ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 10 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by kic 26/3/2016, 22:47

dosadna tema, ne znam kak se date ovako lako flejmati.. Zidovstvo je religija, ne krvna grupa, i to je sve, jidish je bio mrtvi knjiski jezik sve do 20st. prakticki, ono, ocite stvari ne znaju neki ili ne mogu podnijeti.. yehudi se zali, a podijelio je najvise uvreda na ovoj temi bome, svaka cast.

kic
Admin

Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 10 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Guest 26/3/2016, 22:49

bogomdani wrote:eto ti ga na..dao bog da te prozvakala ova guzica..ja trol??..ajd dobro..



aj svetac, prestani s ovakvim slikama, koliko puta ti se mora ponovit ?


ovo prelazi u bezobrazluk


betty
A tu si Pile moje medeno :evilgrin ...to je bilo jednokratno samo da proguta Ljubu i sazvace ga...
Ne se buniti,i vi morate nesto raditi,da se ne ulijenite..Ne mozes biti Adminka i nis ne raditi,jel??.. ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 10 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Guest 27/3/2016, 01:13

kaja_333 wrote:
gargamel0101 wrote:
asilovski wrote:
kaja_333 wrote: Zašto im je napeto izmišljati da su zidovi ne znam zbilja..
Tko je lud da bude Hrvat
Ima istine, ali onda opet tko je lud da bude židov?!? Nitko te ne voli, pa niti sami židovi (tjeraju ih kad dođu u Izrael).
Ma tjeraju ih, pljuju, vrijeđaju. Zato mi nije jasno sto se toliko trse to biti. Popularno nije, nisu to da ne mogu birati, ne kužim zbilja.
Pa kad dođu i seruckaju a oni u izraelu svi odreda (muško-žensko) moraju koji mjesec kroz godinu u vojsku, i to svake godine no ovi sa strane samo seru a nijedan od njih ni dana u izraelskoj vojsci nema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 10 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Guest 27/3/2016, 01:35

ljubo1212 wrote:hebate dođem jednom u tjedan dana i sad nemrem dat komentar da ne bude čoporativno
al ok, ti pariš ko jači trol, al neću te ja hranit, nek vam tree baci sijeno ujutro i navečer
cheers cheers cheers sunny
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 10 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by darth_vader 27/3/2016, 05:12

asilovski wrote:
kaja_333 wrote: Zašto im je napeto izmišljati da su zidovi ne znam zbilja..
Tko je lud da bude Hrvat

Istina, ali ovo je neki bizaran fetiš očito...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 10 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by AlfaOmega 27/3/2016, 08:53

Regoč wrote:
Osporavati Izrael jer je posljedica okupacije je glupo, budući da je svaka država nastala nakon nečije okupacije. Tako je i Hrvatska nastala nakon slavenske okupacije diela Rimskoga Carstva ili Avarskoga Kaganata (koji su i sami ishod rimske ili avarske okupacije), a tijekom uspona jednoga od doseljenih plemenah, naime Hrvatah koji si podčinjavaju druga plemena.
Rimljani ne žive danas u getoima pod hrvatskom okupacijom, niti 4 miliona Rimljana živi u izbjeglištvu. Niti Hrvatska po svojoj okolici radi pizdarije kako bi skrenula pažnju sa problema jadnih Rimljana... tak da komparacija između Izraela i Hrvatske pije vode koliko i teorija da je yehudi Jew. :D

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 10 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Yehudi 27/3/2016, 09:19

JEBO TE YEHUDI U USTA SMRDLJIVA

PIČKO JEDNA ŠTA ME SE HVATAŠ KAD TE NE SPOMINJEM SMEĆE JEDNO
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 10 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by AlfaOmega 27/3/2016, 09:26

Morao sam naći komparaciju da mu odgovorim. A kako sam pod impresijom predhodnih stranica, nisam mogao naći ni jednu drugu metaforu da se izrazim. :)
I smiri se, ne treba da i tebe baniraju poslije sveca, pa da još ispadne da među adminima vlada antisemitizam, što bi bila full ironija s obzirom na naslov teme. :shy

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 10 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Yehudi 27/3/2016, 09:31

Ma i blag sam bio obzirom da si me spomenio i na drugoj temi.

Ne straši mene ban.

 čovječe, na uskršnje jutro ti se budiš sa pomisli na mene,

tko sam i što sam.................imaš li ti obitelj ili neki hobi , nešto.

   Okani me se čovječe, koji ti je kurac.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 10 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by AlfaOmega 27/3/2016, 09:36

Stvarno, gdi su mi maniri, ni da čestitam... Sretan Uskrs, yeho. Da ih doživiš i poživiš još puno. I manje ljutnje radi gluposti... ;)

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 10 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Yehudi 27/3/2016, 09:42

Sve najbolje tebi i tvojima.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 10 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Regoč 27/3/2016, 10:11

AlfaOmega wrote:
Regoč wrote:
Osporavati Izrael jer je posljedica okupacije je glupo, budući da je svaka država nastala nakon nečije okupacije. Tako je i Hrvatska nastala nakon slavenske okupacije diela Rimskoga Carstva ili Avarskoga Kaganata (koji su i sami ishod rimske ili avarske okupacije), a tijekom uspona jednoga od doseljenih plemenah, naime Hrvatah koji si podčinjavaju druga plemena.
Rimljani ne žive danas u getoima pod hrvatskom okupacijom, niti 4 miliona Rimljana živi u izbjeglištvu. Niti Hrvatska po svojoj okolici radi pizdarije kako bi skrenula pažnju sa problema jadnih Rimljana... tak da komparacija između Izraela i Hrvatske pije vode koliko i teorija da je yehudi Jew. :D
Prilikom seobe narodah iliroromansko stanovništvo je izbjeglo prema primorskim gradovima, na otoke ili u Italiju (dakle izbjeglice), a dio ih se sklonio u planine (Vlasi) gdje su neko vrieme živjeli izolirano, što će reći u getima. Jasno, od tada su prošla stoljeća pa se sve niveliralo. Tako će za koje stoljeće i Palestinci riešiti svoje probleme.

_________________
90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 10 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 10 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by kic 27/3/2016, 11:53

aj inaf svi skupa.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom - Page 10 Empty Re: 90% židova nema nikakve veze sa Bliskim istokom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum