ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 3 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Mad_Vlad 26/3/2016, 18:39

deda na aparatima wrote:
Mad_Vlad wrote:Sve da i jesu kakve veze ima. Prešli su na judaizam i to ih čini punopravnim članovima židovskog naroda. I prabaka Davidova je bila Moapkinja, Rut.
Ima veze s tim da im je štetno graditi mit o tome kako su oni Izraelci i kako im je Izrael domovina, te se seliti dolje među muslimane koji ih žele poklati.
Židovima bi bilo pametnije da svojom domovinom smatraju SAD, i tamo vide svoju budućnost, nego da žive iza visokih zidova opkoljeni ludim arapima.
Kakav mit, pa oni i jesu počeli izgrađivati Izrael kakv je danas. Židovi nemaju druge domovine osim Izraela. 
Bolje da se učite kako unaprediti zemlju od njih a ne se baviti zavjereničkim urotama.

Mad_Vlad

Posts : 1954
2014-05-02


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 3 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by gargamel0101 26/3/2016, 18:39

Yehudi wrote:
gargamel0101 wrote:
dawson wrote:
Yehudi wrote: progoni i masakri, pogromi

 od Španjolske, preko sve Europe do Rusije, stoljeća progona,

   I to valda nekome nije dosta već svaka šuša i danas može otvarati teme koje potiču mržnju...a ničim izazvan.

Nema ozbiljne država koja nije morala prognati Židove, da si moža nisu sami malo krivi sa svojom opsesijom dominacije i vladanja nad cijelim svijetom ;)
nije ti on židov. Jedini za kojeg sam jasiguran da je židov je bio Tetragramaton sa starog foruma.

  Nisi ti muško, niti Hrvat.

 Jedini pravi Hrvat sa prošog foruma , za kojeg sam jasiguran je -ero-

 A ti si mješanac domaćeg i ukrajike .............na privremenom radu.
Mješanac jesam ali ne toga. Close call but no cigar. Doduše to i dalje ne mjenja činjenicu da ti nisi židov kao ni većina ekipe sa foruma.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 3 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Yehudi 26/3/2016, 18:44

dawson wrote:
Yehudi wrote: progoni i masakri, pogromi

 od Španjolske, preko sve Europe do Rusije, stoljeća progona,

   I to valda nekome nije dosta već svaka šuša i danas može otvarati teme koje potiču mržnju...a ničim izazvan.

Nema ozbiljne država koja nije morala prognati Židove, da si moža nisu sami malo krivi sa svojom opsesijom dominacije i vladanja nad cijelim svijetom ;)

  Tu je veliku  ulogu igrala crkva kao i osobni afiniteti, pljačka itd. 

 Isto tako su Španjolci a i Englezi požalili progone i tražili da se Židovi vrate jer im je trgovina propala. Prouči malo, vidićeš.

 Židovi su bili rijetko pismeni i sa poznavanjem više jezika ( u srednjevjekovnoj Europi) pa je puno toga ovisilo o tome kakve veze imaš u 

 drugim državama i koliko znanja imaš. A pismenost je bila jako slaba u to doba.  Svaki velikodostojnik je morao imati " dvorskog Židova"

 koji je u to doba   obnašao dužnost -ministra vanjskih poslova, trgovine ili rata, ambasadora i pregovarača" .....to se zna. 

 Mislim zna svatko ako je pročitao par knjiga iz povijesti.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 3 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Yehudi 26/3/2016, 18:49

gargamel0101 wrote:
Yehudi wrote:
gargamel0101 wrote:
dawson wrote:
Yehudi wrote: progoni i masakri, pogromi

 od Španjolske, preko sve Europe do Rusije, stoljeća progona,

   I to valda nekome nije dosta već svaka šuša i danas može otvarati teme koje potiču mržnju...a ničim izazvan.

Nema ozbiljne država koja nije morala prognati Židove, da si moža nisu sami malo krivi sa svojom opsesijom dominacije i vladanja nad cijelim svijetom ;)
nije ti on židov. Jedini za kojeg sam jasiguran da je židov je bio Tetragramaton sa starog foruma.

  Nisi ti muško, niti Hrvat.

 Jedini pravi Hrvat sa prošog foruma , za kojeg sam jasiguran je -ero-

 A ti si mješanac domaćeg i ukrajike .............na privremenom radu.
Mješanac jesam ali ne toga. Close call but no cigar. Doduše to i dalje ne mjenja činjenicu da ti nisi židov kao ni većina ekipe sa foruma.

 Ti dakle -NEMAŠ POJMA- tko sam ja niti išta o meni ne znaš osim onoga šta si umislio.

  Znači mješanče, u buduće, najbolje da ne nagadjamo  tko je što i koje vjere. 

 Suzdrži se u buduće od profiliranje jer je to jako nezahvalno, kako vidiš,  a uostalom i protivno pravilima foruma.


Last edited by Yehudi on 26/3/2016, 18:50; edited 1 time in total
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 3 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Guest 26/3/2016, 18:49

Mad_Vlad wrote:
deda na aparatima wrote:
Mad_Vlad wrote:Sve da i jesu kakve veze ima. Prešli su na judaizam i to ih čini punopravnim članovima židovskog naroda. I prabaka Davidova je bila Moapkinja, Rut.
Ima veze s tim da im je štetno graditi mit o tome kako su oni Izraelci i kako im je Izrael domovina, te se seliti dolje među muslimane koji ih žele poklati.
Židovima bi bilo pametnije da svojom domovinom smatraju SAD, i tamo vide svoju budućnost, nego da žive iza visokih zidova opkoljeni ludim arapima.
Kakav mit, pa oni i jesu počeli izgrađivati Izrael kakv je danas. Židovi nemaju druge domovine osim Izraela. 
Bolje da se učite kako unaprediti zemlju od njih a ne se baviti zavjereničkim urotama.
Vidiš i sam kako se stvari u svijetu razvijaju.

Ili će se europski narodi ujediniti, ili će ih povijest kroz sljedećih 50-100 godina pregaziti.


Last edited by deda na aparatima on 26/3/2016, 18:50; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 3 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by vuksadinare 26/3/2016, 18:50

gargamel0101 wrote:
Yehudi wrote:
gargamel0101 wrote:
dawson wrote:
Yehudi wrote: progoni i masakri, pogromi

 od Španjolske, preko sve Europe do Rusije, stoljeća progona,

   I to valda nekome nije dosta već svaka šuša i danas može otvarati teme koje potiču mržnju...a ničim izazvan.

Nema ozbiljne država koja nije morala prognati Židove, da si moža nisu sami malo krivi sa svojom opsesijom dominacije i vladanja nad cijelim svijetom ;)
nije ti on židov. Jedini za kojeg sam jasiguran da je židov je bio Tetragramaton sa starog foruma.

  Nisi ti muško, niti Hrvat.

 Jedini pravi Hrvat sa prošog foruma , za kojeg sam jasiguran je -ero-

 A ti si mješanac domaćeg i ukrajike .............na privremenom radu.
Mješanac jesam ali ne toga. Close call but no cigar. Doduše to i dalje ne mjenja činjenicu da ti nisi židov kao ni većina ekipe sa foruma.
pa naravno da nije zidov....cedo...kako je samo zapjenjeno branio karadzicevca..takve na kilometre nasnjofas...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 3 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by gargamel0101 26/3/2016, 18:52

Yehudi wrote:

 Ti dakle -NEMAŠ POJMA- tko sam ja niti išta o meni ne znaš osim onoga šta si umislio.

  Znači mješanče, u buduće, najbolje da ne nagadjamo  tko je što i koje vjere. 

 Suzdrži se u buduće od profiliranje jer je to jako nezahvalno, kako vidiš,  a uostalom i protivno pravilima foruma.
Znači nisi židov? Aww... može koja slika da podkrijpi to tvoje židovstvo ili ostajemo na nagađanju? "Židov" koji mrzi Hillary koja je zakuhala stvar u Siriji da olakša položaj Izraela. cheers


Last edited by gargamel0101 on 26/3/2016, 18:53; edited 1 time in total
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 3 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by kaya 26/3/2016, 18:52

Čak ovi iz Izraela mrze ove koji dolaze tamo iz ostalih dijelova svijeta, tjeraju ih, vrijeđaju . Bio neki dokumentarac o tome.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 3 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by gargamel0101 26/3/2016, 18:56

vuksadinare wrote:
gargamel0101 wrote:
Mješanac jesam ali ne toga. Close call but no cigar. Doduše to i dalje ne mjenja činjenicu da ti nisi židov kao ni većina ekipe sa foruma.
pa naravno da nije zidov....cedo...kako je samo zapjenjeno branio karadzicevca..takve na kilometre nasnjofas...
Pa lik mrzi Hillary, a žena se bavi nation buldingom po BI da olakša položaj Izraelu. Mrzi i Kolindu i Oreškovića koji su skroz OK sa židovima. Čudan neki židov. :clown
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 3 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Yehudi 26/3/2016, 18:56

vuksadinare wrote:
gargamel0101 wrote:
Yehudi wrote:
gargamel0101 wrote:
dawson wrote:
Yehudi wrote: progoni i masakri, pogromi

 od Španjolske, preko sve Europe do Rusije, stoljeća progona,

   I to valda nekome nije dosta već svaka šuša i danas može otvarati teme koje potiču mržnju...a ničim izazvan.

Nema ozbiljne država koja nije morala prognati Židove, da si moža nisu sami malo krivi sa svojom opsesijom dominacije i vladanja nad cijelim svijetom ;)
nije ti on židov. Jedini za kojeg sam jasiguran da je židov je bio Tetragramaton sa starog foruma.

  Nisi ti muško, niti Hrvat.

 Jedini pravi Hrvat sa prošog foruma , za kojeg sam jasiguran je -ero-

 A ti si mješanac domaćeg i ukrajike .............na privremenom radu.
Mješanac jesam ali ne toga. Close call but no cigar. Doduše to i dalje ne mjenja činjenicu da ti nisi židov kao ni većina ekipe sa foruma.
pa naravno da nije zidov....cedo...kako je samo zapjenjeno branio karadzicevca..takve na kilometre nasnjofas...

 ..........vuče Srbine..........pa ne moraš toliko upirati protiv ćaće, matere i predaka svojih

 Nema veze šta si se pokrstio sad u domovinskom ratu,.............aj piši se ko Hrvat ali dis navro čedo

 Kako -Crvenkasti - priznaje, možeš tako i ti, vragu brige. Samo ti arlauči na utakmicama i svi će misliti da si pravi Hrvat

pa ne piše ti na čelu -ćaća mu Srbin, oficir u JNA-
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 3 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Ero 26/3/2016, 18:57

Yehudi wrote:
Mad_Vlad wrote:Sve da i jesu kakve veze ima. Prešli su na judaizam i to ih čini punopravnim članovima židovskog naroda. I prabaka Davidova je bila Moapkinja, Rut.


[ltr]ZAGREB – Hrvati su potomci Srba i genetska podudarnost dva naroda su gotovo identična sa tom razlikom šti su Srbi stariji narod i samim tim su praktično i stvorili Hrvatsku naciju![/ltr]




[ltr]Ovo ekskluzivno otkriće nije plod nikakvih trač rubrika ili šaljivih novinara već je rezultat istraživanja uglednog hrvatskog[/ltr]




[ltr]instituta FA iz Zagreba koje je vršeno poslednjih devet godina.Ovaj institut, koji ima više međunarodnih priznanja iz genetičkog istraživanja, objavio je da je na osnovu istraživanja na uzorku od 7320 ispitanika hrvatskih državljana dobijena najveća genetska podudarnost hromozoma Y i haplotipa sa slovenskim haplotipom srpskog naroda iz desetog veka.[/ltr]





Pa, pobogu, Primorac vam je svjetski amabasador za genetiku i genetska ispitivanja.
Profesor je upravo iz toga područja na jednom od najelitnijih američkih sveučilišta.
Uzmite u ruke nešto od njegovih istraživanja, koja je radio skupa sa Amerikancima,
i za njihov račun.
No, da ponovim, I1b* (Eu7) je temeljni(osnovni)  europski gen,koji se koncentrično širio sve do
Baltika, gdje je danas (uz Hercegovinu i Dalmaciju) najrašireniji.
90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 3 A7db0a474008563

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 3 0e7449474008698

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 3 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Ero 26/3/2016, 18:59

PS: Evo, po stoti put... :)

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 3 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Yehudi 26/3/2016, 18:59

gargamel0101 wrote:
vuksadinare wrote:
gargamel0101 wrote:
Mješanac jesam ali ne toga. Close call but no cigar. Doduše to i dalje ne mjenja činjenicu da ti nisi židov kao ni većina ekipe sa foruma.
pa naravno da nije zidov....cedo...kako je samo zapjenjeno branio karadzicevca..takve na kilometre nasnjofas...
Pa lik mrzi Hillary, a žena se bavi nation buldingom po BI da olakša položaj Izraelu. Mrzi i Kolindu i Oreškovića koji su skroz OK sa židovima. Čudan neki židov. :clown


 Hajmo kladionu otvoriti........HAHAHAHAHAHAHAHAHA


 Pa šta je bilo KRETENI- šta vas jebe debili............................pušite ga 


-------------------------------JEBE VAS TKO SAM JA I ŠTO------------------

:aw
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 3 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Yehudi 26/3/2016, 19:01

Ero wrote:PS: Evo, po stoti put... :)

  Ma pusti slike tamo nekih statistika 


 To ne dokazuje tko si ti -ERO-  jocolor

KRVNA ZRNCA DAJ OVAMO NA PRETRAGU
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 3 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by gargamel0101 26/3/2016, 19:03

Yehudi wrote:
gargamel0101 wrote:
vuksadinare wrote:
gargamel0101 wrote:
Mješanac jesam ali ne toga. Close call but no cigar. Doduše to i dalje ne mjenja činjenicu da ti nisi židov kao ni većina ekipe sa foruma.
pa naravno da nije zidov....cedo...kako je samo zapjenjeno branio karadzicevca..takve na kilometre nasnjofas...
Pa lik mrzi Hillary, a žena se bavi nation buldingom po BI da olakša položaj Izraelu. Mrzi i Kolindu i Oreškovića koji su skroz OK sa židovima. Čudan neki židov. :clown


 Hajmo kladionu otvoriti........HAHAHAHAHAHAHAHAHA


 Pa šta je bilo KRETENI- šta vas jebe debili............................pušite ga 


-------------------------------JEBE VAS TKO SAM JA I ŠTO------------------

:aw
To je kao i ono iskakanje iz zrakoplova sa topom. Ako znamo da si to izveo, daj budi drug i šikni koju sliju da znamo da si židov.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 3 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by kaya 26/3/2016, 19:04

Ljudi moji, u Hrvatskoj ima 1000 zidova a stanovnika 4,5 000 000. Pa je li moguće da ih je na uzorku od 20 forumaša 3?! Pa naravno da nije. Zašto im je napeto izmišljati da su zidovi ne znam zbilja..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 3 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Yehudi 26/3/2016, 19:06

Ero wrote:
Yehudi wrote:
Mad_Vlad wrote:Sve da i jesu kakve veze ima. Prešli su na judaizam i to ih čini punopravnim članovima židovskog naroda. I prabaka Davidova je bila Moapkinja, Rut.


[ltr]ZAGREB – Hrvati su potomci Srba i genetska podudarnost dva naroda su gotovo identična sa tom razlikom šti su Srbi stariji narod i samim tim su praktično i stvorili Hrvatsku naciju![/ltr]






[ltr]Ovo ekskluzivno otkriće nije plod nikakvih trač rubrika ili šaljivih novinara već je rezultat istraživanja uglednog hrvatskog[/ltr]






[ltr]instituta FA iz Zagreba koje je vršeno poslednjih devet godina.Ovaj institut, koji ima više međunarodnih priznanja iz genetičkog istraživanja, objavio je da je na osnovu istraživanja na uzorku od 7320 ispitanika hrvatskih državljana dobijena najveća genetska podudarnost hromozoma Y i haplotipa sa slovenskim haplotipom srpskog naroda iz desetog veka.[/ltr]







Pa, pobogu, Primorac vam je svjetski amabasador za genetiku i genetska ispitivanja.
Profesor je upravo iz toga područja na jednom od najelitnijih američkih sveučilišta.
Uzmite u ruke nešto od njegovih istraživanja, koja je radio skupa sa Amerikancima,
i za njihov račun.
No, da ponovim, I1b* (Eu7) je temeljni(osnovni)  europski gen,koji se koncentrično širio sve do
Baltika, gdje je danas (uz Hercegovinu i Dalmaciju) najrašireniji.
90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 3 A7db0a474008563

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 3 0e7449474008698


 Ma kakav primorac, vrag ga ne ubra na uskrs

Štas ti poludije. Kakav primorac majketimile, pa taj kreten je tvrdio ( za potribe adezeja) da su Hrvati iz irana došli

 a ta teorija živila koliko i njegov članak u novinama. Bez ikakvih vjerodostojnih pdataka je on to izasra tu rteoriju

 koja je davno već pala u vodu................TO JE KAO PISANJE PO VODI

 Ti si čak tvrdio da su Hrvati iz ukrajine došli, pa tko te uzima za ozbiljno. drunken
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 3 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Kermit 26/3/2016, 19:06

kaja_333 wrote: Zašto im je napeto izmišljati da su zidovi ne znam zbilja..
Tko je lud da bude Hrvat
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 3 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Yehudi 26/3/2016, 19:07

kaja_333 wrote:Ljudi moji, u Hrvatskoj ima 1000 zidova a stanovnika 4,5 000 000. Pa je li moguće da ih je na uzorku od 20 forumaša 3?! Pa naravno da nije. Zašto im je napeto izmišljati da su zidovi ne znam zbilja..

 Dobro i govoriš, sve mislim da nas je samo dvoje.

 Srićom vas je šiptarki više.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 3 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Yehudi 26/3/2016, 19:10

asilovski wrote:
kaja_333 wrote: Zašto im je napeto izmišljati da su zidovi ne znam zbilja..
Tko je lud da bude Hrvat

 Dobro i kažeš.

 ja jučer bio na pagu, u Novalji.

 Kaže ovaj jedan - Citiram - " Ja sam Hrvat, otočan...........Šaćiri, drago mi je meni"
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 3 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by gargamel0101 26/3/2016, 19:12

asilovski wrote:
kaja_333 wrote: Zašto im je napeto izmišljati da su zidovi ne znam zbilja..
Tko je lud da bude Hrvat
Ima istine, ali onda opet tko je lud da bude židov?!? Nitko te ne voli, pa niti sami židovi (tjeraju ih kad dođu u Izrael).


Last edited by gargamel0101 on 26/3/2016, 19:14; edited 1 time in total
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 3 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum