ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Italijanska premijerka usprotivila se Netanyahuu: Palestinci imaju pravo na državu

Go down

Italijanska premijerka usprotivila se Netanyahuu: Palestinci imaju pravo na državu Empty Italijanska premijerka usprotivila se Netanyahuu: Palestinci imaju pravo na državu

Post by RayMabus 25/1/2024, 04:12

Treba joj utrpat još kmica i mujaga.

Italijanska premijerka usprotivila se Netanyahuu: Palestinci imaju pravo na državu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Italijanska premijerka usprotivila se Netanyahuu: Palestinci imaju pravo na državu Empty Re: Italijanska premijerka usprotivila se Netanyahuu: Palestinci imaju pravo na državu

Post by Sora 25/1/2024, 16:12

eto još jedna koja potvrđuje da danas u politici ŽENE IMAJU NAJVEĆA MUDA

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Italijanska premijerka usprotivila se Netanyahuu: Palestinci imaju pravo na državu Empty Re: Italijanska premijerka usprotivila se Netanyahuu: Palestinci imaju pravo na državu

Post by Sora 25/1/2024, 16:13

RayMabus wrote:Treba joj utrpat još kmica i mujaga.

Italijanska premijerka usprotivila se Netanyahuu: Palestinci imaju pravo na državu

misliš ti kaj pišeš ili samo ..onako ..samo pišeš pirat

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Italijanska premijerka usprotivila se Netanyahuu: Palestinci imaju pravo na državu Empty Re: Italijanska premijerka usprotivila se Netanyahuu: Palestinci imaju pravo na državu

Post by RayMabus 25/1/2024, 21:53

Triba bacat veće bombe na taj Hamas dole. One krmače od dvi tone eksploziva za deratizaciju su najbolje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Italijanska premijerka usprotivila se Netanyahuu: Palestinci imaju pravo na državu Empty Re: Italijanska premijerka usprotivila se Netanyahuu: Palestinci imaju pravo na državu

Post by RayMabus 25/1/2024, 22:01

Sora wrote:
RayMabus wrote:Treba joj utrpat još kmica i mujaga.

Italijanska premijerka usprotivila se Netanyahuu: Palestinci imaju pravo na državu

misliš ti kaj pišeš ili samo ..onako ..samo pišeš pirat
Mislim tako jer Italija nije priznala Palestinu a sad se kao ona nešto javlja a u osnovi šuruje s Erdoganom u Libiji i plinovodom preko Albanije i sad pošto Turska nije u EU a ona je ona se našla tu kao njegov glasnogovornik a pošto se meni ne sviđa njihovo šurovanje jer će po tom modelu isto tako podijelit i Bosnu e onda kad su joj već drage mujage triba joj ih poslat.

To je božanska pravda a ja sam anđeo Pravednik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Italijanska premijerka usprotivila se Netanyahuu: Palestinci imaju pravo na državu Empty Re: Italijanska premijerka usprotivila se Netanyahuu: Palestinci imaju pravo na državu

Post by RayMabus 25/1/2024, 22:03

Jel ti vidiš ovdje gdje Italiju i da su priznali Palestinu ? Ako ne vidiš a onda se zapitaj zašto se ona sad stavlja u ulogu onoga šta Erdogan hoće. Ja sam ti objasnio a ti provjeri ako te zanima jel to tako.

Italijanska premijerka usprotivila se Netanyahuu: Palestinci imaju pravo na državu 2Q==

https://en.wikipedia.org/wiki/International_recognition_of_the_State_of_Palestine
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Italijanska premijerka usprotivila se Netanyahuu: Palestinci imaju pravo na državu Empty Re: Italijanska premijerka usprotivila se Netanyahuu: Palestinci imaju pravo na državu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum