ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robert de Niro: Osećam se kao Srbin

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Empty Robert de Niro: Osećam se kao Srbin

Post by dzango 27/12/2015, 21:37

Robert de Niro: Osećam se kao Srbin

Poznati glumac Robert de Niro izjavio je da se lično oseća kao Srbin, i da je najveća nepravda učinjena Srbima od strane Evrope, ali i čitavog sveta, kada je odlučeno 1999. da se bombarduje ova mala zemlja
Robert de Niro: Osećam se kao Srbin 24102256656803ac35ba7c355098669_v4_big


Robert de Niro je u razgovoru za britanske medije izjavio da je Srbija jedna od najmanjih država u Evropi, ali sa najvećim mukama. 

Čuveni američki glumac je rekao da je najveća nepravda ucinjena Srbima od strane Evrope, ali i celog sveta, kada je odlučeno 1999. da se bombarduje ova mala zemlja, preneo je Sputnjik. 

Glumac je istakao da je viđe puta govorio da se i lično oseća kao Srbin, ali da mu nije jasno zbog čega postoje sukobi medju Srbima, Hrvatima i Bošnjacima, kada je reč o gotovo istom narodu, koji je istorija razdvojila. 

On je rekao da voli da dođe u Srbiju i da mu se sviđa Beograd, u kom je boravio dosta davno. 

De Niro je rekao da bi želeo da snima istorijski film u Srbiji o Srbiji. Naročito su mu inspirativne srpske istorijske ličnosti, poput Draže Mihailovića, koji je bio prvi gerilski borac protiv fašizma i Slobodana Miloševića koji je, po njemu, tragična ličnost šekspirovskog kalibra. 

_________________
Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Empty Re: Robert de Niro: Osećam se kao Srbin

Post by dzango 27/12/2015, 21:38

A ja se osećam kao Robert De Niro.

_________________
Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Empty Re: Robert de Niro: Osećam se kao Srbin

Post by crvenkasti 27/12/2015, 22:11

Još će reći i da je Assad u pravu, a ne Isil.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28804
2014-04-17


Back to top Go down

Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Empty Re: Robert de Niro: Osećam se kao Srbin

Post by kaya 27/12/2015, 22:11

zasto imam osjećaj da je de niro upoznao nekog stevu koji je mu je malo objasnio istoriju genocidisanja srpskog puka pa lupeta?!
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Empty Re: Robert de Niro: Osećam se kao Srbin

Post by crvenkasti 27/12/2015, 22:15

kaja_333 wrote:zasto imam osjećaj da je de niro upoznao nekog stevu koji je mu je malo objasnio istoriju genocidisanja srpskog puka pa lupeta?!

A onaj osjećaj smušenosti i praznine u glavi, jel ti se pojačao?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28804
2014-04-17


Back to top Go down

Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Empty Re: Robert de Niro: Osećam se kao Srbin

Post by dzango 27/12/2015, 22:16

kaja_333 wrote:zasto imam osjećaj da je de niro upoznao nekog stevu koji je mu je malo objasnio istoriju genocidisanja srpskog puka pa lupeta?!
Čuj upoznao. De Niro je bio po Srbiji još dok je bio nepoznat. Ostao bez para i prenoćišta a neki domaćin ga pozvao i ugostio kao najrođenijeg. Valjda mu se zato i ćerka zove Drina.

_________________
Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Empty Re: Robert de Niro: Osećam se kao Srbin

Post by dzango 27/12/2015, 22:17

Evo Crvenkasti se oseća kao Hrvat pa ja ne kažem da je upoznao nekog Hrvoja koji ga je zaludeo.

_________________
Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Empty Re: Robert de Niro: Osećam se kao Srbin

Post by jastreb 27/12/2015, 22:18

dzango wrote:
kaja_333 wrote:zasto imam osjećaj da je de niro upoznao nekog stevu koji je mu je malo objasnio istoriju genocidisanja srpskog puka pa lupeta?!
Čuj upoznao. De Niro je bio po Srbiji još dok je bio nepoznat. Ostao bez para i prenoćišta a neki domaćin ga pozvao i ugostio kao najrođenijeg. Valjda mu se zato i ćerka zove Drina.
Čekaj malo,onda je i Maksa Luburića vjerovatno nekada neki srpski domaćin dobro ugostio,jer se i njegova kćerka zvala Drina.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Empty Re: Robert de Niro: Osećam se kao Srbin

Post by dzango 27/12/2015, 22:20

jastreb wrote:
dzango wrote:
kaja_333 wrote:zasto imam osjećaj da je de niro upoznao nekog stevu koji je mu je malo objasnio istoriju genocidisanja srpskog puka pa lupeta?!
Čuj upoznao. De Niro je bio po Srbiji još dok je bio nepoznat. Ostao bez para i prenoćišta a neki domaćin ga pozvao i ugostio kao najrođenijeg. Valjda mu se zato i ćerka zove Drina.
Čekaj malo,onda je i Maksa Luburića vjerovatno nekada neki srpski domaćin dobro ugostio,jer se i njegova kćerka zvala Drina.
Ne znam za njega. Ali njegovu ženu sigurno.

_________________
Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Empty Re: Robert de Niro: Osećam se kao Srbin

Post by dzango 27/12/2015, 22:21

Koji ti je taj sa avatara? Mnogo je ružan.

_________________
Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Empty Re: Robert de Niro: Osećam se kao Srbin

Post by crvenkasti 27/12/2015, 22:22

Drina nije njegova kćerka, nju je posvojio.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28804
2014-04-17


Back to top Go down

Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Empty Re: Robert de Niro: Osećam se kao Srbin

Post by crvenkasti 27/12/2015, 22:23

dzango wrote:Koji ti je taj sa avatara? Mnogo je ružan.

Miljuš, četnik.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28804
2014-04-17


Back to top Go down

Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Empty Re: Robert de Niro: Osećam se kao Srbin

Post by kaya 27/12/2015, 22:23

de niro, da ti bre objasnim kako nas zajebava celi svet i vatikan a mi pošteni..i onda set laži na rubu znanstvene fantastike...ovaj valjda u čudu ..o my god..unbelivable! i eto..čovjek lupa gluposti po svijetu, sramoti se se samo umjesto da drži glume
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Empty Re: Robert de Niro: Osećam se kao Srbin

Post by crvenkasti 27/12/2015, 22:25

kaja_333 wrote:de niro, da ti bre objasnim kako nas zajebava celi svet i vatikan a mi pošteni..i onda set laži na rubu znanstvene fantastike...ovaj valjda u čudu ..o my god..unbelivable! i eto..čovjek lupa gluposti po svijetu, sramoti se se samo umjesto da drži glume

Nisi ti kriva, imaš osjećaj.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28804
2014-04-17


Back to top Go down

Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Empty Re: Robert de Niro: Osećam se kao Srbin

Post by dzango 27/12/2015, 22:27

kaja_333 wrote:de niro, da ti bre objasnim kako nas zajebava celi svet i vatikan a mi pošteni..i onda set laži na rubu znanstvene fantastike...ovaj valjda u čudu ..o my god..unbelivable! i eto..čovjek lupa gluposti po svijetu, sramoti se se samo umjesto da drži glume
Još hoće da snima film o Draži Mihailoviću. Kako se ne nađe neki Hrvoje da mu objasni kako su ustaše bile na strani pravde i neshvaćeni?

_________________
Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Empty Re: Robert de Niro: Osećam se kao Srbin

Post by kaya 27/12/2015, 22:27

dzango wrote: De Niro je bio po Srbiji još dok je bio nepoznat.
pa vidim, takve gluposti jedino tamo možeš čuti..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Empty Re: Robert de Niro: Osećam se kao Srbin

Post by dzango 27/12/2015, 22:28

crvenkasti wrote:Drina nije njegova kćerka, nju je posvojio.
Sva su deca naša i svi smo mi Srbi.

_________________
Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Empty Re: Robert de Niro: Osećam se kao Srbin

Post by crvenkasti 27/12/2015, 22:29

De Niro se osjeća kao Srbin, ja kao Hrvat, a Kaja smušeno.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28804
2014-04-17


Back to top Go down

Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Empty Re: Robert de Niro: Osećam se kao Srbin

Post by kaya 27/12/2015, 22:29

dzango wrote:
Još hoće da snima film o Draži Mihailoviću.
da, opće pa nije naletio na nekog četnika koji mu je malo pričao o istoriji. kao da ja odem u afriku pa mi neki poglavica koji je pojeo ženu ispriča da je on zapravo super
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Empty Re: Robert de Niro: Osećam se kao Srbin

Post by jastreb 27/12/2015, 22:30

kaja_333 wrote:
dzango wrote:
Još hoće da snima film o Draži Mihailoviću.
da, opće pa nije naletio na nekog četnika koji mu je malo pričao o istoriji. kao da ja odem u afriku pa mi neki poglavica koji je pojeo ženu ispriča da je on zapravo super
Mislim da bi ti taj poglavica prije rekao da mu je žena bila super.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Robert de Niro: Osećam se kao Srbin Empty Re: Robert de Niro: Osećam se kao Srbin

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum