ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Omiljene igre

Page 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Omiljene igre Empty Omiljene igre

Post by jack_reacher Wed 16 Apr - 17:07

Koje su vam najdraže igre(ne igrice!)?meni definitivno FPS iako sam se okušao u svim žanrovima mada ne baš previše u multiplayer modovima,uglavnom odrastao sam s pucačinama i lakim prstom na obaraču obadvije ruke..trenutno igram Rage po 4-i put,jednu od mojih najdražih fps-rpg-drive igri,ovaj put u "ultranightmare" modu,bez varanja ofkors..nedavno sam instalirao win 8.1 pa sam htio isprobat sve moje omiljene igre kako funkcioniraju na toj "novoj" platformi i sve rade uredno iako mi kanta nije baš vrhunska,između ostalog nabacio sam Dishonored,Doom 3 BFG,Quake 4,Time Shift,Prey i jednu od najviše potcijenjenih al meni definitivno omiljenu Far Cry 2(nastavlja se)... sunny
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Omiljene igre Empty Re: Omiljene igre

Post by genitalni_herpes Wed 16 Apr - 17:15

skoro ne igram...al skoro jedina koju igram s vremena na vrijeme u zadnjih 5-6 godina je bf1942. - prvi nastavak betlfilda...baš mi je dobar
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Omiljene igre Empty Re: Omiljene igre

Post by Guest Wed 16 Apr - 17:17

ahhhh..drago mi je da ima entuzijasta.. cheers ..
Što se tiče igara,isključivo FPS..redom.. AA3,Armed Assault 2 i 3,i odnedavno besplatna mrežna Alliance of Valiant Arms...gdje ima puuuuno Ruja i definitivno rulaju ovom pucačinom,predobri su..

@ Earl..W8 ti i nije najsretnije rješenje za igre...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omiljene igre Empty Re: Omiljene igre

Post by jack_reacher Wed 16 Apr - 17:33

kao što rekoh sve uredno šljaka sa apdejtanim drajverima,znam da je na 8.0 bilo problema al ovo je novija verzija od ove godine,imao sam dugo sedmicu pa znam situaciju,uostalom većina igara su osvježeni repackovi koji rade na svim platformama,nisu to prvotni originali prepuni bagova,od tih ratnih simulacija sam jedino visio na call of duty i medal of honor,i to uglavnom single player..vidio sam da ima Half Life 2 HD(oko 40GB!) za koju treba NASA kanta,jesi igrao Black Mesa,HL 1 u HL 2 enginu? :W
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Omiljene igre Empty Re: Omiljene igre

Post by Guest Wed 16 Apr - 17:42

Pa....Kol of Djuti i nije baš simulacija..kao niti MoH,ali su simpa .. Homeland mi je mrežno predobro,jer postoji mogućnost navođenja UAV-a i tako dobih ja raketom u glavu :^0 ...

HL mi nekako ne leži,ali čuh da je oke...Black Mesa nisam,pogledam...inače FEAR 1 i 2 sam sa guštom odigrao...evo ti pa pogledajm,besplatno je i nezahtjevno...

http://ava.aeriagames.com/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omiljene igre Empty Re: Omiljene igre

Post by jack_reacher Wed 16 Apr - 17:54

Istina,krivo sam se izrazio,ma od tih ratnih mi je sjeo jedino legendarni Wolfenstein iako to nije imitacija pravog rata nego više kao neka natprirodna avantura,čujem da uskoro izlazi New Order,cant wait..Fear odličan mada pomalo repetativan,jesi probao i trojku,totalno je brutalno,možeš igrat u ulozi obadva buraza..hvala za ovo,pogledaću iako oduvijek zazirem od igranja online,više preferiram single offline kad mogu isključit antivirus i razna druga smetala(browseri,java i flash troše ogromne količine resursa!) ;)
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Omiljene igre Empty Re: Omiljene igre

Post by omni Wed 16 Apr - 18:57

genitalni_herpes wrote:skoro ne igram...al skoro jedina koju igram s vremena na vrijeme u zadnjih 5-6 godina je bf1942. - prvi nastavak betlfilda...baš mi je dobar
Ponekad poigram to online ne PS3 a onda se iznerviram jer me otresu kao kretena, ebi ga nemam vremena da se usavrsavam. Inace se za sada igram vise manje na konzolama (xbox360 i PS3). Fallout i nastavak su mi do danas najbolje igre, pa Borderlands, onda idu rokacine tipa CoD itd itd....
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Omiljene igre Empty Re: Omiljene igre

Post by Guest Wed 16 Apr - 19:06

earl_hickey wrote:Istina,krivo sam se izrazio,ma od tih ratnih mi je sjeo jedino legendarni Wolfenstein iako to nije imitacija pravog rata nego više kao neka natprirodna avantura,čujem da uskoro izlazi New Order,cant wait..Fear odličan mada pomalo repetativan,jesi probao i trojku,totalno je brutalno,možeš igrat u ulozi obadva buraza..hvala za ovo,pogledaću iako oduvijek zazirem od igranja online,više preferiram single offline kad mogu isključit antivirus i razna druga smetala(browseri,java i flash troše ogromne količine resursa!) ;)
E da..igrao sam Wolfestein,predobro,onaj iz 2009.mislim..taj okultni štih tijekom cijele igre je fenomenalan,a najdraža mi je bila tandžara sa optikom..eksplozije bombi hiperrealne,kao i učinak..New Order mi je previše robotiziran...nisam baš za to..vidiš,Trojka mi je razočarenje,jer iz SWAT taktike prelazi u standardni FPS,iako je standardno oke...
Vjeruj mi,ja sam bio zagriženi singlepleyer,uživao u Sniper Ghost Warrioru,1 i 2,ali mrežno je ono,nenadmašno,direktni fajt sa ljckim IQ-om..

za isključlivanje sveg nepotrebnog evo ti ovo...

http://www.techspot.com/downloads/4842-game-booster.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omiljene igre Empty Re: Omiljene igre

Post by Guest Wed 16 Apr - 19:07

omni wrote:
genitalni_herpes wrote:skoro ne igram...al skoro jedina koju igram s vremena na vrijeme u zadnjih 5-6 godina je bf1942. - prvi nastavak betlfilda...baš mi je dobar
Ponekad poigram to online ne PS3 a onda se iznerviram jer me otresu kao kretena, ebi ga nemam vremena da se usavrsavam. Inace se za sada igram vise manje na konzolama (xbox360 i PS3). Fallout i nastavak su mi do danas najbolje igre, pa Borderlands, onda idu rokacine tipa CoD itd itd....
borderlands..ekskluziva konzoli...dakle niš.. :(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omiljene igre Empty Re: Omiljene igre

Post by jack_reacher Thu 17 Apr - 10:53

borderlands prvi zabavan,drugi nisam stigo isprobat al mislim ni da neću jer mrzim tu stripovsku grafiku,ubija me u pojam za razliku od Rage koja ima najljepši postapokaliptični dizajn koji sam ikada vidio,da je recimo u njemu rađen Fallout 3 i New Vegas bile bi to prekrasne igre al nažalost imaju samo dobru priču i zaplet(plus onaj gadget na ruci,kak se ono zove)inače tehnika borbe je ubitačno loša..u Ragu glavni lik ima defibrilator koji nakon upotrebe strese strujom sve oko sebe,zakon,da ne spominjem najkul hladno oružje svih vremena;bumerang po uzoru na mad maxa,po meni bi Rage bio savršen da je sistem vožnje kao u FC(u prvom licu)i da nema onih glupih trka btw ono sastavljanje dodatne opreme u inventoriju je prejebeno,zatim likovi,kvestovi i lokacije(dead city,wellspring,wasteland etc),ajmeee! cheers 

Omiljene igre Sarah_3
p.s.ne treba mi taj game booster,kanta mi je optimizirana do jaja,treba joj samo novi(ji)hardver.. geek
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Omiljene igre Empty Re: Omiljene igre

Post by Guest Thu 17 Apr - 12:14

Za mene je vrijeme stalo s AoE II: The Age of Kings  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omiljene igre Empty Re: Omiljene igre

Post by jack_reacher Thu 17 Apr - 12:51

nisi niš propustila al još uvijek stigneš nadoknadit,nikad nije kasno,počni(ili nastavi)s recimo warcraft,starcraft,diablo itd btw sudeći po tvojoj mračnoj orijentaciji tebi bi se ovo svidilo(obrati pažnju na soundtrack!); :D  :] 

jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Omiljene igre Empty Re: Omiljene igre

Post by Guest Thu 17 Apr - 12:58

Sad jurim na faks, al' pogledat ću večeras  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omiljene igre Empty Re: Omiljene igre

Post by tukatukac Fri 18 Apr - 18:34

Igram stare igrice, npr. Digger, volim slagati pasijans sa 4 suits, volim tetris, sah, volim skladiste sa slaganjem sanduka.................

_________________
pale 
tukatukac
tukatukac

Female
Posts : 138
2014-04-14

Age : 51
Lokacija: : J.Dalmacija

Back to top Go down

Omiljene igre Empty Re: Omiljene igre

Post by jack_reacher Fri 18 Apr - 19:48

skladište sanduka?to je legendarni Sokoban,jelda,baš su mi guba te uredske igrice za ubit vreme,počesto sam znao rado odigrat biljar,fliper,poker,belu i luxor ofkors.. :grin 

Omiljene igre Luxor-puzzle-game-1
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Omiljene igre Empty Re: Omiljene igre

Post by Guest Fri 18 Apr - 20:09

earl_hickey wrote:nisi niš propustila al još uvijek stigneš nadoknadit,nikad nije kasno,počni(ili nastavi)s recimo warcraft,starcraft,diablo itd btw sudeći po tvojoj mračnoj orijentaciji tebi bi se ovo svidilo(obrati pažnju na soundtrack!); :D  :] 


Sviđa mi se ovo!


Vidjet ću mogu li uzet preko Steama kad se idući tjedan vratim za svoj komp :D

I ako se sjetim passworda  :^0 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omiljene igre Empty Re: Omiljene igre

Post by Guest Fri 18 Apr - 20:09

Assassin's Creed II i Total War. Sve rečeno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omiljene igre Empty Re: Omiljene igre

Post by n_razbojnik Fri 18 Apr - 21:02

WoT donedavno, ali sa softwerskim problemom najprije došlo je i do zasićenja

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11419
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Omiljene igre Empty Re: Omiljene igre

Post by omni Fri 18 Apr - 21:20

von_Starhemberg wrote:Assassin's Creed II i Total War. Sve rečeno.
Meni se svidjaju pomorske bitke u Black Flag, jest da su monotone na duze staze ali ipak...
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Omiljene igre Empty Re: Omiljene igre

Post by kic Sat 19 Apr - 0:18

http://armorgames.com/play/12141/kingdom-rush

http://games.adultswim.com/robot-unicorn-attack-twitchy-online-game.html

dvje najzaraznije igrice na netu.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 47998
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Omiljene igre Empty Re: Omiljene igre

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum