ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Ja..osećati da sam Srbin..tata Hrvat..mama Srbin..ne razgovarati sa tata famili jer..oni braniti se od Srba..mama rekla Hrvat..ustaša..pa ja čimp..sorry..Serbin'

Go down

'Ja..osećati da sam Srbin..tata Hrvat..mama Srbin..ne razgovarati sa tata famili jer..oni braniti se od Srba..mama rekla Hrvat..ustaša..pa ja čimp..sorry..Serbin' Empty 'Ja..osećati da sam Srbin..tata Hrvat..mama Srbin..ne razgovarati sa tata famili jer..oni braniti se od Srba..mama rekla Hrvat..ustaša..pa ja čimp..sorry..Serbin'

Post by vuksadinare Tue 7 Aug - 15:01

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3098849/pola-sam-srbin-pola-hrvat-hocu-da-se-preselim-iz-amerike-u-srbiju-ali-me-ovo-brine-ispovest-mladica-koja-je-izazvala-lavinu-komentara
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

'Ja..osećati da sam Srbin..tata Hrvat..mama Srbin..ne razgovarati sa tata famili jer..oni braniti se od Srba..mama rekla Hrvat..ustaša..pa ja čimp..sorry..Serbin' Empty Re: 'Ja..osećati da sam Srbin..tata Hrvat..mama Srbin..ne razgovarati sa tata famili jer..oni braniti se od Srba..mama rekla Hrvat..ustaša..pa ja čimp..sorry..Serbin'

Post by vuksadinare Tue 7 Aug - 15:02

u nanu li vam vasu..pa dokle seze vasa propagandisticka fantazija i izmisljotine... lol!..pa u ovaj naruceni pamflet ne bi povjerovao ni kronicni naivac...pazi malo lik bolje govori nego sto pise..tu je odmah sve palo u vodu.. 'Ja..osećati da sam Srbin..tata Hrvat..mama Srbin..ne razgovarati sa tata famili jer..oni braniti se od Srba..mama rekla Hrvat..ustaša..pa ja čimp..sorry..Serbin' 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

'Ja..osećati da sam Srbin..tata Hrvat..mama Srbin..ne razgovarati sa tata famili jer..oni braniti se od Srba..mama rekla Hrvat..ustaša..pa ja čimp..sorry..Serbin' Empty Re: 'Ja..osećati da sam Srbin..tata Hrvat..mama Srbin..ne razgovarati sa tata famili jer..oni braniti se od Srba..mama rekla Hrvat..ustaša..pa ja čimp..sorry..Serbin'

Post by Hektorović Tue 7 Aug - 15:07

vuksadinare wrote:u nanu li vam vasu..pa dokle seze vasa propagandisticka fantazija i izmisljotine... lol!..pa u ovaj naruceni pamflet ne bi povjerovao ni kronicni naivac...pazi malo lik bolje govori nego sto pise..tu je odmah sve palo u vodu.. 'Ja..osećati da sam Srbin..tata Hrvat..mama Srbin..ne razgovarati sa tata famili jer..oni braniti se od Srba..mama rekla Hrvat..ustaša..pa ja čimp..sorry..Serbin' 1f602


Lik trola...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

'Ja..osećati da sam Srbin..tata Hrvat..mama Srbin..ne razgovarati sa tata famili jer..oni braniti se od Srba..mama rekla Hrvat..ustaša..pa ja čimp..sorry..Serbin' Empty Re: 'Ja..osećati da sam Srbin..tata Hrvat..mama Srbin..ne razgovarati sa tata famili jer..oni braniti se od Srba..mama rekla Hrvat..ustaša..pa ja čimp..sorry..Serbin'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum