

Post by Serbinho-3 8/5/2016, 17:35

ENGLESKI DIPLOMATA VOZI "FIĆU": "S njim se osećam kao sa ženom, ponekad jednostavno neće da sarađuje"
Andriana Janković | 08. 05. 2016 - 10:21h ENGLESKI DIPLOMATA VOZI "FIĆU": "S njim se osećam kao sa ženom, ponekad jednostavno neće da sarađuje"  Cat_icn_more 12:46h
| Komentara: 19
Uz "fiću" se osećam kao sa ženom - ponekad, jednostavno, neće da sarađuje. Onda se malo posvađamo, pa on nastavi da ide, kaže Džeremi Long.

ENGLESKI DIPLOMATA VOZI "FIĆU": "S njim se osećam kao sa ženom, ponekad jednostavno neće da sarađuje"  9898359e762c0e18ef0ce0bdb57638d3
Foto: M.Mitrović / RAS Srbija Njime "juri" do 60 na sat
ENGLESKI DIPLOMATA VOZI "FIĆU": "S njim se osećam kao sa ženom, ponekad jednostavno neće da sarađuje"  Share_v1_pintrest_gray_icoENGLESKI DIPLOMATA VOZI "FIĆU": "S njim se osećam kao sa ženom, ponekad jednostavno neće da sarađuje"  Share_v1_facebook_gray_ico
Džeremi Long (37) drugi je savetnik Ambasade Velike Britanije u Beogradu, a gde god se pojavi, pažnju privlači svojim oldtajmerom. Ako vidite čoveka kako parkira crvenog "fiću" s diplomatskim tablicama, znaćete da je to Džeremi.
- U Italiji sam video "fijat sičento". Zatim sam u Srbiji shvatio da i "Zastava" ima automobil gotovo identičan njemu. Pošto mi se veoma svideo, 8. januara ove godine kupio sam ga sebi na poklon za pravoslavni Božić - objašnjava Džeremi na čistom srpskom jeziku.
Kako kaže, "fića" je dobar za Beograd jer može da se parkira bilo gde.
- Ljudi prvo primete "fiću", a potom i tablice ambasade. I pitaju se otkud diplomatske tablice na tom automobilu? - kroz osmeh priča vlasnik.
Najveća razdaljina koju je prešao "fićom" bila je do Kragujevca.
- Jednom mi se samo desilo da sam tokom vožnje pretekao drugi automobil - iskreno priznaje.
Kako Džeremi kaže, "fiću" je najteže voziti zimi.
- Kad završiš s vožnjom, sve ti smrdi! I kosa, i koža, i odelo. To je sve zbog toga što topao vazduh za grejanje zapravo dolazi iz motora - kaže Džeremi.
ENGLESKI DIPLOMATA VOZI "FIĆU": "S njim se osećam kao sa ženom, ponekad jednostavno neće da sarađuje"  7002611aeaa7e197db38b6c380f821a0
Foto: M.Mitrović / RAS Srbija Nema klimu, pa kad krenu vrućine, počinju problemi
ENGLESKI DIPLOMATA VOZI "FIĆU": "S njim se osećam kao sa ženom, ponekad jednostavno neće da sarađuje"  Share_v1_pintrest_gray_icoENGLESKI DIPLOMATA VOZI "FIĆU": "S njim se osećam kao sa ženom, ponekad jednostavno neće da sarađuje"  Share_v1_facebook_gray_ico
Leti je drugačije.
- Nemam klimu pa moram da otvaram prozore. I to ne na dugme! - smeje se Džeremi i dodaje da je "fića" idealan za proleće i jesen ako nije jaka kiša i da na njemu uvek ima nešto za popravku.
U Beograd je Džeremi stigao iz Prištine, gde je službovao dve godine.
- Poslednje dve i po godine sam u Beogradu. Beograd je super grad. Zato sam odlučio da produžim posao još jednu godinu. Tako da ću biti Beograđanin sigurno do septembra 2017. godine - kaže Džeremi.


http://www.blic.rs/vesti/beograd/engleski-diplomata-vozi-ficu-s-njim-se-osecam-kao-sa-zenom-ponekad-jednostavno-nece/j78ffvm
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

ENGLESKI DIPLOMATA VOZI "FIĆU": "S njim se osećam kao sa ženom, ponekad jednostavno neće da sarađuje"  Empty Re: ENGLESKI DIPLOMATA VOZI "FIĆU": "S njim se osećam kao sa ženom, ponekad jednostavno neće da sarađuje"

Post by Serbinho-3 8/5/2016, 17:36

ENGLESKI DIPLOMATA VOZI "FIĆU": "S njim se osećam kao sa ženom, ponekad jednostavno neće da sarađuje"  49c708c3587096cebd8ef7a79aff6ed4
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

ENGLESKI DIPLOMATA VOZI "FIĆU": "S njim se osećam kao sa ženom, ponekad jednostavno neće da sarađuje"  Empty Re: ENGLESKI DIPLOMATA VOZI "FIĆU": "S njim se osećam kao sa ženom, ponekad jednostavno neće da sarađuje"

Post by Serbinho-3 8/5/2016, 17:36

Najveća razdaljina koju je prešao "fićom" bila je do Kragujevca.
- Jednom mi se samo desilo da sam tokom vožnje pretekao drugi automobil - iskreno priznaje.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

ENGLESKI DIPLOMATA VOZI "FIĆU": "S njim se osećam kao sa ženom, ponekad jednostavno neće da sarađuje"  Empty Re: ENGLESKI DIPLOMATA VOZI "FIĆU": "S njim se osećam kao sa ženom, ponekad jednostavno neće da sarađuje"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum