ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imaju pravo održati čistoću svoje rase

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Imaju pravo održati čistoću svoje rase - Page 3 Empty Re: Imaju pravo održati čistoću svoje rase

Post by red wolf 18/3/2016, 19:55

AlfaOmega wrote:Ah, šta je ženske djece u Kini osuđeno na smrt i prije rođenja, a sve zbog politike jednog djeteta... Tak da, uvijek ima gore od goreg...
To je vaš svijet...

red wolf

Posts : 15947
2016-02-10


Back to top Go down

Imaju pravo održati čistoću svoje rase - Page 3 Empty Re: Imaju pravo održati čistoću svoje rase

Post by red wolf 18/3/2016, 19:56

bogomdani wrote:Ezeku,Rujka mi kaze da sam i previše ziv..i prepun energije..ebo ti sebe... lol!
Živ?...Ti kažeš...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Imaju pravo održati čistoću svoje rase - Page 3 Empty Re: Imaju pravo održati čistoću svoje rase

Post by T. 18/3/2016, 20:44

dobro pa kad će više taj smak svijeta, da znadem prestati vraćati kredit, ostavim ženu i počmem napokon živjeti normalno.....

_________________
Imaju pravo održati čistoću svoje rase - Page 3 Unname11
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Imaju pravo održati čistoću svoje rase - Page 3 Empty Re: Imaju pravo održati čistoću svoje rase

Post by red wolf 18/3/2016, 20:45

Totenkopf wrote:dobro pa kad će više taj smak svijeta, da znadem prestati vraćati kredit, ostavim ženu i počmem napokon živjeti normalno.....
Brojiš sitno...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Imaju pravo održati čistoću svoje rase - Page 3 Empty Re: Imaju pravo održati čistoću svoje rase

Post by T. 18/3/2016, 20:48

napokon nešto i od tebe, ajde fala ti ko bratu.....
idem joj priopćiti novosti.....

_________________
Imaju pravo održati čistoću svoje rase - Page 3 Unname11
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Imaju pravo održati čistoću svoje rase - Page 3 Empty Re: Imaju pravo održati čistoću svoje rase

Post by omni 18/3/2016, 21:33

Totenkopf wrote:napokon nešto i od tebe, ajde fala ti ko bratu.....
idem joj priopćiti novosti.....
Sacekaj do sutra, mozda se pomjeri stvar za sljedeci vikend.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Imaju pravo održati čistoću svoje rase - Page 3 Empty Re: Imaju pravo održati čistoću svoje rase

Post by Yehudi 18/3/2016, 22:41

Ako ovo pleme "ima pravo održati čistoću svoje rase"

onda će netko teći da -isis- " ima pravo održati čistoću svoje vjere"

http://isis.liveuamap.com/en/2016/17-march-islamic-state-murder-6-sunnis-in-fallujah-for-cooperating

+18

Dali je to baš tako?
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Imaju pravo održati čistoću svoje rase - Page 3 Empty Re: Imaju pravo održati čistoću svoje rase

Post by prckov 18/3/2016, 23:09

Ljudi, moramo slusat ove za ljucka prava, oni su profesionalci.
Stab mi bez njia, mislili bi da je zemlja ravna ko sarma

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34147
2014-04-19


Back to top Go down

Imaju pravo održati čistoću svoje rase - Page 3 Empty Re: Imaju pravo održati čistoću svoje rase

Post by melkior 19/3/2016, 16:16

deda na aparatima wrote:

Izolirano pleme ubija djecu, a razlog za to je vrlo šokantan




Pleme Jarawa ubije bebe svijetlije puti jer sumnjaju da su im očevi iz vanjskog svijeta.

Pročitajte više na: http://www.24sata.hr/news/izolirano-pleme-ubija-djecu-a-razlog-za-to-je-vrlo-sokantan-465678 - 24sata.hr

Pleme Jarawa je domorodački narod koji žive na sjevernoj strani Južnog i Srednjog Andamana u Bengalskom zaljevu. Pleme ima običaj prema kojem ubijaju djecu svijetlije putu jer vjeruju da takva djeca imaju oca izvan zajednice, piše The Now York Times .

Aktivisti za ljudska prava tvrde da pleme ima pravo održati čistoću svoje rase.
Aktivisti za ljudska prava zapravo priznaju da se radi o drugoj, a ne ljudskoj vrsti. Dirnut sam sociološkom tolerancijom educiranih liberala cheers U protivnom, radi čistoće bijele rase, pazi, ne ljudske vrste već bijele rase, bilo bi opravdano istrijebiti aktiviste za ljudska prava.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Imaju pravo održati čistoću svoje rase - Page 3 Empty Re: Imaju pravo održati čistoću svoje rase

Post by Guest 19/3/2016, 16:18

melkior wrote:
deda na aparatima wrote:

Izolirano pleme ubija djecu, a razlog za to je vrlo šokantan






Pleme Jarawa ubije bebe svijetlije puti jer sumnjaju da su im očevi iz vanjskog svijeta.

Pročitajte više na: http://www.24sata.hr/news/izolirano-pleme-ubija-djecu-a-razlog-za-to-je-vrlo-sokantan-465678 - 24sata.hr

Pleme Jarawa je domorodački narod koji žive na sjevernoj strani Južnog i Srednjog Andamana u Bengalskom zaljevu. Pleme ima običaj prema kojem ubijaju djecu svijetlije putu jer vjeruju da takva djeca imaju oca izvan zajednice, piše The Now York Times .

Aktivisti za ljudska prava tvrde da pleme ima pravo održati čistoću svoje rase.
Aktivisti za ljudska prava zapravo priznaju da se radi o drugoj, a ne ljudskoj vrsti. Dirnut sam sociološkom tolerancijom educiranih liberala cheers U protivnom, radi čistoće bijele rase, pazi, ne ljudske vrste već bijele rase, bilo bi opravdano istrijebiti aktiviste za ljudska prava.
ja bih to proslijedio onim domorocima koji jos jedu ljude..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imaju pravo održati čistoću svoje rase - Page 3 Empty Re: Imaju pravo održati čistoću svoje rase

Post by jastreb 19/3/2016, 17:39

Bogomdani,baš sam malo guglao....To pleme Jarawa ima jeko zgodne pičke.

Mislim da ja i ti tu nebi ostali čedni.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Imaju pravo održati čistoću svoje rase - Page 3 Empty Re: Imaju pravo održati čistoću svoje rase

Post by Yehudi 19/3/2016, 19:08

Daj koju sliku njihovih žena za ilustraciju.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Imaju pravo održati čistoću svoje rase - Page 3 Empty Re: Imaju pravo održati čistoću svoje rase

Post by Guest 19/3/2016, 20:04

jastreb wrote:Bogomdani,baš sam malo guglao....To pleme Jarawa ima jeko zgodne pičke.

Mislim da ja i ti tu nebi ostali čedni.
eto,ebo ti sebe..sliku naravno nisi stavio..

zato ja stavljam a ti ebi,ja hvala netju... me not lajk dis girl.. No

ovo nikako u erotiku ne moze upasti,zato stavljam sliku

Imaju pravo održati čistoću svoje rase - Page 3 1313388378
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imaju pravo održati čistoću svoje rase - Page 3 Empty Re: Imaju pravo održati čistoću svoje rase

Post by Yehudi 19/3/2016, 20:13

Ah to su ti...............hm

Imaju pravo održati čistoću svoje rase - Page 3 African-Divas-Tanzania-Tribal-Twerk-Booty-Dance-Shaa-Sugua-Gaga-Chakacha-815x459

 Ja mislio da je iz ovoga plemena.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Imaju pravo održati čistoću svoje rase - Page 3 Empty Re: Imaju pravo održati čistoću svoje rase

Post by Yehudi 19/3/2016, 20:20

Imaju pravo održati čistoću svoje rase - Page 3 Hqdefault

Ima doli još primitivnih plemena, poput onih plemena koja su živila u Kannanu prije dolaska Izraela.

Mada ima po Africi i zgodnih žena, manekenki.

Imaju pravo održati čistoću svoje rase - Page 3 64a559a3496ab1d03f030cfff8e5fc41
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Imaju pravo održati čistoću svoje rase - Page 3 Empty Re: Imaju pravo održati čistoću svoje rase

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum