ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Omiljene igre

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Omiljene igre - Page 6 Empty Re: Omiljene igre

Post by AlfaOmega 1/11/2015, 20:09

Mislio sam glede popularnosti. Doduše, popularan je i u ostatku svijeta, ali nigdi ka u Japanu.
Final Fantasy, da ne duljim. :)

AlfaOmega

Posts : 10178
2015-09-11


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 6 Empty Re: Omiljene igre

Post by kic 1/11/2015, 20:27

nemaš se čega sramiti friendo, odlična igra.
Omiljene igre - Page 6 Final-fantasy-i-ii-dawn-of-souls-20041201040359219
kic
kic
Admin

Male
Posts : 47998
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Omiljene igre - Page 6 Empty Re: Omiljene igre

Post by deadpool 4/11/2015, 17:43

U zadnje vrijeme u cemu sam zbilja uzivao je Witcher. MGS mi je najdrazi serijal, ali ovaj zadnji se ne mogu nagovoriti da igram.. osobno mi je cisti promasaj, nabijem ih na forsiranje sandbox igara sa tolikom dozom ponavljanja da to nije normalno. Naravno, govorim za igre koje nisu zamisljene kao cisti RPG.


Inace, prije sam uzivao u point and click avanturama i rts-ovima, ali tih igara gotovo vise da i nema, a i ako ima veliki su promasaji.

E da, i s dragom igram how to survive, dead nation, L4D1i2, HOD.. u lanu jer da.. malo smo opsjednuti zombijima, a i nekako mi postao najveci gust doci doma navecer i opustiti se uz ubijanje zombija dok pricamo o tome kakav nam je dan bio. :D

_________________
My common sense is tingling.
deadpool
deadpool

Posts : 50
2015-09-29


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 6 Empty Re: Omiljene igre

Post by Guest 7/11/2015, 00:33

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 6 Empty Re: Omiljene igre

Post by AlfaOmega 8/11/2015, 17:18

Ništ ljepše neg FPS sa mnoštvom otvorenog prostora.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10178
2015-09-11


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 6 Empty Re: Omiljene igre

Post by Guest 8/11/2015, 19:25

AlfaOmega wrote:Ništ ljepše neg FPS sa mnoštvom otvorenog prostora.
tako je,sto je najbitnije uz to i realna fizika,i sve ostalo...zato volim Armu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 6 Empty Re: Omiljene igre

Post by Guest 8/11/2015, 19:27

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 6 Empty Re: Omiljene igre

Post by yzy1950 13/12/2015, 00:21

bobster wrote:
yzy1950celerohn950 wrote:

Ja trenutno igram i to ponovo Far Cry 4 i tri igre Brothers in Arms. Sve ove igre rade OK i to na Windows 10 Pro 64 bit.
 svaka čast ak još rasturaš s 6,5 banki,ja igram ponovo Portal 2 i još uvijek mi genijalna,radi uredno na win ceneru 32bit,za FC 4 mi preslaba kanta,i nemam dx11 grafulju.. afro
Imam "6,5" banki i dosta problema s vidom, ali sam dokrajčio Far Cry 4. Igra mi je draga, pa sade probam zauzeti mala utvrđenja /outpost/, a da me ne primjete, što je skoro nemoguće. Međutim sad je to lakše. Trenutno mi je unuk preporučio Call of Duty Black Ops 3 i već sam na 10. nivou. Pomalo igram i James Bond legacy - isto dobra stvar.
Inače sam svoj 3x skuplji PC /Intel + ATI Radeon/ dao unuku, a ja bez problema igram i najzahtjevnije igre sa AMD Athlonom + NVIDIA/3x jeftiniji/ i ostalo slično.
Mom unuku i njegovim prijateljima je neobično da sve to igram, ali sam imao priliku da vidim jednog Slovenca na forumu /imao problem sa FC 3/ a ima 74 godine i igra...
yzy1950
yzy1950

Posts : 45
2015-11-09


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 6 Empty Re: Omiljene igre

Post by jack_reacher 13/12/2015, 19:57

yzy1950 wrote:

Imam "6,5" banki i dosta problema s vidom, ali sam dokrajčio Far Cry 4. Igra mi je draga, pa sade probam zauzeti mala utvrđenja /outpost/, a da me ne primjete, što je skoro nemoguće. Međutim sad je to lakše. Trenutno mi je unuk preporučio Call of Duty Black Ops 3 i već sam na 10. nivou. Pomalo igram i James Bond legacy - isto dobra stvar.
Inače sam svoj 3x skuplji PC /Intel + ATI Radeon/ dao unuku, a ja bez problema igram i najzahtjevnije igre sa AMD Athlonom + NVIDIA/3x jeftiniji/ i ostalo slično.
Mom unuku i njegovim prijateljima je neobično da sve to igram, ali sam imao priliku da vidim jednog Slovenca na forumu /imao problem sa FC 3/ a ima 74 godine i igra...

čuvaj vid za "stare" dane,moja preporuka za tak jaku kantu ti je Fallout 4,nije prebrza,polu rpg je i ima dosta kampiranja ali i napucavanja,bez starca nema udarca,ja sam opet na Rage-u,ultranightmare težina ofkors,obožavam taj neki postapokaliptični seting.. B-) :tu

Omiljene igre - Page 6 Fallout-4

Omiljene igre - Page 6 Standard_rage_gc09_screenshot_2
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 6 Empty Re: Omiljene igre

Post by yzy1950 14/12/2015, 17:33

Instalirao sam Fallout 4  samo sam na počeku igre, pa kad dođe na red. Inače jedna od igara koja mi se najviše dopala je R.A.G.E i prešao sam je do kraja.
yzy1950
yzy1950

Posts : 45
2015-11-09


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 6 Empty Re: Omiljene igre

Post by yzy1950 18/12/2015, 23:10

yzy1950 wrote:Instalirao sam Fallout 4  samo sam na počeku igre, pa kad dođe na red. Inače jedna od igara koja mi se najviše dopala je R.A.G.E i prešao sam je do kraja.
Završio sam Call of Duty Black Ops 3 i nije tako loša igra. Meni je važno da je mogu završiti do kraja i pored poteškoća. Mnogo mi je teža 007 James Bond legends, ali i nji guram polako._
yzy1950
yzy1950

Posts : 45
2015-11-09


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 6 Empty Re: Omiljene igre

Post by jack_reacher 19/12/2015, 22:17

Kad si već spomenuo Far Cry dvojka mi najbolja od svih iako četvorku još nisam odigro a trojku samo jednom i bila mi čudna,teško ju bilo proć bez cheatova dok mi FC 2 na najvećoj težini izazov koji svaki put uspješno riješim,nekad mi treba duže,nekad manje,ako se prolazi sve questove može trajat do 100 sati igranja,modificiranje oružja,vozila,mape,dizajn nivoa,priča,realnost i neprijatelji su fenomenalni,jedinica mi uvijek bila preteška s onim mutantima,u dvojci jedini mali nedostatak sandbox način prelaženja no ima to i svojih prednosti,gameplay izvrstan ako se uživiš,inače dosta podcijenjen nastavak no meni zasad the best dok FC 4 ne dođe na red,opet instal. i krećem sutra od početka,za entuzijaste evo i najave FC 5,mislim da će to bit najluđi do sad,nešto u stilu turoka-pračovjek vs pretpovijesne zvijeri.. afro geek

Omiljene igre - Page 6 Far_Cry_2_1210200721115PM753

jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 6 Empty Re: Omiljene igre

Post by yzy1950 21/12/2015, 23:06

Jedna od prvih igara kad i nisam znao kako igrati bila je FC2. Malo sam se mučio, ali je išlo. Čini mi se da je nisam dotjerao do kraja, jer sam u međuvremenu prešao na FC3. Nisam koristio cheatove, ali sam bio izuzetno uporan i uspio sam je dokrajčiti-
FC4 je dosta složena igra: napadi na manja utvrđenja, oslobađanje zvonika, sprječavanje aktiviranja eksploziva, jurnjava raznim vozilima, isporuka zlatnih pošiljki, snabdjevanje pobunjenika, vožnja mini helikopterima, potraga za raznim stvarima, skupljanje love, kupovina raznih oružja /jednop od najboljih je oružje na bazi njemačkog "šarca" - zaboravih mu ime/. Sve je to začinjeno napadima raznih životinja. Ima i nestvarnih epizoda, fantastika i sl.
Na kraju je "poslastica" - borba protiv neke ptičurine koja baca plamen, a štite je neke čudna bića. Ptičurinu treba pogoditi strijelom u usta 3X. To ide teško, ali se da. I kad se komplet igra završi ima i dodataka. Najsigurnija varijanta igre je od RG Mechanic. Ponekad bude problem s tonom, ali se i to da riješiti.
yzy1950
yzy1950

Posts : 45
2015-11-09


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 6 Empty Re: Omiljene igre

Post by Guest 25/12/2015, 15:51

Omiljene igre - Page 6 Mt2_box 


najbolja igra


i fm serijal
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 6 Empty Re: Omiljene igre

Post by yzy1950 8/1/2016, 23:29

Trenutno igram Rainbow Six i to kad mi se da. Za mene je prilično teška, ali uspijevam pomalo i da napredujem korak po korak.
yzy1950
yzy1950

Posts : 45
2015-11-09


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 6 Empty Re: Omiljene igre

Post by Guest 9/1/2016, 12:21

Lotam u Stalkeru..laganini.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 6 Empty Re: Omiljene igre

Post by Guest 11/1/2016, 22:23

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 6 Empty Re: Omiljene igre

Post by Guest 11/1/2016, 22:38

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 6 Empty Re: Omiljene igre

Post by v_vlado 14/1/2016, 22:33

8 pool na faceboku....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 6 Empty Re: Omiljene igre

Post by yzy1950 1/5/2016, 20:40

jack_reacher wrote:Kad si već spomenuo Far Cry dvojka mi najbolja od svih iako četvorku još nisam odigro a trojku samo jednom i bila mi čudna,teško ju bilo proć bez cheatova dok mi FC 2 na najvećoj težini izazov koji svaki put uspješno riješim,nekad mi treba duže,nekad manje,ako se prolazi sve questove može trajat do 100 sati igranja,modificiranje oružja,vozila,mape,dizajn nivoa,priča,realnost i neprijatelji su fenomenalni,jedinica mi uvijek bila preteška s onim mutantima,u dvojci jedini mali nedostatak sandbox način prelaženja no ima to i svojih prednosti,gameplay izvrstan ako se uživiš,inače dosta podcijenjen nastavak no meni zasad the best dok FC 4 ne dođe na red,opet instal. i krećem sutra od početka,za entuzijaste evo i najave FC 5,mislim da će to bit najluđi do sad,nešto u stilu turoka-pračovjek vs pretpovijesne zvijeri.. afro geek

Omiljene igre - Page 6 Far_Cry_2_1210200721115PM753

Počeo sa igrati Far Cry 2. I ide prilično dobro. Našao sam preko 40 dijamanata. Uspijevam ovladati svim objektima, ali imam problem: i pored svega što sam prošao, savladao sam igru 1% i nije mi baš jasno kako preći dalje na drugi nivo i što  treba uraditi.
yzy1950
yzy1950

Posts : 45
2015-11-09


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 6 Empty Re: Omiljene igre

Post by Guest 6/5/2016, 10:26

yzy1950 wrote:Trenutno igram Rainbow Six i to kad mi se da. Za mene je prilično teška, ali uspijevam pomalo i da napredujem korak po korak.
Imas one trenaze,na kojima mos vjezbati..Podivljao kad ne mos proci jedan zadatak,konkretno uletimu prostoriju,a sa svih strana odozgora,odozdola raspale po meni.,.tri puta neuspijeh,vrati te na neki nizi nivo...sad tarapanam po tim trenaznim nivoima...prilicno opako... Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Omiljene igre - Page 6 Empty Re: Omiljene igre

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum