ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 4 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by gargamel0101 26/3/2016, 19:12

asilovski wrote:
kaja_333 wrote: Zašto im je napeto izmišljati da su zidovi ne znam zbilja..
Tko je lud da bude Hrvat
Ima istine, ali onda opet tko je lud da bude židov?!? Nitko te ne voli, pa niti sami židovi (tjeraju ih kad dođu u Izrael).


Last edited by gargamel0101 on 26/3/2016, 19:14; edited 1 time in total

gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 4 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by kaya 26/3/2016, 19:13

Yehudi wrote:
kaja_333 wrote:Ljudi moji, u Hrvatskoj ima 1000 zidova a stanovnika 4,5 000 000. Pa je li moguće da ih je na uzorku od 20 forumaša 3?! Pa naravno da nije. Zašto im je napeto izmišljati da su zidovi ne znam zbilja..

 Dobro i govoriš, sve mislim da nas je samo dvoje.

 Srićom vas je šiptarki više.
Aha, a koga ste izbacili iz kluba Evu ili bogumila ?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 4 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Yehudi 26/3/2016, 19:13

gargamel0101 wrote:
Yehudi wrote:
gargamel0101 wrote:
vuksadinare wrote:
gargamel0101 wrote:
Mješanac jesam ali ne toga. Close call but no cigar. Doduše to i dalje ne mjenja činjenicu da ti nisi židov kao ni većina ekipe sa foruma.
pa naravno da nije zidov....cedo...kako je samo zapjenjeno branio karadzicevca..takve na kilometre nasnjofas...
Pa lik mrzi Hillary, a žena se bavi nation buldingom po BI da olakša položaj Izraelu. Mrzi i Kolindu i Oreškovića koji su skroz OK sa židovima. Čudan neki židov. :clown


 Hajmo kladionu otvoriti........HAHAHAHAHAHAHAHAHA


 Pa šta je bilo KRETENI- šta vas jebe debili............................pušite ga 


-------------------------------JEBE VAS TKO SAM JA I ŠTO------------------

:aw

To je kao i ono iskakanje iz zrakoplova sa topom. Ako znamo da si to izveo, daj budi drug i šikni koju sliju da znamo da si Židov.




 More.......daj ti jednu sliju da si Hrvat 

Pa ti ja odmah uzvratim jednom slijom.

 Eto, jel pošteno?
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 4 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Mad_Vlad 26/3/2016, 19:14

Treba biti čovjek svejedno koje nacionalnosti.
Mad_Vlad
Mad_Vlad

Male
Posts : 1954
2014-05-02

Age : 59
Lokacija: : Calgary, Canada

Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 4 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Yehudi 26/3/2016, 19:14

kaja_333 wrote:
Yehudi wrote:
kaja_333 wrote:Ljudi moji, u Hrvatskoj ima 1000 zidova a stanovnika 4,5 000 000. Pa je li moguće da ih je na uzorku od 20 forumaša 3?! Pa naravno da nije. Zašto im je napeto izmišljati da su zidovi ne znam zbilja..

 Dobro i govoriš, sve mislim da nas je samo dvoje.

 Srićom vas je šiptarki više.
Aha, a koga ste izbacili iz kluba Evu ili bogumila ?

 Šta bi se ti to malo dopisivala sa mnom?

 A pogadjaj.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 4 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by gargamel0101 26/3/2016, 19:16

Yehudi wrote:
gargamel0101 wrote:
Yehudi wrote:
gargamel0101 wrote:
vuksadinare wrote:
gargamel0101 wrote:
Mješanac jesam ali ne toga. Close call but no cigar. Doduše to i dalje ne mjenja činjenicu da ti nisi židov kao ni većina ekipe sa foruma.
pa naravno da nije zidov....cedo...kako je samo zapjenjeno branio karadzicevca..takve na kilometre nasnjofas...
Pa lik mrzi Hillary, a žena se bavi nation buldingom po BI da olakša položaj Izraelu. Mrzi i Kolindu i Oreškovića koji su skroz OK sa židovima. Čudan neki židov. :clown


 Hajmo kladionu otvoriti........HAHAHAHAHAHAHAHAHA


 Pa šta je bilo KRETENI- šta vas jebe debili............................pušite ga 


-------------------------------JEBE VAS TKO SAM JA I ŠTO------------------

:aw

To je kao i ono iskakanje iz zrakoplova sa topom. Ako znamo da si to izveo, daj budi drug i šikni koju sliju da znamo da si Židov.




 More.......daj ti jednu sliju da si Hrvat 

Pa ti ja odmah uzvratim jednom slijom.

 Eto, jel pošteno?
Ne more, jer kako ti kažeš ja sam mješanac, a ja sam to potvrdio, a mješanci nemaju dokumente da su Hrvati. S druge pak strane ti tvrdiš da si židov, pa daj tu sliku da odvališ svaku sumnju.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 4 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by kaya 26/3/2016, 19:17

gargamel0101 wrote:
asilovski wrote:
kaja_333 wrote: Zašto im je napeto izmišljati da su zidovi ne znam zbilja..
Tko je lud da bude Hrvat
Ima istine, ali onda opet tko je lud da bude židov?!? Nitko te ne voli, pa niti sami židovi (tjeraju ih kad dođu u Izrael).
Ma tjeraju ih, pljuju, vrijeđaju. Zato mi nije jasno sto se toliko trse to biti. Popularno nije, nisu to da ne mogu birati, ne kužim zbilja.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 4 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by vuksadinare 26/3/2016, 19:17

Yehudi wrote:
vuksadinare wrote:
gargamel0101 wrote:
Yehudi wrote:
gargamel0101 wrote:
dawson wrote:
Yehudi wrote: progoni i masakri, pogromi

 od Španjolske, preko sve Europe do Rusije, stoljeća progona,

   I to valda nekome nije dosta već svaka šuša i danas može otvarati teme koje potiču mržnju...a ničim izazvan.

Nema ozbiljne država koja nije morala prognati Židove, da si moža nisu sami malo krivi sa svojom opsesijom dominacije i vladanja nad cijelim svijetom ;)
nije ti on židov. Jedini za kojeg sam jasiguran da je židov je bio Tetragramaton sa starog foruma.

  Nisi ti muško, niti Hrvat.

 Jedini pravi Hrvat sa prošog foruma , za kojeg sam jasiguran je -ero-

 A ti si mješanac domaćeg i ukrajike .............na privremenom radu.
Mješanac jesam ali ne toga. Close call but no cigar. Doduše to i dalje ne mjenja činjenicu da ti nisi židov kao ni većina ekipe sa foruma.
pa naravno da nije zidov....cedo...kako je samo zapjenjeno branio karadzicevca..takve na kilometre nasnjofas...

 ..........vuče Srbine..........pa ne moraš toliko upirati protiv ćaće, matere i predaka svojih

 Nema veze šta si se pokrstio sad u domovinskom ratu,.............aj piši se ko Hrvat ali dis navro čedo

 Kako -Crvenkasti - priznaje, možeš tako i ti, vragu brige. Samo ti arlauči na utakmicama i svi će misliti da si pravi Hrvat

pa ne piše ti na čelu -ćaća mu Srbin, oficir u JNA-
tssssss.....yehudi...kako si se samo odao..rekoh ja davno...cekaj samo gresku..nitko nije bezgrjesan...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 4 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Yehudi 26/3/2016, 19:19

Mad_Vlad wrote:Treba biti čovjek svejedno koje nacionalnosti.

 Komu reći?

 Hrvatu, Srbinu ili "palestincu" :^0

 Pa vidiš da tu -vrana vrani oči vadi-

 Svi sve znaju a nitko pojma nema o ničemu.

 Bitna im je jedino fikcija na koju su se trenutačno usmjerili, već sljedeći tren je nešto drugo interesantno kao..........

  te za znanje služi žutarnji  a google is best friend  :^0
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 4 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by kaya 26/3/2016, 19:22

Mad_Vlad wrote:Treba biti čovjek svejedno koje nacionalnosti.
Oprosti jesi i ti Židov?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 4 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Yehudi 26/3/2016, 19:22

vuksadinare wrote:
Yehudi wrote:
vuksadinare wrote:
gargamel0101 wrote:
Yehudi wrote:
gargamel0101 wrote:
dawson wrote:
Yehudi wrote: progoni i masakri, pogromi

 od Španjolske, preko sve Europe do Rusije, stoljeća progona,

   I to valda nekome nije dosta već svaka šuša i danas može otvarati teme koje potiču mržnju...a ničim izazvan.

Nema ozbiljne država koja nije morala prognati Židove, da si moža nisu sami malo krivi sa svojom opsesijom dominacije i vladanja nad cijelim svijetom ;)
nije ti on židov. Jedini za kojeg sam jasiguran da je židov je bio Tetragramaton sa starog foruma.

  Nisi ti muško, niti Hrvat.

 Jedini pravi Hrvat sa prošog foruma , za kojeg sam jasiguran je -ero-

 A ti si mješanac domaćeg i ukrajike .............na privremenom radu.
Mješanac jesam ali ne toga. Close call but no cigar. Doduše to i dalje ne mjenja činjenicu da ti nisi židov kao ni većina ekipe sa foruma.
pa naravno da nije zidov....cedo...kako je samo zapjenjeno branio karadzicevca..takve na kilometre nasnjofas...

 ..........vuče Srbine..........pa ne moraš toliko upirati protiv ćaće, matere i predaka svojih

 Nema veze šta si se pokrstio sad u domovinskom ratu,.............aj piši se ko Hrvat ali dis navro čedo

 Kako -Crvenkasti - priznaje, možeš tako i ti, vragu brige. Samo ti arlauči na utakmicama i svi će misliti da si pravi Hrvat

pa ne piše ti na čelu -ćaća mu Srbin, oficir u JNA-
tssssss.....yehudi...kako si se samo odao..rekoh ja davno...cekaj samo gresku..nitko nije bezgrjesan...

 Šta je vuče....šta je vučino

 Pročitao sam te ja davno ali sam samo čekao da se počneš preseravati

Sve šta sam ti tu napisao, sve si sam o sebi odao nesvjesno...........Srbin si -vuče-

i to onaj najgori---------kao Vuk Branković
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 4 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by gargamel0101 26/3/2016, 19:22

kaja_333 wrote:
gargamel0101 wrote:
asilovski wrote:
kaja_333 wrote: Zašto im je napeto izmišljati da su zidovi ne znam zbilja..
Tko je lud da bude Hrvat
Ima istine, ali onda opet tko je lud da bude židov?!? Nitko te ne voli, pa niti sami židovi (tjeraju ih kad dođu u Izrael).
Ma tjeraju ih, pljuju, vrijeđaju. Zato mi nije jasno sto se toliko trse to biti. Popularno nije, nisu to da ne mogu birati, ne kužim zbilja.
Ma meni se čini da je to kompleks manje vrijednosti. Vidiš da su neki čitajući knjige došli do spoznaje da je svaki feudalac koji je htio biti netko i nešto imao svog židova. Vidjela žaba da se konja potkiva pa i onda digla nogu.


Last edited by gargamel0101 on 26/3/2016, 19:23; edited 1 time in total
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 4 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by AlfaOmega 26/3/2016, 19:22

Naravno da nemaju veze sa Bliskim Istokom. Niti sa Semitima, generalno. To čak i judeoljubac yoda zna, iako to neće javno priznati. :P

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 4 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Guest 26/3/2016, 19:26

AlfaOmega wrote:Naravno da nemaju veze sa Bliskim Istokom. Niti sa Semitima, generalno. To čak i judeoljubac yoda zna, iako to neće javno priznati. :P
cheers lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 4 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Yehudi 26/3/2016, 19:27

AlfaOmega wrote:Naravno da nemaju veze sa Bliskim Istokom. Niti sa Semitima, generalno. To čak i judeoljubac yoda zna, iako to neće javno priznati. :P

 Pa nemaš ni ti veze sa Hrvatskom i Hrvatima...................pa šta dižeš šapu za potkovu

 Doša si iz Rumunjske ( Romska manjina) pa si kao Hrvat .............Ile Oršuš

 Šta ti imaš sa hrvatskom osim šta si Roma ili Sinti.......nacionalna manjina
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 4 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Guest 26/3/2016, 19:27

asilovski wrote:
kaja_333 wrote: Zašto im je napeto izmišljati da su zidovi ne znam zbilja..
Tko je lud da bude Hrvat

a i to što kažeš lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 4 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by kaya 26/3/2016, 19:28

gargamel0101 wrote:
kaja_333 wrote:
gargamel0101 wrote:
asilovski wrote:
kaja_333 wrote: Zašto im je napeto izmišljati da su zidovi ne znam zbilja..
Tko je lud da bude Hrvat
Ima istine, ali onda opet tko je lud da bude židov?!? Nitko te ne voli, pa niti sami židovi (tjeraju ih kad dođu u Izrael).
Ma tjeraju ih, pljuju, vrijeđaju. Zato mi nije jasno sto se toliko trse to biti. Popularno nije, nisu to da ne mogu birati, ne kužim zbilja.
Ma meni se čini da je to kompleks manje vrijednosti. Vidiš da su neki čitajući knjige došli do spoznaje da je svaki feudalac koji je htio biti netko i nešto imao svog židova. Vidjela žaba da se konja potkiva pa i onda digla nogu.
Moguće. Valjda misle da su nešto važniji tako.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 4 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by AlfaOmega 26/3/2016, 19:29

Yehudi wrote:
AlfaOmega wrote:Naravno da nemaju veze sa Bliskim Istokom. Niti sa Semitima, generalno. To čak i judeoljubac yoda zna, iako to neće javno priznati. :P

 Pa nemaš ni ti veze sa Hrvatskom i Hrvatima...................pa šta dižeš šapu za potkovu

 Doša si iz Rumunjske ( Romska manjina) pa si kao Hrvat .............Ile Oršuš

 Šta ti imaš sa hrvatskom osim šta si Roma ili Sinti.......nacionalna manjina
A kaj si se ti uopće našao prozvan? Ovdje pričamo o nelegalnoj otimačini tuđe zemlje od strane Jevreja, a ne o Hrvatima. Imaš li kaj reći na temu?

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 4 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Yehudi 26/3/2016, 19:29

gargamel0101 wrote:
Ma meni se čini da je to kompleks manje vrijednosti.

Vidiš da su neki čitajući knjige došli do spoznaje da je svaki feudalac koji je htio biti netko i nešto imao svog židova.

 Jasno da vi Oršuši težite kompleksima više vrijednosti.

 Mi Židovi smo skromni.

Čitamo knjige ...........da.

 Vama je to ispod časti kovačko-podkivačke ili.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 4 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Mad_Vlad 26/3/2016, 19:31

Yehudi wrote:
Mad_Vlad wrote:Treba biti čovjek svejedno koje nacionalnosti.

 Komu reći?

 Hrvatu, Srbinu ili "palestincu" :^0

 Pa vidiš da tu -vrana vrani oči vadi-

 Svi sve znaju a nitko pojma nema o ničemu.

 Bitna im je jedino fikcija na koju su se trenutačno usmjerili, već sljedeći tren je nešto drugo interesantno kao..........

  te za znanje služi žutarnji  a google is best friend  :^0
Ne treba se uzbuđivati zbpg budala. Grde oni koji su lošiji od tebe, pametni neće- drže dostojanstvo.
Mad_Vlad
Mad_Vlad

Male
Posts : 1954
2014-05-02

Age : 59
Lokacija: : Calgary, Canada

Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 4 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Guest 26/3/2016, 19:31

iskreno neka su im zhidovi jamili zemlju.. bolje na bliskom istoku imati zhidove nego allah snakbare lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 4 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum