ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kad je nece migranti dobar je i avion!Njemica se udaje za avion:'Ja sa njim spavam,intimni smo'

Go down

Kad je nece migranti dobar je i avion!Njemica se udaje za avion:'Ja sa njim spavam,intimni smo' Empty Kad je nece migranti dobar je i avion!Njemica se udaje za avion:'Ja sa njim spavam,intimni smo'

Post by vuksadinare 1/2/2019, 16:45

https://m.24sata.hr/fun/njemica-se-udaje-za-avion-ja-s-njim-i-spavam-intimni-smo-611785
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Kad je nece migranti dobar je i avion!Njemica se udaje za avion:'Ja sa njim spavam,intimni smo' Empty Re: Kad je nece migranti dobar je i avion!Njemica se udaje za avion:'Ja sa njim spavam,intimni smo'

Post by vuksadinare 1/2/2019, 16:46

Za ovu je preblaga recenica 'osla na kvasinu' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Kad je nece migranti dobar je i avion!Njemica se udaje za avion:'Ja sa njim spavam,intimni smo' Empty Re: Kad je nece migranti dobar je i avion!Njemica se udaje za avion:'Ja sa njim spavam,intimni smo'

Post by Guest 1/2/2019, 19:10

jasno je kad je covjek pogleda..to niti kozojebi nece pipnuti jerbo je full muška faca..izgleda nije pomoglo cupanje donjeg reda rebara da bi se stvorio loman struk...
eto,saljem joj jednog onako "sa strane" da ga ima ,kad ovaj zakaze..

Kad je nece migranti dobar je i avion!Njemica se udaje za avion:'Ja sa njim spavam,intimni smo' Russian_Air_Force_Tupolev_Tu_160-1175350
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad je nece migranti dobar je i avion!Njemica se udaje za avion:'Ja sa njim spavam,intimni smo' Empty Re: Kad je nece migranti dobar je i avion!Njemica se udaje za avion:'Ja sa njim spavam,intimni smo'

Post by Guest 1/2/2019, 19:11

Onai ispod,moze joj posluziti kao But-plug.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad je nece migranti dobar je i avion!Njemica se udaje za avion:'Ja sa njim spavam,intimni smo' Empty Re: Kad je nece migranti dobar je i avion!Njemica se udaje za avion:'Ja sa njim spavam,intimni smo'

Post by omni 1/2/2019, 20:05

Svaka budala danas dobije svojih 5 minuta slave. Mediji u sluzbi kretenizma.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Kad je nece migranti dobar je i avion!Njemica se udaje za avion:'Ja sa njim spavam,intimni smo' Empty Re: Kad je nece migranti dobar je i avion!Njemica se udaje za avion:'Ja sa njim spavam,intimni smo'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum